הדבר הכי חשוב בתחום וכמה כללים להיכרות מוצלחת

קראתי מאמר נהדר של DIMITRY ב-ASF על הדבר הכי חשוב וזה פשוט מדהים.
בקצרה, הוא אומר שהדבר הכי חשוב זה לשאול את עצמך טוב-טוב מדוע אתה פה? (פה בקהילה):
* האם זה בשביל להשכיב כל לילה בחורה חדשה?
* האם זה בשביל למצוא את אשת חלומותיך?

אני הצבתי לעצמי מטרה שכזו, והיא למשוך אליי בנות איכותיות לקשר (ארוך או קצר טווח תלוי במצב רוח שלי). בשביל זה אני עושה את כל זה! בשביל אותו רגע נדיר בו הלב שלי נעצר לשניה ואני אומר לעצמי אני רוצה להכיר את הבחורה הזאת יותר טוב - אני רוצה שיהיו בידי את הכלים לעשות את זה כמו שצריך! בשביל זה אני קורא, מתאמן, יוצא לשם מקבל תגובות: לרוב חיוביות, לעתים שליליות.
מקרה קלאסי לקינוח:
יום שני בערב, בית קפה בירושלים, נכנס לשם עם חבר וידידה. משהי נגשת ומתחילה לדבר איתנו, חברים הבחורה מהממת 9 מושלמת!
עכשיו נורא לחוצה, אמצע העבודה , שיא הלחץ אבל היא פשוט משדרת את כל הדברים הנכונים - יודעת מה היא רוצה מעצמה, מאוד רצינית, מטפלת בעניינים, מחלקת הוראות. אני מתחיל ישר עם הומור עוקצני ברמות על, מחרפן אותה - היא אומרת שאין מקום לכולם אז אני מושיב 5 אנשים בשולחן ל-2 (היינו 3 והצטרפו אלינו עוד 2 אנשים - אז צירפתי אותם). ממשיך לעקוץ ולהפגין דומיננטיות - ברגע שמלצרית ניגשת אליה ושואלת למה לעזעזל 5 אנשים יושבים בשולחן ל-2? אני אוטומטית צועק ברחבי כל המסעדה - זה בסדר, זאת החלטה שלי. מפגין ALPHA מוחלט. מפלרטט עם המלצרית , פאק זה היה כל כך קל, יכולתי להשכיב את המלצרית באותו ערב אבל היא הייתה 6 לפנים -
אני: "הטבעת הזו מאוד יפה"
מלצרית : "תודה רבה"
אני : "מראה לה את הטבעת על הבוהן שלי - את חושבת שבנים שלובשים טבעות על הבוהן הם הומואים?"
היא:" בנות שלובשות טבעת על שתי הבהונות הן לסביות (יש לציין שהיו לה טבעות על שתי הבהונות).
אני:" אז את לסבית? הלכו לך כל הסיכויים איתי".
היא: (מתגוננת ומסמיקה) לא, אני ממש לא לסבית, אני דווקא מאוד מעוניינת. היא נהיית אדומה כמו עגבניה ופתאום שותקת, אני מושך את הרגע ושותק גם, היא הבינה מה היא אמרה ופתאום אומרת - "אוקיי, כדאי שאני אלך עכשיו" אני מושך את הרגע לעוד שניה ואז מחייך חיוב רחב.
עכשיו כל הקטע הזה היה רק בשביל להראות לאובייקט שלי (המארחת) את היכולות שלי, כלומר זה נראה לא הגיוני כביכול : אני מעוניין במשהי אז אני מתחיל עם משהי אחרת?! אבל בעולם שלנו החוקים הם קצת אחרים (קרדיט לניו, מהקהילה לא מהמטריקס).
פותח סט עם שתי אמריקאיות שישבו שולחן לידינו, שואל אותם לגבי מילה באנגלית והן לא יודעות אז אני אומר איזה מן אמריקאיות אתן?! פותח עוד סט עם שתי דתיות פתיח דיעה לגבי שרשרת. בקיצור מפגין חברותיות - המרכז החברתי של המקום! זאת תיאוריה של מסטרי והיא כל כך נכונה: ברגע שבנות יראו שאתה המרכז החברתי - הן ינסו לפתות אותך!
סוף הערב ניגש למלצרית ומודה על על השירות, לאחר מכן ניגש למארחת ומודה לה על העזרה. פה התחלתי עם COLD READING שזה אחד הדברים הכי חזקים בקהילה שלנו - להגיד לבנות על דברים על עצמן רק ע"י התבוננות בהן.
אני:"אני מרגיש ממך אנרגיה נורא חזקה. את אדם נורא חיובי, אני מתעסק בשפת גוף ומודעות עצמית רוב החיים הבוגרים שלי וזה מאוד בולט אצלך לטובה".
היא - מבט בוהה- המבט הזה שאומר שאני בפנים.
אני:" יחד עם זאת את נורא מתוחה, עצבנית אני משער לעצמי שזה בגלל שאת בעבודה והעבודה שלך חשובה לך".
היא:כן אני אדם שלוקח את העבודה שלו מאוד ברצינות.
אני : תראי לי את כף יד ימין שלך, למדתי קריאה בכף יד ואני רוצה לאמת אם מה שאמרתי לגביך נכון עפ"י הכף יד.
היא - שולפת את כף יד ימין.
אני - נכנס לקריאה קצרה בכף יד, מצטער חברים סודות המקצוע - דברים טובים מדי בשביל לשתף את כולם, את זה אני אחלוק בפורום החדש שפתחנו פה.
היא - "מדהים, זה כל כך נכון. אתה יכול להגיד לי מתי אני הולכת להתחתן?"
אני - "אני לא מאמין בקריאת עתיד, אנחנו קובעים לעצמנו את העתיד שלנו , ולא אנשים אחרים. עפ"י היהדות אדם קובע את גורלו ואם אני אגיד לך דברים על העתיד זה יכול להשפיע עליו.
היא - זה נכון , זה מאוד נכון (יש מצב שהיא מסורתית או דתיה היא הייתה עם חצאית).
אני - אני אשמח להמשיך את השיחה הזאת יותר מאוחר, שולף פלאפון. רושמת בלי לחשוב פעמיים.
בשלב הזה היא מראה סימנים של סיום שיחה, אבל אני מקצוען, לא חובבן. ממשיך שיחה עליה ועל החיים שלה בהתאם לקריאה בכף יד.

חוק ברזל
לעולם, לעולם, אל תסיימו שיחה עם בחורה מיד אחרי שקבלתם מספר טלפון. זה משדר את כל הדברים הלא הנכונים ומכניס אותך לקטגוריה של שאר האפסים שם בחוץ שרק רוצים "מספר" (טלפון או אחר).

ממשיך שיחה נעימה ואז חותך.

משהו פיקנטי לקצרה
בלבי לא האמנתי לשניה אחת שהיא תתן לי את המספר בגלל ש:
א. היא פשוט יפהפיה.
ב. היא נראתה דתיה או מינימום מסורתית לפי הלבוש.

מכאן שלעולם אל תסיקו מסקנות מראש, ועוד משהו נורא נורא חזק שקראתי בספר מדהים מתחום הפסיכוביולוגיה (תחום חדש) - בחורה שאתה מאוד נמשך עליה - תמשך אליך יותר בגלל שאתה משדר את זה בהתאם. האישונים שלך מורחבים, טון הדיבור שלך יותר עבה, שפת הגוף שלך יותר סקסית וכו'.
בגלל זה כשאתם מסתכלים על משהי ואומרים היא כל כך יפה - היא בחיים לא תרצה אותי, תנסו תסמכו עליי, תנסו.

מאת arsenalfc

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: