פרקים שעודכנו והתווספו למהדורה השנייה של הספר "סודות הפיתוי"

פרק 42 - מה לעשות, כאשר היא אומרת "לא", לניסיון שלך לקדם עניינים

בשלבים הראשונים של ההיכרות, כאשר אנו מנסים לקדם את העניינים עוד צעד אחד קדימה (למשל מבקשים מספר טלפון, מנסים לקבוע פגישה או אפילו מנסים לנשק אותה לראשונה), קורה שאנו נתקלים בהתנגדות לא ברורה מצד הבחורה.
מצד אחד הבחורה נראית מעוניינת ורק הייתה שמחה לקדם את זה הלאה, אבל מצד שני היא מראה שיש משהו שמפריע לה להתקדם צעד נוסף לקראת הסקס שלכם. כאילו שיש איזושהי אמונה שיושבת אצלה בתוך הראש ואומרת לה "את לא יכולה להסכים לזה עכשיו. משהו עדיין חסר כדי שתסכימי".

המצב הזה מאוד נפוץ, ולנשים אכן יש הרבה חששות ואמונות מגבילות (בדיוק כמו שיש לגברים), שלמרות הרצון, מפריעות להן להתקדם הלאה. עכשיו אני אציג לך שתי סיבות מאוד נפוצות לאותו המעצור שהאישה יכולה להעלות בפניך, כאשר תנסה לקדם את היחסים שזה עתה קיימים ביניכם, למדרגה הבאה. לכל סיבה, אני גם אתן לך את דרך הפעולה הטובה ביותר, שתעזור לך להתגבר על אותו המכשול בו נתקלת, כאשר ניסית לקדם עניינים.
שים לב שאני מדבר כאן רק על אותם המקרים, בהם היא כבר נמשכת אליך ואתה קיבלת ממנה סימני התעניינות רבים. אם היא אינה נמשכת אליך, אז כמובן שאין שום טעם לנסות ולהתקדם קדימה, אלא יש להתמקד ביצירת משיכה, קודם כל.

עבור כל אחת מהסיבות, אני מקדיש פרק נפרד שמסביר את הסיבה ונותן פתרון.
בחיים האמיתיים, ההתנגדות יכולה לעלות משילוב כלשהו של שתי הסיבות. זאת אומרת שזה לא שחור או לבן. זאת בדרך כל לא סיבה אחת ויחידה שעומדת מאחורי ההתנגדות שלה, אלא שילוב של מספר סיבות בו זמנית.

מבחינתך זה אומר שתצטרך להשתמש בפתרונות שאני מציע גם עבור הסיבה הראשונה וגם עבור הסיבה השנייה, על מנת לפתור את הבעייה שעומדת בבסיס ההתנגדות שלה.

פרק 43 - מה לעשות עם נשים שלא נותנות בך מספיק אמון ולא מרגישות איתך מספיק בנוח להתקדם לצעד הבא

לפעמים בתחילת ההיכרות, אנחנו נכנסים כל כך חזק למשחק של מסתוריות, טיזינג, ומשיכה בחוטי הרגש של הבחורה, שאנחנו יוצרים דיסטנס אישי בינינו לבינה, בלי לשים לב לזה בכלל. אנחנו מצליחים לעורר אצלה רגשות, היא נהנית לדבר איתנו, מרגישה מאותגרת, נמצאת בתוך מערבולת רגשית שמנתקת אותה כמעט לגמרי מהרציונאליות. אבל ברגע שמנסים לעשות צעד קדימה, מציעים לה לעבור למקום הבא, בו יהיה הרבה יותר כיף (הבית שלנו כמובן), היא מתחילה לחשוב והרציונאל שלה חוזר לשליטה. ברגע הזה היא מגלה שלמעשה היא לא יודעת עליך כלום ושאתה מישהו שהיא בכלל לא מכירה. היא תביעה התנגדות להצעה שלך ויכול להיות תגיד לך משהו בסגנון "אני עדיין לא מכירה אותך מספיק טוב" או "לאן אתה ממהר?"
בשלב הזה, היא מנסה לדלות ממך קצת מידע עליך, אבל אתה ממשיך במשחק שלך, שומר על הדיסטנס ולא שם לב למה שמטריד אותה.
ברגע הזה הבחורה מתחילה לאבד אמון בך ומתחילה להרגיש איתך שלא בנוח. נוצרת אצלה הרגשה שיש לך מניעים שאתה מסתיר ואם אתה מסתיר אותם ממנה, אז כנראה שזה משהו שיכול להזיק לה. תאר לעצמך שאדם זר שהיית מדבר איתו, היה מתחמק מהשאלות שהיית שואל אותו עליו ועל חייו. מה זה היה גורם לך להרגיש כלפיו? האם זה היה מעלה את רמת הנוחות איתו והאמון בו או מוריד? נשים מרגישות את זה פי כמה וכמה חזק יותר, במיוחד כשזה בקונטקסט רומנטי או אינטימי.

כיצד להתגבר על ההתנגדות שעולה בעקבות חוסר נוחות איתך?
הדבר הראשון שאני רוצה שתבין, הוא שלהתגבר על התנגדות, זה לא להביס את הבחורה במלחמה וזה גם לא לשכנע אותה בעזרת טיעונים לחשוב אחרת.
להתגבר על ההתנגדות, זה להבין מאיפה היא נובעת ולפתור את הבעייה בגללה עולה ההתנגדות.
במקרה הנוכחי ההתנגדות נובעת מחוסר אמון בך, ומהרגשת חוסר נוחות, כי עדיין אינה מכירה אותך מספיק טוב. היא עדיין לא מרגישה מספיק בנוח להתקדם איתך לשלב הבא, אם זה לתת לך את מספר הטלפון שלה, לקבוע איתך פגישה או לנסוע אליך הביתה.

כמובן שאפשר להגיד שמאחורי ההתנגדות שלה עומדת אמונה מגבילה שאומרת "אסור ללכת הביתה עם אנשים שלא סומכים עליהם" ובמקום לפתור את הבעייה ולגרום לה לסמוך עליך, אפשר פשוט לחטט לה במוח ולשנות את האמונה לכזאת שאומרת "מותר וצריך ללכת הביתה עם אנשים שלא סומכים עליהם".
אבל עבודה עם אמונות של אנשים אחרים ושינוי שלהם תוך כדי אינטרקציה, זה נושא שנמצא קצת מעבר לתכני הספר הזה, לכן אני לא אגע בו כאן. מה גם, שאם אני אתן לך את הדרך לשנות אמונות של אנשים אחרים, אתה עלול לפגוע באנשים ממש בקלות, בלי לשים לב שאתה עושה את זה. לכן את הדבר הזה אני מלמד רק את התלמידים שלי, פנים מול פנים, כדי לוודא שלא ישתמשו בדברים כאלה לרעה.
מה שעליך לעשות לאחר שזיהית את סיבת ההתנגדות, הוא להאט את הקצב, לקחת צעד אחורה ובמקום ללחוץ עליה להתקדם הלאה, לתת לה להכיר אותך יותר ברמה האישית.
אתה יכול לעשות את זה על ידי כך שתמשיך את השיחה ובמהלכה תספר משהו מהחוויות האישיות שלך מהעבר.
אתה יכול לספר לה על מקרים שקרו לך בעבר ומה המחשבות שעברו לך בראש באותם הרגעים. ככל שהמקרים יהיו יותר אישיים ואפילו מביכים, כך היא תרגיש שהיא מכירה אותך יותר לעומק.
ברגע שאתה מספר לה דברים על עצמך ומספר על המחשבות שלך, אתה למעשה חושף חלק מהעקרונות לפיהם אתה חי. זהו אחד הדברים החשובים ביותר שהיא מחפשת. להבין את העקרונות, צורת המחשבה והמניעים שלך בחיים. ברגע שהיא תרגיש שהיא מבינה את הדברים האלה בך, אתה הופך ליותר מוכר עבורה ופחות מאיים, כי היא מבינה את המחשבה שלך וכיצד אתה מקבל החלטות בחיים.
רעיון טוב יהיה, לאחר שאתה מספר לעצמך, לבקש ממנה לספר משהו דומה שקרה לה או משהו מחוויות העבר שלה. חשוב מאוד להביא את השיחה לרמה כזו, שאתם משתפים אחד את השני בדברים אישיים שקרו לכם בחיים.
תהיה הראשון לספר על עצמך ולבקש ממנה לספר על עצמה. ככל שיותר דברים תשתפו בשלב זה, כך יותר טוב. שיחה מהסוג הזה, יוצרת קירבה חזקה ברמה האישית ומעלה את האמון שלה בך.

לאחר שנתת לה להכיר אותך קצת יותר לעומק, סיפרת דברים על עצמך ונתת לה להבין את צורת המחשבה שלך ולהרגיש איתך יותר בנוח, אתה יכול לחדש את ההתקדמות שלך לקראת השלבים הבאים של ההיכרות שלכם, אם זה אומר לבקש ממנה מספר טלפון או להזמין אותה הביתה.

פרק 44 - איך להצליח עם נשים שלא רוצות להיראות קלות להשגה

נשים רוצות שיאהבו אותן, נשים רוצות להיכבש ע"י הגבר, ולהתפתות. הרצון הזה מושרש עמוק בגנים עוד מתקופת האדם הקדמון.
אמנם כל אישה רוצה להיכבש, אבל כמעט אף אחת לא רוצה להיראות קלה להשגה.

כיצד זה מתבטא?
אתה מציע לבחורה לעשות משהו יותר אינטימי, או אפילו קובע זאת בשבילה. משהו שמקרב את הקשר ביניכם צעד אחד קרוב יותר לסקס, והיא מתנגדת. אומרת לך "לא, מה פתאום?", מעבירה לך את המסר "אני לא כזאת" או "אני לא יכולה כל כך מהר". זה קורה מכיוון שהושרשה בה התפיסה שאם היא מסכימה מייד לכל דבר שהגבר מציע, היא תהיה זולה. היא כמובן לא רוצה להרגיש כך ולכן מעלה את ההתנגדויות האלה, למרות שבפועל היא כן רוצה להתקדם, אבל רוצה לעשות את זה בדרך "הנכונה" לדעתה.
אילו היא הייתה מסכימה מייד, היא הייתה צריכה להתמודד בהמשך עם רגשות האשם שלה, והיא לא מוכנה לזה (אם היא כן מוכנה, אתה לא תתקל בבעיה הזאת).
אז איך בכל זאת עוברים את הגבולות האדומים שלה בסיטואציה מסוימת?
אישה מפחדת להתמודד עם רגשות, שעלולים להיווצר בעקבות מעשה כלשהו שלה. כמו כן, היא מרגישה שהיא אחראית לאיך שהיא תרגיש, ולכן מחליטה מה לאפשר ומה לא.
כדי להוביל את הבחורה לנקודה שהגבר רוצה להוביל אותה אליה, עליו להסיר ממנה את האחריות על מה שהיא תרגיש, ולקחת על עצמו את האחריות למה שיהיה בהמשך. עליו להשאיר אותה רק עם הרגשות שהיא מוכנה ורוצה לחוות בצורה מודעת.

סיפור לדוגמא של בחור, שסיים את הקורס שלנו בהצלחה:
"לא מזמן נפגשתי עם מישהי בפעם הראשונה. נפגשנו בפארק ואנחנו הולכים, מדברים ומתקרבים לחניה. אני לוקח אותה בעדינות במותן ומסובב אותה בעדינות לכיוון האוטו שלי. היא מבינה שאני מוביל אותה לאוטו, עוצרת ואומרת לי:
"אני לא נכנסת לאוטו של אנשים שאני לא מכירה".
אני מזהה שהיא לא ציפתה לזה, קצת נלחצת ולא מאפשרת לעצמה לעשות את הצעד הבא. אני שואל אותה:
"איפה את צריכה להיות ובאיזו שעה?"
היא אומרת שהיא צריכה להיות במקום X בשעה Y. אני עונה לה על זה:
"את תהיי במקום X, בשעה Y," מיד אחרי זה אנחנו נכנסים לאוטו ונוסעים."

מה קרה פה? בהתחלה הוא השאיר אותה להתמודד עם העובדה שהיא נכנסת לאוטו עם בן אדם שהיא ראתה בקושי שתי דקות מהחיים שלה, כדי לנסוע- לא ברור לאן. כאשר הוא ראה שהיא לא מוכנה לקחת על עצמה אחריות על מה שהולך לקרות, הוא נתן לה להבין ש:

א. הוא מבין את זה והוא מבין את הרגשות שלה.
ב. הוא מוכן לקחת אחריות למה שיקרה איתה בעתיד.
ג. הוא זה שידאג שהיא תגיע למקום שהיא צריכה בזמן שהיא צריכה.
ד. כשהיא התקשתה לקבל החלטה הוא נתן לה מידע נוסף שעזר לה לקבל החלטה.
ה. הוא תמך בה ברגע שהיא נתקעה, ונתן לה את ההרגשה שיתמוך בה בעתיד ברגעים קשים.

נשים רוצות להימצא ליד הגבר שייקח על עצמו את כל האחריות, והן יוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות.
המסר שאתה שצריך להעביר לה, זה שהיא לא תצטרך לדאוג, שאתה לוקח על עצמך את כל האחריות על מה שיקרה ושהכול יהיה מצוין והיא תהנה.

ועוד קצת לקינוח...
מישהו אמר פעם: "מנצח הוא זה, שהמציאות שלו חזקה יותר".

כל אחד מכם מאמין במשהו. אתה מאמין שאתה תשכיב אותה הערב, והיא מאמינה שהיא לא תיתן לך היום. מה יקרה באמת? האמונה של מי תתממש? תתממש האמונה החזקה מבין שתיהן. זה שיותר בטוח במה שיקרה, זה שיש לו פחות ספקות, זה שלא מתלבט בדרך וחושב פחות על דרכי השגת המטרה שלו (הרי הוא בטוח שכך או כך, זה מה שיקרה), הוא זה שיכתיב את המציאות עבור שניכם.

ישנו גבול מסוים, שכאשר עוברים אותו, הבחורה מפסיקה לחשוב, ואתה לא תתקל בבעיות המוצגות למעלה. הגבול הזה מורכב משני פרמטרים עיקריים:
א. רמת העניין שלה בך. ברגע שהיא רוצה אותך, אתה לא תיתקל במכשולים. היא תשאב אותך לתוך חיי מין סוערים, בלי שתספיק למצמץ. אז דע, ברגע שאתה נתקל במכשול, כנראה שהיא עדיין לא רוצה אותך מספיק.

ב. היכולת שלה לחשוב. כל עוד היא חושבת, אתה עלול להיתקל במכשולים. אבל ברגע שהמחשבות שלה מתנתקות, נשארים רק האינסטינקטים הבסיסיים ואני מקווה שאתה יכול להבדיל בין אינסטינקט ההישרדות לבין אינסטינקט הרבייה ולהשפיע על הנכון מבין שניהם.

שני הפרמטרים האלה מאוד תלויים אחד בשני.
ברגע שאחד מהם מתקיים, הגבול נחצה, כל ההגנות שלה נופלות ואתה זה שתצטרך להתגונן : )

בקורס "אמנות הפיתוי" אנחנו לומדים איך לגרום לבחורה לרצות אותך בטירוף, ואיך לגרום לה לפעול מתוך האינסטינקטים הבסיסיים שלה. אם בא לך גם לדעת ולתרגל יכולות כאלה, תוכל לקבל בסוף הספר פרטים נוספים על הקורס.

לחץ כאן כדי להזמין את הספר המלא >>

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: