חוקים לקביעת פגישה - 2

בעלון הקודם נתתי דגש על מהות השיחה שלך עם בחורה בטלפון. מתי נכון להתקשר וכיצד לעבור משיחת הטלפון לפגישה בינכם. בעלון הקרוב אני אסקור את העקונות שצרכים להנחות אותך בעת קביעת הפגישה, על מנת להבטיח אפקטיביות מירבית עבורך.

אין כזה דבר חצי הסכם
כאשר החלטת שהגיע הזמן להעביר את שיחת הטלפון לפגישה והשתמשת בשיטות שדברנו עליהן בעלון הקודם, ייתכן ותגיע למצב שנקרא "חצי הסכם" או "חצי פגישה". מצב זה אומר ששניכם מסכימים להיפגש אך לא נקבע התאריך או השעה המדויקת. דוגמה לחצי הסכם יכולה להיות "טוב אז ניפגש ככה מחר, נדבר בערב..." או "אני יתקשר אליך מחר וכבר נקבע...".

חצי הסכם = אין הסכם כלל. אם קבעת להיפגש עם בחורה ולא סגרת את מקום וזמן הפגישה, זה כאילו לא קבעתם להיפגש כלל. חצי הסכם תמיד מביא לבעיות והפגישות תמיד מתבטלות בגללו. כאשר החלטת שאתה נפגש עם הבחורה תסגור איתה על יום, שעה מדויקת והיכן אתם ניפגשים, כך שלא תצטרכו לדבר יותר לפני הפגישה ולתאם פרטים. כל אופציה אחרת, תשאיר מקום מיותר לבעיות, ביטולים, אי הבנות וקלות יתרה לביטול.

בחורות אוהבות להציע חצאי הסכמים. הן אומרות "אוקיי, אבל דבר איתי מחר בצהריים". לעולם אל תקבל חצאי הסכמים. אם אתה יכול לקבוע את התוכניות שלך למחר, עכשיו, גם היא יכולה. אין שום סיבה שהיא תחזיק אותך עד הרגע האחרון באי ידיעה. אם היא עושה זאת, כנראה שהיא מחכה להצעה ממישהו אחר שיותר חשוב לה ממך. ואם הוא לא יתקשר, היא כבר תסכים לצאת איתך.

אתה קובע
עכשיו כאשר הבנת שאסור שיהיו חצאי הסכמים, חשוב שתשים דגש גם על ההחלטות שייעשו. גבר אמיתי הינו הגבר שמוביל את האישה, הוא הגבר שלוקח את האחריות לידיו ונותן לבחורה שלו להרגיש כנסיכה שיכולה לסמוך עליו ולבטוח בו. אתה הוא זה שצריך לקבוע לאן הולכים, איך תגיעו לשום ומתי תפגשו.

הרבה גברים נוטים ושאולים את הבחורה, מה את רוצה? לאן הכי בא לך ללכת? מתי נוח לך? ושאלות נוספות בסיגנון. שאלות מסוג זה אינן תורמות לך ואתה מראה לבחורה שאתה מפחד להחליט בעצמך. כאן אתה צריך להיכנס לתפקיד המחליט וכאן אתה הוא זה שצריך לקבוע. אל תדאג לבחורה שאיתך, אם זה לא יתאים לה או שלא יהיה לה נוח עם ההחלטה שלך, היא תגיד לך. הן יודעות לעשות זאת מצויין. במידה וזה קורה, פשוט תקבע משהו אחר או תשנה תוכנית.

אם הבחורה מציעה אופציה והיא ניראת טובה עבורך, אין שום בעיה שתסכים ותלכו על זה. חשוב מאוד שתתן לה להרגיש שאתה מעריך אותה על כך, לא הרבה בחורות היו עושות זאת.

תעזור לה להתלבש
לפני הפגישה, במיוחד עם זאת פגישה ראשונה, בחורה משקיעה המון זמן בבחירת הבגדים שהיא תלבש בפגישה ובטיפוח העצמי שלה. לא קשה למצוא בחורות שמבזבזות שעות בעמידה מול ארון הבגדים, מודדות ומחליפות בגדים עד שהן מוצאות את הדבר שמתאים להן היום. תעזור לבחורה שלך להחליט, זרוק לה רמז מה אתה מעדיף שהיא תלבש לפגישה שלכם ובכך תעשה לה חיים קלים הרבה יותר. במקום לבזבז זמן על מה כדאי לה ללבוש היא כבר תקבל כיוון ואתה תקבל אותה בבגד שבו רצית לראות אותה.

אופציות לרמזים יכולות להיכנס בתוך השיחה כגון "אז תלבשי ג'ינס וחלוצה קצרה, יהיה יום נעים" או "את באה עם שמלת ערב נכון? זה אירוע מכובד" כל רעיון בסיגנון יהיה טוב ויעשה את העבודה. יתכן כי יהיו בחורות אשר יגידו לעצמן "באיזה זכות הוא אומר לי מה ללבוש" אך אין מה לדאוג, זה בסדר גמור. ברגע שהן יעמדו מול ארון הבגדים, הן כבר יודו לכם על כך.

זהו לבנתים, חשוב לי לציין שאלה הינם רק טיפים קטנים שיעזרו לכם להפוך את כל עניין הפגישות לנוח יותר ואפקטיב יותר. אם אתם באמת רוצים שינוי ורוצים להצליח עם נשים באמת, הגיע הזמן שתגיעו לקורס אומנות הפיתוי. כמה פעמים יצא לכם ללכת ברחוב או לשבת באיזה בית קפה, ראיתם בחורה שממש רציתם אותה אבל לא ידעתם מה לעשות ואיך להפוך אותה לשלכם? אם נמאס לכם מהמצב הזה ואתם רוצים להצליח ולכבוש כל אחת, להגשים חלום של כל גבר ולהפוך למגנט נשים לחצו כאן והרשמו לקורס הקרוב.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: