מה לי ולכנות ?!

כנות היא אחת הדרכים החושבות ביותר ביצירת משיכה ובמערכת יחסים בכלל. הבעיה היא שרוב הגברים פשוט מתעלמים ממנה או בכלל לא יודעים את החשיבות שיש בה.

בגלל שהמושג כנות לא ברור לכולם אני אסביר אותו. כאשר אני אומר "כנות" אני מתכוון שאתה עושה את הדברים שאתה עושה ממקום נקי, ממקום שאתה באמת רוצה לעשות אותם. כנות היא פעולה שאין בה ניסיון להרשים! שאין בה ניסיון להשיג משהו! שהרצון לעשות את מה שאתה עושה, בא כי "פשוט בא לך לעשות את זה" ולא כי "אם אני אעשה את זה היא תחשוב שאני נחמד".

תכף ניכנס לזה לעומק אך במקום שאין כנות, יש זיוף! יש מרמה! יש חוסר אוטנטיות! בחורות מרגישות את זה וזה מאיים אליהן.

גברים ברובם מנסים ליצור רושם על בחורה, מנסים להציג את מי שהם לא, תמיד דואגים לספר סיפורים על כמה הם מצליחים וכמה הם טובים (וכמובן מנפחים את הסיפור בהרבה) כי הם מאמינים שזה יגרום לבחורה להימשך אליהם. אני אפילו מכיר בחורים שממציאים כל מיני סיפורים כדי להרשים בחורות.

גברים ברובם מנסים להראות רק את הצדדים הטובים שלהם ודואגים לשמור מכל משמר את הצדדים הלא טובים, הם בטוחים שאם הבחורה תגלה איזשהו צד שלילי היא ישר תברח מהם.

נשים מאוד רגישות והן מיד מזהות מי בחור אמיתי ומי מזויף, מי חופשי וטבעי ומי מספר סיפורים.
מלבד העובדה שחוסר כנות נראית לא טוב - היא מפחידה! הבחורה ישר מזהה שהגבר מסתיר ממנה משהו ומרגישה שהוא הולך על ביצים לידה.

אי כנות לא רק מפחידה - היא גם לא מושכת! אם חשבת שעל ידי זה שאתה מזויף היא תימשך אליך, יש לך טעות ממש גדולה. גברים ברובם לא מבדילים בין חיבה למשיכה ומנסים על ידי כל מיני מניפולציות להתחבב על הבחורה בתקווה שהיא תימשך אליהם.

קח את זה כחוק, כנות יוצרת משיכה!
אני רוצה להרחיב פה על כל נושא המחמאות. ישנם שני סוגים של מחמאות, מחמאה כנה ומחמאה לא כנה, האחת מושכת והשנייה עושה בדיוק ההפך.

רוב הגברים פשוט מחלקים מחמאות כמו מים, הם חושבים שזה יגרום לבחורה להימשך אליהם, הם לא באמת מאמינים במחמאה הם פשוט מנסים להרשים את הבחורה. מחמאה כזאת היא לא כנה! ותופתע לדעת שבחורות מרגישות את זה, גם אם הן מחייכות אליך אחרי שנתת את המחמאה.
מחמאות מסוג זה סתם יגרמו לה להרגיש יותר טוב, אולי! ולא יגרמו לה להימשך אליך.

מחמאה כנה היא מחמאה שאתה נותן בלי שום קשר לאיך שהיא תגיב, אתה לא מנסה לרצות אותה, אתה לא מנסה להשיג אותה, אתה לא מנסה שהיא תתקרב אליך בגלל המחמאה. ראית משהו יפה או הרגשת משהו מיוחד ואתה אומר לה זאת – זאת מחמאה כנה, זו מחמאה שמושכת!

מחמאה כנה, לא נועדה להחמיא או לגרום לה להרגיש משהו. מחמאה כנה מראה שאתה מעריך את מה ששמת לב אליו.

בוא נדבר רגע על רומנטיקה, על נתינת פרחים ומתנות. החוקים פה הם אותם חוקים, רוב הגברים שולחים פרחים ומביאים מתנות (ויש כאלה שמביאים הרבה מתנות!) רק כדי להרשים בחורה, כדי למשוך אותה. הם לא באמת נהנים לתת את המתנה לשם נתינת המתנה עצמה, אלא יש להם מטרה מדויקת לכך והבחורות מרגשיות את זה. אז לא רק שהמתנה לא יצרה משיכה, היא גם גרמה להתרחקות.

כנות היא כאשר אתה באמת רוצה לעשות את זה! לא בשביל להשיג משהו או כדי שהיא תחבב אותך!

טבעיות אומרת שתהיה עצמך, לא תנסה לעשות רושם, לא תנסה להשיג בחורה עם הצגה של מי שאתה לא. אם אתה ביישן אל תנסה להציג את עצמך עם הרבה ביטחון עצמי אם אתה מפחד ממשהו מותר לך לפחד ממנו ואתה יכול להראות את זה.

טבעיות וכנות אומרות לא לפחד להראות את המיניות שלך, האנושיות שלך את מי שאתה באמת. כבר דיברנו יותר מפעם אחת על "הטבעיים". הסיבה שקוראים להם כך – כי הם טבעיים, הם עצמם, הם כנים, הם אמיתיים, הם לא מנסים להשיג בחורה על ידי כך שהם מרשימים אותה, הם לא קונים לה מתנות כדי שהיא תימשך אליהם, הם יודעים שכמו שהם עכשיו זה מספיק מיוחד והם מאמינים בזה.

קח לעצמך כלל לפגישות ולהיכרויות עם נשים. אל תנסה להשיג משהו או לעשות רושם, פשוט תהנה מהפגישה, תכייף, תתנהג כאילו אתה מבלה עם חבר טוב, זה יכפיל את אחוזי ההצלחה עם נשים פי כמה וכמה.

כנות היא דרך נפלאה ליצירת משיכה אך היא לא אחת משבעת הדרכים המעולות והעובדות ליצירת משיכה שהתלמידים שלנו לומדים בקורס אומנות הפיתוי.

הצטרף לקורס "אומנות הפיתוי" הקרוב וקבל הבנה המלאה על התחום. החל מהכרות ראשונית, לקיחת מספרי טלפון, קביעת פגישה, דייטים, התאהבות, מחסומים, ריבים וסקנדלים. איך לעבור מבחנים של נשים, יחסים מרובים, פיתוי, סקס, פרידה וחזרה מחדש, והרשימה עוד ארוכה.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: