הסודות שנשים לעולם לא יספרו לך על עצמן

היי,

אישה וגבר אלו שני עולמות שונים, אך מעטים הגברים שמבינים זאת מהר. מכאן נובעות רוב הבעיות בין גבר לאישה, ורוב הקשיים בכל שלבי היחסים ביניהם. החל מההיכרות ועד לזוגיות, החל מפלירטוט ועד ליזיזות, החל מנישואין ועד לפרידות.

כאשר אנו הגברים רוצים למשוך אישה, לעשות עליה רושם ולעניין אותה, לרוב אנחנו עושים זאת בדרך שבה אנחנו חושבים שזה יעבוד עלינו. אנחנו חושבים שנשים הן כמונו, שהן רוצות שידברו איתן כמו שאנחנו היינו רוצים שידברו איתנו, שהדברים שידליקו אותן, אלו הדברים שמדליקים אותנו.

מדוע לדעתך כל בן אדם מתחבר הרבה יותר טוב, עם אנשים הדומים לו בתפיסת עולם, בצורת חיים, באופי ובהתנהגות? מכיוון שזה באמת המקרה היחיד, בו צריך לתקשר עם הבן אדם השני, כמו שהיינו רוצים שיתקשרו איתנו. הרי שנינו דומים מהרבה מאוד בחינות. לא כך העניין עם נשים וגישה זו לא תעבוד איתן.

לכל אחד משני העולמות ישנם דברים דומים, אך השונה שעושה את ההבדל הוא רב מאוד. לנשים באופן כללי, ישנו מבנה פסיכולוגי שונה משל הגברים בהבטים מסויימים. הביטוי של הצרכים שלהן שונה מהרבה מאוד בחינות. אפילו התנהגות דומה לשלנו נובעת ממניעים שונים והמטרות שעומדות מאחורי התנהגות זו, שונות.
בגלל הסיבות האלה אנחנו לא יכולים להתנהג ולתקשר איתן, כמו שהיינו רוצים שיעשו זאת איתנו או כמו שאנחנו היינו עושים זאת עם גבר אחר. עלינו ללמוד את עולמן, את מה שמניע אותן, את מה שעומד מאחורי ההתנהגות שלהן, את הדברים שהן מחפשות באמת.

ישנו פער בין מה שנראה לנו שהן זקוקות לו, למה שהן זקוקות לו באמת.

הדוגמא הכי פשוטה, היא צורת התקשורת של הגברים ושל הנשים. גברים מונחים הגיון בתקשורת שלהם, ברמה הרבה יותר גבוהה, מאשר הנשים. הגברים בונים את התקשורת שלהם על סמך הגיון בין משפט למשפט, בין שאלה לתשובה, בין משפט אחד לנושא השיחה כולה.
רוב הנשים לעומתנו, מונחות רגש ברמה הרבה יותר גבוהה, מאשר מונחות הגיון. הן יכולות לוותר על הגיון בין משפט למשפט, בין שאלה לתשובה, בין משפט אחד לנושא השיחה כולה, ולהגיב למטען הרגשי לנוצר אצלהן באותו הרגע. זה יכול להוביל לכך שבחורה תחליף נושא בפתאומיות ותתחיל לדבר על משהו אחר לחלוטין או תגיד משפטים שהקשר שלהם לנושא השיחה, הוא מקרי ביותר.

כמו שהגבר בונה שיחה על פי מה שמנחה אותו ההגיון, כך אישה בונה את שיחתה, על פי מה שמנחים אותה הרגשות שלה באותו הרגע ובאותה השנייה.
זוהי אחת הסיבות שלא חייבים להיות הגיוניים, כאשר מדברים עם אישה. שיחה עם אשה, לא צריכה להיות מעניינת מבחינת תוכן, היא צריכה להיות אמוציונלית.

אני אראה לך זאת גם מכיוון נוסף. רוב הגברים אוהבים מידע חדש ופותח אופקים (כל אחד בתחום שלו). זה מה שמדליק אותנו, זה מה שמרגש אותנו, זה מה שגורם לנו להתעניין באדם אחר, כאשר יש לו מידע כזה עבורנו. הגברים הם צרכני מידע.
נשים לעומת זאת, אוהבות חוויות חדשות. זה מה שמדליק אותן הרבה יותר ממידע חדש.

אני לא בא לומר שגברים לא אוהבים חוויות או שנשים לא מתעניינות בדברים חדשים, אבל אני בהחלט בא להצביע על נטיות מובילות אצל כל אחד מאתנו.
בגלל הנטיות הללו, גברים רבים חושבים שאם הם יספרו לבחורה משהו מעניין ופותח אופקים, זה ידליק אותה. זה בדיוק המקרה, בו אנחנו רואים בחור שניגש למישהי בפאב ומתחיל איתה בשיחה על אקטואליה, טכנולוגיה ומנסה להראות את הידע שלו בתחומים שונים. באותו הזמן הבחורה הייתה מעדיפה לצאת איתו להרפתקאה, לטייל במקום מיוחד, לעשות לסיבוב במקום שלעולם לא הייתה בו, אבל היא נאלצת לשבת ולשמוע את הדיבורים "החכמים" שלו.

הראתי לך כאן רק הבדל אחד משני כיוונים שונים. ישנם עשרות הבדלים שגבר פשוט חייב לדעת על נשים, כדי שהתקשורת שלו איתן לא תהפוך לגישושים באפלה.
רק עצם הידיעה של הצרכים, המניעים והרצונות של נשים, יכולה לשנות את ההצלחה שלך עם נשים ב-180 מעלות.
ברגע שתדע את כל הדברים הללו, אתה תתחיל לצחוק על כל הטעויות שעושים אנשים שלא מכירים זאת. אתה גם תצחק על הטעויות שאתה עצמך עשית בעבר. אתה תוכל להבין את מלוא כוונת המילים "לגשש באפלה", שאני משייך לאנשים שאינם מכירים לעומק את עולם הנשים.

בקורס "אמנות הפיתוי", אנחנו מראים לך את עולם הנשים מבפנים. את הדברים, שאפילו נשים לא יעזו לספר לך. בגלל זה הבוגרים שלנו אומרים, שהקורס משנה חיים.
אנחנו עדין ממשיכים עבורך עם המבצע המיוחד. לקורס הקרוב תוכל לקבל הנחה של 500 ש"ח!

אתה לא לוקח שום סיכון

‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

רוצה להתחיל להצליח עם נשים בלי סיכון?
‎ אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

‎אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
‎מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: