רוצה לדעת איך לקחת אותה הביתה כבר בדייט הראשון?

היי,

היום אני אספר לך על אחד השלבים החשובים ביותר שנמצאים בין ההיכרות עם הבחורה, לסקס איתה. זהו שלב הדייט. אם תשתמש בכל העקרונות של דייט מוצלח, מובטחת לך לא רק התאהבות טוטאלית של הבחורה בך, אלא גם סקס פרוע באותו הערב.

כאן אני אתן לך שני כללים מאוד חשובים, שישפיעו על ההתיחסות של הנשים אליך, בצורה מאוד חזקה כבר במהלך הדייט הראשון.

1. אל תשתמש במילה "דייט", כאשר אתה קובע עם הבחורה או שכבר נמצא איתה ביחד. החלף את המילה "דייט", במילה "פגישה".

כאשר אתה קורא לפגישה שלכם "דייט", אתה מייד מלביש על אופי הפגישה הרבה מאוד מוסכמות של דייט, גם בהקשר של כללי התנהגות וגם בהפגנת המטרות לשמן נפגשתם. המילה "דייט", הופכת את הפגישה למשהו כבד יותר, שמחייב כל צד לשמור על התפקיד הסוציאלי המוקדש לו ב"דייט".

אתה לא יודע מראש מה יהיה בפגישה, איך תתנהג וכיצד היא תסתיים. ברגע שתקרא לזה "דייט", אתה תכניס את עצמך לגבולות התנהגות מסויימים ותבנה אצל הבחורה ציפיות ל"עוד דייט כמו שכבר היו לה רבים אחרים", במקום לאפשר לה להתייחס לזה כמשהו בלתי רגיל, חדש, לא צפוי ומיוחד.

2. החלף מספר מקומות במהלך הפגישה שלכם.

אם הבחורה הגיע לפגישה איתך ולא עזבה אחרי 10 דקות, סימן שהיא כבר מעוניינת בך ונמשכת אליך ברמה מסויימת. כל מה שנשאר לך, זה ליצור יותר קירבה ביניכם.
כאשר אתם נמצאים במקום הראשון אליו הגעתם, אתם נמצאים במסגרת של פגישה ראשונה, זאת אומרת עדיין בשלב של להכיר אחד את השני, אתם עדיין טיפה אנשים זרים. ברגע שאתה לוקח את הבחורה ועובר איתה למקום אחר לאחר זמן מה, נוצרת אצלה הרגשה של פגישה שנייה, כיוון שאתם בפעם השנייה נמצאים במקום חדש, סביבה חדשה ומסביבכם אנשים חדשים. זה בדיוק כמו להיפגש בפעם השנייה, רק במקום אחר.

אם במהלך הפגישה שלכם תחליפו שלוש מקומות, זה יצרו הרגשה של שלוש פגישות. איך לדעתך משתנים הרגשות של הבחורה כלפיך, לאחר שהיא מרגישה כאילו אתם מכירים כבר הרבה זמן וזו הפעם השלישית ולא הראשונה, שאתם יוצאים ביחד? היא מרגישה הרבה יותר קרובה אליך, שהיא מכירה אותך הרבה יותר טוב ואתם כבר מזמן לא אנשים זרים.

נקודה חשובה נוספת, היא שהרבה נשים לא ירצו לנסוע אליך הביתה בפגישה הראשונה, אם זה בגלל עקרונות כלשהם או בגלל שהן מרגישות שלא מכירות אותך מספיק טוב. אם לאחר שתחליפו שלוש מקומות והמקום הרביעי אליו תיסעו, יהיה אליך הבייתה, הסבירות שהיא תהיה מוכנה לזה, הרבה יותר גבוהה, מאשר אם היית לוקח אותה הביתה לאחר שהייתם רק במקום אחד.
הרי ללכת לבית של גבר בפגישה השלישית זה הרבה יותר הגיוני, מאשר בפגישה הראשונה.

אילו רק שני כללים בסיסיים שיעזרו לך לשפר את הדייטים שלך.
איך ליצור סקרנות כלפיך, אתגר, מתח מיני, להתגבר על מבחנים, להתמודד עם התירוצים של הבחורה ובסוף הדייט להוביל את הבחורה הבייתה בשביל לעשות סקס כל הלילה, אנו מסבירים לעומק ובצורה מפורטת בקורס "אמנות הפיתוי".

אם אתה רוצה לעשות צעד שיביא לשינוי גדול ומשמעותי בחיי הזוגיות שלך, לדעת להכיר נשים שמוצאות חן בעינייך, לבנות יחסים עם הרבה סקס, אהבה וכיף, הצטרף לקורס "אמנות הפיתוי" הקרוב.

אתה לא לוקח שום סיכון

‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

רוצה להתחיל להצליח עם נשים בלי סיכון?
‎ אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

‎אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
‎מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:


אם אהבת ניוזלטר זה ומצאת אותו מעניין ושימושי, העבר אותו לחברים שלך.

שלכם, יגאל שטארק.
תודה שאתם איתנו ואנו תמיד שמחים לעזור לך במאפי.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: