כללים ועקרונות בסיסיים למתחיל

לא פעם פונים אלינו גברים, ומספרים שקראו חומר על איך להצליח עם נשים, אך כשניסו את התיאוריות בפועל – לא הצליחו להגיע לתוצאות הרצויות. כאשר אנו ממשיכים בשיחה, כמעט תמיד מתברר שאותו הגבר מנסה לחצות גשר לפני שבכלל ניגש אליו. כדי לעשות דברים חדשים, עליך להכין את עצמך בצורה נכונה אליהם, להניח את היסודות ועליהם לבנות את המבנה.

לפני שאתה מתחיל לחפש דרכים חדשות לתקשר עם הנשים בחייך, חשוב שתכיר את הכללים והעקרונות הבסיסיים ביותר שתזדקק להם.
כללים ועקרונות אלה יאפשרו לך להתקדם ביעילות, ימנעו נפילות וישמרו אותך על המסלול בצורה יציבה. חשוב שתכיר את המנגנונים שיכולים לפעול לטובתך או לרעתך וכיצד להיות בשליטה עליהם.

המטרה הראשונית - לימוד ושיפור
קורה שאתה ניגש לבחורה כדי להכיר אותה, ולבקש מספר טלפון, אך היא מנפנפת אותך. אתה ניגש לבחורה נוספת - אותו הדבר. לאחר כמה נסיונות, אתה מתאכזב, אומר שזה לא היום שלך, ובמצב רוח מתחת לגובה פני ים המלח חוזר הביתה. אם זה מה שקורה איתך לעיתים קרובות, הכלל הזה הוא במיוחד בשבילך.

כדי ללמוד ולהשתפר בתחום ההכרויות והפיתוי, המטרות שאותן אתה מציב לעצמך, צריכות להיות מכוונות לפיתוח כישורים, יכולות ומיומנויות ולא להשגת תוצאה עם בחורה מסויימת.
במקום לגשת במטרה "לקחת מספר טלפון", תציב לך מטרה "ללמוד לנהל שיחה מעניינת עם נשים ולהנות משיחה זו". בצורה זו, כל פעם שתיגש לבחורה, לא תתרכז במספר הטלפון שלה ולא משנה אם תקבל אותו בסוף או לא. אתה לא ניגש בשביל לקבל מספר טלפון, אתה אפילו לא הולך לבקש אותו. מה שחשוב, זה שאתה לומד לפתח את קישורי הקומוניקציה שלך עם נשים, לומד משהו חדש, מציין לעצמך נקודות לשיפור לפעם הבאה ומסיק מסקנות נוספות. במקום מטרה "להשכיב בחורה", תציב לך מטרה "ללמוד להיות מושך ולהפגין מיניות". גם בדוגמא זו אתה מתרכז בשיפורים שאתה יכול לעשות עם עצמך, ולא בתוצאה כלפי הבחורה המסויימת.

מיקוד כזה שמאפשר לך לצמוח ולהמנע מלהיקלע להרגשה של כשלון. כל כשלון, הוא אינו כישלון, אלא משוב על הדברים שאתה עושה, ודרך מצויינת לדעת מה עוד עליך לשפר לפעם הבאה.

בלמים או כיצד להתחיל להתגבר על מה שעוצר אותך
אצל גברים רבים, כאשר הם רואים בחורה שמוצאת חן בעיניהם, מופעל מנגנון ה"בלמים". הבחור "בולם", עומד במקום, חושב הרבה, מריץ בדמיון המון רעיונות ותסריטים (איך לגשת, מה להגיד, מה היה אילו...) ולא עושה כלום. מוכר? בוודאי.
בזמן שאתה בולם, עושה סיבובי סרק במקום, אתה מפסיד הזדמנויות!
מדוע הגבר חושב? כיוון שהוא צריך להחליט, כיצד לפעול בצורה הטובה ביותר, הוא חושב על הדברים שיכולים להפריע לו, הוא חושב על התגובה שהוא עלול לקבל בכל אחד מהמקרים, הוא חושב כיצד הוא יראה בעיני האנשים מסביב. הוא מנסה לכסות את התחת שלו מכל הצדדים, בלי שהוא עושה משהו. בד"כ במחשבות הכל מתחיל וגם מסתיים. המנגנון הזה, הוא אחד האוייבים הגדולים ביותר של גבר שרוצה להצליח עם נשים.

כדי שתוכל לעשות את מה שאתה רוצה, אתה צריך להפסיק לחשוב את כל המחשבות האלה.

אז מה עושים?

בשביל ההתחלה בפעם הבאה שזה יקרה, בצע את הדבר הבא: שים לב לרגע בו הן צצות בראש. זה אומר שצריך להפסיק לחשוב ולהתחיל לפעול. גש מייד לבחורה ותגיד "שלום, יום נעים". ככל שתיתן למחשבות האלה להשתלט עליך, ככה פחות כוח ישאר לך לעשות משהו.

אם היית סומך בעיניים עצומות על התת מודע שלך, על זה שאוטומטית התת מודע ימצא את הפתרון המתאים בכל מצב, היית יכול לפעול ללא היסוסים ומחשבות מיותרות.
אם אתה רוצה להצליח, עליך בשלב הראשון להפסיק להתייחס למחשבות ולהפסיק להיות מנוהל על ידן. וזאת משתי סיבות:
א. עדיין אינך מבין בתחום הזה מספיק טוב, כדי לנסות להחליט איך נכון לנהוג בסיטואציה הספציפית, בצורה היעילה ביותר.
ב. כרגע אתה צריך רק לפעול ללא מחשבה מוקדמת, על מנת לצבור נסיון וחוויות תקשורת עם נשים. כך התחום יפסיק להיות תחום אפור ובלתי ידוע, ובעתיד התת מודע שלך ישתמש בנסיון זה, כדי למנוע ממך חשיבה מיותרת.

את התרגול המעשי בתחום זה, וברבים אחרים, אנו מבצעים במסגרת הקורס "אמנות הפיתוי".
אתה מוזמן לבוא ולהתנסות. תראה איך החשיבה הזו, בדרגות מתקדמות ביותר, הופכת לחלק מתפיסת העולם הפרטית שלך.


רוצה לקבל בחינם סדרה של מאמרים שילמדו אותך שלב אחר שלב איך להצליח עם נשים ואיך אתה יכול להתחיל עם כל אחת?

כל מה שעליך לעשות הוא למלא את כתובת המייל שלך בתיבה למטה ובכל כמה ימים יגיע אליך מייל עם מאמר מפורט שייקח אותך עוד כמה צעדים להצלחה.
וזה עוד לא הכל! מייד לאחר ההרשמה תוכל להוריד את הספר האלקטרוני "המפתח להצלחה עם נשים". ספר שאלפי גברים בישראל התחילו להשיג הצלחות בעקבות קריאתו. עכשיו גם אתה תוכל להיחשף לידע שיש בו.

"המפתח להצלחה עם נשים"
הורד עכשיו בחינם!

מלא את הטופס הבא ותקבל קישור להורדת המדריך למייל:

:
:
יחד עם המדריך אנו נשלח לך בחינם טיפים, מאמרים והצעות של מאפי שיעזרו לך להצליח עם נשים.
תוכל להיגרע מהניוזלטר בכל עת שתרצה.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: