הטבעיות בתהליך ההיכרות

שלום לכולם,

הניוזלטר של השבוע חריף מהרגיל ונועד לפתוח לכם את העיניים למציאות שאולי לא הכרתם. אם מאמר זה יפגע במישהו אנא קבלו את סליחתי.
אני מאמין שמאמר זה יגע לליבך ואם כן, ביצעתי את תפקידי כהלכה. קריאה נעימה.

בזמן האחרון אני שומע הרבה גברים שמנסים לתרץ לי למה אסור ללמוד את נושא התקשורת עם המין השני וטוענים שכל התהליך צריך לקרות באופן טבעי.
רוב הגברים מאמינים שהגבר צריך להכיר מישהי באופן מקרי. אסור שהתהליך יהיה מתוכנן ושהכל צריך לבוא משמיים, הרי כך נוצרת האהבה!

טבעיות! בוא נחשוב רגע מה זה אומר?
טבעיות כמו שרוב הגברים מבינים אותה אומרת שאנחנו לא מוכנים לקחת אחריות על החיים שלנו, שאנחנו מוכנים לזרוק אותם ליד הגורל ושאנחנו לא ניקח שום סיכון בשביל להשיג את המטרה שאנחנו רוצים.
הדבר המצחיק ביותר בסיפור הזה, שכל גבר כשיוצא למקום ציבורי, אם זה מועדון, בית קפה או סתם בעבודה, רואה המון בחורות שמסתכלות עליו, מחייכות לו, מזמינות אותו לגשת ולפתוח איתן קומוניקציה.
ומה גבר הממוצע שלנו עושה? כלום!

אתה באמת מצפה שיום אחד בלונדינית יפה תדפוק לך בדלת ותבקש ממך לקחת אותה? אתה באמת מצפה שיגיע העידן ונשים ייקחו את תפקיד הגברים ויתחילו איתך במועדונים ויעשו בשבילך את כל התהליך?
זאת אחת הסיבות שהתנועה הפמיניסטית מתפתחת כל כך, כי הגברים של ימינו כבר אינם גברים יותר. הם העבירו את תפקידם לחברותיהם הנשים.

תעבור רגע על החיים שלך, על ההצלחות שלך, תיזכר האם אותם המקרים שכן הצלחת עם בחורה היה בגללך או שאתה מאשים את המזל בכך? האם לקחת שם חלק אקטיבי? השגת את מה שרצית או שהסיטואציה (הבחורה) פשוט נחתה עליך? האם אתם פיתית אותה או שהיא עשתה את כל העבודה עבורך?

אני מבין שזה מאוד "גברי" להטיל את כל האחריות על בחורות.

אולי בדיחה תעזור פה
בעיר אחת באירופה התחיל פתאום שיטפון, כל האנשים החלו לעזוב את העיר במהרה חוץ מהכומר של הכנסייה. באו אליו אנשי העיר והציעו לו "בוא, אנחנו נעזור לך לעזוב את העיר", הכומר ענה להם: "אין צורך, האלוהים ידאג לי, הוא יעזור לי".
רמת המים בעיר התחילה לעלות, אזרחים נוספים באו עם סירה להציל את הכומר אך הכומר ענה להם : "אין צורך, האלוהים ידאג לי, הוא יעזור לי".
אחרי זמן מה מפלס המים בעיר הגיע לגג הכנסייה והכומר כמובן עומד על הגג וממתין. הגיע מסוק להציל את הכומר, אך הכומר ענה להם: "אין צורך, האלוהים ידאג לי, הוא יעזור לי".
כמובן שהכומר מת והגיע לגן עדן, שם הוא שאל את אלוהים: "למה לא עזרת לי? אני כל כך האמנתי בך".
האלוהים צחק עליו ואמר: "אני ניסיתי לעזור לך. ניסתי 3 פעמים. שלחתי לך אנשים, סירה ומסוק".

הבחורות מזמינות אתכם לגשת אליהן! היא מסתכלת עליך כמה פעמים, מחייכת בתקווה שאכן תיגש, אך אתה לא עושה עם זה כלום, אתה מפחד.
אתה מדבר בצביעות על "אהבה", אך כשהאהבה פותחת לך את הדלת, דלת לאהוב ולהיות נאהב, אתה לוקח צעד אחורה, לא ניגש, לא מדבר, לא מנשק, לא יוזם!

אתה מצפה שהכול יקרה באופן טבעי, אך שנינו יודעים היטב שזה תירוץ עלוב לפחד שלך.
אתה מפחד. מפחד מכישלון, מפחד מהתגובה שלה ותגובתה של הסביבה.
זה בסדר גמור לפחד, מה שלא בסדר הוא להישאר כך כל החיים!
הפחד שלך נובע מחוסר ידע על מה לעשות בתחום וחוסר ניסיון. כל עוד לא תצבור ניסיון, אתה תמשיך לפחד ולתקוע את עצמך.

אתה יודע מה ההגדרה של לוזר?
בן אדם שיודע שיש משהו שהוא לא יודע, ולא עושה עם זה כלום, כי הוא הוריד ידיים.

כל הסטודנטים שלנו, לא משנה בני כמה הם, אם זה 18 או 45 אמרו בסוף הקורס את המשפט הבא:
"חבל שלא עשיתי את הקורס לפני כן, חבל שלא מלמדים את זה בבית ספר, זהו החומר הכי חשוב שלמדתי בחיים שלי".

הם צודקים, שים לב שכמעט כל התקופות המאושרות בחיים שלך מסתובבות סביב בחורה ספציפית, שטוב לך איתה. אתה באמת רוצה להתעורר בגיל 60-70 כשלא יעמוד לך יותר והדבר היחידי שיהיה לך להיזכר בו הוא אותם המקרים שיכלת לעשות משהו, יכולת לפעול, אך פחדת? לא ידעת מה לעשות?

בואו נחזור לבית ספר, מה למדנו? האם מה שלמדנו עוזר לנו בחיי היום יום?
כל דבר בחיינו הוא נלמד. מתמטקיה לא באה לנו כהבנה טבעיות – למדנו זאת.
לקפוץ אנו מסוגלים בצורה טבעית כי כשהינו קטנים למדנו לדלג מעל שלוליות, אבל בשביל לקפוץ לרוחק ולקבל תוצאות טובות, לימדו אותנו בשיעורי ספורט איך לעשות זאת נכון.
דברים מסויימים אנו לומדים בצורה טבעית במהלך החיים, אבל השאלה היא מה הטיב שלהם?
למדנו בגיל צעיר שכשאנו מחייכים לאנשים, אנו מקבלים חזרה תגובות טובות. למדנו שאם אנו מקללים, אנשים יכולים להיעלב. אבל אם היינו מתעמקים עוד יותר בתקשורת בין אישית, היינו מגלים דברים מדהימים אחרים.

שים לב, שלא למדנו בשום מקום תקשורת אפקיבית עם נשים.
אפילו סוכני מכירות עוברים קורס על איך נכון לדבר עם לקוח, איך להבין אותו, לגלות את הצרכים שלו ולפנות אליהם. תסתכל על כל דבר שלמדת בחיים שלך, השקעת בו זמן. אף פעם לא ציפית שכדורסל או כדורגל יבוא לך באופן טבעי, שיום אחד אתה תתעורר ופתאום אתה שחקן מעולה. למדת את זה ביחד עם החבר'ה. בדיוק באותה צורה אפשר ללמוד איך לתקשר נכון עם בחורה.

כיום יש מעל ל- 500 גברים שעברו את הקורס שלנו וקיבלו הצלחות בחיים שלהם.
יש כאלה שרצו הרבה נשים, סטוצים. הם קיבלו את זה.
יש כאלה שרצו חברה, אהבה. הם קיבלו את זה.
יש כאלה שרצו לבנות יחסים בצורה נכונה, כך שלא יתפוררו. הם קיבלו את זה.
רק שהפעם אותה חברה היא לא מישהי ש"נחתה" עליהם במזל, אלא מישהי שהם רצו ויצרו איתה את מערכת היחסים שהם רצו.

למה אתה בדיוק מחכה? שעוד 1000 גברים יעברו את הקורס? שתהייה הגבר האחרון שלא יודע איך לתקשר עם נשים ועדיין מפחד לעשות את הצעד הראשון?

תהייה רגע כנה עם עצמך, איך אתה מעדיף להתעורר מחר בבוקר? לבד או עם הבחורה שאתה רוצה?

רוצה לקבל בחינם סדרה של מאמרים שילמדו אותך שלב אחר שלב איך להצליח עם נשים ואיך אתה יכול להתחיל עם כל אחת?

כל מה שעליך לעשות הוא למלא את כתובת המייל שלך בתיבה למטה ובכל כמה ימים יגיע אליך מייל עם מאמר מפורט שייקח אותך עוד כמה צעדים להצלחה.
וזה עוד לא הכל! מייד לאחר ההרשמה תוכל להוריד את הספר האלקטרוני "המפתח להצלחה עם נשים". ספר שאלפי גברים בישראל התחילו להשיג הצלחות בעקבות קריאתו. עכשיו גם אתה תוכל להיחשף לידע שיש בו.

"המפתח להצלחה עם נשים"
הורד עכשיו בחינם!

מלא את הטופס הבא ותקבל קישור להורדת המדריך למייל:

:
:
יחד עם המדריך אנו נשלח לך בחינם טיפים, מאמרים והצעות של מאפי שיעזרו לך להצליח עם נשים.
תוכל להיגרע מהניוזלטר בכל עת שתרצה.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: