גברים אינטלקטואלים ונשים אמוציונאליות

הנושא שבחרתי לדבר עליו הפעם הוא ענק ולא רק בגלל החשיבות שלו אלא בגלל היקף החומר שיש בו, משמע יש עוד הרבה מה ללמוד.

בעלון זה אני אסקור נישה קטנה מאוד של התקשורת בין גברים לנשים ואיך זה שגברים לא יודעים כיצד לדבר עם נשים ומה הטעויות הכי נפוצות שלהם.

נשים וגברים מדברים בשפות שונות

ישנם שלושה סוגי תקשורת בסיסיים המתקיימים בין המינים. תקשורת ברמה ה:

1. אינטלקטואלית – תקשורת אינפורמטיבית.

2. אמוציונאלית – תקשורת שמעוררת רגשות.

3. פיזיולוגית – תקשורת הקשורה במגע פיזי.

רוב הגברים אלופים ברמה האינטלקטואלית. אנחנו פשוט רגילים לזה, תסתכל פעם איך שיחה בין החבר'ה נראית, לא על מה מדברים אלא באיזה צורה מדברים.
נשים מצד שני מדברות ברמה האמוציונאלית והפיזיולוגית, הן חיות על רגשות והן פשוט מכורות למגע, פעם שמעתי את אחד מאמני הפיתוי אומר משפט יפה "רגש לבנות הוא כמו אוויר לנשימה".
ראית פעם איך חברות מחבקות ונוגעות אחת בשנייה, איך השיחות שלהן מלאות סיפורים ורגשות, איך מכול דבר קטן הכול נהיה גדול ורציני, פשוט מרגש לא.

אני הולך להפיל פצצה ולהגיד לכם שגברים שמצליחים עם נשים פשוט מדברים ברגשות, הדבר אולי יישמע מאוד ברור ל"טבעיים" שבחבורה ומי שלא מכיר ה"טבעיים" הם הבחורים שתמיד הולך להם עם נשים, או כמו שנהוג להגיד הם פשוט "נולדים עם זה".
הגברים ה"טבעיים" פשוט מדברים ברגשות, זה אחד הסודות שלהם, אבל לכל השאר זה נראה ממש תמוה. "מה זאת אומרת, אני ניגש לבחורה מדבר איתה בצורה אינפורמטיבית וזה אמור להדליק אותה, ככה זה" אז לא! זה פשוט לא עובד ככה וגם אם בעבר הצלחת כך זה בגלל שהכנסת שם משהו מיוחד אפילו בלי לשים לב.

נשים זקוקות לרגשות, אני אפילו אקצין ואגיד שזה כמו סם בשבילן, יום של אישה ברובו רגיל ולא מרגש במיוחד... אתם יודעים – שיגרה. אבל אז בא הבחור המעניין שיוצר אצלה סקרנות, אתגר והתרגשות ומכניס צבע לחיים שלה, פתאום נפתחת בפניה חוויה חדשה שלא הייתה לה עד עכשיו... ואז איך אתם חושבים שהיא תגיב?

לפני שאני אתן מעט טיפים על איך לדבר ברגשות אני רוצה לחדד את הנקודה שבה רוב הגברים נופלים, כמו שהבנו רוב גברים מדברים בצורה אינפורמטיבית ונשים לעומת זאת פשוט חיות על רגשות ואמוציות, התשובות שלהן אינן לוגיות הן לא פועלות לפי חוקי הלוגיקה מה שברובו מניע אותן הוא הרגש.

רוב הגברים מנסים לשכנע את האישה במקום ליצור אצלה רגש, גברים מנסיים לשווק את עצמם לנשים, אפשר לחשוב שהיא צריכה לקנות אותם? תסמכו על הנשים שהן ידעו לזהות איזה בחור עומד מולן.
כדי ליצור רגש אצל בחורה אתה צריך לעבור לרמה השנייה של התקשורת, אני לא נכנס בכלל לרמה הפיזיולוגית ולמגע בנכם כי זהו נושא גדול בפני עצמו, אולי אכתוב על כך בעלון של השבוע הבא. כדי לתקשר עם אישה ברמה האמוציונאלית או יותר נכון הרגשית אתה צריך ליצור אצלה עניין שאותו ניתן ליצור בהרבה דרכים:

אתגר – תספק לבחורה שלך אתגר, אל תיתן לה להרגיש שהיא זכתה בך עוד לפני שהתחילה להתאמץ ובטח אל תשפוך את הלב שלך לבחורה על ההתחלה.

סקרנות - תהיה מסתורי, תשמור גם פרטים לעצמך! תן לה לגלות את הדברים לאט, אל תיתן לה תשובות ישירות שתתאמץ קצת יותר (ככל שהיא תתאמץ בשבילך הערך שלך בעינייה יעלה).

עקיצות – אחת הדרכים הקלות והמעולות ליצור רגש אצל בחורה, עקיצות עדינות יערערו מיד את מערכות הרגשות של בחורה, כמו "את פחות יפה עם שיער קצר", אם קשה לך עם עקיצות אפשר לשלב עקיצה עם מחמאה כמו "השעון שלך ממש יפה, אבל בטח לא בחרת אותו לבד".

מחמאות – תן לה מחמאה רק אם אתה מאמין בזה! אל תיתן לאישה מחמאה כי אתה חושב שהיא תרצה אותך אחר כך בגלל זה, זו מחמאה מניפולטיבית בנות קולטות את זה ישר, תן לה מחמאה שאתה מאמין בה – אתה לא מאמין כמה סקסיות ומשיכה יש בכנות.

לצחוק עליה – תמצא משהו שקשור אליה שנראה לך נחמד ותצחק עליו, תזהר לא לעבור את גבול הטעם הטוב ולצערי הגבול הזה מאוד דק.

קרוב רחוק – אל תראה מאה אחוז התעניינות, צעד אחד אחורה ושני צעדים קדימה תמיד יעוררו עניין.
קשה להשגה - אתה לא צריך לשחק אותה סנוב, ממש לא, אבל תן לה לחזר אחריך היא תעריך אותך על כך. תתקרב קצת תראה התעניינות ואז תתרחק, שתבין שהיא צריכה להחזיק בך.
היא המלכה – תן לה להרגיש כאילו היא שולטת בעולם, זה לא אומר שהיא שולטת בך, ממש לא! פשוט תרגש אותה כאילו הכול זהב לרגליה.
מבוכה- תגרום לה מבוכה, ואז תעיר לה על זה, זה מוסיף המון לעניין.

יש עוד המון שיטות כמו "להאשים אותה", "לשחק איתה", "משחקי תפקידים", "החלפת תפקידים" (אל תסתכלי עלי ככה אני לא חתיכת בשר) אבל לא ניכנס אליהם כי הם יותר מסובכים, תוכל למצוא על כך הרבה חומר באתר.

מספיק לבינתים, שים לב שליצור רגש לאו דווקא אומר רגש שלילי, גם רגש חיובי יתקבל בברכה אבל אל תיפול לטעות הכי נפוצה ותשתמש רק בו, רגש שלילי הוא דבר שמחייב! אל תזניח אותו! אני יודע שאולי זה יוצא נגד "המוסכמות שיש כיום בחברה" אבל אין מה לעשות זה מה שעובד והבעיה הכי גדולה זה שאי אפשר להתווכח עם תוצאות.

כל הדוגמאות שנתתי הן מאוד כלליות וללא פירוט, כמובן שישנם עוד הרבה דרכים ושיטות ליצור רגשות אצל בחורה ולשלב את המגע הפיזי שלא הוזכר כאן בכלל, אם אתה רוצה ללמוד עוד בתחום אתה מוזמן להצטרך לקורס "אומנות הפיתוי" הייחודי שלנו, שמקיף את התחום בצורה המעמיקה ביותר כדי שתבין איך להצליח עם נשים וכמה זה קל!

בקורס "אמנות הפיתוי" מתרגלים המשתתפים איך לנהל שיחה שתיצור עיניין באישה, ותגרום לה להמשך אל הגבר. אם אתה חושב שכדאי לשכלל את מיומנויות השיחה שלך עם נשים, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר, ולהירשם למועד הבא של הקורס.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: