אתה וסביבתך

הפעם נדבר על הסביבה בה אנו חיים וכיצד היא משפיע על ההתקדמות שלנו. מתי היא מקדמת ומתי עוצרת אותנו.
לכל גבר יש את חוג המשפחה שלו ואת חוג החברים שלו. גברים אשר מצליחים בתחום ההכרויות והפיתוי יודעים לסגל לעצמם סביבה תומכת אשר מקדמת ודוחפת אותם להצלחות בתחום.

לצורך העיניין נחלק את הסביבה שלך לשלושה מעגלים:
המעגל הראשון – המעגל הפנימי ביותר. זהו אתה, אתה עם כל רעיונתיך ומטרותיך.
מעגל השני – המעגל העוטף אותך ובו נכללים משפחתך, חבריך הקרובים. זאת בעצם הסביבה הקרובה שלך שאיתה אתה מתראה מידי יום, זו הסביבה התומכת שלך.
המעגל השלישי – הוא המעגל העוטף את שני המעגלים הקודמים, זהו המעגל בו נכללת הסביבה החיצונית שלך או הסביבה שלא מוכרת לך. במעגל זה נכללים כל האנשים שתרם הכרת ואנשים שלא תכיר לעולם, במעגל זה נמצאות גם אותן בחורות שאתה רוצה להכיר, אבל טרם הכרת.

בתחום ההכרויות והפיתוי יש גברים שמצליחים יותר ויש כאלה שמצליחים פחות. מעטים מאוד הגברים אשר הצליחו להגיע להשגים מרשמים עם נשים לבדם. כאשר תשאל גבר מצליח מה סוד ההצלחה שלו, הוא יאמר לך שמה שהביא אותו לאותה התקדמות, זוהי למידה מעמיקה ובסוף להצלחות נכבדות בתחום, זאת הסביבה התומכת שלו. אלו האנשים שתמיד היו שם עבורו ועזרו לו בדרך.

הסביבה התומכת של אותם גברים מצליחים יכולה להיות המשפחה שלהם או חבריהם הטובים אשר ביחד יצאו להכיר בנות, למדו את התחום, התאמנו ביחד וכבשו את עולם הנשים.

החשיבות של סביבה תומכת לא באה לידי ביטוי רק בעברך, כאשר למדת בפעם הראשונה מה קורה בעולם היחסים. הסברתי קודם שבחורות חדשות, בחורות שאתה רוצה להכיר, נמצאות במעגל השלישי, המעגל של הבחורות שטרם הכרת. על מנת לקרב את אותן הבחורות למעגל הראשון, אליך, הן צריכות להיכנס קודם למעגל השני, החברים שלך.

החברים לא תומכים
חשבת פעם מה קורה כאשר המעגל השני שלך, החברים שלך, שליליים ביחסם לבחורות ולא מבינים בכלל מה קורה בתחום? כאשר כל הסיטואציה הזאת מאיימת עליהם ובמקום לעזור לך ולקדם אותך הם שמים לך קרשים בגלגלים.

דמיין לעצמך מצב בו אתה יוצא לבלות עם חבר או חברים, אתם מגיעים למועדון או לפאב נחמד, יושבים ומזמינים בירה, כרגיל, פתאום אתה מבחין בשתי בחורות יפיפיות שיושבות בשולחן לידכם, אתה המבין שבחבר'ה ניגש ומשוחח איתן. אתה משתמש בכלים ליצירת משיכה שלמדת באתר או בקורס, הבנות מצחקקות ומתעניינות בך ואתה מזמין אותן להצטרף אליכם לשולחן.

הבחורות מתישבות איתכם בשמחה אך כאן בדיוק מתחילות הצרות. חבר שלך חסר אונים בסיטואציה ומנסה להרשים ולהיחלץ מהמצב, הבחורות מבינות שמשהו כאן לא בסדר והעניין לא אורך זמן רב עד שהבנות נפרדות ממכם לשלום. כעת חברך כבר ידאג להסביר לך למה מה שקרה לא בסדר ובפעם הבאה שתרצה לגשת לבחורות חדשות הוא כבר ידאג להוציא לך את הרעיון מהראש. הוא לא עושה זאת בכוונה להרע לך, פשוט זוהי התפיסה והדרך שלו. ככה הוא רואה את הדברים. הוא לא מכיר דרך אחרת.

ברוב המקרים אף אחד אפילו לא ניגש ולא מדבר עם בחורות חדשות, פשוט כי זה לא מקובל בחבר'ה ואתה כמובן לא רוצה להתחיל להיות שונה. הסביבך הקרובה שלך תמיד משתדלת לשמר אותך, להיות מה שהיית בעבר.

ליצור לעצמך סביבה תומכת
חשוב מאוד שתיצור לעצמך סביבה תומכת, סביבה שתקדם אותך בתחום ותאפשר לך להעביר את הבחורת שאתה רוצה, אליך בבטחה. אתה לא תאמין כמה עוצמה יכולה להיות לך בסביבה תומכת. לא סתם גברים מצליחים מסתובבים יחדיו.

אם אתה קורא עלון זה, כנראה נחפשת לאתר של מאפי שבו תוכל למצוא המון חומר שימושי ויעיל בחינם. אתה תמיד מוזמן לשתף את המידע עם חבריך, אל תשמור את כל ההנאה לעצמך, אם תחשוב על זה טוב, תראה שזהו חלומו של כל גבר.

בקורס "אומנות הפיתוי" המשתתפים לומדים להסתדר בכל סביבה ולצאת מנצחים בכל סיטואציה. במהלך הקורס המשתתפים מגבשים לעצמם סביבה תומכת, יוצרים קשרים חדשים עם הבוגרים ויוצאים לבלות, ללמוד ולהנות ביחד. ולבסוף מצרפים את חבירהם הקרובים לחוויה.

אם גם אתה רוצה ללמוד להצליח עם נשים, ליצור לעצמך סביבה תומכת, להכיר חברים חדשים אשר יתמכו בך וביחד תהפוך לגבר המושך נשים הצטרף עכשיו "לקורס אומנות הפיתוי" הקרוב.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: