הנשיקה הראשונה בדייט – אז איך לנשק אותה?

בקורסים האחרונים שלנו, אני נתקל הרבה בשאלה "מתי נכון לנשק את הבחורה?" או יותר נכון "מהו הרגע הנכון ואיך לעשות זאת?". הסיבה שבגללה החלטתי להעלות מאמר זה, היא אודי, בוגר של הקורס האחרון שלנו. גבר ממוצע, נראה טוב וקצת ביישן. אודי לא העיז לשאול את שאלתו בכיתה וניגש אלי במיוחד בהפסקה כדי להתייעץ באופן פרטי.

אודי הסכים שאחשוף את הסיפור שלו, בניוזלטר זה, על מנת שגם אתם תלמדו ממנו
אודי הכיר בעבודה בחורה חדשה שהגיע למחלקה. די מהר הם התחברו והוא הציע לה לצאת. הם קבעו דייט, משהו פשוט, כוס קפה. כוס הקפה הפכה לשלוש פגישות, אבל בכל הזמן הזה לא היתה שום התקדמות בניהם. לפחות לא מצד אודי. לטענתו הוא לא מצא את הרגע הנכון. הפגישה הרביעית כבר לא התרחשה, הבחורה שלו כנראה התייאשה לחכות שאודי יעשה צעד קדימה.

אודי לא קידם את הסיטואציה ולא ניסה לנשק את הבחורה. אחרי שלוש פגישות היא כבר שכנעה את עצמה שהוא לא רוצה אותה והמשיכה הלאה. אני משער שגם לך, כאשר אתה יוצא לדייט עם בחורה, רצות בראש מחשבות על הנשיקה הראשונה שלכם "מתי אני אנשק אותה?", "האם כדאי לחכות לסוף הערב או לנשק אותה באמצע הפגישה?", לכן כאן אני אתן לך כמה טיפים בנושא נשיקה ראשונה, על מנת שגם אתה תוכל לקבל תוצאות בנקודה רגישה זו.

לנשיקה הראשונה ולדרך בה מגיעים אליה, יש משקל רב בעייני הבחורה, כאשר אתה נמצא עם הבחורה בפגישה. לכן אתן לך כמה טיפים לנשיקה ראשונה, כדי שתוכל לעבור את השלב הזה בביטחה ולא למעוד בו.

ראשית חשוב מאוד שתשתמש במגע. גברים עושים את הטעות הנפוצה ולא נוגעים בבחורה כל הפגישה ואז בסוף הם מחליטים שצריך לנשק אותה. בהתחלה, הבחורה עדיין לא רגילה למגע שלך, היא לא רגילה לגוף שלך. אם תתחיל לגעת בה רק לפני הנשיקה הראשונה, המעבר הזה למגע יהיה חד מדי עבורה. לנסות לנשק בחורה לפני שנגעת בה, יהיה מעשה טפשי ביותר. מצב זה מאיים על הבחורה וברוב המקרים תתקל בנסיגה מצידה.

חשוב שתתקדם לכיוון הנשיקה בהדרגה. הגבר חייב לגעת בבחורה, להתחיל בנגיעות ידידותיות ולהמשיך לנגיעות יותר אינטימיות. כאשר הבחורה כבר רגילה למגע שלך, לחיבוקים שלך והספיקה להכיר את הגוף והחום שלך, זה הזמן לעבור לנשיקה.

אז מתי לנשק?
בכל הסרטים ההוליוודים מראים לנו איך הגבר מחכה עד הרגע האחרון, מלווה את הבחורה לדלת ורק אז מנשק אותה. כמובן שבסרט הכל הולך חלק והם חיים בעושר ואושר עד עצם היום הזה, אך בעולם האמיתי הדבר לא כך. רוב הגברים מנסים לחקות את עולם הסרטים ההוליוודים ולא מנשקים את הבחורה במהלך הפגישה, בזמן שהדבר הנכון לעשות הוא בדיוק ההפך.

כאשר אתה נמצא עם בחורה בפגישה, אתם בטח מדברים ונהנים. אתה נוגע בה, אולי שותה משהו ואז עולה בראשך המחשבה "אני רוצה לנשק אותה..." זה בדיוק הזמן שאתה צריך לעשות זאת! רוב הגברים מתחילים להמציא לעצמם תרוצים "לא עכשיו... נחכה לסוף הערב" , "אולי היא עדיין לא מוכנה..." ומגוון רחב של תרוצים נוספים.

במקום לדבר, לעשות
יצא לי כבר לראות גברים שבמקום לנשק את הבחורה מתחילים לדבר איתה על זה. סוג של נסיון לקבל ממנה אישור או אולי לבדוק בוודאות שהיא מוכנה לנשיקה ראשונה. לישראלים כבר מזמן יצא שם של "מדברים במיטה יותר ממה שהם עושים" והדבר תוקף אותנו גם בנושא הנשיקות. אין צורך לדבר עם הבחורה על הנשיקה או לשאול את השאלה הגרועה מכל "האם אפשר לנשק אותך?".

אתה כגבר צריך להוביל את הסיטאציה, לרגש ולסחוף את הבחורה שאיתך. מה בדיוק אתה חושב שקורה כאשר אתה מתלבט שעה האם לנשק אותה ואז בסוף עוד שואל אותה האם זה בסדר? בחורות מאוד רגישות ואם היא תזהה שאתה מתנהג כך, היא תפסול אותך כגבר! לכן חשוב מאוד שתקפיד על הכללים של הנשיקה הראשונה.

אז מה קרה לאודי בסופו של דבר?
לאחר שאודי שמע את הטיפים לנשיקה שנתתי לו, ישר קפצה לו השאלה "מה אם היא תגיד לי לא?". אז, ייתכן כי בפעם הראשונה שתנסה לנשק אותה תתקל ב"לא" או בכל תרוץ אחר כגון "אנחנו עוד לא מכירים מספיק טוב" או "מה, כל כך מהר...?". כל אלה הם מבחנים של בחורה אשר באים לבדוק את הגבריות שלך ולתת לה להרגיש שהיא לא מישהי "זולה" שנותנת את עצמה בהזדמנות הראשונה. היא בוחנת אותך, האם אתה תתקפל ישר אחרי ה"לא" הראשון ותחזור הביתה עם הזנב בין הרגלים או שתתמודד עם המכשול בגבורה.

כאשר נתקלת ב"לא" של בחורה זה בסדר גמור, פשוט המשך את השיחה כמו שהיא. תמשיכו לעשות את אותם הדברים שעשיתם לפני שניסית לנשק אותה ואחרי עשר דקות נסה לנשק אותה שוב! לאחר פעם, פעמיים כאלה, מובטחת לך נשיקה וכעת הוכחת לבחורה שאתה גבר שיודע לכבוש אישה ותדע להתמודד עם בעיות שיהיו לכם בעתיד.

מאמר זה הוקדש לאודי וסקרתי בו את הדרכים הנכונות לגשת לנשיקה הראשונה וכיצד לעשות זאת בפגישה. נושא הנשיקה הינו נושא גדול ומהותי, מפני שבעייני בחורה יש לו משקל גבוהה מאוד. בקורס אומנות הפיתוי אנחנו נלמד אותך מעל לחמש דרכים להגיע לנשיקה, כיצד להתגבר על ההתנגדות הראשונית של הבחורה וכיצד לנשק נכון. איך להגיע לנשיקה מכל סיטואציה, מה לעשות נכון כדי שהנשיקה שלכם תהיה מושלמת ותשאיר לבחורה טעם של עוד.

אודי יישם את הדברים שלמד בקורס, זכה לדייט נוסף והפעם פעל בדיוק כמו שגבר אמיתי צריך לפעול, נכון לכרגע יש לנו זוג חדש נוסף.

נשיקה ראשונה זהו רק נושא קטן מהדברים שעליך לדעת כדי להצליח עם נשים והטיפים לנשיקה ראשונה שנתתי לך כאן, הם רק קצה הקרחון של מה שאפשר ללמוד על הנושא.

המלצות של משתתפי "אומנות הפיתוי" - גם אתה תשמע ככה לאחר הקורס

אני חושב שהסיבה המרכזית לעשות את שני הקורסים של אמנות הפיתוי (ומתוך ניסיון: השני חזק יותר מהראשון), היא שמעבר להצלחה עם נשים - אתה הופך להיות אדם חופשי: חופשי מפחדים, חופשי מחששות, חופשי מהעבר - ובמקום זה מתקבל האדם שתמיד רצית להיות - אתה עצמך. כשסיימתי את הקורס הראשון ובמיוחד את השני של אמנות הפיתוי, הרגשתי שדבר לא יוכל יותר לעמוד בדרכי כשארצה לכבוש מישהי. אם אני לא טועה, בפעם האחרונה שביטחון עצמי כל כך אותנטי שטף אותי ככה, היה בילדות.... לא אשקר ואומר שאין כשלונות בדרך - יש והרבה, אבל התוצאה שמתקבלת עולה עשרות מונים על הקשיים שבדרך. אף פעם לא תיארתי לעצמי שכל כך קל להתחיל עם נשים, שבעצם ה כ ל תלוי בך ואף ורק בך. המון המון תודה למדריכים של הקורס: טל, סטס, רומן, יגאל וליאור אופיר

הירשם עכשיו לקורס "אמנות הפיתוי"

קורס "אומנות הפיתוי" הוא קורס ייחודי, אשר מקיף את כל החומר ביחד עם תרגול מעשי בזמן אמת. החל מהיכרות ועד ליחסים.
גלה איך אתה יכול לעשות שינוי בחייך, להכיר יותר נשים, לצאת ליותר דייטים ולבנות את היחסים שתרצה.
קח את השליטה לידך, למד להכיר הרבה נשים כבר עכשיו והתאמן בליווי צמוד של המדריכים שלנו.
בוא ללמוד להצליח וגלה מה עומד מאחורי עולם הסודות של נשים.
האם אתה רוצה יותר סקס עם מישהי ספציפית, ידידה מהעבר, או סקס חופשי עד שימאס לך?
הקורס יאפשר לך להכיר הרבה בחורות בכל מקום ולגרום להן להתעניין בך ולהימשך אלייך.
לפרטים והרשמה לחץ כאן. אנחנו וכל לקוחותינו מאוד מעריכים את המוצר, במידה ותישאר לא מרוצה, כספך יוחזר לך בהתאם לתקנון.
אם אתה רוצה ללמוד ולהבין לעומק איך לכבוש בחורה בכל שלבי ההיכרות, החל מהשיחה הראשונה, ועד הסקס הראשון, הירשם עכשיו לקורס "אמנות הפיתוי" הקרוב.

אתה לא לוקח שום סיכון

‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: