איפה להתחיל עם בחורות?

אחת השאלות החשובות בה אנחנו דנים במסגרת הקורס "אמנות הפיתוי" היא איפה הכי כדאי להתחיל עם בחורה.

אפתח במיתוסים נפוצים בהקשר הזה:
1. בחורה "מכובדת" תרצה להכיר אותך במקום "מכובד". בחורה שמסכימה שיתחילו איתה ב"סתם מקום" היא "סתם בחורה". בחורה שמסכימה שיתחילו איתה ב"רחוב" היא "בחורה מהרחוב".
2. כאשר אתה מתחיל עם בחורה אתה "מטריד" אותה. כאשר אתה עושה זאת במקום נחמד, תוך כדי מתן "פיצוי" (כדוגמת משקה על חשבונך בפתיח לשיחה) אתה "מטריד אותה פחות", ולכן יש "סיכוי" שהיא "תסכים" שתתחיל איתה.
3. כדי "לשכנע" בחורה להכיר אותך, אתה צריך הרבה זמן כדי לספק לה את כל האינפורמציה עלייך, כדי שהיא "תחליט" שכדאי לה לאפשר לך להכיר אותה/לדעת עליה עוד (כדוגמת מסירת הפרטים שלה, או הסכמה לקחת את הפרטים שלך).
4. כדי שבחורה לא "תיעלב" אתה צריך להתחיל איתה באופן שכל תשומת הלב תהיה ממוקדמת בה, לכן עליך לבחור מקום שבו זה אפשרי.

עכשיו, מסתבר שאנחנו הגברים מתעקשים להשיג דווקא את הבחורות הכי בעייתיות. למה? כי אנחנו מכניסים לעצמנו לראש שרק בחורה שהיא לא "משהו" (גם היא נראית פגז) "תסכים" שיתחילו איתה ב"סתם מקום" או ב"רחוב". לכן, אנחנו משכנעים את עצמנו שה"בחורות הטובות באמת" "מסכימות" שיתחילו איתן רק במקומות ה"נכונים".
נכון, יהיו תמיד נשים מאוד עקשניות ובעייתיות, שתסרבנה גם לגבר הכי מושך ומסקרן רק בגלל שהוא התחיל איתה במקום ה"לא נכון". אף אחד לא יכול לנחש את הסיבה, מדוע אישה מסויימת בוחרת בגישה כ"כ קיצונית ועקשנית. מה שיפה הוא, שהסיבה בכלל לא רלוונטית. אותה אישה לא מעידה על כל הנשים בעולם.
המיתוסים הללו לא לוקחים בחשבון בכלל "איך" אותו גבר מתחיל עם הבחורה, ורק "איפה". אותם מיתוסים לא מתייחסים למה משדר אותו גבר לגבי עצמו. הכי חשוב, אותם מיתוסים לא מתייחסים לאיך אותו גבר ספציפי גורם לאותה בחורה להרגיש.

המפתח להבנה הוא, שאנחנו הגברים, משנים את ההתנהגות והגישה שלנו לפי המקום. אנחנו אלו שיוצרים את השוני ולא הנשים!!! אנחנו בוחרים בגישות הלא נכונות, כאשר אנחנו מתחילים עם בחורה ברחוב, בתור בסופר, בבית קפה, במועדון, על הבר או במגרש החנייה. איך אנחנו מסבירים לעצמנו את הכישלון? פשוט לא התחלתי איתה במקום הנכון... אי אפשר להתחיל עם בחורות ברחוב, מה לעשות...
הכשל העצמי שלנו נובע מכך שאנחנו מתמיירים להיות חוזי עתידות, ואנחנו לא! אנחנו מחליטים שזה לא יצליח, רק בגלל שהיא בחורה ורק בגלל שאתה והיא עכשיו במקום ה"לא נכון". עד כמה שחיזוי עתידות שכזה נראה לנו "הגיוני", הוא בסך הכל תירוץ שלנו לחוסר האמון שלנו בעצמנו.
עוד לפני שאנחנו ניגשים לבחורה, אנחנו כבר קובעים מה היא תחשוב עלינו, מה יעבור לה בראש, איך היא תרגיש, ו-100 סיבות למה היא תעיף אותנו לעזאזל. עם כל החששות השליליים הללו שלא מבוססים על כלום חוץ מהפחד שלנו, אנחנו ניגשים לבחורה. אנחנו חושבים שנצליח "להחביא" את הפחד הזה.
מי שמכיר כלבי תקיפה באופן בסיסי, יודע שהם מסוגלים "להריח" פחד. כלב יודע לזהות אם אתה פוחד ממנו, ולא יעזור לך בית דין. הכוח ההרסני של כל המיתוסים הללו, הוא שהם שוללים כל סיכוי שלנו, אי פעם, להתגבר על הפחד הזה כשאנחנו מתחילים עם בחורה, ועוד במקום ה"לא נכון".

כיצד בחורה קולטת שאתה חושש מהתגובה שלה:
1. במקום לגשת אליה ישר, אתה צריך "להתכונן נפשית" כמה דקות לפני שאתה אוזר אומץ ופונה אליה. אתה חושב שהיא בכלל לא ראתה אותך. בן אדם, היא קלטה אותך מצויין בזווית העין.
2. אתה אומר משפט פתיחה הרסני שמביע המון ביטול עצמי. דוגמאות:
"אני מתנצל שאני מפריע לך ככה, אבל..."
"אני יודע שאת בטח חושבת שזה מה-זה מוזר שאני פונה אלייך ככה, אבל..."
"בטח לבחורה יפה כמוך יש חבר, אבל..."
"אני יושב בצד כבר חצי שעה, וחושב איך לגשת אלייך..."
"אני רואה אותך כמעט כל יום שישי בבר הזה, אבל הפעם החלטתי לגשת..."
"המקום לידך תפוס?"
"אמרו לך פעם שיש לך עיניים מדהימות?"
"ראיתי שאת כאן יושבת לבד, ונראית לי קצת עצובה. יש סיכוי שתסכימי שאארח לך לחברה?"

מי שאמר את אחד המשפטים הללו לבחורה לפחות פעם אחת, והיא שלחה אותו קיבינימאט מוזמן לתת לעצמו צ´פחה קטנטונת על העורף עכשיו.
3. אתה שולח חבר שלך שמצביע עליך בצד מרוחק של המקום, כשאתה מכונס בכסא, ומחייך במבוכה, שיגיד לה שאתה רצית להתחיל איתה, אבל התביישת... מי שעשה זאת אי פעם, מוזמן לתת לעצמו עוד כאפה ;)
4. אתה מנסה לפצות אותה על "עגמת הנפש" והעלבון שצפויים לה מפני שאתה מתחיל איתה במקום "לא מכובד מספיק". דוגמאות לפיצוי שכזה:
א. לקנות לה משקה
ב. לתת לה שרשרת מחמאות
ג. להתנצל עד עומק נשמתך
ד. להיות פי 10 יותר נחמד ממה שאתה בד"כ
ה. "לדרוך על ביצים" כשאתה מדבר איתה, שלא יהיה סיכוי בעולם שתגיד משהו שירגיז אותה.
5. אתה מנסה לעשות עליה רושם. אתה קופץ מעל הפופיק, ומנסה לזייף בחור שהוא לפחות ברמה אחת יותר מרשים ממה שאתה באמת.

כל בחורה שפוייה תדע לזהות סימנים של פחד/חשש/מבוכה אצל גבר שמתחיל איתה: שפת גוף, ריח (אנחנו מזהים רגשות באופן תת-הכרתי ע"י ריחות שהגוף מפיץ), טון דיבור, מבט, התנהגות, ניסיון עם פחדנים/פחדנים מתחזים, שהתחילו איתה שנים לפניך.

סוד: נשים לא נמשכות לגברים פחדנים=חלשים=עילגים=משעממים=צפויים עד כדי כאב. בשום מקום: ברחוב, בתור לקופה, בחוף הים, בפקק תנועה, במקום העבודה, באוניברטיסה או באתר היכרות. במקרה הטוב אתה תעורר אצלה חמלה כמו לכלב חמוד, ובגלל שהיא בחורה ממש נחמדה, היא תנסה לתת לך צ´אנס, או לפחות לא לפגוע ברגשותייך השבירים לגבייה. משיכה? אין סיכוי!

במסגרת הקורס "אמנות הפיתוי" המשתתפים שלנו מקבלים את ההדרכה וההזדמנות לאמץ לעצמם דפוסי התנהגות אחרים. לא פלא שהתוצאות מתחילות להגיע במיידית.

אם אתה מרגיש שגם לך לא היה מזיק קצת תדרוך והכוונה בתחום – צור איתנו קשר עכשיו, והירשם לקורס הבא של "אמנות הפיתוי".

 אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: