ההבדל הענק בין רדיפה אחרי נשים ליצירת משיכה

שלום לך ,
.
אם עדיין לא הבנת את הרעיון שעומד מאחורי מאפי אולי מאמר זה יתן לך נקודת מבט חדשה לגבי גישתך לנשים ולנשים יפות בכלל.

קיים הבדל מהותי בין רדיפה אחרי נשים לבין יצירת משיכה .אצל נשים!

לפני שאתחיל חשוב לי לצותת פתגם מעולם המשיכה: "ככל שאתה מתקרב יותר היא מתרחקת, ככל שאתה מתרחק יותר היא מתקרבת".

כאשר אתה רודף אחרי מישהי, היא ישר תרגיש זאת ואוטומטית תהפוך את עצמה ל"פרס". בכלל בלי שתשים לב היא מעלה את ערכה מולך.
תוכל לשמוע ממנה משפטים כמו: "הוא רודף אחרי... אז הוא רוצה אותי... חחח".
בשלב זה השליטה ביחסים בנכם כנראה כבר אצלה, וכאשר נשים מרגישות בשליטה מול הגבר שלהן הן מאבדות את המשיכה שלהן אליו! (מה קרה לגבר החזק שלי?).

כשאני מדבר על רדיפה על משהי אני לו-דווקא מדבר על "חיזור גורלי" אחריה, כבר הרבה פעמים יצא לי לשמוע משפטים כמו "אז אני מתקשר אליה 3 פעמים ביום והיא לא עונה, זה לא אומר שאני רודף אחריה..." או "כל יום אני מחכה לה שעה ליד העבודה עד שהיא תסיים כדי לדבר איתה קצת וגם לזה אין לה ממש כוח...".

רדיפה מבחינתי מסתכמת בלעשות את אותם דברים שוב ושוב ולא לראות שום תוצאות. אתה הרי יודע שאלברט אינשטיין הגדיר "אי שפיות" כ- "להמשיך לעשות את אותם הדברים שוב ושוב ולקוות לתוצאות שונות". כאשר גבר משקיע ומשקיע כל הזמן בבחורה והיא לא עושה כלום מצדה, למצב זה אני קורא רדיפה.

הדבר יכול להחמיר כאשר גבר מתחיל לקנות מתנות לנשים רק כדי לנסות ולרכוש את ליבם. יש לי חבר שהרבה זמן רדף אחרי מישהי, קנה לה מתנות, עשה כל מה שהיא בקשה, הלך לקחת אותה מהעבודה וויתר על הזמן היקר שלו בשבילה ומבחינתה הם היו רק ידידים! אני עדיין זוכר אותו אומר לי "חכה חכה אני עוד אשיג אותה...".

אחד מהדברים (ויש שנים) שמניעים אישה בחיפוש אחר בן זוג הוא "למצוא את הגבר הטוב ביותר בשבילה" כן כן פשוט ומפחיד כמו שזה נשמע, עכשיו אני יודע שרוב הגברים חונכו שאם הם יבואו עם זר פרחים מתחת לחלון של הבחורה וישירו לה סרנדה היא ישר תרד בריצה ותגיד "אוו כל כך הרבה זמן חיכיתי לך... סוף סוף הגעת" אך כמו שכבר בטח הבנת לבד, על בשרך או לא, זה פשוט לא עובד ככה. רדיפה אחרי מישהי לא תפסיק את מעגל החיפושים שלה אחרי הגבר הטוב ביותר עבורה.

מצד שני, אם אתה מכיר את עולם המשיכה ואתה יודע מה מתחולל במוח הנשי (שה' יעזור...) תוכל בקלות לעבור ממצב של רדיפה למצב של יצירת משיכה ולמשוך אליך בנות יפות ואיכותיות. ממש לא צריך להיות הגבר החזק ביותר או היפה ביותר בשביל לעצור את מעגל החיפושים של האישה והדוגמא הכי טובה היא לראות אישה יפה עם גבר ושאתה מסתכל עליהם מהצד ושואל "מה היא עושה איתו בכלל?"
קרה לך נכון... כן גם לי קרה, אבל אחר כך למדתי והבנתי בדיוק למה!

האמתי שהייתי רוצה לשפוך פה את כל השיטות והדרכים ליצירת משיכה אבל הניוזלטר הזה היה הפוך מהר מאוד להיות ספר אז ממש על קצת המזלג, את שאר החומר תוכל להשיג באתר.

תמיד תזכור שאתה הוא ה"פרס", אל תהיה רכרוכי! בנות לא מחפשות את זה! כנראה שלא תצליח לעצור את מעגל החיפושים של האישה אם תנסה להתנחמד איתה, אתה פשוט תהפוך להיות הידיד הכי טוב שלה.

אתה צריך לאתגר את הבחורה שאיתך, לתת לה להפעיל את הרגשות שלה. אתה צריך ליצור מסתוריות, שתבלה שעות על גבי שעות בלהבין למה היא מרגישה ככה כלפך, אל תדאג היא תלך לשאול את החברות שלה אבל גם זה לא ממש יעזור.

דבר עם בחורה על דברים מרגשים, תעלה איתה את האירועים המיוחדים שלה ותחזיר אותה לאותן נקודות שבהם היא הרגישה עצב או שמחה. תתפלא לראות עד כמה נשים אוהבות לדבר על רגשות איך זה מקרב אותך אליהן בקלות.

אם אתה חושב שמצאת את ה"אחת" אל תתנהג כמו כלב מיוחם או כמו ילד בן 16 שמת לזיין בפעם הראשונה, זה ירחיק אותה ממך. תמשיך לחפש ולהתחיל עם בנות נוספות, זה יוציא אותך מהקיבעון של ה"אחת" וככה תגיע לפגישה הרבה יותר משוחחר ועם ביטוחן עצמי.

תכיר את הסיטואציות והמצבים האפשרים עם נשים (את זה תצטרך לקרוא לבד...) ותוכל לשלוט בכל מצב ותמיד להחזיר את הכדור לידיים שלך. ככל שתחכים יותר בתחום תמצא את עצמך סובב נשים שנמשכות אליך וחושקות בקריבתך.

אני מקווה שלמדת קצת, באתר תוכל למצוא חומר תאורטי רב או להירשם לקורס "אומנות הפיתוי" שילמד אותך כל מה שתצטרך לדעת מא' ועד ת' כדי להצליח עם נשים כפי שאתה רוצה.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: