שפת גוף ככלי להצלחה עם נשים

הפעם נדבר על שפת הגוף שלנו ואיך היא קשורה להצלחה עם נשים. כיצד תוכל ליישם את הטיפים שבנושא כדי לשפר את יכולתך בתחום ההכרות עם נשים.

את התקשורת בין אנשים אפשר לחלק לשני מרכיבים:

· המרכיב המילולי (Verbal).

· המרכיב הלא-מילולי (Non Verbal).

כאשר אנו מבטאים את עצמנו בשיחה כ- 90% מהמידע עובר ברמה הלא-מילולית. זאת אומרת שאת המשמעות של הדברים מקבל המקשיב (או במקרה שלנו המקשיבה) מגורמים שונים כגון האינטונציות של הקול, המימיקות, שפת הגוף ועוד דברים רבים שאינם מבטאים מילים.
רק כ- 10% ממשמעות הדברים מועברים דרך המילים עצמן.

אחרי שקראת זאת אתה צריך להבין ששפת גוף שלך הרבה יותר חשובה ממה שאתה בעצם אומר! שפת הגוף שלך היא הכלי שלך להצלחה.

כאשר גבר ניגש למישהי, ניתן לראות ישר אם הוא יצליח איתה או לא וזאת ע"פ שפת גופו בלבד, ע"פ אותם מסרים "סמויים" שהוא משדר לה בלי לומר מילה.
שפת הגוף שלנו משדרת את מה שאנחנו מרגישים בפנים.
אותו "ביטחון" שכולם מדברים אליו, מתבטא בשפת הגוף שלנו.

ברוב המקרים ניתן יהיה לראות שגברים מצליחים, מנהלים שיחה עם נשים בדיוק כמו שהם מנהלים שיחה עם חבר ותיק שלהם.
התהליך של יצירת שפת הגוף וקליטתה מתרחש בתת-מודע, אנחנו כלל לא שמים לב כיצד אנו קולטים את המסרים שמועברים אלינו בצורה לא-מילולית.

יש לי חבר שביקש ממני לראות, למה כאשר הוא ניגש לבחורה היא ברוב המקרים דוחה אותו ולא מעוניינת. כאשר הסתכלתי עליו איך הוא עושה את זה, מייד ראיתי מה הבעייה. שפת הגוף שלו שידרה את המשפט הבא "בבקשה תסכימי לדבר איתי קצת, אני לא בטוח שאת תסכימי אבל אולי...". וזה ממש לא סוג הגבר שנשים רוצות עסק איתו. הוא לא משדר שום ביטחון.

כאשר שאלתי אותו מה הוא מרגיש כאשר הוא ניגש אליה, הוא אמר לי שלא היה בטוח שהיא תסכים להכיר אותו ושהוא לא מאמין שהיא תתעניין בו. אמרתי לו שזה בדיוק מה ששפת הגוף שלו שידרה ובגלל זה הוא נכשל. אחרי שעבדתי קצת על מה ששפת הגוף שלו משדרת ועל ההרגשה שלו בעת היכרות עם בחורה, ההצלחות שלו השתנו פלאים. הוא לא היה יותר אותו בחור שמשדר שהוא מפחד. שפת הגוף שלו הייתה אומר עכשיו "אני אוהב להכיר בחורות יפות ואני חושב שאת יכולה להתאים". הנושאים עליהם הוא היה מדבר עם נשים, כבר לא היו כל כך חשובים, כי הן התחילו להמשך אליו, רק בגלל מה שהוא שידר מעבר למילים.

הבעיה העיקרית שאני רוצה לציין כאן היא שרוב הגברים ניגשים לנשים בגישה מתנצלת, הם נגשים לנשים כאילו הם "מפריעים להן" ומרגישים לא בסדר במעשה.
כאשר גברים אלה כבר בוחרים לגשת למישהי הם מחכים שהיא תיתן להם אישור! מחכים לראות האם היא תאהב אותם, הם מעמידים את עצמם במבחן אפילו בלי שהבחורה ביקשה זאת. במילים אחרות הם מפסידים עוד לפני שהתחילו לדבר.

מצד שני גבר מצליח בא לבחורה בגישה שקטה ורגועה, בגישה שהכול פועל בדיוק כמו שצריך.
הוא לא נותן לבחורה להעמיד אותו במבחנים, הוא לא מחכה שהיא תיתן לו אישור! הוא בא לבדוק האם הבחורה מתאימה לו? האם היא עומדת בסטנדרטים שלו?

הרבה מאוד בחורים, מחפשים משפטי קסם, שלאחר שיגידו אותם, כל בחורה טיפול לרגליהם.
בוא ניקח לדוגמה גבר שניגש למישהי ואמר לה את "משפט הקסם" שלו שבעקבותיו הבחורה הולכת איתו, זה לא אומר שאם גבר אחר יבוא ויגיד את אותו המשפט, הוא יקבל את אותה התוצאה עם אותה הבחורה. המסר הלא-מילולי שהוא העביר יהיה שונה, למרות שמילולית אמר את אותן המילים.
שום אסטרטגיה של "משפט פתיחה" לא תעזור כאן, כי היא מרכיבה בדיוק 2% מהתהליך כולו. יש עוד 98% שמורכבים מדברים הוספים כגון שפת הגוף, טון הדיבור, מימיקות וכו'.

טיפ קטן... שים לב לשפת הגוף של הבחורה. לא למה שהיא אומרת, לא למשמעויות שאתה נותן לדברים שלה, רק לשפת הגוף שלה. עם הזמן תראה שתוכל לזהות יותר ויותר תגובות של נשים על פי שפת הגוף שלהן ללא קשר למה שהן אומרות.

כיצד ניתן לשפר את שפת הגוף:
כדי ששפת הגוף שלך תשתנה, תהיה חייב לעבור קודם שינוי פנימי או יותר נכון שינוי חשיבתי.
אחד התרגילים המומלצים בתחום הוא התרגיל הבא (כן כן יש לך שיעורי בית):

תתחיל לדבר עם נשים על דברים פשוטים. תתרגל לדבר עם בחורות ברחוב, בחנויות, בתור, באוטובוס על כל מיני דברים שלא קשורים ליחסים ביניכם.
אתה יכול לשאול אותה דברים שמעניינים אותך כמו מתי האוטובוס מגיע? או איפה יש פיצרייה? (אם היא הייתה אומרת "לא יודעת" אני הייתי מוסיף פה "מה את לא אוהבת פיצות?" תמוהה שכזה), אתה יוכל להתעניין בדעה שלה על משהו, תשאל איך הבגדים שלך נראים, תשאל אם יתאים לך יותר ללכת עם משקפיים או בלי, כל דבר שלא קשור ליחסים ביניכם.

עשה זאת עד שתרגיש שנוח לך לדבר עם בחורה, עד שזה יהיה בשבילך דבר יומיומי וטבעי לחלוטין.
כאשר תעבור לשלב שבו יהיה לך קל וטבעי לעשות זאת, תוכל לשים לב ששפת הגוף שלך השתנתה, אתה נהיה יותר קליל וחד ובחורות מתחילות להתעניין בך. אתה תהיה מאוד מופתע מכך.

התרגיל נועד להוריד באופן הדרגתי את החסם הפסיכולוגי שלך בגישה ישירה לנשים. חשוב שתזכור שזה התרגיל ואתה עושה אותו בשביל להתקדם ולהשתפר בתחום ההיכרויות, זה הזמן בו אתה שם את "להשיג את הבחורה" בצד! ומתמקד בפיתוח האישי שלך.

אחת המטרות של התרגיל היא לגרום לך להתנסות בהצלחות קטנות, לאחר שתצבור הצלחות קטנות תגלה כמה קל לעבור להצלחות גדולות.
בתוך התרגיל תהיה לך הזדמנות אמיתית ללמוד על עצמך, לשים לב, מה בדיוק אתה עושה כשאתה מתחיל עם בחורה וכיצד היא מגיבה לכך. התרגיל יאפשר לך להסתכל על הדברים בלי לחץ ובלי הדאגה של "רק לא לפשל" או "שייט אני פספס את זה".
אם תפשל זה יהיה מצוין, תוכל ללמוד מה אינך עושה כשורה.

דרך נוספת לשפר את שפת הגוף שלך היא להכיר את עשרת הדיברות של פיקאפר אותם תוכל למצוא במאמרים שבאתר.
הבנה של הדברים והטמעה שלהם תגרום לך שינוי שיתבטא גם בשפת הגוף שלך.

אם אתה זוכר את הניוזלטר הקודם, משבוע שעבר, דיברתי על ההבדל בין גבר מצליח לגבר כושל. ושם ציינתי כי קודם כל צריך ללכת ולעשות! להתאמן! ואז להצליח!

אין לנסות – יש לעשות! אל תיקח את התרגיל כמובן מאליו, בצע אותו. כל דבר שתעשה בתחום, רק יקדם אותך יותר ויותר למעלה.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: