להכיר באתרי הכרויות

שלום לכולם,
בחרתי לשתף אתכם בניסוי קטן שעשינו בשבוע האחרון באתרי ההכרויות. כמו שאתם כבר יודעים החומר שאנחנו מלמדים נבדק ועבר המון מחקרים והבוגרים שלנו משתמשים בו מידי יום ביומו ומגיעים להצלחות מדהימות עם נשים.

המטרה של הניסוי הייתה לבדוק את "מצב השוק" בנימה אופטימית או יותר נכון לראות איך אנחנו הגברים מתקשרים באתרי הההכרויות.

לצורך העניין פתחנו כרטיס חדש באחד מאתרי ההכרויות שברשת (אני משאר שרובכם מכירים אתרים מסוג זה) הכרטיס היה של סיוון, בחורה חמודה בגיל ה- 25 לחייה אשר מחפשת גבר רציני, למערכת יחסים, מישהו שסוף סוף ירגש ויסחוף אותה, בחורה אמיתית ורגישה, נראית טוב, תמיד אוהבת ומחפשת את האחד שיתן לה האבה.
לבסוף הוספנו תמונה שנידבה לנו אחת הבחורות של מאפי לצורך הניסוי.

דאגנו שסיוון תהיה בחורה נאה ואלגנטית שלא חס וחלילה זאת תהיה תמונה של בחורה יפיפיה ונתחיל להלחיץ את הגברים שבחבורה.

הוחלט שהניסוי ימשך כשבוע ימים כדי לבדוק את התגובות שלכם, לצערינו הניסוי הופסק לאחר 24 שעות כי לא היה טעם להמשיך.

במשך 24 שעות, מרגע שהכרטיס נפתח, סיוון שלנו קבלה 108 הודעות חדשות מגברים!

להלן דוגמאות לאיך 108 ההודעות החדשות נראו:

"היי מותק"
"היי, מה קורה?"
"ניראת חמודה..."
"נעים מאוד, רוצה להכיר?"
"שלום יפיפיה! אני שלומי, מה שלומך?"
"ואוו....."
"שלום לך, מה קורה?"
"נראה לי שאנחננו מתאימים, בואי ניפגש?"
"אם את מחפשת בחור רציני, זה אני, מה קורה?"
" היי, אני עדי, את ניראת בחורה מאוד חמודה, חשבתי שהיה נחמד עם נדבר קצת... בלה בלה בלה"

בוא נסתכל רגע על המצב! הבחורה שלנו קיבלה 108 הודעות ביום! גם אם היא הייתה רוצה להקדיש 2 דקות, רק 2 דקות לכל אחד, אפילו סתם בשביל לקרוא את הפרטים שלו היא הייתה שורפת לעצמה 216 דקות כל יום, שזה שלוש וחצי שעות! נראה לכם באמת שבחורה תבזבז עכשיו 3 וחצי שעות מהחיים שלה בשביל לקרוא הודעות של גברים שהיא בכלל לא מכירה והם בכלל לא מעניינים אותה!

מה היה קורה אם היינו מחכים בסבלנות ונכנסים אחרי 48 שעות לאתר! נראה לכם שסיוון הייתה עונה ל- 216 הודעות חדשות או בכלל בודקת אותן!

איך בחורה אמורה לבחור?
אז איך בחורה אמורה לבחור את הגבר שלה? איך היא תדע איזה כרטיס כדאי לפתוח ואיזה לא?
אולי לפי מספר השגיאות כתיב שלו...
אולי היא תעצום את העיניים ותצביע על המסך ומי שיצא יצא...
אולי היא תיקח את ה- 108 הודעות תחלק ב- 53 ואז היא תדע למי לענות...

איך היא אמורה לבחור? יש לה עכשיו 108 הודעות של גברים שכל אחת יותר משעממת מהשניה או שהיא חוזרת על עצמה שוב ושוב.
אתם מבינים שהדבר היחיד שהשארתם לבחורה לעשות זה לבחור את היופי שלכם, לא נתתם לה שום דבר להאחז בו חוץ מהמראה שלכם, שעכשיו היא צריכה לעבור 108 גברים להסתכל שניה על התמונה שלהם ולהחליט אם כן או לא...
ואחר כך כולם בוכים שבאתרי הכרויות שופטים ישר לפי המראה החיצוני, בטח שבחורה תשפוט אתכם רק לפי המראה החיצוני לא השארתם לה שום דבר אחר.

תראו איזה אבסורד זה! 108 גברים שכל אחד מנסה לספר לה כמה טוב הוא ואיזה גבר מוצלח עומד מולה, זה לא יוצר משיכה! יש עוד 107 כמוכם וזה רק ב- 24 שעות!

מכל ה- 108 הודעות שקיבלנו ביום הראשון היה צדיק אחד בסדום, צדיק אחד שהיה מספיק גבר בשביל לכתוב הודעה שבאמת קיבלה מהבחורה שלנו תגובה.

מה כן לעשות?
הנה כמה טיפים, שיעזרו לך לנסח הודעות שימשכו תשומת לב מיוחדת ולהתחיל בשיחת היכרות.

א. אל תציע לה הצעות מכל סוג שהוא בהודעה הראשונה, היא לא תסכים. היא צריכה קודם להתעניין בך ואז והתחיל לשקול כיצד היא רוצה להתקדם הלאה.

ב. הימנע מהודעות נדושות כמו "מה נשמע?", "בא לך לדבר?", "את מוצאת חן בעייני" וכו'. כאשר אתה שולח הודעה כזאת, ברור לה לחלוטין שאתה לא בחנת אותה, לא שמת לב אצלה לשום דבר, אתה אפילו לא רואה עם איזה בן אדם אתה מדבר ומה מייחד אותו. אתה פשוט יורה לכל הכיוונים, בתקווה לפגוע במישהו שיענה. אם אתה לא יודע מה מיוחד בה, למה אתה רוצה אותה? זה אומר לה שאתה סתם מחפש טרף קל בלי להתעניין בכלל בבחורה. היא רוצה שאתה תשים לב אליה, ותרצה אותה מעבר לעיניים היפות.

ג. כדי שהיא תרצה לדבר איתך, היא צריכה להתעניין ולהסתקרן כבר בהודעה הראשונה. לשם כך, תסתכל טוב טוב בתמונה שלה, תקרא את הפרטים שלה ותיתפס למשהו אחד ששמת לב אליו. זה יכול להיות משהו בלבוש, משהו בהרגלים או בעיסוקים שלה. כאשר תכתוב לה את ההודעה, תראה ששמת לב לאחד הפרטים האלה, תעביר עליו ביקורת קלה בהומור. לדוגמא, לבחורה שאוהבת לאכול סושי אפשר לשלב בסוף ההודעה: "... והסושי אומר לי עלייך משהו מעניין".

ד. אל תשאל שאלות בהודעה הראשונה. במקום זה עדיף לתת הערה או להעביר ביקורת על משהו שקשור אליה. זה מעורר תגובה הרבה יותר חזק, מאשר שאלות של מישהו שמתעניין בך, אבל אין לך מושג מי הוא אפילו. ההודעה שלך צריכה למשוך תשומת לב ולהיות מאתגרת, המחשבה שצריכה לעבור אצלה בראש כאשר היא קוראת את ההודעה שלך, היא: "איך הוא העיז לכתוב כזה דבר? למה הוא בכלל התכוון?! עכשיו אני אענה לו!!!".

ה. אל תכתוב הודעה ראשונה שמדברת רק עליה ואל תכתוב הודעה הראשונה שמדברת רק עליך. שלב.

ו. אל תכתוב בהודעה הראשונה שום דבר על סקס, מספרי טלפון, מסנג'ר, פגישות.

ז. חוש הומור ושנינות תמוד מבורכים. מותר להשתמש בהגזמות והקצנות בצורה קלילה ומצחיקה, כאשר ברור שאתה לא דורש ממנה משהו בצורה רצינית, אלא מדבר בקלילות. לדוגמא: "בואי נדבר ונוכל להכיר, להיפגש, להתאהב, להתחתן, להוליד ילדים, לריב, להתגרש... בעצם אולי עדיף שלא נדבר, אבל אם את מתעקשת, אז ברור שלא אוכל לסרב לחיוך שלך".

ח. תראה שהערכת אותה על משהו, אבל בצורה עדינה ולא בצורת מחמאה. זה צריך להיות משהו שמצאת בכרטיס שלה. לדוגמא: "אני אוהב כאשר לבחורה יש טעם טוב בסרטי קולנוע".

נתתי לך כאן רק את הקווים המנחים, כמעט וללא דוגמאות, על מנת שתלמד ליצור לכל בחורה את ההודעה הייחודיות שתאים לה ותסקרן אותה. תצמד לכללים אלה ועם נסיון תוכל להתחיל היכרות באינטרנט בצורה שאף אחת לא תוכל לסרב לך.

אתה יכול ללמוד עוד הרבה על אמנות השיחה עם נשים, שמאפשרת לעניין כל בחורה אם באינטרנט, ברחוב או במועדון. המידע החשוב ביותר שאתה זקוק לו כדי להצליח עם נשים, נמצא בספר "סודות הפיתוי".
הספר מלמד אותך על דרכים ליצור משיכה ועוזר לך לפתח את הכישורים הדרושים כדי להפוך למגנט נשים. אני מאוד ממליץ לך לקרוא ספר זה, כדי להבין איך להתחיל להצליח בגדול עם כל בחורה שתרצה.

לחץ כאן למידע נוסף על הספר "סודות הפיתוי"

רוצה לקבל בחינם סדרה של מאמרים שילמדו אותך שלב אחר שלב איך להצליח עם נשים ואיך אתה יכול להתחיל עם כל אחת?

כל מה שעליך לעשות הוא למלא את כתובת המייל שלך בתיבה למטה ובכל כמה ימים יגיע אליך מייל עם מאמר מפורט שייקח אותך עוד כמה צעדים להצלחה.
וזה עוד לא הכל! מייד לאחר ההרשמה תוכל להוריד את הספר האלקטרוני "המפתח להצלחה עם נשים". ספר שאלפי גברים בישראל התחילו להשיג הצלחות בעקבות קריאתו. עכשיו גם אתה תוכל להיחשף לידע שיש בו.

"המפתח להצלחה עם נשים"
הורד עכשיו בחינם!

מלא את הטופס הבא ותקבל קישור להורדת המדריך למייל:

:
:
יחד עם המדריך אנו נשלח לך בחינם טיפים, מאמרים והצעות של מאפי שיעזרו לך להצליח עם נשים.
תוכל להיגרע מהניוזלטר בכל עת שתרצה.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: