כיצד נשים בוחנות את הגבר

לא סוד שעם כל בחורה הנראית סביר ומעלה מתחילים גברים שונים ורבים. תפקידה של אישה הוא לעשות סינון, על מנת לבחור את הגבר המתאים לה ביותר בין האופציות שיש לה. הרי היא לא יכולה להיות עם כל אחד שרוצה אותה. תפקידו של הגבר הוא להיות אקטיבי, לעבור את תהליך הסינון ולזכות בבחורה. במילים פשוטות, להיות הגבר שייבחר.
כל גבר משתדל לעשות את המייטב כדי להיבחר, אבל למרות זאת, רק בודדים מצליחים לחדור דרך המסננת שלה ולהגיע איתה לסקס וליחסים.

האישה צריכה איזושהי דרך, כדי לבחון את הגברים שרוצים אותה ולקבל החלטה לגבי כל אחד מהם, האם הוא יעבור את תהליך הסינון או לא. היא רוצה להבין מי הגבר שעומד מולה. למנגנון הסינון אנחנו קוראים "מבחני נשים".
המנגנון הזה נכנס לפעולה מהשנייה הראשונה של ההיכרות וממשיך לפעול במלוא העוצמה עד שהיא מגיע לסקס עם הגבר או עד שהיא מחליטה שהוא לא מתאים ומנפנפת אותו סופית.

ישנם שני סוגים של מבחני נשים. מבחנים מילוליים ומבחנים לא מילוליים.
מבחנים מילוליים - קשורים לתקשורת ביניכם, כאשר היא בוחנת את משמעות המילים שאתה אומר והתגובות שלך למשפטים שלה.
מבחנים לא מילוליים - קשורים במעשים שלך או בחוסר מעשה. איזה פעולות אתה עושה ואיזה פעולות אתה נמנע מלעשות.

בניוזלטר הזה אני אגע בקצרה בשני מבחנים מילוליים, כדי שתוכל לזהות אותם. יותר לעומק על סוגי המבחנים המילוליים והלא מילוליים, וכיצד להתגבר עליהם, אנחנו מלמדים בקורס "אמנות הפיתוי".

המבחנים המילוליים מרתחשים בצורה הבאה: היא שואלת שאלה או אומרת משפט כלשהו ומסתכלת כיצד אתה מגיב על זה. מה התשובה שתיתן ומה המשמעות של התגובה שלך, מעבר למילים. בדיוק את המשמעות הזאת אני אנתח בשבילך בסעיפים הבאים.

ביטחון עצמי והאם אתה בטוח במה שמגיע לך
"אתה בטח רוצה לשכב איתי" אומרת הבחורה והדבר המיידי שהגבר אומר, זה עד כמה חשוב לו להכיר את האישיות שלה ולהכיר אותה בתור בן אדם. הוא לא באמת חושב כך, הוא לא באמת נותן משמעות לאישיות שלה כמו שהוא מציג לה, פשוט הוא משתדל להיראות באור טוב ומנסה להסתיר את מה שכתוב לו על המצח.

זוהי דוגמא אופיינית למבחן מהסוג הזה. עשית רושם שאתה ניגש לבחורה במטרה אחת, אבל פתאום שינית את עמדתך ואתה מציג לה עמדה אחרת.
במבחן הזה, הבחורה בודקת האם אתה דבק בעמדה שלך או שאתה נסוג במכשול הראשון שאתה פוגש ומשנה את דעתך.

השאלות האופייניות למבחן הזה, הן שאלות מהסוג הבא:
"אתה כבר מזמין אותי הביתה?"
"אתה חושב שאני אסכים?"

התשובה היחידה הנכונה לשאלות מהסוג הזה, היא "כן".

כשאתה מבקש מספר טלפון והיא אומרת:
"עדיף שתשאיר לי את שלך".
אם תסכים, משמע שינית את עמדתך, הרי באת במטרה לקחת את המספר שלה, מה פתאום אתה נסוג מהמטרה שלך ומסכים מיד לתנאים אחרים?
התשובה היחידה במקרה הזה היא "באתי לקחת את מספר הטלפון שלך, אני לא הולך להשאיר לך את שלי ולהטיל עליך להיות אחראית לתקשורת בינינו. זה התפקיד שלי."

מבחנים מהסוג הזה, באים לבדוק האם אתה תישאר בעמדה שלך או שתישבר ופתאום תחליף את עמדתך, תתחיל למלמל דברים בסגנון "אבל.. אני חושב שעדיף... את מבינה..." ולהצדיק את עצמך. זה לא גברי.
אם פתאום החלפת את העמדה שלך, התחלת להשתדל להיראות באור טוב, כנראה שלא באמת האמנת בעמדה הקודמת שלך. אחרת לא היית נשבר ומשנה אותה. בחורה לא רוצה גבר סמרטוט.
תמיד תישאר בעמדה שלך, כמה שזה לא יראה לך רע. כי לשנות את העמדה בפתאומיות, לחפש תשובות יפות ולהצטדק זה הדבר הכי גרוע שאתה יכול לעשות ליד בחורה.

מבחן הרברבן ועד כמה אתה מוצלח בקרב נשים
תחת קטגוריה זו אני אכניס שני סוגי מבחנים שמאוד קשורים זה בזה.
המבחן הראשון, הוא האם יש לך בכלל נסיון עם נשים והאם הן רוצות אותך, או שאתה גבר שאף אחת לא רוצה אותו.
השאלות במבחן הזה, הן מהסוג של "כמה נשים היו לך?".
תשובה מצויינת תהיה תשובה שתיתן לה הערכה מסויימת עליך, אבל לא תיתן לה שום פרטים מדוייקים.
"הייתי עם נשים שונות שמצאו חן בעייני. אני עדיין בקשר ידידותי עם חלק מהן."

ערכו של גבר עולה, ככל שיותר נשים רוצות אותו, ביחד עם זאת, ערכו יורד כאשר הוא מתרברב על הנשים שלו. לכן עליך להראות מצד אחד שאתה נחשק בקרב נשים, מצד שני לא לתת שום פרטים מדוייקים על הנשים שלך.
כל שאלה שדורשת ממך פרטים על נשים אחרות, באה לבחון אותך במבחן הרברבן. זהו המבחן השני.
שאלות שבוחנות אותך במבחן זה, הן מהסוג של "אתה נפגש עם עוד מישהי?", "תספר לי על הבחורה האחרונה שנפגשת איתה".

מבחן זה בא לבדוק האם היא יכולה להרגיש לידך בחופשיות ולהיות בטוחה שאתה לא תספר עליה לאף אחד, אם יהיה ביניכם משהו. אם אתה מתרברב על נשים אחרות, כנראה שתתרברב גם עליה.

לאיזה תפקיד אתה מתאים
נשים מבינות טוב מאוד, שהן לא חייבות "לתת" לכל אחד, כדי לקבל מכל אחד משהו אחר. יש בחורים שמתאימים לבילויים ביחד, יש כאלה שמתאימים להעלאת מצב הרוח, יש כאלה שעוזרים במצבים קשים ויש כאלה שמוכנים לבזבזב עליה כסף. רובם יסתפקו בנשיקה על הלחי ויש כאלה שיהפכו הרים, לאחר נשיקה בשפתיים.
במידה ועוד לא הגעת לסוג הקשר שאתה רוצה איתה, אין שום סיבה שתעשה עבורה דברים שהם לא אותם הדברים שבשבילם אתה בקשר איתה.
תזכור, אם אתה רוצה להגיע לסקס איתה, אין צורך לצאת לבילויים, לעזור לה עם קניות ולהסיע אותה למקום זה או אחר. ברגע שתתחיל לעשות זאת, זה יהיה התפקיד שלך בחייה.
התפקיד שלך מוגדר על ידי המעשים שלך.

כאשר היא מבקשת ממך לעשות משהו, תשאל את עצמך, האם אתה נמצא בסטטוס שבו אתה רוצה להיות (למשל חבר) והאם בסטטוס הזה מקובל לעשות את מה שהיא מבקשת (למשל ללכת איתה לקולנוע). אם התשובה על אחת השאלות האלה היא "לא", אין שום סיבה שתעשה את מה שהיא מבקשת.

ברגע שאתה תסכים לעשות משהו שיגדיר את התפקיד שלך, קיבעת את עצמך לתפקיד.

לסיכום
כאשר תיתקל באחד המבחנים האלה, אל תאשים את הנשים שהן בוחנות אותך, אל תנסה לתפוס אותן על חם. הן לא שמות לב לזה ולא מודעות לזה בעצמן. פשוט השתמש בידע החדש שלך בפעם הבאה שאתה מדבר עם מישהי.

זהו לבנתים, חשוב לי לציין שזוהי רק סקירה שטחית של כמה מבחני נשים. קיימים עוד מבחנים רבים שחשוב לדעת אותם. אם אתה באמת רוצה לדעת להצליח עם נשים רבות ולעבור את מנגנון הסינון שלהן, לחץ כאן והרשם לקורס אומנות הפיתוי הקרוב, בו תלמד על כל סוגי המבחנים והדרכים השונות להתגבר עליהם.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: