דרישות מנשים ומוטיבציה להתקדמות

גברים רבים נתקלים בקושי לבחור את הבחורה שירצו ובקושי למצוא אותה. גבר ממוצע לא ניגש ליותר מבחורה אחת בערב, ואם כן, אז בעזרת תוספת אלכוהול קטנה. הבעיה נובעת בעיקר מחוסר הצבת מטרות ואי שליטה על המוטיבציה באותו הערב. העלון הקרוב יעלה את הנושאים הנ"ל על הפרק ואני אתן מספר נקודות שחשוב שכל גבר יאמץ לעצמו.

הצבת מטרות ודרישות מנשים
הבעיה העיקרית והגדולה ביותר של הגברים, היא שהם אינם יודעים איזו בחורה הם רוצים ומה הם רוצים מהבחורה שתהיה איתם. במצב שכזה הם אוטומטית יקבלו כל בחורה שתיפול להם לידיים. מספיק שהיא נראת טוב, הם מיד מוכנים להחליט שהיא מתאימה להם לקשר רציני.
איך יכול להיות שאתה עוד לא מכיר את הבחורה, עוד לא החלפת איתה שתי מילים וכבר החלטת שהיא מתאימה לך לקשר? אתה בוחר בצורה עיוורת? לא חשוב לך שהבחורה שאיתך תענה על עוד כמה דרישות?
כאשר גבר ניגש לבחורה, בלי לדעת מה הם כל הפרמטרים שהוא מחפש בבחורה שאיתו, הוא נימצא בנקודת חולשה. הוא בכלל לא מתכוון לבחון אם הבחורה מתאימה לו, הוא כבר בחר אותה, עכשיו רק לה נשאר לבדוק האם הוא מתאים עבורה.

לפני שאתה הולך לחפש לך בחורה חדשה, גם אם זה לקשר רציני וגם אם זה לסטוץ מזדמן, אתה חייב לשבת עם עצמך ולהחליט מה אתה בעצם מחפש בבחורה הזאת. איך היא תראה? איך היא תדבר? איך אתה תרגיש לידה? איזה טעמים יש לה? מה הם הדברים שחשובים לך בבחורה? רק אז תוכל ללכת לחפש אותה, או לפחות מישהי שעונה על רוב הדרישות שלך.
במצב זה אתה כבר בנקודת כוח, מפני שברגע שתפגוש מישהי חדשה, אתה מייד תתחיל לבחון אותה, לבדוק האם היא מתאימה לפרמטרים שלך והאם אתה רוצה להמשיך איתה.

שים לב, פרמטר היופי הינו רק פרמטר אחד ואתה צריך להחליט על כל שאר הפרמטרים שאתה דורש מהבחורה שאיתך ומהנקודה הזאת להתחיל לפעול.

נשים מאוד רגישות לנושא הזה והן מזהות מייד מיהו הגבר שיודע מה הוא רוצה וידרוש את זה מהבחורה, ומיהו אותו הגבר שלא ממש איכפת לו והוא ייקח כל מה שבא ליד. זה סוג הגברים שבחורות לא רוצות להיות לידם.
הבעייה של רוב הגברים, היא שמרוב נואשות הם מוכנים להתפשר על כל מה שיבוא. הם מוכנים לוותר לעצמם, כי לא מאמינים במה שמגיע להם.
נשים שונאות נואשות ומריחות אותה מרחוק. תציב לעצמך רף.

איך לא לאבד מוטיבציה וכח
הגבר הממוצע לא ניגש ליותר מבחורה אחת בערב, אם בכלל. כאשר הוא כבר עושה זאת, הוא נותן לכך המון חשיבות ואנרגיה. גברים נוטים לתת את כל הכוח שלהם לבחורה אחת. הם לא ממש יודעים איזו בחורה הם רוצים, ונותנים את כל האנרגיה שלהם לבחורה הראשונה שהם הכירו עכשיו, אותה הבחורה שנראת מתאימה מרחוק.

אם עוד לא דיברת עם הבחורה וכבר בחרת אותה, זה ברור שאם היא תגיד לך "לא", תרד לך המוטיבציה בצורה דרסטית. תלית את הכל בבחורה אחת, אפילו בלי להכיר אותה לעומק. מאיפה אתה יודע שהיא מתאימה לך? איך לקחת את כל הכוח שלך כגבר והקדשת אותו לבחורה אחת?

מן הסתם אם כבר אמרת שהיא "המושלמת" עבורך עוד לפני שהכרת אותה, והיא תדחה אותך, אתה תחזור ממורמר הביתה או לחברים שלך ולא תיגש יותר לאף בחורה באותו הערב. דבר שהוא אבסורד, מפני שאתה בודק ומנסה למצוא את הבחורה שמתאימה לך ואם נתת את כל הכוח שלך לבחורה אחת, שאתה אפילו עוד לא מכיר אתה הורס לך את כל הסיכויים לצאת הערב עם הבחורה שאתה רוצה.
אתה צריך לצאת מנקודת הנחה שיש הרבה בחורות אפשריות עבורך. היום, כאשר אתה יוצא לבלות, קבע לעצמך מספר בחורות שאתה רוצה להכיר, לדוגמא 20. בדרך זו, כאשר תלך להכיר מישהי חדשה, אתה אוטומטית תייחס לה פחות חשיבות, אתה לא תיתן לה את כל הכוח שלך. אתה פשוט משדר לה שאם היא לא תהיה מספיק מעניינת, אתה תקום ותלך.

בנקודה הזאת אתה משדר לבחורה הרבה כוח ושליטה ואתה משדר לה שאתה לא מתרגש במיוחד והגעת כדי לבחון אותה. במצב זה הבחורה תרגיש שיש עוד 10 כמוה ושהיא צריכה להתאמץ כדי להרשים אותך. לבחורות יש רגישות גבוהה מאוד לדברים הללו והיא מייד תרגיש את ההבדל.

אין שום בעיה לקבוע מספר גדול כמו 20 בחורות, הרי אם הבחורה החמישית תהיה טובה מספיק עבורך, כנראה שתישאר שם ותתקדם איתה הלאה. אך המוטיבציה שלך והכוח שלך יישארו איתך לאורך כל הדרך.

לסיכום
כאשר אתה יוצא בערב, קבע לעצמך את מספר הבחורות שאתה הולך להכיר וקבע לעצמך מהם הפרמטרים החשובים לך אצל הבחורה. רק במצב הזה, לך וחפש לך בחורה חדשה לחיים, בכל מצב אחר אתה מאבד מהכוח ומהגבריות שלך.

גם אתה יכול להגשים חלום של כל גבר ולהצליח עם אותן הנשים שאתה רוצה. אתה אפילו לא מאמין כמה זה קל, פשוט הרשם לקורס "אמנות הפיתוי" הקרוב ותקבל את כל הכלים, ההבנה והיישום של החומר.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: