10 טעויות שגברים עושים בדייט ראשון

עם כל הכבוד לכסף שעשית או למראה המסוקס שיש לך, תפסיק להתנשא. עם כל הכבוד לפחדים שלך ממחויבות, אל תפיל את זה עליה בדייט הראשון וגם אם יש לך המון מה להגיד, תקשיב גם לה.

מאת: עדי אלון, אתר ההיכרויות cupid

1. הברזות לא יקדמו אותך – אם קבעת עם מישהי, תעשה מאמץ להגיע. אם התחרטת ולא בא לך להיפגש / אתה תקוע בעבודה או רואה שאתה דופק איחור לא אופנתי בעליל, תודיע לפני. כמו שאתה לא היית רוצה לחכות עד בוש ולהעביר ערב עם עצמך בבית קפה, גם היא לא תיהנה מזה. היעלמות זה סימן מקדים לאכזריות וגם אם תתנצל על זה אלף פעמים ותשלח לה עשרות זרי פרחים ומכתבי חרטה, סביר להניח שהיא תחשוב פעמיים לפני שהיא תיתן לך צ'אנס שני.

2. אל תנאם, תקשיב – גם אם אתה חושב שאין מעניין ממך ביקום, תן לה גם להתבטא. שמור את הנאומים שלך לאקדמיה או לפוליטיקה. היא רוצה לשמוע אותך, אבל גם לדבר. כשתרגיש שהיא מתחילה לזוז באי נוחות /לפהק או לפתוח במשפט, אל תקטע אותה. כשכל מה שהיא תשמע ממך זה 'אני ואני ואני', היא תרגיש מיותרת וכל הסיכויים שתשלח אותך לחופשי. אתה לא צריך לאייד את עצמך ולשבת כמו עציץ חסר ערך וגם לא לתשאל אותה נון-סטופ, אבל שים לב שיהיה דיאלוג. אחרי הכל, באתם להכיר אחד את השני.

3. אל תתרברב – גם אם יש לך קריירה מפוארת, אתה מרוויח משכורת מכובדת ויש לך גביעי זהב מתחרויות ספורט שהשתתפת בהם ברחבי העולם, זה לא הדבר הראשון שהיא תרצה לשמוע. גם אם היא מחפשת מיליונר, שמור על הקלפים שלך לפחות בהתחלה. תמיד יש סיכוי שהיא מצליחה ומרוויחה יותר ממך. וגם - כשתבוא לקחת אותה לדייט השני, היא כבר תבחין בפרארי ובחליפת הארמאני שלך. היא רוצה להכיר אותך, לא את העו"ש שלך. שמור על צניעות מינימאלית ואם אין לך כזאת- תתחיל לצפות ב'מסודרים' ותלמד שיעור מאלף מאסף הראל.

4. אל תתלהב מעצמך – להתאהב בעצמך לפני שאתה מתאהב במישהי זה בסדר. להישאר מאוהב בעצמך ולהפגין בטחון עצמי מופרז, זה turn off. קח בחשבון שגם אם אתה נראה כמו אח תאום של ג'וני דפ, לא בטוח שאתה הטעם שלה, וגם אם אתה נראה טוב, לא בהכרח תמשוך אותה.

5. אל תדבר רק על סקס – לא כל שיחה, ובטח לא שיחה ראשונה, צריך להתבסס על סקס. שאלות כמו 'עם כמה גברים שכבת', 'איזו תנוחה מועדפת עליך' ו'עד כמה את פתוחה במיטה' לא ממש יעידו על כך שאתה מעוניין בקשר מעמיק וארוך טווח. לרצות סטוץ זה לגיטימי, אבל אם זה המצב- תצהיר על כוונותיך מראש, כדי שלא יהיה מקום לטעויות ולאכזבות. גם אם שכבת עם 500 נשים ועוד היד נטויה, שמור את המידע הזה לעצמך כי הוא לא בהכרח ייטיב איתך. נשים רוצות להרגיש מיוחדות ולא אחת מאלף.

6. די למשחקים – שים לב שאנשים משתמשים באסטרטגיה הזאת כדי להגן על האגו. אם אתה משחק אותה cool כי אתה פוחד מדחייה ורוצה להרגיש בטוח, יש סיכוי שתיפול לבור שכרית לעצמך. הרי אם תרצו להמשיך, היא תבין בדיוק מי אתה ותגלה שהיית צבוע. זה לא אומר שאתה צריך להיראות להוט מדי ולומר לה שאתה מאוהב אחרי 4 דקות, אבל תהיה אתה.
נסה לשמור על איזון בין להיראות מעוניין, אבל עם זאת שליו. מה שיקרה יקרה, ולא הכל בשליטתך. ואם אתה מספר לה סיפורים רק כדי שתגמרו את הערב במיטה (ר' סעיף קודם), אתה מבזבז את הזמן. אם היא תרצה לשכב איתך, תדע את זה בהקדם ואם לא- יש סיכוי שתצא מניאק בעיניה.

7. תניח לאקסיות – למרות שהמידע הזה יעלה מתישהו, אל תדבר על האקסית בדייט הראשון וגם לא השני. לסחוב מטען ישן ליחסים חדשים זה לא רעיון טוב. אם יש לך מטען, טפל בזה ואם סתם בא לך לחלוק – חכה עם זה. בנוסף, אל תלכלך על האקסיות גם אם הן מיררו לך את החיים וצילקו אותך לעד. אף אחת לא רוצה לקבל הצצה מוקדמת ללכלוכים שאתה עלול להשמיע לבאה אחריה.

8. נסה למדר קצת –גם אם יש לך פוביה קלינית ממחויבות, אתה נגעל מחתונות ומתעב ילדים, דייט ראשון זאת לא הזדמנות טובה לדבר על זה. בין אם היא מתה להתחתן ובין אם היא רואה בך רומן חולף וחסר משמעות, היא לא חייבת לדעת בדיוק איך אתה מרגיש לגבי מחויבות. תשאיר מקום לסקרנות, פזר קצת מסתורין. תן לה את האתגר להכיר אותך קצת. קודם כל יש תמיד צ'אנס שתיכנס לקשר ותראה שהשד לא נורא כל כך ודבר שני- אתה עלול להבריח אותה עוד לפני שכבשת אותה.

9. תסכל עליה ולא על אחרות – אם כבר יצאתם לדייט, אל תתחיל לפזול לכל בחורה שעוברת. אולי אי שם בעולם מסתתרת מישהי יותר מתאימה, אבל תן לה את הכבוד המינימאלי. הרי אם קבעת איתה דייט, כנראה שהיה בה משהו שעניין אותך. אם תזרמו לתוך קשר, תוכל בעתיד לדבר איתה על נשים יפות אחרות, אבל בשלב ראשון היא תרצה להיות מוקד העניין שלך. אתה אמנם לא חייב לה שום דבר בשלב זה, אבל לפחות אל תהיה כזה בוטה.

10. אתה לא בעלים של אף אחת – אשת חלומותיך היא אדם חופשי וכדאי שתתייחס אליה כך. אל תתפרצף לה על זה שיש לה ידידים, ואל תתבאס אם היא לא בדיוק מריה הבתולה. תקבל את זה שהיו לה חיים קודמים בדיוק כמו לך. אתה בעצמך עוד לא יודע אם אתה מעוניין בה, אז אל תפגין סימני קנאה וזכור - רמז הכי קטן של בעלות והיא לא תהיה שם. הרי אם היא תתאהב בך, היא תישאר מרצונך ואם תנכס אותה, היא תרצה לעוף ממך כמה שיותר מהר.

לאתר ההיכרויות cupid, לחצו כאן

 אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: