איך להפסיק לפחד ולהתחיל לגשת לבחורות בקלות

עומר הגיע אלי עם בעיה שכל גבר מכיר - פחד לגשת לבחורה ולהתחיל לדבר איתה.

עומר סיפר שהוא לומד באוניברסיטה ורואה עשרות בחורות שמוצאות חן בעיניו. בהרצאות, בהפסקות, בקפיטריה...

יש סביבו מלאה בחורות, אינספור הזדמנויות להכיר מישהי, אבל הוא לא עושה עם זה כלום כי הוא חושש לגשת אליהן ולהתחיל לדבר. פשוט אין לו אומץ לעשות את הצעד הזה.

הוא אמר שלמרות שהוא אדם חברותי, כאשר הוא רואה בחורה שהיה רוצה לגשת ולדבר איתה, כל הביטחון העצמי שלו והחברותיות נעלמים. הוא כאילו נתקף בפחד כשרק חושב על לגשת אליה.

הרגעתי את עומר ואמרתי לו שזה קורה לכל גבר, וזה נורמלי לחלוטין. ואם הוא רוצה, אני אראה לו איך לנטרל את הפחד הזה, כדי שיוכל להכיר כל בחורה שהוא רואה, ואפילו בקלות.

בחרתי לעבוד עם עומר בדרך שהתגלתה כמאוד יעילה עבורו ובעזרתה הוא מיד התחיל לגשת לכל בחורה שרצה.

גם אתה תוכל להשתמש בדרך הזו בעוד כמה דקות, לאחר שתסיים לקרוא.

איך עומר ניצח את פחד הגישה שלו

הרבה פעמים אנחנו עובדים על פחד הגישה בעזרת סדרת תרגילים שגורמת לפחד להיעלם, אך מכיוון שעומר היה סטודנט ומאוד אהב ללמוד, החלטתי לשנות טקטיקה ולהתחיל מהסבר קצר כדי שהוא יבין מה אנחנו הולכים לעשות.

סיפרתי לעומר שאנחנו כבני אדם מונעים (מלשון הנעה - מוטיבציה) משני דברים או במילים פשוטות יותר, קיימים שני סוגים של מוטיבציות:

1. מוטיבציית בריחה - כאשר אנחנו מרגישים לא נוח עם משהו שגורם לנו לסבל או כאב (נפשי או פיזי), אנחנו מתחילים לעשות פעולות כדי להיפטר מהסבל הזה או להימנע ממנו בעתיד. כשיש לי כאב שיניים, אני אעזוב הכל וארוץ לרופא שיניים כדי להיפטר מהכאב. זה הסוג הראשון של המוטיבציה - להימנע ממה שלא נעים.

2. מוטיבציית השגה - הסוג השני של הנעה, זהו הרצון להשיג משהו נחשק, משהו שמצפים לקבל ממנו הנאה. הרצון להשיג הנאה גורם לנו לנסות להתעשר, להשיג סקס, לאכול מתוק וכו'...

יש מקרים שבהם שתי המוטיבציות סותרות זו את זו. וזה בדיוק מה שקרה לעומר ולכל גבר שרוצה להשיג בחורה, אבל חושש לגשת למישהי סקסית כדי להכיר אותה.

מצד אחד אתה רוצה לגשת לבחורה ולהכיר אותה (פועלת מוטיבציית השגה), אבל מצד שני, זה מלחיץ ומפחיד אותך (פועלת מוטיביציית בריחה). איזו מוטיבציה תנצח? הרצון "להשיג" אותה או הרצון להינמע מחוסר הנוחות ומהלחץ הכרוך ב"להתחיל" איתה?

הסברתי לעומר שכרגע הדחף להימנע מסבל וממצבים מלחיצים, חזק אצלו יותר מהרצון לגשת לבחורה. "מוטיבציית הבריחה" גברה על "מוטיבציית ההשגה", אך אפשר להטות את כף המאזניים בקלות והרצון לגשת יגבר על הפחד מזה.

לפני שנתתי לעומר את התרגיל שפתר לו את הבעיה, סיפרתי לו על חבר שלי, שסבל לעיתים קרובות מכאבי שיניים. כאשר הכאב היה קטן, הוא לא היה הולך לרופא השיניים כי תמיד חשש מהטיפול. מצד אחד הוא הבין שיש לו כאב וצריך לטפל בו, אבל מצד שני הוא פחד מזה.

המקרה הזה דומה מאוד למקרה של עומר, מכיוון שגם אותו החבר מצד אחד רצה לפתור את בעיית השיניים, אבל מצד שני חשש ממה שיצטרך לעשות לשם כך. ברגע שכאב השיניים שלו היה הופך לבלתי נסבל, הרצון להיפטר מהכאב היה גובר על החשש מהטיפול, והחבר היה פונה לרופא.

כל מה שנותר לנו, זה למצוא איך לגרום לרצון של עומר לגשת לבחורה, לגבור על החשש והלחץ שיש לו רק מהמחשבה שהוא צריך לעשות זאת. החלטתי להשתמש בשני סוגי המוטיבציה בו זמנית כדי להחליש את החששות של עומר ולגרום לו לגשת לבחורה.

המשימה של עומר הייתה כזו:

בעשרים הדקות הקרובות, עליו היה לגשת ל-10 בחורות שונות ולשאול את דעתן על הלבוש שלו. לשאלה אין כל כך חשיבות, מכיוון שהמטרה המרכזית הייתה שייגש לבחורה ויתחיל את השיחה. כדי להניע את עומר לעשות את זה, עשינו איתו הסכם ואפילו כתבנו אותו על דף. ההסכם הזה כלל שני סעיפים - תגמול ועונש.

העונש - אם עומר לא יבצע את המשימה, סיכמנו שבמשך שבוע הוא ייאלץ לקום ב-5 בבוקר, לעשות מקלחת קרה ולצאת לחצי שעה של הליכה. זה העונש שלו על אי ביצוע המשימה.

אולי לחלק מהאנשים זה נשמע לא כל כך נורא, אבל בשביל עומר שהתרגל לשבת מול המחשב עד השעות הקטנות של הלילה ולקום רק לקראת הצהריים, זו הייתה ממש מכה. היינו צריכים לבחור עונש כזה, שעומר יהיה מוכן לעשות הכל כדי להימנע ממנו.

התגמול - אם עומר יבצע את המשימה כנדרש, הבטחתי לתת לו שיעור פרטי בחינם בנושא של קביעת דייטים בטלפון, ולאמן אותו לסיים כל שיחה בפגישה שנקבעה. לעומר היה מאוד חשוב לקבל את השיעור הזה, כי לא היה לו מושג איך נכון לנהל שיחה בטלפון ככה שהבחורה בעצמה תרצה להיפגש איתו.

קבענו איתו שבמידה ולא יצליח במשימה, הוא לא יוכל לקבל ממני את השיעור הזה, גם אם ירצה לשלם עליו, כך שהייתה לו עוד מוטיבציה להצליח.

לאחר שדיברתי עם עומר כמה דקות על העונש והתגמול הצפויים לו, הוא הפנים את הדברים ובעצמו אמר שפתאום יש לו רצון ענק לבצע את המשימה כי ממש לא בא לו לקום ב-5 בבוקר והוא גם מאוד רוצה לקבל שיעור על שיחות טלפון. אני מצידי ראיתי את ההתלהבות בעיניים שלו והבנתי שהוא מוכן לקפוץ למים ולהיפטר מהפחד.

לשתי הבחורות הראשונות עומר ניגש בהיסוס. אבל ברגע שראה שזה ממש פשוט והבחורות שמחות לענות לו ולנהל איתו שיחה, הוא לגמרי הפסיק לחשוש מזה.

אחרי שהוא ביצע את המשימה במלואה הוא ביקש להמשיך עוד קצת ולגשת עכשיו למישהי ממש יפה, מכיוון שבעבר היה נרתע דווקא מהבחורות היפות יותר. עומר הצביע על בחורה חטובה ושזופה שהלכה לעברנו "הנה, זאת" הוא אמר והלך לכיוון שלה. אחרי כמה דקות של שיחה היא כבר רשמה לו את הטלפון שלה.

אני קורא לזה מזל של מתחילים, אבל זה בהחלט הגיע לו אחרי פריצת הדרך שהוא עשה באותו היום.

את שאר הסיפורים על השיעורים של עומר אני אשאיר לפעם אחרת, כי עכשיו הגיע הזמן שלך להתגבר על פחדים.

יכול להיות שיש לך פחד לגשת ויכול להיות שיש לך פחד שונה - להתקשר, להציע להיפגש, לנשק או כל פחד אחר. עשה חוזה עם עצמך שבו אתה מחליט מה יהיה העונש במקרה של אי עמידה במשימה ומה התגמול שאתה תיתן לעצמך (לקנות משהו שמזמן רצית, לנסוע לחו"ל וכד'), במידה ותעמוד במשימה.

זכור! העונש צריך להיות משהו ממש מרתיע שיהיה לך דחף להימנע ממנו בכל מחיר. התגמול לעומת זאת חייב להיות משהו מאוד נחשק שבו שרצית לפנק את עצמך כבר ממזמן, ותוכל לעשות זאת רק אם תעמוד בחוזה עם עצמך.

המקרה של עומר התאפשר בגלל השיפורים שעשינו לאחרונה בקורס "אמנות הפיתוי". היום הקורס מכיל גם לימוד תאורטי, גם תרגול קבוצתי וגם אימונים ליצירת סגנון אישי וייחודי בשבילך. לכן, מי שמשתתף בקורס נהנה מכל העולמות - גם המוטיבציה הקבוצתית והסביבה התומכת בקבוצה וגם מעבודה אישית עם מדריך.

שים לב, הזדמנות אחרונה שלך לעבור את הקורס!

בעוד מספר שבועות אנחנו הולכים לסגור את השערים ולהפסיק להעביר את קורס "אמנות הפיתוי" לאנשים שבעבר לא השתתפו בקורסים שלנו.

בשנים האחרונות השקענו הרבה מאוד מהזמן ומהמאמץ שלנו להראות לאנשים חדשים שיש פה דרך בדוקה ועובדת, שיכולה להביא אותם למקום שהם רוצים להיות בו. זה גזל המון מהזמן ומהמשאבים שלנו. אנחנו משנים מיקוד ומעתה נרכז את כל המאמצים בקהילה הפנימית שלנו בלבד.

אנו נמשיך להעביר קורסים מתקדמים עבור קהילת הבוגרים שלנו, נמשיך לפתח עבורם תוכניות, הדרכות, כלים ושיטות חדשות, כדי שיוכלו להשתפר בצורה מהירה ולהגיע לתוצאות מדהימות.

בקורסים האחרונים שנעביר לאנשים חדשים, אנחנו הולכים לתת את הדברים הכי חזקים שיש לנו. דברים שהרבה אנשים עדיין לא יודעים אותם ואתה יכול לקבל אותם עכשיו ולקבל יתרון עצום על שאר הגברים.

זו ההזדמנות האחרונה שלך לעבור את הקורס, להיכנס אל תוך קהילת הבוגרים שלנו ולקבל את כל הידע האדיר שלה, לפני שהשערים ייסגרו.


אם חיכית הרבה זמן ורצית לעבור את הקורס "מתישהו בעתיד",
עכשיו זו ההזדמנות האחרונה שלך לעשות זאת!
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: