הגישה הישירה והגישה המנצחת

הפעם רציתי לדבר איתכם על הגישה של גברים, אותה גישה שגברים פועלים לפיה ברגע שהם ניגשים לבחורה שהם רוצים. כמובן שלכל אחד יש את הגישה האישית שלו אך אם נסתכל על התמונה בגדול ניתן לחלק את הגישות לשני סוגים עיקריים: הגישה הישירה והגישה המנצחת!

רוב הגברים של ימינו משתמשים בגישה הישירה. ברגע שהם רואים מישהי שמוצאת חן בעיניהם, הם מחליטים שהם חייבים לבשר לה זאת. ולא רק שהם מחליטים לבשר לה זאת הם גם משתמשים בכך בתור משפט הפתיחה המפורסם שלהם "תקשיבי, ראיתי אותך עכשיו, את נראת ממש חמודה, אני אשמח להכיר אותך..." או "שלום, נעים מאוד, את בדיוק הטעם שלי ומאוד הייתי רוצה לדבר איתך קצת...".

ברגע זה הראת לבחורה שאתה כבר רוצה אותה, שאתה שלה! כל מה שנשאר לה לעשות עכשיו, זה לחפש מה לא בסדר אצלך והאם אתה מעניין אותה בכלל.
זה שאתה מעוניין בה, לא סיבה מספיק טובה להתעניין בך ולהימשך אליך בחזרה.
בחלק הזה אתה בדיוק נתקל ב"יש לי חבר", "אני לא פנויה כרגע" "אתה לא הטעם שלי" וכל אותם התירוצים שהבחורה זורקת לך כי היא הבינה שאין פה שום אתגר! ששום ריגוש לא יצא מפה הערב! שאתה כבר שלה!

הגישה הזאת לא אפקטיבית. יתכן ויהיו מקרים בהם היא תעבוד אך היעילות שלה נמוכה ביותר. הבחורה לא הספיקה להכיר אותך אין לה מושג מי אתה בכלל ואתה לעומת זאת כבר הספקת לפתוח לה את כל הדלתות ולתת לה את הכוח לבחור, האם להמשיך איתך או לא.

אם אתה מכיר מישהו שמצליח בדרך זו, תהיה בטוח שההתעניינות שלה בו התחילה לא בעקבות המשפט, בו הוא אומר שהוא רוצה אותה, אלא הרבה לפני. זאת אומרת היא כבר התעניינה בו, עוד לפני שהוא פתח את הפה.

במהלך כל התהליך, הבחורה צריכה להיות בטוחה שהיא זאת שכובשת אותך!
ברגע שאתה מראה לה שאתה כבר רוצה אותה, עוד לפני שהיא התעניינה בך, שאתה כבר שלה, היא מבינה שאתה תנסה לכבוש אותך והיא יכולה לעשות איתך כל מה שהיא רוצה. אתה נתת לה את הכח.

אישה רוצה שיתחיל איתה הגבר, שהיא כבר מתעניינות בו. כל מה שאתה צריך, זה לתת לה להתעניין בך, לפני שאתה "מתחיל" איתה בצורה מפורשת.

אותם הגברים שפועלים בגישה המנצחת, יודעים טוב מאוד שאם הם יחשפו את ההתעניינות שלהם בבחורה על ההתחלה, הם יפסידו במשחק ומה הטעם להיכנס למשחק אם אתה כבר יודע שאתה מפסיד עוד לפני שהתחלת?! אותם הגברים שברובם נחשבים לאמני פיתוי, מבינים שהם יכולים להראות לבחורה שהם מתעניינים בה, רק אחרי שהיא כבר הראתה שהיא מתעניינת בהם. כך הם נותנים לבחורה להתעניין ראשונה ולרצות לעבור מעבר לשלב ההיכרות הראשונית. אותם גברים יודעים לקרוא את הסימנים שהבחורה שולחת וקוראת להם להתעניין בה בחזרה.
כאשר הוא יראה לה את ההתעניינות שלו, היא רק תשמח לראות זאת, כי היא כבר רוצה אותו. הוא לא ייתקל בשום מכשול ויוכל להתקדם איתה הלאה. הרי עכשיו שניהם רוצים זאת.

אני מאוד אוהב להשוות את עניין הגישה למשחק פוקר שבו לכל אחד יש את הקלף החזק שלו, קלף הג'וקר. במטפורה שלנו קלף הג'וקר מסמל את ההתעניינות של בן-הזוג בבן-הזוג השני, כלומר לך יש קלף ג'וקר שמראה את ההתעניינות שלך בה ולה יש קלף הג'וקר שמראה את ההתעניינות שלה בך.

אותם הגברים שנגשים בגישה הישירה שולפים את הג'וקר שלהם ברגע שהם נגישים לבחורה באותו זמן הבחורה שומרת את הקלף שלה קרוב קרוב לחזה ולא מראה לאף אחד. עכשיו איזה מן טעם, ריגוש או מתח יש במחשק שבו השחקן הראשון רואה את הקלפים של השחקן השני, איזה רצון יש לבחורה לדבר עם הגבר שבא עם קלף הג'וקר שלו על המצח וצועק מקילומטר "אני רוצה אותך!". כל מה שנשאר לבחורה לקוות שאולי יותר מאוחר ייגש גבר אחר וירגש אותה, אם בכלל.

הגברים שמשתמשים בגישה המנצחת מבינים טוב מאוד שבשביל לנצח במשחק, הבחורה חייבת להראות את הקלף שלה לפני שהם מראים את הקלף שלהם. בסיטואציה שכזו יש עניין, יש מתח, יש רגשות – אותן הרגשות שבחורות מחפשות! אותן האמוציות שיגרמו לבחורות להתמכר אליך!

כאשר גבר מנצח פועל בגישה זו, הבחורה מבינה שהיא עוד לא גרמה לו לחשוף את הג'וקר אבל התחילה לחשוף את שלה, היא מתחילה לפתות אותו וכך השיחה שלהם נמשכת עם הרבה מתח ורגשות תוך כדי שכל אחד שולף לאט לאט את הקלף שלו החוצה.

אז איך עושים את זה?

כאשר אתה ניגש לבחורה, גש ודבר איתה על הדברים שמעניינים אותך. אין שום צורך להסביר לה למה ניגשת או לחפש תירוץ טוב לכך שאתה עומד עכשיו לידה, אומנם ראית אותה והחלטת לגשת, אך זה לא אומר שום דבר לגבי ההמשך וזאת גם צריכה להיות עמדתך!

בקורס עצמו אנחנו מלמדים את הבוגרים שלנו איך לפתח שיחה רגילה עם בחורה ובאותו הזמן ליצור אצלה משיכה ולגרום לה להתעניין בנו, אך הניוזלטר הזה אינו עוסק במשיכה וחשוב שתעבוד על הגישה שלך קודם. כל בחורה מבינה שמזה שראית אתה יושבת בבית קפה או רוקדת בבר, אתה לא מכיר אותה כלל. אם הגישה שלך והמשפט הראשון שיוצא לך מהפה זה "את מעניינת" או "את מוצאת חן בענייני", אתה גבר ללא חוט שידרה שמקווה שהיא תתעניין בך רק עצם זה שאמרת שאתה מתעניין בה, בלי להכיר אותה בכלל.

זכור, כדי להצליח עם בחורה עליה להראות את סימני ההתעניינות שלה לפני שאתה מראה את סימני ההתעניינות שלך, אם אינך יודע לקרוא את סימני ההתעניינות של הבחורה כנס לאתר וקרא יותר בנושא או הרשם לקורסים שלנו.

אמץ לעצמך את הגישה המנצחת! גבר בעל גישה מנצחת מקרין זאת למרחקים ומזמין בחורות רבות לקרבתו, ברגע שתאמץ לעצמך את הגישה הנכונה ההצלחות יבואו מעצמן.

במסגרת הקורס "אמנות הפיתוי" לומדים המשתתפים לבנות לעצמם את הגישה הנכונה, ומגבשים לעצמם אישיות חזקה ומושכת. אם גם לך מתחשק ללמוד להתנהג עם נשים כך, תוכל להכפיל את ההצלחות שלך ולהפוך למגנט נשים, צור איתנו קשר, והצטרף למחזור הבא של הקורס.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: