איך לענות לה על השאלות?

אני משאר שכל אחד ממכם נתקל יותר מפעם אחת בשאלה איך לענות לנשים על שאלות.
הסיבה שגורמת לי להיות כל כך בטוח בכך שהיא שנשים פשוט שאלות כל כך הרבה שאלות!

איך גבר ממוצע עונה כיום על שאלות של נשים:

תשובה ישירה – גברים נוטים לענות על השאלות של נשים ישירות, הם מתייחסים לשאלות אלו, כאל שיחה רגילה בין חברים. ההבנה שלהם אומרת שאם יש שאלה אז יש לתת עליה תשובה מדוייקת ומפורטת! מסתבר שעם נשים צריך אחרת. כאשר עונים תשובה שסוגרת את הנושא מכל הפינות, הנושא ממצה את עצמו ולא ניתן להמשיך בו יותר.
אם אישה שואלת שאלה כמו "איפה אתה עובד?" אפשר במשך חמש דקות לנהל שיחה מעניינת ומלאת רגשות רק על הנושא הזה, אך במקום זאת הם ישר זורקים את התשובה "אני עובד בבנק" והורגים את השיחה.

זכור! רגשות מאוד חשובים לנשים, הן חיות על זה, ברגע שאתה שורף את השאלה אתה שורף גם את הרגש שהנושא יכל ליצור, וכאשר אין רגש אין משיכה. זה הופך להיות כמעין ראיון עבודה מעייף.

הגבר הממוצע לא יוצר שום רגש או עניין במהלך השיחה, הוא רק מחליף מידע עם הפרטנרית שלו. גברים הינם מאוד אינפורמטיביים ונשים לעומת זאת מתקשרות ברגשות. כאשר זוג אנשים נפגשים ומנהלים בניהם שיחה של שאלות ותשובות שניהם חוזרים הביתה וחשבים על השיחה היבשה שהייתה בינהם.

בשיחות מסוג זה לא נוצרת שום סקרנות ושום ציפייה של הבחורה לקבל את התשובה, היא לא צריכה להתאמץ והכול מוגש לה על מגש של כסף, אין בשיחה מסתורין ולא נשאר לה שום עניין בבחור הנוכחי והיא נאלצת לעבור לבחור הבא.

כאשר אתה עונה על השאלות שלה באופן ישיר אתה משחק לפי הכללים שלה, היא מציבה אותך במבחנים ואתה מנסה לצאת משם בצורה טובה ביותר, היא שואלת שאלות במטרה שתעניין אותה ותרגש אותה ואתה ממשיך לדפוק את זה שוב ושוב.
אתה נתון לשליטה שלה! זה לא מעניין וזה לא מושך, איזה רצון יהיה למישהי להמשיך איתך בקשר עם היא כבר קיבלה את הכול מהתחלה בלי שום מאמץ?! אנחנו לא מעריכים את מה שאנחנו מקבלים בקלות.

איך לענות על שאלות וליצור משיכה:

לא לענות ישר או להעביר נושא – כאשר היא שואלת שאלה ואתה לא עונה או מעביר נושא נוצר פתאום עניין, נוצרת סקרנות. סקרנות שמעוררת אצלה רגשות, סקרנות שמעוררת אצלה התרגשות (אותם רגשות שהיא זקוקה להן), אם השאלה שנשאלה באמת חשובה לה היא תנסה להוציא את זה ממך בכוח והסקרנות שלה תלך ותגדל.

לעונות על חלק מהתשובה – כשאתה עונה על שאלה אתה לא נותן לה את כל הפרטים, אתה משאיר חלקים אפורים או חלקים חסויים. במצב זה היא תרגיש שאתה עונה לה על השאלה אך תיוצר סקרנות חזקה. היא תבין שיש לה עוד מה לגלות והנושא יעלה שוב בהמשך, כמובן שגם כאן הרגש והעניין אצל הבחורה חזק מאוד.

אלמנט מסקרן – על כל שאלה ניתן לענות אך יש להוסיף לה אלמנט מסקרן.
שאלה: "איפה אתה עובד?"
תשובה: "יש לי עבודה פורמאלית ועבודה לא פורמאלית" או "אני עובד בבנק אבל עכשיו אני רוצה לעבור למקום הרבה יותר טוב".
כאשר היא תתחיל לחקור (והיא תעשה זאת) אתה יכול לענות משהו כמו, עזבי את זה עכשיו בואי נדבר עליך.

ליצור רגש – שהיא שואלת שאלה אתה יכול ליצור רגש על ידי שתחמיא לה על השאלה "שאלה מצוינת אני אוהב שאת שואלת אותי שאלות כאלה" או להאשים אותה "מה אני לא ברעיון עבודה! מה זה כל השאלות האלה" או "את לא יודעת! איך יכול להיות שמישהי בגילך לא יודע את זה"

יש עוד המון כלים ושיטות על איך לענות לנשים על שאלות וליצור סקרנות ועניין, רק בקורס תקבל ותלמד את כל השיטות הללו ותדע אחת ולתמיד איך להביל כל סיטואציה וכל שאלה לטובתך, תלמד איך לשלוט, להוביל ולהצליח בכל שלב ביחסים.

כלל בסיסי – הדבר היחידי שכדי לענות לבחורה בישירות הוא "לא", תנסה לענות על שאלות ב- "כן" כמה שפחות ותשתמש בכלים שלמדת פה.

חשוב שתבין שאלה טיפים קטנים מתוך המכלול וההבנה של הקורס, כאשר תעבור אותו תדע מתי לעשות מה וכיצד להחזיק את הכדור תמיד בידיים שלך. הקורס ילמד אותך להצליח עם נשים ויחשוף אותך לעלום שלא חשבת שאפשרי בשבילך.

משתתפי הקורס "אמנות הפיתוי" עוברים תירגול אינטנסיבי שמכשיר אותם להתמודד עם כל מצב בצורה ייעילה ולהצליח.

אתה מוזמן ליצור איתנו קשר, ולברר מתי נפתח המחזור הבא של הקורס.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: