היכרות בקופה של הסופר והמשך מעניין

זה התחיל שאני ו AVIRON עשינו קצת שטויות, ואז אני והוא נכנסנו לסופר לקוסמוס בשביל לאכול משהו.

אני והוא נזכרנו איזה קטעים היו פעם שעברה, הלכנו ל"קופה המהירה" (ניתן לקנות עד 10 מוצרים) ואני התחלתי לבקש לעקוף אנשים שהיו להם שם 20 מוצרים או יותר, ופחות או יותר עשיתי שם בלאגן והתחלתי להתווכח עם כמה אנשים בו זמנית בחביבות על זה שיש להם הרבה יותר מ 10 מוצרים. AVIRON אמר לי שהייתי יכול לקבל בקלות מספר טלפון של שתי בנות שהיו שם.

אמרנו שנקנה פחית שתייה ונעבר דרך שם שוב. קראנו לזה "דוכן עד 10 מוצרים פיק אפ", ושוב פעם נחפש קורבן לכעוס עליו "מוסרית" ולראות עם אפשר להשיג מספר טלפון ממישהי שתהיה שם.

עמדנו בתור ולא היה אף אחד עם יותר מ 10 מוצרים, חוץ ממשהי אחת שהיו לה אולי 12, והאמת שהיא לא נראתה לי משהו אבל זה מה שהיה ועל זה הלכתי. התחלתי לספור לה את המוצרים ולעקוץ אותה. זה נגמר בזה שכפיצוי לקחתי לה את אחד המוצרים של כ"פיצוי", היא לא התנגדה וזה כבר הראה שיש לי סיכוי לא רע איתה. באותו זמן הסתכלתי עליה שוב ולא הייתי בטוח אם אני רוצה ללכת איתה עד הסוף או לא , אבל AVIRON לחץ ועשה לי פרצוף של "לך על זה" אז בכל זאת המשכתי.

ליוונו אותה לתחנת האוטובוס, ושם לקחתי את מספר הטלפון שלה.

אחרי מספר ימים דיברתי איתה בטלפון, היא דתייה בת 27 מגבעת שמואל. חשבתי שזה יהיה בזבוז של זמן עם דתייה, וגם בגלל שהיא לא נראית משהו לטעמי חשבתי לסיים עם זה, אבל AVIRON אמר לי ללכת על זה בשביל האתגר.

בחצי חשק החלטתי לנסות לפתות אותה ולא לבזבז עלייה יותר מדיי זמן, נפגשנו פעם אחת לסרט בת"א, כבר אז אמרתי לה שאני בה רק בגלל שאני רוצה לראות את השחקנית הראשית. והיא קצת לא אהבה את זה אבל הלכה עם זה. אחרי הפגישה הראשונה החלטתי שאם הפגישה הבאה לא תהיה אצלה בבית, אני מפסיק את הקשר. לא שווה לבזבז על זה את הזמן.

לפני שעליתי על האוטובוס חזרה הביתה זרקתי לה "ביום שבת אני בא אלייך, תכיני לי פסטה", והיא לא ענתה.

יומיים אח"כ שלחתי לה SMS "יום שבת אי אצלך, מה הכתובת?", היא ענתה "אין סיכוי, קבעתי משהו אחר", שלחתי לה בחזרה "אוקי, אז יום ראשון ב 9 קבענו", והיא החזירה לי "זה לא הולך ככה".

לא ענית לה, ויום אח"כ שלחתי לה SMS שחשבתי על זה והקשר לא מתאים לי, היא התקשרה אליי וסיפרה לי על מקרה כואב שהיה לה לפני כמה שנים, וזה שזה לא נראה טוב שאני בא אליה הביתה פגישה שנייה. אמרתי לה שלא יהיה שום דבר שהיא לא תרצה ושתחשוב על זה.

יטום אחרי דיברתי איתה ואמרתי "אני רואה בסקס משהו הדדי ואם את רואה את זה כניצול או משהו פוגע אז חבל וזה לא מתאים לי", היא אמרה לי שהיא מסכימה איתי אבל צריך שיהיה רגש, אמרתי לה: "רגש יכול לבוא מוקדם, מאוחר או אף פעם".

אני אקצר ואומר שבסוף כן הגעתי אליה הביתה פגישה שנייה, היא הכינה לי פסטה, ראינו סרט והפסקנו לראות את זה באמצע מרוב שעמום, במיטה הייתי איתה אולי 40 דקות, היא כמעט אנסה אותי. הרגשתי שהשגתי את המטרה שלי, היה נחמד, והחלטתי לחזור הביתה. בדרך חזרה הבנתי שהיא התאהבה בי, אפילו היא שלחה לי SMS אחרי שנכנסה השבת. את הקשר איתה סיימתי (היא עוד לא יודעת את זה), ועוד גרמתי לה לחשוב שאני מרגיש שהיא ניצלה אותי (היא פיזית הכריחה אותי לעשות דברים, לפעמים הייתי צריך להפעיל כוח פיזי בשביל לעצור אותה).

אני מרוצה, היא אמרה לי שהיא מאוד נהנתה. אני נהנתי מהפיתוי, אני לא יודע אם זה יהפוך אצלי לתחביב, אבל זה היה נחמד להשיג את המטרה, הרגשה טובה. מעניין מה יקרה פעם הבאה בקופה המהירה של הסופר.

IcantWin

 אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: