משימה שתעזור לך להתחיל לגשת לבחורות שמוצאות חן בעייניך

בשבוע שעבר קיבלתי מייל עם שאלה מאוד מעניינת וחשובה, שהחלטתי להקדיש לה את הניוזלטר הנוכחי. הנה מה שהיה רשום במייל עם השאלה:


אני מרגיש שאני מבין פחות או יותר מה צריך לעשות כדי לגשת לבחורה, איך לפתח איתה שיחה וליצור משיכה. אבל בפועל מאוד קשה לי לעשות את זה. זה כאילו לא אני, זה לא נוח בשבילי, אני לא מצליח להוציא את זה לפועל, כאשר אני כבר ניגש למישהי. לא קופצים לי רעיונות לראש על מה לדבר, אלא אני חוזר לדפוסים הישנים שלי. קל לי מאוד לעשות את הדברים הלא נכונים - לגשת ולהגיד מחמאה. זה נראה לי טבעי, אבל אני יודע בוודאות ומניסיון קודם, שזה לא עובד.
השאלה שלי היא: למה קשה לי ליישם את מה שעובד ואיך אני מתחיל לעשות את זה?

אני בטוח שכל מי שנכנס לתחום "אומנות הפיתוי" ומתחיל ללמוד את כל השיטות והדרכים להתנהגות נכונה עם נשים, נתקל בבעיה הזו. התשובה שאתה תקבל עכשיו, תסביר לך הרבה דברים שאתה חייב לדעת על עצמך ועל התהליך שעליך לעבור, כדי לקצור הרבה מאוד הצלחות. בסוף ההסבר, אני אתן לך תרגיל, שיעזור לך להתחיל לבצע בחיים האמיתיים, את כל מה שלמדת בצורה תיאורטית.

הבעיה טמונה בהרגלים מכשילים

כולנו חיים על פי הרגלים. בכל יום אנו חוזרים על ההרגלים שיש לנו ולמעשה רק מחזקים יותר ויותר, כל אחד מההרגלים שאימצנו במהלך השנים. לכל אחד יש את הדרך שבה הוא אוכל, מחזיק סכין ומזלג, מצחצח שיניים, מדבר עם אנשים, מגיב לכעס, מתקלח, מכין תה וכו'. כל אחד עושה את הדברים האלה בצורה קצת ייחודית לו וקצת שונה מהאחרים. כל פעם שאתה חוזר על אחת הפעולות שרשמתי עכשיו, אתה עושה אותה באותה הדרך בדיוק, כמו שעשית בפעם שעברה, כי ככה התרגלת לעשות את זה. אם אני אגיד לך להתחיל לאכול את הארוחה שלך בצורה שונה, להחזיק את המזלג בצורה שונה לחלוטין, זה יהיה מאוד לא נוח עבורך, למרות שעבור מישהו אחר זה יכול להיות נוח מאוד, כי הוא התרגל להחזיק מזלג אחרת.

בדיוק אותו הדבר קורה עם התקשורת שלך עם אנשים. במשך הרבה שנים התרגלת לדבר עם אנשים בצורה מסוימת, שאופיינית לך. למשל, התרגלת להגיב בדרכים מסוימות כאשר שואלים אותך שאלות ובדרך שונה כאשר מאשימים אותך במשהו, התרגלת להגיב בצורה מסוימת לחשדנות, למחמאות, יש לך רמת נימוס מסויימת (שונה משל אנשים אחרים). יש לך מכלול ענק של דפוסי תקשורת והתנהגות שתרגלת אותם במהלך כל חייך. חזרת עליהם מיום ליום, שוב ושוב, עד שהפכת למקצוען בהם. אני בטוח שהיום אתה משתמש בכל דפוסי התקשורת וההתנהגות הייחודיים לך, ממש בלי לחשוב בכלל, בצורה אוטומטית לחלוטין, כאילו נולדת איתם.

אז מה הבעיה עם זה שאתה רגיל לתקשר ולהתנהג בצורה מאוד מסויימת?
אנחנו העבדים של ההרגלים שלנו. הרגל, זה משהו שמקבע את ההתנהגות וקשה מאוד להיפטר ממנו. במיוחד אם זה הרגל שמרגישים בנוח איתו. הרגל יכול להיות משהו טוב, שעוזר לך במקרים מסוימים (למשל ההרגל לדבר ישר ולעניין, יכול להיות טוב בעסקים), אבל הרגל גם יכול להיות משהו שמפריע לך. אם התרגלת לתקשר עם נשים בצורה שלא גורמת להן להימשך אליך, אלא לראות בך לכל היותר ידיד, אז אתה אלוף בזה ויכול לפתוח קורסים שילמדו "איך להפוך לידיד". הבעיה היא, שאתה לא רגיל לתקשר בדרך שונה, ודווקא את הדרך השונה אתה צריך עכשיו.

הבעיה שלך של כל גבר שקשה לו להתחיל להצליח עם נשים, פשוטה:
במשך הרבה שנים אתה תרגלת את הדברים הלא נכונים! אתה תרגלת לא לגשת, כאשר אתה רואה בחורה יפה.
כאשר ראית מישהי שבהתחלה מצאה חן בעינייך, אבל אז הבנת שאתה קצת חושש לגשת אליה, אתה תרגלת להגיד לעצמך "היא לא בדיוק הטעם שלי", "בטח יש לה חבר", "היא צעירה או מבוגרת מדי", "היא עסוקה במשהו", "עכשיו זה בטח לא הרגע המתאים לגשת אליה". אתה תרגלת להרגיש שאין לך מה להגיד, כאשר אתה צריך לפתח שיחה עם בחורה.

במקום כל אלו, היית יכול לתרגל עשרות דפוסים יעילים, שהיום היו עוזרים לך להצליח עם כל בחורה שהיית רוצה.
למשל, היית יכול לתרגל לגשת לכל בחורה שמוצאת חן בעינייך ולבדוק מה יכול לצאת מזה.
היית יכול לתרגל ליצור משיכה, מתח מיני ואתגר, במהלך השיחות שלך עם נשים.
היית יכול לתרגל לקפוץ מנושא לנושא במהלך שיחה, כדי שכל שיחה שלך תהיה קולחת, כיפית ומעניינת.
היית יכול לתרגל שפת גוף סקסאפילית.

יש עוד עשרות דברים שאפשר וצריך לתרגל, כדי להיפטר מכל הדפוסים שהפריעו לך עד היום ולהחליף אותם בהרגלים שיקדמו אותך, יאפשרו לך לפתח כישורים ויגרמו לך להתנהג בצורה כזו, שלהדליק בחורה עבורך, יהיה משחק ילדים. בגלל שתרגלת את הדברים ה"לא נכונים", עכשיו עליך לשבור הרגלים ישנים וזה אולי אחד הדברים הקשים ביותר.

עכשיו המטרה שלך, היא לזנוח את ההרגלים ה"לא נכונים", ולאמץ את ההרגלים "הנכונים".
אין שום פתרון קסם שמאפשר לך מייד לזנוח את אותה ההתנהגות ה"לא נכונה", שתרגלת אותה במשך הרבה שנים ובמקומה לאמץ התנהגות "נכונה". זהו תהליך שדורש עבודה, זמן ונחישות. פגשתי לא מעט אנשים שזנחו את התהליך הזה באמצע, רק בגלל שלא הבינו שזה לוקח זמן וחשבו שמהיום למחר הם יהפכו לאמני פיתוי וידעו לעשות הכל כמו שצריך, רק בגלל שקראו הרבה חומר בנושא ויצאו לתרגל פעם-פעמיים.

הגיע הזמן שתתחיל ליצור לעצמך הרגלים חדשים ונכונים!

כדי להטמיע בהדרגה את כל ההרגלים הדרושים, אני מציע שתתחיל ממשהו קטן.

מהיום, עשה את הדבר הבא: בכל יום, גש לפחות לבחורה אחת שאתה לא מכיר, שנראית טוב בעינייך ודבר איתה מספר דקות. זה יכול להיות בכל מקום. בדרך לעבודה, ללימודים, לצבא, ברחוב, בקניון או על שפת הים. אתה אפילו לא צריך ללכת למקום מיוחד כלשהו בשביל זה. אם אתה יוצא מהבית, אני בטוח שעל הדרך אתה פוגש לא מעט נשים. לאחת מהן עליך לגשת.

התירוץ של "לא ראיתי היום אף אחת שנראית טוב", לא מתקבל כאן. אתה לא צריך למצוא כאן את אשת חלומותיך. אתה בסך הכל צריך להרגיל את עצמך לגשת לבחורה אחת ביום, ולפתח איתה שיחה קצרה, לא משנה על מה. בשלב זה המראה שלה, זה החלק השולי בעניין.

לאחר חודש, שבו תבצע את זה יום ביומו, בחר לך הרגל נוסף שאתה רוצה לשנות, ובצע את ההרגל הבא במשך חודש נוסף. כמובן, אתה חייב לדעת כיצד לבצע נכון את הדפוס החדש, אותו אתה רוצה להטמיע ולהפוך להרגל שלך. אם אינך יודע ליצור משיכה, מתח מיני או אתגר בשיחה, לא תוכל גם לתרגל אותם. לכן, חשוב שתתרגל את הדברים שאתה יודע כיצד לבצע אותם.

אם אתה רוצה תוכנית מסודרת שתעזור לך להיפטר מההרגלים הישנים שמפריעים לך להתקדם, ותבנה לך את ההרגלים הדרושים להצלחה עם נשים, אתה לא צריך לבנות אותה בעצמך, כי אני כבר עשיתי זאת עבורך. בספר "סודות הפיתוי" כתבתי במדוייק על ההרגלים שצריך להיפטר מהם ועל אלו שצריך לאמץ במקום. בכל פרק אני מתמקד במשהו אחר ובהדרגה מכסה את כל הדברים החשובים שעליך להכיר ולשלב בהתנהגות שלך, כדי להצליח עם נשים הרבה מעבר לציפיות שלך.

הספר הזה הוא למעשה מדריך אישי שמסביר לך את הכל מההתחלה, עם דוגמאות, עם הסברים מובנים ואפילו יש בו תרגילים שאתה יכול לעשות כדי להטמיע בך הרגלים חדשים כמו "לגשת לבחורות בכל מקום שתרצה ובקלות".

בנוסף, תמצא בספר עשרות רעיונות, אסטרטגיות וטכניקות שונות ומפורטות לעורר משיכה בקרב נשים. בעזרת הספר תוכל ללמוד, מכל זווית אפשרית, איך להשיג נשים, איך נשים מתנהגות ולמה, איך נשים בוחנות גברים, איך לעבור בהצלחה "מבחנים" של נשים, ומהי צורת ההליכה, הדיבור, ההתנהגות והתקשורת, שתעזור לך להגביר את המשיכה של כל אישה כלפיך.

הזמן עכשיו את הספר "סודות הפיתוי", ותתחיל את הצעדים שלך בצורה מסודרת אל עולם חדש של הכרויות, דייטים, סקס ואהבה.


הספר מגיע במעטפה סגורה בצבע לבן, ללא לוגו המבטיחה דיסקרטיות מוחלטת.

קרא מה כתבו אנשים שקראו את הספר


היי יגאל,
רציתי לומר לך שהדבר שאתה עשית פשוט ענק בעניין הספר הזה. אני כרגע רק בעמוד 64 ונשאר לי עוד הרבה לקרוא אבל אני ממש נלהב ונהנה לקרוא בו.

הספר הזה שופך הרבה אור על כל הנושא הזה שמטריד גם אותי ונותן הרבה תקווה ואופטימיות והתלהבות לכל מי שמחפש אהבה ומתקשה בקטע של פניה לבחורות.

אני כבר התחלתי ליישם את מה שקראתי בספר ואת מה ששמעתי בהרצאות בעניין ההכרויות באינטרנט וגם בפניה לבחורות שאני רואה ברחוב ואני מאמין שהתוצאות לא יאחרו לבוא .

האמת שכבר לפני 5 שנים (הייתי אז בן 24) הייתי פונה לבחורות בחוף הים ומנסה להכיר וליצור קשרים, ככה שיש לי קצת ניסיון אבל הספר הזה פשוט מסביר את כל הנושא ואיזו גישה יש לאמץ (גישת המשחק) ואת צורת החשיבה של בחורות ומה מושך אותן ובאיזו שיטות כדאי להשתמש כאשר מתחילים עם בחורה וכל העניין של לאתגר את הבחורה ולתת קצת הערות או "עקיצות קטנות" אני חושב שזה ממש נכון ואמיתי ומאוד הגיוני. ופתאום הבנתי מה היה לי חסר ולמה זה הלך לי קשה ואני ממש שמח ומרוצה שרכשתי את הספר והאמת שסיפרתי על זה לחבר והמלצתי גם לו לרכוש את הספר.

לסיום, אני רוצה לומר שהספר הזה מאוד מעניין ומושך ושונה מספרים אחרים שיצא לי קצת לקרוא בעניין של משיכת בחורות והוא הרבה יותר מקצועי ומעמיק ונותן יותר דרכים וגישות למי שמחפש אהבה ורוצה להכיר.

והאמת שאני רואה בקריאת הספר חומר לימודי ומתייחס ברצינות ורוצה להשתמש בכלים החדשים כמה שאפשר. אני רואה שאתם מתייחסים לנושא ממש ברצינות ועוזרים להמון גברים שאין להם הרבה מושג וצריכים לאמץ גישה וכלים חדשים כדי להצליח בעניין, וממש כל הכבוד לכם!

זהו.. נראה לי שזה המייל הארוך ביותר שיצא לי לכתוב.
ואני מאמין שאצור איתכם קשר בהמשך..

תודה!
אלי
טוב, נתחיל מזה שהספר כתוב בצורה הכי כייפית לקריאה ובצורה שכל כך קל להתחבר אליו. קראתי ופשוט לא הצלחתי לעצור את עצמי. סיימתי אותו תוך שבוע בערך ולמדתי ממנו מלא. הוא מספר לך על עצמך דברים שלא שמת לב שגורמים לך לפאדיחות מול בחורות, ואומר לך איך לתקן את המעשים האלה!

גם במהלך הקריאה וגם אחרי שסיימתי אותו ניסיתי ליישם את הדברים והצלחתי. גם לאחר וויכוחים ארוכים עם חבר שטען שזה לא אפשרי אז אני אומר לכם זה כן!

הספר נותן לך את כל הטיפים והעצות הנכונות איך לפעול באיזו שיטה. הכרתי כל כך הרבה בנות בשבוע שלא תיארתי לעצמי שזה אפשרי בכלל. והנה אפילו גם הכרתי מישהי וכנראה שזה ממשיך הלאה לתוך משהו רציני יותר.

בסופו של דבר נסכם - ממולץ בחום!!!
אם באמת בא לכם להתחיל להנות עם בנות ולהכיר בצורה מטורפת, ולהגיע ליכולות שלא תיארתם שיש לכם עם בנות תקראו את הספר.

אלדדקניתי את הספר מתוך סקרנות בלבד. בלי עין הרע היו לי מערכות יחסים מוצלחות עם בחורות, וחשבתי שאני מסתדר יופי לבד, אבל הספר סקרן אותי ורציתי לראות על מה מדובר.

בהתחלה עוד לפני שקיבלתי את הספר אני אגיד לך את האמת לא האמנתי לכל "ההבטחות" שלך שמי שקורה את הספר אמור כביכול להצליח הרבה יותר עם נשים, זה נראה לי קצת מפוקפק שאם אני אקרא ספר אני אלמד איך להתחיל עם בחורה או לבסס מערכת זוגיות כמו שלומדים הסטוריה דרך ספר. בלי להעליב, ובהמשך תראה שטעיתי לגבי מה שאני הולך להגיד עכשיו, ראיתי בספר הזה כשרלטנות לשמה.

אבל.. קיבלתי את הספר, ולפני שאני אתן עליו את המשוב שלי רק רציתי להגיד שהוא ש ו ו ה כ ל ש ק ל!!!

אני וספרים לא הולכים יחד בכלל אבל ברגע שפתחתי את הספר בעמוד הראשון נדהמתי שאחרי כמה דקות בלבד כבר הייתי בעמוד 25. מלבד התוכן שמובן מאליו שכל גבר היה מוצא אותו מעניין, הכתיבה היא זאת שמשכה אותי, כתיבה בגובה העיניים, שפת "חבר'ה" אני קורא לזה. כל הטיפים וכל ההסברים והתרגילים הם חד וחלק מעולים.
עוד לא סיימתי לקרוא את הספר ,אבל רק מהמידע שהספקתי ללמוד עד עכשיו, כבר אני מתחיל לשים לב לשינוי בחיי החברה שלי בכל הנוגע לבחורות. הן יותר שמות לב אליי מבעבר, יותר פתוחות איתי בשיחות, וגם הביטחון העצמי שלי עלה בהרבה ממה שהיה קודם (למרות שחשבתי שהבטחון העצמי שלי גבוה).

אני יותר שולט בשיחות עם בחורות ומצליח יותר לכוון את השיחה לכיוון שאני רוצה. הדבר שהכי שינה לי את הדרך שבה התחלתי עם נשים היה שכתבת בספר שכשמתחילים עם בחורה צריך לבוא בגישה של נטו להכיר בחורה חדשה, לדבר איתה ולראות איך זה מתפתח ולא לחשוב רחוק על מה יקרה אחרי.

המקרה הכי מצחיק שקרה לי בגלל שהבנתי שתאכלס אפשר להתחיל עם כל אחת בכל מקום, קרה דווקא שבוע שעבר, בזמן שעבדתי (אני שליח בפיצרייה) ובדיוק הגעתי לבית של המשלוח ופתחה לי בחורה שגדולה ממני בשנתיים-שלוש ואחרי שיצאתי מהבית שלה קיבלתי בנוסף לטיפ הנכבד גם מס' טלפון! עוד דבר אחרון, נראה לי שבספר קראת לזה הקוף המדבר שנמצא בראש ונותן לך את כל האלף ואחד תירוצים ותרחישים שליליים שיכולים לקרות רק כדי לחסוך לי תשובה שלילית ומבוכה, אז וואלה, זה כל כך נכון!!! עכשיו בדיעבד אני מבין שזה מה שהמון פעמים גרם לי לפספס הזדמנויות למערכות זוגיות. בחיים לא חשבתי על זה אפילו, זה נראה לי הכי הגיוני בעולם, ומאז שקראתי את הספר, אני בוחר לעצמי את התרחישים האפשריים שיקרו, ואני כבר לא מנהל שום דיאלוג עם עצמי לפני שאני ניגש לבחורה.

בקיצור יגאל, אחלה של ספר!! ני ממליץ בחום לכל הגברים גם לאלה שבטוחים שהם מינימום דון ג'ואן, כי תמיד אפשר ללמוד דברים חדשים שיעזרו. ומה שחשוב לי להגיד שהספר מדבר לגברים בכל הגילאים. לא חייבים להיות בני 30+ שרוצים למצוא כלה. אני בן 18 והספר הזה תורם לי המון ידע לגבי נשים ואיך לא להיות זה שרודף אחרי הקשה להשגה, אלא להיות הקשה להשגה וזה שרודפים אחריו.

אייל


הספר מגיע במעטפה סגורה בצבע לבן, ללא לוגו המבטיחה דיסקרטיות מוחלטת.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: