איך להתגבר על המכשול העיקרי, שכל גבר נתקל בו

היי,

לפני יומיים, סיפרתי לך על מכשול הפרשנויות שנמצא בראש של כל גבר. אני אזכיר לך בקצרה, מהו מכשול הפרשנויות.
זהו מנגנון, שעל סמך האמונות והדעות שצברנו במהלך החיים, נותן לכל סיטואציה פרשנות אוטומטית וגורם לנו לפעול על סמך פרשנות זו. למשל, כאשר בחורה מספרת לנו על מישהו אחר שהכירה, אנחנו יכולים להגיד לעצמנו "היא נמשכת אלי ורוצה שאני אקנא ואעשה איתה כבר משהו". לחילופין היינו יכולים לחשוב "יופי, היא מצאה לה מישהו שמצא חן בעייניה ועכשיו בטוח אין לי שום סיכוי איתה".

אנו אף פעם לא יודעים אם הפרשנות שחשבנו עליה כרגע, משקפת את המציאות או לא. אבל אנחנו יודעים שהפרשנות היא זאת שמנהלת את החיים שלנו, את ההחלטות שאנו מקבלים ואת הפעולות שאנו עושים.

היום אני אגלה לך סוד, מה אתה יכול לעשות עם מנגנון הפרשנויות שלך.
אתה תמיד יכול לזהות שמה שאתה אומר לעצמך, זו רק פרשנות והיית יכול לתת לסיטואציה פרשנות שונה.
עד היום המנגנון הזה היה אוטומטי אצלך, אתה כל הזמן נתת פרשנויות בלי לשים לב וחשבת שזוהי המציאות. עכשיו אתה יודע, שיש לך שליטה על זה. מהיום תתחיל לשים לב לפרשנויות שלך בכל סיטואציה, ולפני שאתה שופט את המצב, תעצור לרגע ותחשוב - לאן יקדם אותך הפירוש שנתת עכשיו? האם יכולת לפרש את הסיטואציה אחרת ובעקבות כך לעשות משהו שונה ולקבל תוצאות שונות?
היי,

כאן מגיע החלק החשוב, אתה תמיד יכול לבחור פירוש אחד מבין עשרות הפירושים האפשריים. מעכשיו מבחינתך, הפירוש שבחרת, זהו הפירוש האמיתי ועל סמך פירוש זה אתה תתנהג. ככה אנחנו יוצרים את המציאות שלנו וחיים בה. מה שיפה עוד יותר, זה שהמציאות מתחילה להתנהג לפי איך שפירשנו אותה לעצמנו.

לכל סיטואציה בחיים יכולה להיות פרשנות חיובית שתקדם אותך ויכולה להיות פרשנות שלילית שתתקע אותך.
לדוגמה: אם אתה רואה זוג בחורות יושבות בבר ומדברות ביניהן, פירוש שלילי יהיה "הן בטח בשיחה חשובה ולא כדאי שאני אפריע להן". אם זה יהיה הפרוש שלך, כנראה שלא תיגש אליהן ולעולם לא תדע מה יכול היה לצאת מההכרות הזאת. פירוש חיובי עבורך יהיה "הנה זוג בחורות שמחכות לגבר שיכניס קצת צבע לשיחה שלהן". כנראה שעם פירוש כזה, אתה תיגש, תצטרף לשיחה ותזרום עם הבחורות.

אומנם זה נשמע פשוט, אך דורש תרגול. בהתחלה אתה תזהה מעט סיטואציות שהיית יכול לפרש אחרת, אבל ככל שהזמן יעבור, אתה תפרש יותר ויותר סיטואציות בצורה חיובית. זה יגרום לך לקפיצת מדרגה משמעותית בכל תחומי החיים שלך.

לסיכום
מעכשיו תשים לב כיצד אתה שופט את הסיטאוציות בחיים שלך ואיך אתה יכול להפוך את הפרשנויות שלך לפרשנויות חיוביות שיקדמו אותך. אבל גם זה, רק קצה הקרחון.

את הפרק המלא "פרשנויות שמובילות להצלחה עם נשים" אתה יכול לקרוא בספר "סודות הפיתוי".הזמן את הספר "סודות הפיתוי" ולמד להכיר ולכבוש נשים

הספר ילמד אותך צעד אחר צעד איך להכיר את הנשים שאתה רוצה בכל מקום ובכל סיטואציה. אתה תדע איך לגשת אליהן ומה להגיד, איך להרגיש משוחרר ליד בחורה ולא להיות מושפע מהפחדים שלך. בספר אתה תלמד דרכים שונות ליצירת משיכה בזמן התקשורת שלך עם בחורה, וכאלה שתוכל להשתמש בהן עוד לפני שהתחלתם לדבר.

הספר "סודות הפיתוי" הוא ספר ייחודי, אשר ייתן לך את ההבנה והכלים הדרושים על מנת להשיג בשפע הכרויות עם נשים חדשות.

גלה איך אתה יכול לעשות שינוי בחייך, להכיר יותר נשים, לצאת ליותר דייטים ולבנות את היחסים שתרצה.

קח את השליטה לידך, למד איך לגשת בקלות לכל בחורה ולמשוך אותה, לבנות ביטחון עצמי, לתקשר עם נשים בצורה שתפיל אותן מהרגליים ולגרום לבחורות להתמכר אליך כמו אל סם.

בספר אתה תלמד להתגבר על הפחד שתוקף אותך כאשר אתה רוצה לגשת לבחורה מאוד יפה וחושש להיכשל. זה יהיה אחד המכשולים הראשונים שאנחנו נעבוד איתך עליו.


אם אהבת ניוזלטר זה ומצאת אותו מעניין ושימושי, העבר אותו לחברים שלך.

שלכם, יגאל שטארק.
תודה שאתם איתנו ואנו תמיד שמחים לעזור לכם מאפי.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: