בדרך לנשיקה הראשונה

נושא הנשיקה עלה כבר מספר רב של פעמים בפורום. בעלון הקודם הבטחתי שאני אדבר על הנושא ולכן העלון של השבוע יעסוק בנשיקה הראשונה וכיצד להגיע אליה.

לפני הנשיקה!
כאשר אתה יוצא לדייט עם בחורה, אני משער שרצות לך בראש מחשבות על הנשיקה הראשונה שלכם "מתי אני אנשק אותה?", "האם כדי לחכות לסוף הערב או לנשק אותה באמצע הפגישה?". לנשיקה הראשונה ולדרך בה עושים זאת יש משקל רב בעייני הבחורה ויש אף בחורות אשר הנשיקה הראשונה והדרך בה הגבר מנשק, יכולים להכריע את המשך הקשר בינכם.

כאשר אתה נמצא עם בחורה בפגישה, חשוב מאוד שתשתמש במגע. גברים עושים את הטעות הנפוצה ולא נוגעים בבחורה כל הפגישה ואז בסוף הם מחליטים שצריך לנשק אותה. ברגע, הבחורה עדיין לא רגילה למגע שלך, היא לא רגילה לגוף שלך, אם תתחיל לגעת בה רק לפני הנשיקה, המעבר הזה למגע יהיה חד מדי. לנסות לנשק בחורה לפני שנגעת בה יהיה מעשה טפשי ביותר, מצב זה מאיים על הבחורה וברוב המקרים תתקל בנסיגה מצידה.

חשוב שתתקדם לכיוון הנשיקה. הגבר חייב לגעת בבחורה, להתחיל בנגיעות ידידותיות ולהמשיך לנגיעות יותר אינטימיות. כאשר הבחורה כבר רגילה למגע שלך, היא הספיקה להכיר את הגוף והחום שלך זה הזמן לעבור לנשיקה.

מתי לנשק?
בכל הסרטים ההוליוודים מראים לנו איך הגבר מחכה עד הרגע האחרון, מלווה את הבחורה לדלת ורק אז מנשק אותה. כמובן שבסרט הכל הולך חלק והם חיים בעושר ואושר עד עצם היום הזה, אך בעולם האמיתי הדבר לא כך. רוב הגברים מנסים לחכות את עולם הסרטים ההוליוודים ולא מנשקים את הבחורה במהלך הפגישה בזמן שהדבר הנכון לעשות הוא בדיוק ההפך.

כאשר אתה נמצא עם בחורה בפגישה, אתם בטח מדברים ונהנים. אתה נוגע בה, אולי שותה משהו ואז עולה בראשך המחשבה "אני רוצה לנשק אותה..." זה בדיוק הזמן שאתה צריך לעשות זאת! רוב הגברים מתחילים להמציא לעצמם תרוצים "לא עכשיו... נחכה לסוף הערב" , "אולי היא עדיין לא מוכנה..." ומגוון רחב של תרוצים נוספים.
יש כאלה שמחקים לאות משמיים. הם חושבים שצריך לקרות משהו שיתן להם סימן שעכשיו זה הזמן.

כאשר אתה נמצא עם בחורה בפגישה ועולה לך המחשבה שאתה רוצה לנשק אותה, זהו בדיוק הזמן המתאים לעשות זאת. המחשבה הזאת עלתה בהתאם למשהו שקרה שם בסיטואציה, ולכן אתה צריך לפעול בהתאם ולנשק אותה.

לא לדבר, לעשות...
יצא לי כבר לראות גברים שבמקום לנשק את הבחורה מתחילים לדבר איתה על זה. סוג של נסיון לקבל ממנה אישור או אולי לבדוק במאה אחוזים שהיא מוכנה. לישראלים כבר מזמן יצא שם של "מדברים במיטה יותר ממה שהם עושים" והדבר תוקף אותנו גם בנושא הנשיקות. אין צורך לדבר עם הבחורה על הנשיקה, אין צורך לשאול אותה "מה היא אוהבת?" או "איך היא אוהבת?" או את השאלה הגרועה מכל "האם אפשר לנשק אותך?".

אתה כגבר צריך להוביל את הסיטאציה. לרגש ולסחוף את הבחורה שאיתך. מה בדיוק אתה חושב שקורה כאשר אתה מתמהמה שעה האם לנשק אותה ואז בסוף עוד שואל אותה האם זה בסדר?! בחורות מאוד רגישות ואם היא תזהה שאתה מתנהג כך היא תפסול אותך כגבר! לכן חשוב מאוד שתקפיד על הכללים של הנשיקה.

לאחר שהפנמת את כל הכללים ועשית הכל בדרך הנכונה, ייתכן כי בפעם הראשונה שתנסה לנשק אותה תתקל ב"לא" או בכל תרוץ אחר כגון "אנחנו עוד לא מכירים מספיק טוב" או "מה? כל כך מהר...". כל אלה הם מבחנים של בחורה אשר באים לבדוק את הגבריות שלך. האם אתה תתקפל ישר אחרי ה"לא" הראשון ותחזור הביתה עם הזנב בין הרגלים או שתתמודד עם המכשול בגבורה.

כאשר נתקלת ב"לא" של בחורה זה בסדר גמור, פשוט המשך את השיחה כמו שהיא, תמשיכו לעשות את אותם הדברים שעשיתם לפני שניסת לנשק אותה ואחרי עשר דקות תנסה לנשק אותה שוב! לאחר פעם פעמים כאלה, מובטחת לך נשיקה וכעת הוכחת לבחורה שאתה גבר שיודע לכבוש אישה ותדע להתמודד עם בעיות שיהיו לכם בעתיד.

בעלון זה סקרתי את הדרכים הנכונות לגשת לנשיקה וכיצד לעשות זאת בפגישה. נושא הנשיקה הינו נושא גדול ומהותי, מפני שבעייני בחורה יש לו משקל גבוהה מאוד. בקורס אומנות הפיתוי אנחנו נלמד אותך כיצד לנשק נכון, איך להגיע לנשיקה מכל סיטואציה, מה לעשות עם השפתים והלשון כדי שהנשיקה שלכם תהיה מושלמת ותשאיר לבחורה טעם של עוד.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: