השתיקה הקטלנית - כלי מצויין ליצירת עניין ומשיכה

הגעתי למסקנה שהדבר שיבדיל ביניכם (לפחות ביני..) לבין מישהו אחר שיוצא לדייט עם מישהי הוא לא כמה רוטינות תריצו עליה או כמה תהיו שנונים ועוקצניים ומעניינים. כל זה חשוב, אבל לא בהכרח יוציא אתכם ממשבצת ה"עוד בחור מצחיק ושנון", שכאלה קיימים הרבה. שמעתי על הרבה שיצאו עם מישהי ותיפקדו מעולה, עשו הכל כמו שצריך, קיבלו את הפידבק שרצו, אבל בסוף הכל איכשהוא התמסמס. כאילו למה שהם עשו לא היה משקל והשפעה עמוקה מספיק בשביל להיכנס לבחורה ממש מתחת לעור. הכל היה טוב, אבל נשאר על פני השטח.

לדעתי זה כי הרבה לא נותנים מספיק דגש על: שתיקה.

שתיקה עושה 4 דברים עיקריים:
1. מראה שאתה בטוח בעצמך ולא מרגיש חובה להזרים את השיחה נונסטופ. שאתה לא מרגיש חובה להוכיח לא לה ולא לאף אחד כלום. זה בינתיים הכלי הכי חזק שראיתי (כן, אני מתחיל..) בשביל להראות שאתה פשוט לא שם על מה היא חושבת עליך. כי לפעמים מישהו ששותק משדר ערך נמוך אפילו יותר ממישהו שמדבר שטויות. ואם מצליחים לשתוק ועדיין לשדר בטחון ונוחות, יש לזה השפעה עצומה.
2. גורם לבחורה להתאמץ לסחוב את השיחה - היא כעת רודפת אחרי השיתוף פעולה שלך, במקום לשבת לצחוק מעוד רוטינה לעוסה. אתה הפרס
3. שתיקה מוציאה ממנה דברים מעניינים. נותן לה זמן לחשוב, לעכל את כל מה שקרה עד עכשיו בפגישה. לפחות מנסיוני היחסית מצומצם, זה רק טוב.
4. מוציאה אותך מסתורי. זה מצב לא רגיל. מישהו שיודע לדבר, שזרם עד עכשיו, פתאום שותק. גורם לה לחשוב "מה יש בו בבחור הזה, מה עובר לו בראש..". כבר שמעתי משפטים בסגנון "השקט שלך מסקרן אותי..". מעורר עניין וסקרנות מעולה.

כמובן ששתיקה זה כלי מסוכן, כי:
1. הוא אפקטיבי רק אחרי שהבחורה ראתה שאתה יודע מה אתה עושה, וכשאתה מדבר, אתה יודע מה להוציא מהפה. אם סתם תשתוק בלי לבסס את עצמך לפני כאחד שיודע לדבר, סתם תיראה מוזר הרעיון הוא לשדר ש"אתה יודע מה להגיד, יש לך מה להגיד, אבל אתה בוחר לשתוק".
2. אם אתה מפשל - אתה בבעיה. הכל אפשר לתקן, אבל אם תשתוק, וכשהשתיקה תישבר אתה תשדר חוסר בטחון או אי נוחות, זה ישדר מסר רע מאוד שיצריך הרבה עבודה לתקן. דורש להיות ממש בטוח בכל דבר שאתה משדר (שפת גוף, דיבור, מבטים וכו'), בזמן השתיקה ואחריה.

זה דבר חזק מאוד, שלדעתי יכול להבדיל בין הרבה פיקאפרים טובים, לאחד מעולה.
תושיבו את אותה בחורה עם 5 פיקאפרים. אני מהמר שהיא תלך עם זה שידע גם לשתוק.

זהו. זה בא לי ככה אחרי שדיברתי עם בחורה שאני בקשר סוג-של-רומנטי כבר כמה זמן, ורוב השיחה שתקתי. אבל כשכבר דיברתי, אמרתי דברים טובים שהצחיקו אותה. כשהיא שאלה מה אני שותק, עניתי לה בבטחון ש"אני אוהב לשתוק לפעמים, זה סוג של בחינה מה יצא ממך במצב כזה". עבד נהדר גרם לה להרגיש כאילו היא תחת מבחן כל הזמן.

אייל744


רוצה לקבל בחינם סדרה של מאמרים שילמדו אותך שלב אחר שלב איך להצליח עם נשים ואיך אתה יכול להתחיל עם כל אחת?

כל מה שעליך לעשות הוא למלא את כתובת המייל שלך בתיבה למטה ובכל כמה ימים יגיע אליך מייל עם מאמר מפורט שייקח אותך עוד כמה צעדים להצלחה.
וזה עוד לא הכל! מייד לאחר ההרשמה תוכל להוריד את הספר האלקטרוני "המפתח להצלחה עם נשים". ספר שאלפי גברים בישראל התחילו להשיג הצלחות בעקבות קריאתו. עכשיו גם אתה תוכל להיחשף לידע שיש בו.

"המפתח להצלחה עם נשים"
הורד עכשיו בחינם!

מלא את הטופס הבא ותקבל קישור להורדת המדריך למייל:

:
:
יחד עם המדריך אנו נשלח לך בחינם טיפים, מאמרים והצעות של מאפי שיעזרו לך להצליח עם נשים.
תוכל להיגרע מהניוזלטר בכל עת שתרצה.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: