על זה בזבזת את רוב החיים שלך?

יש לי דבר אחד קצר וחשוב להגיד לך לקראת השנה החדשה.

זו תובנה שאני מזכיר אותה לעצמי כל פעם מחדש ואני רוצה לחלוק אותה איתך.

הרבה פעמים אנחנו חיים מתוך תחושה שהחיים האמיתיים שלנו עוד לא התחילו. שהדברים הטובים מחכים אי שם בעתיד. שעכשיו אנחנו רק מכינים את הקרקע למה שהולך לבוא אחר כך...

אז הנה החדשות הרעות.

החיים שלנו "קורים" רק פעם אחת וזה קורה ממש עכשיו. החיים התחילו מזמן וחלק משמעותי מהם כבר מאחור.

עכשיו זו לא חזרה גנרלית לחיים שיהיו אחר כך, זו לא הכנה למשהו שרק עתיד לבוא, אלא זה משהו שכבר קורה עכשיו. זה כבר התחיל ועם כל שנייה שעוברת, נותר פחות ופחות ממנו.

והנה החדשות הטובות...

אם אתה מבין שהחיים שלך כבר כאן, ובכל שנייה נותר פחות ופחות מהם, הגיע הזמן שתחליט מה אתה הולך לעשות עם זה. אני למדתי שעלי להשתדל ליהנות מכל יום שעובר ולנסות להוציא את המקסימום מכל שנייה ששייכת לחיים שלי.

אחרת אני סתם זורק לפח חלק גדול מהזמן של חיי.

נכון שלא כל יום הוא הכי מהנה. יש עבודה, יש פקקים בכבישים, יש חשבונות שצריך לשלם, יש חובות שלא תמיד כיף למלא... אבל לכל אחד, ואני בטוח שגם לך, נותר זמן שאתה יכול להשקיע בעצמך. וזה בדיוק אותו הזמן שבעזרתו נבנה הדבר שקוראים לו "חיים".

ולא צריך לוותר על הזמן הזה בקלות ולהתייחס אליו כאילו הוא אינסופי. הוא לא. אני מאמין שכל שנייה שבה אני חי בתחושת ציפייה לחיים טובים יותר בעתיד, זו שנייה מהחיים שזרקתי לפח.

אני מעדיף להקדיש כל שנייה למשהו שמביא לי הנאה ברגע זה או למשהו שמקרב אותי בעוד צעד אחד, גם אם הוא קטן, לאותם החיים שתמיד דמיינתי שיהיו לי בעתיד.

זה גם מה שאני ממליץ לך לעשות.

שאל את עצמך: האם מה שאני עושה עכשיו, אלו החיים שאני רוצה לעצמי? ואם לא, אז האם אני עושה עכשיו משהו כדי לקרב את עצמי לחיים שאני רוצה?

כמה שיותר פעמים במהלך היום תשאל את עצמך את השאלה הזו, ככה הקצב שבו תוכל למלא את החיים שלך במשמעות, הנאה וסיפוק, יגדל. ומה שדמיינת לעצמך בעתיד הרחוק, יוכל לקרות הרבה יותר מהר.

וזה מה שאני רוצה לאחל לך לשנה החדשה. שתוכל לבנות לעצמך ולחיות בכל יום, את החיים שתמיד רצית.

שנה טובה!

אם חיכית הרבה זמן ורצית לעבור את הקורס "מתישהו בעתיד",
עכשיו זו ההזדמנות המיוחדת שלך לעשות זאת!

 אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: