להיות מאושר או כמה אני שמן

אני בן 21 גובה 1.72 ושוקל 60 קילו.
למי שיודע לחבר את הנקודות יבין שאני מבחינת מראה ממש לא שמן. ומי שלא אני אוסיף ואומר שכרגע אני על בערך 11 אחוז שומן, משמע שרובי שרירים. פיזית אני לא שמן. נפשית כן.
מה הכוונה?
תמיד הייתי שמנמן פיזית, אוכל בשבילי הוא תשוקה, אהבה, ולא תחליף לאושר כמו שרבים יחשבו. למרות שרוב חיי לא הייתי מאושר.
לפני שנתיים החלטתי שדי, נמאס, אני את השומן מוריד. החלטתי לפתוח בדיאטה, החלטתי לשנות את מה שלא טוב לי.
אחד הדברים שבולטים אצלי בניגוד להרבה אחרים (וגם אצלכם אם הגעתם למצב שאתם קוראים את המאמר הזה במקום הזה) הוא שאני חייב לדעת הכל על משהו שמעניין אותי, אני אוהב להתמסתר (BECOME MASTER) בדבר ולשלוט בו ביד רמה כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר.
מטבע הדברים השלכתי את התכונה הזו על תכניתי החדשה לרדת במשקל. למדתי באופן עצמאי על תזונה, על אימונים, על השילוב האידיאלי והחידושים וההמצאות בתחום, ואני לא מדבר על בחורה הורמונלית בת 16 שיודעת כמה קלוריות יש באפונה ירוקה, אני מדבר על איזה מרכיבים תזונתיים יש, איפה, בכמה מיליגרמים ומתי לצרוך אותם.
הצלחתי. במהלך 8 חודשים השלתי כ- 15 קילו ממשקלי, מבחינה רפואית הזמן היה אידיאלי ( לא מהר מדי ולא לאט מדי ). מבחינתי הדבר היה חלום שהתגשם. עם זאת זה לא הספיק לי. לא הפכתי לאנורקס כיוון שמבחינה שכלית הייתי מאוד מודע לעצמי והמשכתי לאכול "כמו שצריך" על מנת שמבחינה רפואית אני אהיה בריא, אך עם זאת כל ביס חושב, כל ליקוק סכין נלקח בחשבון, כל "שלוק" התווסף למדד. כל קלוריה הייתה נתון בשבילי, ואני איש שלא מוותר על נתונים.

לקח לי זמן והצלחתי להגיע להשלמה עם גופי,הייתי רזה כמו בלוק, עם מסת שריר נאה ככה שאין לי שום סיכוי להראות כמו שרוך(קצר ) אבל בכל זאת הייתי צריך ל "השלים" ו"לקבל" את גופי ולא להנות ממנו בגלל ששכחתי מאיפה באתי ולאן אני הולך.

אל תשכחו מהיכן התחלתם
*אם אתה אחד שהרגע נכנס לפה ולא יודע כלום ובטוח שהדרך ארוכה ומסובכת, מבולבל כולו ולא יודע איפה להתחיל. עצם זה שמצאת את המקום, אחי, ואתה קורא את המאמר הזה אומר שכבר עשית את הצעד הראשון ופתחת בשינוי, מה שאומר שמרגע זה ואילך אתה שונה.
* אם אתה כבר ב"סצנה" פרק זמן מסוים וכבר הבנת איך לדבר עם נשים, מה מדליק משיכה, מה הורס וכו' והתחלת ליישם את זה בחיי היומיום שלך, אולי בחורות אינם זורמות כמו הגשם מחוץ לחלוני כרגע אבל אתה לא אותו אדם מלפני שנה נכון ? זכור את זה !
* אם אתה ב"שלב" של מספרי טלפון, זכור היכן היית קודם ומה עברת, הכר בשינוי.
לא משנה היכן אתם, יוצאים למספר דייטים פה ושם, בקשר ( נחשו איזה סוג) עם כמה בנות או שכל יום אתם בוחרים שתי בחורות ברות מזל ויוצאים למסע בסדינים. לא משנה היכן אתם זכרו מהיכן באתם. בכל רגע נתון הזכרו בזה וחייכו. אל תחכו לשבירה כדי לקחת פסק זמן ולהעניק לעצמכם מוטיבציה להמשיך, מנעו אותה מראש.
תרשו לעצמכם להיות מאושרים!

עם זאת שימו לב! זכרו שפניכם מועדות לכיוון מסוים ואל תניחו לעצמכם לנוח על זרי הדפנה, השתמשו בזכרון העבר על מנת לגדול, לא לגדל שאננות!

אל תשכחו להיכן פניכם מועדות
בכל רגע מיד אחרי שתזכרו מהיכן באתם, זכרו להיכן פניכם מועדות. אל תוותרו על המטרות והחלומות שלכם. קחו את ההבנות שהגעתם אליהם מדי יום ותנו להם להדריך אתכם לעבר הצעד הבא. ושוב אל תשכחו את המטרה! על כך דובר הרבה ואני לא מתכוון להאריך רק אומר משהו קטן שלפעמים נשכח.
לפעמים מטרות משתנות, וזה בסדר. כל עוד השינוי נעשה במודע ובאופן מחושב. הצרה האמיתית היא כאשר נעשה שינוי מבלי שנדע, כאשר לפעמים שוכחים את המטרה ופשוט "על הדרך" מטרה אחרת "ממוצאת" ותופסת את מקומה. שימו לב לכך, היו מודעים לעצמכם וזכרו תמיד לאן אתם הולכים ומדוע, תמיד זכרו מהיכן זה התחיל ולמה.
דמיינו את המטרה מגיעה ותהנו מהתחושות שנלוות, מהידיעה שאתם תגיעו לשם, כי אתם נותנים את עצמכם, כי זה מי שאתם וכי מגיע לכם.

תרשו לעצמכם להיות מאושרים!

ועכשיו פסק זמן קצר להגדרות קלות:
אפס - AVERAGE FRUSTRATED CHUMP AFC - מתאר מצב של הבחור הרגיל והנחמד שלא עושה כלום בחייו עם בחורות ולא יודע מימינו ומשמאלו לגבי משיכה.
טבעי NATURAL – אדם שיודע את "חוקי המשיכה" באופן "טבעי", נולד עם כך וחיי לעיתים את חייו מבלי לדעת בכלל שיש אנשים שהדבר אינו מובן או ברור להם. מבחינתו הידע הזה אינו ידע הוא פשוט חלק ממנו.

בהתחלת המאמר פתחתי בהודעה שאני שמן - ואגב בגלל רצוני להיות פוליטקלי קורקט אוסיף ואומר שזה לא רע בהכרח להיות שמן! זה פשוט משהו שרציתי לשנות אצלי מתוך בחירה.
היום אני אוהב את גופי ונהנה ממנו יום יום, אני לא סופר קלוריות אך שומר על בריאות וגוף נאה, אני מגדיר לעצמי כל הזמן מטרות חדשות ומגיע אליהם. אני אוהב את זה וזה חשוב לי, היום אני זוכר מאיפה באתי ולאן אני הולך.
אז למה אני עדיין שמן?
כי שמן זה בראש. כי שמן זה מי שאני. לא לרעה בהכרח, כי יש טוב בכל דבר.
אני תמיד אוהב אוכל ותמיד אהנה ממנו, ובו זמנית אהיה מודע לעצמי ואשמור על גופי ועל מידות נכונות ופרופורציות. אני תמיד יודע מאיפה באתי ולאן אני הולך ונהנה מהמסע. המון אנשים לא פותחים בו בכלל, וחלק גדול אובד בדרך.

אל תקבלו משהו כמובן מאליו
אני הולך להגיד משהו שרבים יתנגדו אליו, אבל חלק יבינו אותו ויחייכו ( עכשיו כולם לחייך! ).
אתם אפסים, כולכם, זכרו את זה תמיד כי זה מי שאתם, ואם ברי מזל תמיד תהיו.
אבל הסכיתו קלות את צעקותיכם וקללותיכם והבינו שלכל מטבע שני צדדים.
בניגוד לדעה הרווחת לאפס יש גם יתרונות( רמז- זה הכל תלוי בנקודת המבט) :
אתם בניגוד לטבעיים יודעים להנות מכל סארג' , אם "סגרתם"-נהדר, ואם לא – למדתם שיעור חשוב.
אתם בניגוד לטבעיים יודעים להנות מכל מספר שסגרתם.
מכל ליטוף, חיבוק, נשיקה, זיון או קשר עם בחורה. אתם שמנים גאים. אתם אפסים גאים.
זכרו מי הביא אתכם לפה! האפס שבכם זעק, הוא רצה שינוי, והוא אכן יקבל אותו, ולכן אתם תהיו שונים כעת ותתקדמו הלאה עם ידיעה מוחשית לאן והעם ההבנה שניתנה לכם הזכות להרוויח משהו בעצמכם ולא סתם לקבלו באופן שרירותי.
לא לשכוח מאיפה באתם ולאן פניכם מועדות כבר ציינתי, כעת הבינו כמה המסע מתגמל ונהדר, תהנו מכל צעד, מכל פסיעה ולעיתים אפילו דילוגים. אל תקחו את זה כמובן מאליו,
תרשו לעצמכם להיות מאאם אתם ושרים!

הערה בנימה אישית,
לפעמים זה טוב לא לדעת לאן אתה הולך, לפעמים כדאי להשאיר דברים בלי מטרה"שמגבילה" אתכם.
אך זה קורה כשיש לך כיוון מסוים וידיעה מוחלטת שהדבר יניב פרי לאיזשהו כיוון מתוך "ניחוש מחושב". אם אינכם יודעים מה זה העזרו בחבריכם שטחנו שעות בלמידה לפסיכומטרי, תהיו בטוחים שאתם תעשו אותם מאושרים הם כבר מתים שמישהו ישאל אותם משהו על זה כדי להרגיש שהם לא למדו לחינם .
את המאמר הזה התחלתי בלי שום ידיעה לכיוון הספציפי שאליו אפנה, פשוט רציתי לכתוב את זה, אני רגיל לזה מניסיוני שכן אני אוהב לכתוב ובד"כ הדברים הטובים ביותר מתחילים אצלי ככה.

תרשו לעצמכם להיות מאושרים!

מאת soapremedy

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: