מראה חיצוני, הופעה וחשיבותם

אני מקווה שכבר הבנתם שלמראה חיצוני יש השפעה קטנה על המשיכה. הדברים המשפיעים בעיקר על המשיכה הם שפת הגוף, הביטחון העצמי, כנות פנימית וטון דיבור אך גם בעניין הלבוש וההופעה ניתן להשתפר ולהקרין חזות טובה יותר.

(אם התחלת ליישם את מה שהאתר מציע או עברת את אחד מהקורסים שלנו, אתה כבר יודע שהופעה טובה רק תתן לבחורה את התרוץ ללמה היא נמשכת אליך).

מסופר ומגולח
אחד הנושאים הראשונים והחשובים ביותר בהופעה הוא הגילוח והתספורת, לצורך הנוחות אני יעשה הפרדה בניהם ונדבר על כל אחד בנפרד.

גילוח – מומלץ תמיד להיות מגולח ונקי, הרבה יותר נעים לראות גבר נקי ומגולח ושלא דוקר בנשיקות שלו (אתה הרי הולך לנשק אותה הערב!).
אם אתה גבר שאוהב את הזקן שלו, אין עם זה שום בעיה אך חשוב להקפיד על כך שהוא יהיה מסודר ותהיה לו צורה אסטטית ונעימה.
בעבר כבר נשאלתי האם כדאי לגדל זקן או לא, והתשובה שלי היא תעשו מה שאתם אוהבים! יש בחורות שאוהובות גברים עם זקן ויש כאלה שלא, ברוב המקרים זה פשוט דוקר אז הן מעדיפות שלא, לשיקולכם.

תספורת – ישנם אלפי סגנונות של תספורת וכל גבר אוהב את הסגנון שלו, פשוט תשמור על תספורת נקייה, תסתפר כאשר צריך, ותדאג שהפאות שלך יהיו מסודרות.

לבוש
סגנונות לבוש הם דבר רחב מאוד וכל אחד בוחר את הסגנון שלו, חלקכם הולכים על הסגנון הסולידי והפשוט וחלקכם לוקחים את זה לקיצוניות. חשוב להקפיד על בגדים נקיים ומגוהצים. סגנון אחיד בכל פרטי הלבוש.

צבעים – מומלץ לא לערבב יותר מידי צבעים, 2-3 צבעים יספיקו בהחלט, אם אתה בוחר בגדים עם מגוון צבעים חשוב לשמור על גוון דומה בהופעה כולה.

חגורה- חשוב מאוד ללבוש חגורה! לחגורה יש הרבה אספקטים והיא תמיד מעידה על גבר בוגר ורציני. כאשר אתה עם ג'ינס לבש חגורה עבה וכאשר אתה עם מכנס אלגנט, חגורה צרה שתתאים למכנס או לנעלים, תעשה את העבודה (הצבעים המומלצים הם חום או שחור).

גרביים- גרביים צריכות להיות בצבע הנעלים. אם אתם לובשים מכנס אלגנטי ונעלי יציאה שחורות, גרבי ספורט לבנות לא יהיו במקום. לך ותרכש לך גרביים שחורות.

נעליים – נעלים מצוחצחות תמיד. נעלי ספורט קרועות או בלוייות חשוב להחליף.

גבר המשקיע בהופעה שלו מקרין חזות רצינית ואמינה. כאשר גבר מטופח ומשקיע בעצמו הוא משדר לבחורה שהוא מעריך את עצמו ומוכן להשקיע בו ושהוא ישקיע בה כשיגיע הזמן.

חשוב שתהיה התאמה בין סגנונות הלבוש, לבוש ספורטיבי הולך טוב עם בגדים ספורטיבים ונעלי ספורט. לבוש אלגנטי המורכב ממכנס אלגנטי וחולצה מכופתרת הולך טוב עם נעלים אלגנטיות וכן הלאה. גבר אשר מגיע למועודן עם מכנס אלגנטי חולצה מכופתרת ונעלי ספורת כחולות בהחלט נראה מוזר.

דבר נוסף שחשוב לי להעלות כאן הוא עניין השעון, שעון הוא אחד המאפינים של גבר רציני ומצליח. יש שלב שהוא צריך לעזוב את שעון הפלסטיק שקיבל בחטיבה ולעבור לשעון מחוגים יפה ורציני. בעולם העסקים שעון יכול לאשר או לבטל עסקעות חשובות (מגוחך ככל שזה ישמע אך שעון רציני מעיד על מעמד ועל כמה אתה מתפשר על איכות).
למי ממכם שלא אוהב שעון, אין צורך ללבוש אחד בכוח, אך אם כן, חשוב לא לקנות חיקויים אשר נראים לא טוב לעין.

משהו קטן מהעולם...
בעולם הפיתוי ישנו מושג שנקרא peacocking הלקוח מהמילה peacock, דהיינו טווס. הכוונה להתהדר בלבוש יוצא דופן וייחודי בכדי למשוך תשומת לב מהסביבה. תפיסה זו מגיעה ממחקר הביולוגיה על-פיו בעלי טבע כגון הטווס פורשים את זנבם בכדי למשוך את בת זוגתם. המדענים הגיעו למסקנה כי לא צורת הזנב היא המושכת את הנקבה אלא העובדה שהטווס מצליח לשרוד על-אף הזנב המסורבל שלו שהיה אמור לגרום להיכחדות שלו, כלומר הזנב גורם לטווס להיות מגושם ולמרות זאת הוא עדיין שורד ובכך הוא משדר תכונות של הישרדות ויכולת עמידה לבנות המין השני, והדבר יוצר משיכה מאוד חזקה אצל הטווסות.

היישום המעשי של השיטה בא לידי ביטוי בכך, שמומלץ ללבוש לפחות פריט אחד יוצא דופן בכדי למשוך תשומת לב. בכך אתה נותן לבחורה סיבה להתחיל איתך בשיחה ועם הזמן תשימו לב שבחורות יעירו לכם על אותם פרטי לבוש ייחודיים – אותן בחורות נמשכות אליכם וחשוב לנצל זאת!

ככל שתתלבשו בצורה יוצאת דופן כך תמשכו יותר תשומת לב מהסביבה שלכם – עיקרון זה יש לנצל בחוכמה בכדי ליצור כמה שיותר אינטראקציות עם הסביבה הקרובה אליכם , יש כאלו שמיישמים את התיאוריה ומתלבשים בצורה יוצאת דופן אך לא מנצלים את העניין בכדי לפתח שיחות עם הסביבה וכך מצטיירים כ"מוזרים" בעיני סביבתם , לכן יש להיזהר בשימוש מופרז בלבוש ייחודי אלא אם כן אתם מתכוונים להתנהג בהתאם.

בנוסף, אנשים המתלבשים בצורה יחודית מאוד, חשופים להמון הערות ורמיזות מהסביבה, היכולת להתמודד עם ההערות האלה תורמת לך מבחינת ניסיון עם אינטראקציה ובגדול בנות מבינות שאנשים שמתלבשים כך, חשופים להערות מהסביבה שלהם אך מצליחים להתגבר עליהם – אלמנט שתורם עוד יותר למשיכה.

דוגמאות לפרטי לבוש קטנים יכולים לכלול : כובע ייחודי (קאובוי או דומה לו), עניבה צבעונית, שרשראות עם תליונים ייחודיים, טבעות, צמידים. ברמות מתקדמות יותר אנשים מגיעים מחופשים לגמרי וכך תראו למשל אנשים הלבושים כמו קאובואוים או קפטן של ספינה.

חשוב מאוד לציין כי אנו לא ממליצים להפריז בטכניקה זאת אך היא בהחלט יכולה להיות חוויה נחמדה.

במסגרת הקורס "אמנות הפיתוי" מתרגלים המשתתפים את הביטחון העצמי והמיומנות הדרושים, על מנת ליישם בקלות את כל כלי המשיכה והפיתוי. אם גם לך מתחשק להפוך התנהגות זו לחלק ממך, צור איתנו קשר, והצטרף למחזור הבא של הקורס.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: