סודות קטנים על הרושם הראשוני שאתה משאיר על נשים

אם אתה רוצה באמת להפוך למצליח עם נשים, הצטרף לקורס "אמנות הפיתוי" שהפך בקרב גברים רבים לדרך הטובה ביותר לשנות את חייהם, את עצמם ולהשיג את ההצלחות שתמיד רצו עם נשים.

הירשם עכשיו לקורס "אמנות הפיתוי"

קורס "אומנות הפיתוי" הוא קורס ייחודי, אשר ייתן לך את ההבנה והכלים הדרושים על מנת להשיג בשפע הכרויות עם נשים חדשות, סקס, זוגיות ויחסים.

גלה איך אתה יכול לעשות שינוי בחייך, להכיר יותר נשים, לצאת ליותר דייטים ולבנות את היחסים שתרצה.

קח את השליטה לידך, למד איך בקלות לגשת לכל בחורה ולמשוך אותה, לבנות ביטחון עצמי, לתקשר עם נשים בצורה סוחפת ולגרום לבחורות להתמכר אליך כמו אל סם.

בוא ללמוד להצליח וגלה מה עומד מאחורי עולם הסודות של נשים.
התאמן בליווי צמוד של המדריכים שלנו ותתחיל לעשות את כל הצעדים הדרושים להצלחה שלך.

לפרטים והרשמה לחץ כאן.
אנחנו וכל לקוחותינו מאוד מעריכים את המוצר, במידה ותישאר לא מרוצה, כספך יוחזר לך בהתאם לתקנון.

סודות קטנים על הרושם הראשוני שאתה משאיר על נשים

הצלחה עם נשים מורכבת מהרבה מאוד דברים קטנים - אופי הדיבור שלך, הצורה בה אתה ניגש אליה, היכולת שלך לענות בצורה מאתגרת על השאלות שלה, הדרך בה אתה שואל שאלות, היכולת שלך ליצור מסתורין, הדרך בה אתה גורם לה להתרגש בשיחה איתך, הדברים ששפת הגוף שלך משדרת, המיניות שאתה מקרין, הדרך בה אתה מנהל את הדייטים שלך, היכולת שלך להוביל, הקצב בו אתה מקדם עניינים, ההתיחסות שלך לשינויים קטנים במצבי הרוח שלה ועוד עשרות דברים קטנים שלכל אחד מהם אתה חייב לשים לב ולשפר אם יש צורך.

היום אני רוצה לתת לך נקודה אחת למחשבה, שכמעט כולם מזניחים אותה. זוהי נקודה מאוד עקרונית, במיוחד במקומות בהם הבחורה רואה אותך במשך זמן כלשהו עוד לפני שאתה ניגש אליה. בדרך כלל זה יכול להיות במסיבה, בעבודה, בלימודים או בארוע חברתי אחר.
הנקודה הזו, זוהי הצורה בה אתה מתנהג עם אנשים אחרים וכיצד הנשים שבסביבתך, תופסות אותך בעקבות התנהגות זו.

הרבה פעמים אתה מגיע למקום הומה אדם, זה יכול להיות פאב או מסיבה, אתה מסתובב שם, פוגש אנשים, מדבר איתם ולאחר זמן כלשהו אתה מזהה את הבחורות שאתה רוצה לגשת אליהן. בדרך כלל הן זיהו אותך כבר הרבה זמן לפני שאתה זיהית אותן, בחנו את צורת ההתנהגות שלך עם אנשים אחרים וקיבלו רושם ראשוני שבעקבותיו החליטו משהו לגביך.
אם התנהגת בצורה שהן לא אהבו כלפי מישהו אחר (למשל הבעת זלזול במישהו), הן יכולות להחליט שאתה לא מסוג הבחורים שהן רוצות להכיר. עכשיו, כאשר אתה תיגש אליהן, תעשה הכל נכון, תהיה שנון ומצחיק, הן משום מה לא ירצו להמשיך איתך את השיחה. אתה תהיה מופתע מדוע זה קורה, אבל לא יהיה לך שמץ של מושג שזה קורה בגלל משהו שעשית בעבר הלא רחוק, הדרך בה התנהגת לאנשים אחרים, תקשרת עם אנשים אחרים והראת את עצמך עוד לפני שניגשת לבחורות.

מה שאני רוצה להעביר לך כאן, זה שכאשר אתה מגיע למקום בו נמצאות הנשים שאתה תכיר במהלך הערב, הצורה בה אתה "מראה את עצמך בחברה", מתנהג ומתקשר עם אנשים אחרים יכולה לעבוד לטובתך או נגדך. לכן, חשוב מאוד שתדע כיצד להתנהג במקום הומה אדם, כך שלא תהרוס את הסיכויים שלך עם בחורות עוד לפני שניגשת אליהן, אלא להיפך, תעלה את סיכוייך להצליח עם כל הבחורות שישימו לב אליך, עוד לפני שתפתח את הפה להגיד להן משהו.

אם אתה רוצה להכיר לעומק את כל הדברים הקטנים שיביאו לך את ההצלחה עם נשים ולרכוש את המיומנויות שישרתו אותך ולהבין לעומק כיצד צריכה להיות בנוייה הקומוניקציה שמושכת נשים, צור איתנו קשר, והצטרף למחזור הבא של הקורס.


אתה לא לוקח שום סיכון

‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

רוצה להתחיל להצליח עם נשים בלי סיכון?
‎ אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

‎אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
‎מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:
המלצות של משתתפי "אומנות הפיתוי" - גם אתה תשמע ככה לאחר הקורס


בהתחלה היה נראה לי שמוזר יהיה להרשם לקורס כזה, אבל אמרתי לעצמי "כל חיי הייתי מוקף בחורות והתוצאות איתם היו על הפנים – כנראה שיש משהו שאני לא רואה או לא מבין לכן החלטתי לקחת את עצמי בידיים ולהרשם לקורס."

חשבתי שזה בולשיט ושחשבתי להירשם בפעם הראשונה .. בדיוק הכרתי מישהי אז וויתרתי.
ואומנם היא נראתה בסדר גמור בערך 6.. רזה נחמדה.. יצאנו איזה 4 חודשים.. עד שהרגשתי שנמאס לי להתפשר ונמאס לי ליפול על בחורות הפשוטות אני רוצה מישהי מיוחדת מישהי שממש תעשה לי.
שאני אוכל להתאהב בה מעל מעבר... הגעתי לקורס וביום ראשון פשוט הייתי בשוק. מעבר לחברים המדליקים שהכרתי באותו ערב.. הצלחתי לפרוץ גבולות לגשת לבחורה כוסית .. ולהגיד לה "מה את עושה היום בערב, את באה אליי הביתה". ככה סתם בשביל הכיף בלי שום מטרה.. לפעמים הם אמרו לא ודפקו מבט ופשוט שאלתי למה לא.. בשיא הבטחון.

כל זה פשוט בשביל הכיף .. בשביל ההרגשה שאמרתי את זה שעשיתי משהו שלעולם לא עשיתי.
הערב הראשון היה מדהים מרגש אבל קצת קשה צריך את זמן ואת כוח נפשי לפרוץ גבולות...
ולאט לאט אני מרגיש שאני עושה אותם ובונה את בטחון בשביל להשיג כל בחורה שאני ירצה.

פתאום מפלרטט אם בנות ככה סתם שאף פעם לפני זה לא ידעתי לעשות את זה לא רק שלא היה לי אומץ.

בקיצור תודה לך סטס טל יגאל ורומן.. לכולכם אתם תותחים תמשיכו בעבודה שלכם.

גיל

אם אהבת ניוזלטר זה ומצאת אותו מעניין ושימושי, העבר אותו לחברים שלך.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: