לקבוע פגישה עם בחורה

שלום לכולם,

הרבה אנשים נתקעים בחלק של קביעת הפגישה. הם יודעים איך לגשת, הם מצליחים לדבר בחופשיות, ליצור משיכה, מקבלים מספר טלפון אבל נתקעים ברגע שצריך להתקשר ולקבוע פגישה.

מהות השיחה
חשוב מאוד שתבינו את מהות השיחה. שיחת הטלפון לא אמורה להיות ארוכה, הבחורה איננה ידידה שלכם שחזרה עכשיו מאוסטרליה ואתם צריכים להתעדכן ולהשלים פערים איתה. המטרה של השיחה היא לקבוע פגישה. אתם לא חבר טלפוני ואין שום צורך בשיחת נפש של חצי שעה, מספיק מספר דקות בהן אתם מחזירים את המשיכה, נותנים לה להרגיש כיף איתכם וקובעים פגישה!

אם תחשבו על זה לעומק, תראו כי שיחת טלפון ארוכה עם בחורה שאתה לא מכיר, יכולה להביא לתוצאות לא רצויות. כאשר אתה בשיחה, אתה לא רואה את הבחורה שמולך, אתה לא מרגיש את האנרגיה שלה, אתה לא רואה את ההבעות פנים שלה, אינך רואה את מלוא התגובות שלה, עדיין אין לך מספיק מידע עליה בשביל לשלוט בשיחה במלואה ואתה מאבד מהכוח שלך כגבר. בטבע תהליך החיזור נעשה אחד מול אחד, כנראה שיש לזה סיבה.

לכל הגברים שאוהבים לדבר עם בחורות הרבה לפני הפגישה, תשאלו את עצמכם, מה המטרה שלכם בעצם? אם המטרה שלכם היא ליצור לעצמכם חבר טלפוני ממין נקבה אתם בדרך הנכונה אך אם המטרה שלכם היא ליצור זוגיות חדשה, להכיר מישיהי חדשה, להגיע ליחסים ולסקס אתם סתם דוחים את המטרה שלכם הרי מה יותר כייף מאשר לצאת לפגישה, להינות ומשם להמשך הלאה.
את כל הבירורים ושיחות החולין אפשר לעשות פנים מול פנים.

השיחה חייבת להיות קצרה ומטרתה לקבוע פגישה
אם אתם מנהלים שיחות ארוכות עם בחורות לפני הפגישה, אתם לא אפקטיביים. אתם לא מתקדמים לשום מקום, להפך אתם רק נותנים לה לגלות יותר על עצמכם והורגים את הסקרנות שלה. אל תתפלאו שאחר כך היא לא מגיעה לפגישה. תשאירו את ההכרות והסיפורים לפגישה הרי בשביל זה אתם נפגשים.

מתי להתקשר?
בעולם יש כל מיני "חוקים למתקשר" שאומרים שצריך להתקשר אחרי יומים כדי שהבחורה תחשוב שאתה לא מעוניין ודברים כאלה נוספים. מבחנתי כל אלא בולשיט אחד גדול! ששואלים אותי מתי נכון להתקשר לבחורה שעכשיו קבלת ממנה מספר טלפון, אני אומר "תתקשר מתי שאתה רוצה להתקשר. מתי שנוח לך להתקשר".

אני מכיר הרבה אנשים שרוצים להתקשר ולדבר עם הבחורה אבל הם לא מתקשרים ומחכים מספר ימים כי "ככה צריך". הם אומרים לעצמם "טוב אני יתקשר ביום שלישי בשבע בערב," ואז מגיע התאריך והשעה אבל כבר לא ממש בא להם להתקשר או שהם לא במצב-רוח מתאים. אבל הם חייבים כי הם לא התקשרו עדין, אז הם מתקשרים והשיחה לא ממש אנרגטית כי הם בעצמם לא במצב רוח מתאים, עבר זמן מה ועכשיו אולי אפילו לא ממש בא להם לקבוע את הפגישה הזאת. השיחה בקושי זורמת.
מצד שני, אני מכיר גברים שמתקשרים מתי שבא להם, זה יכול להיות שעתיים אחרי שהם לקחו את הטלפון או בשש בבוקר יום אחרי. באותו הרגע הם ממש רוצים לדבר איתה ואז השיחה שלהם חייה ומלאת רגשות – שיחה עם רגשות תמיד מוסיפה לעניין, הם נהנים מהשיחה ואז קובעים פגישה.

מה קורה אם היא לא עונה?
קורה שאתה מתקשר לבחורה שלקחת ממנה מספר טלפון והיא לא עונה. אוטמטית אתה מייחס את זה אליך ומאשים את עצמך שאתה לא בסדר ושהיא לא רוצה אותך.
כאשר אני חושב על זה, אני נזכר בסיפור של אחד הבוגרים שלנו ששאל שאלה בקורס: "לקחתי טלפון מבחורה ממש שווה, התקשרתי אליה 3 פעמים והיא לא ענתה לי, מה לעשות?" שאלתי אותו מתי התקשרת? והוא ענה "כל יום בתשע בערב" אמרתי לו שינסה עוד פעם אחת בשעות הבוקר. הוא התקשר בבוקר ומסתבר שהבחורה עובדת בערבים כמלצרית ולא יכולה לענות. בשורה התחתנה, היום הם ביחד.

כאשר בחורה לא עונה לך, אין לזה קשר ישיר אליך, אבל גברים אוטומטית מיחסים את זה אליהם. אם בחורה לא הייתה רוצה לדבר איתך בשביל מה היא נתנה לך את הטלפון? אתה לא חושב שיש לה משהו יותר טוב לעשות עם עצמה? אם אחרי הכל היא תחליט שהיא לא מעוניינת, היא תענה לך ותגיד לך שהיא מצטערת אבל היא לא רוצה שתפגשו או תמשיכו לדבר. הן יודעות לעשות את זה טוב וככה זה עובד להן (גם על זה אפשר להתגבר בקלות אבל זה כבר בניוזלטר אחר).

כאשר אתה מתקשר לבחורה שממנה לקחת מספר טלפון, נסה להתקשר בימים שונים ובשעות שונות. ככה הסיכוי שהיא תהיה פנוי יעלה.

איך לעבור לפגישה?
לאחר מספר דקות של שיחה יגיע הזמן בו תצטרך לקבוע פגישה. אתה בתור הגבר צריך להוביל את השיחה ולהחליט מתי זהו הוא הזמן הנכון. מבחנתי כל זמן הוא זמן טוב, עדיף כמה שיותר מהר. אתה אפילו יכול להתחיל שיחה ב"היי,מתי אנחנו נפגשים?" או "היי, אנחנו נפגשים היום בשמונה, תהיה מוכנה".

בהנחה שאתם כבר מדברים ואתה רוצה לקבוע פגישה אתה פשוט יכול לאמור משפט בסגנון של:
"ממש נחמד לי לדבר איתך, בואי נפגש היום בתשע ונמשיך"
"בואי נשמור את הסיפורים הטובים לפגישה, אני אבוא לאסוף אותך מחר בשמונה"
"תקשיבי אני לא אוהב את הקטע הזה של הטלפון, הוא עושה לי קרינה בואי ניפגש ונהנה"
כל משפט בסיגנון כזה, יהיה טוב. אלה סתם משפטים שעלו לי בראש כרגע.

אפשר להתאים את הפגישה לתחומי עניין משותפים. אם יצא לכם להכיר מעט וראיתם ששניכם אוהבים לטייל בפארק, תציע לה להיפגש בפארק ולטייל. אם שניכם אוהבים פאבים רועשים, לכו על זה. אני מציע מקום בוא יהיה ניתן לדבר ולהכיר אחד את השני.

את התכנים של השיחה ואיך יוצרים משיכה בטלפון אני אעלה בניוזלטר הבא.
אם אתה עדיין תקוע בחלק של לגשת לבחורה, ליצור משיכה בהכרות, לעניין בחורה, לקחת מספר טלפון, לקבוע פגישה וכמובן בכל נושא אחר, קורס "אומנות הפיתוי" יתן לך את כל התשובות ויהפוך אותך לגבר שנשים רודפות אחריו.

גם אתה יכול להגשים חלום של כל גבר ולהצליח עם אותן הנשים שאתה רוצה. אתה אפילו לא מאמין כמה זה קל, פשוט הרשם לקורס "אמנות הפיתוי" הקרוב ותקבל את כל הכלים, ההבנה והיישום של החומר.

החומר שנלמד בקורס, מתורגל בשטח בזמן אמת עם מדריכי שטח אשר מלווים אתכם יד ביד עד ההצלחה.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: