מדוע בחורות אומרות לא?

הסטטיסטיקה אומרת שברחוב רק 20% מהבחורות פתוחות לקומוניקציה מיידית.
התגובה הראשונית של הרבה מהן ברגע שמישהו ניגש אליהן, היא "לא!" בנוסח זה או אחר.
להלן 7 סיבות שמסבירות מדוע ה"לא" הזה, אינו אותה הדחייה הנוראית בגללה נסוגים גברים רבים.

1. בשבילן זה משחק. הכיף שלהן הוא בלהרגיש את עצמן נחשקות ונכבשות. הן מציבות אתגרים בפני הגבר, אותם הוא צריך לעבור כדי לכבוש אותן. "לא", זהו אתגר כזה. זה מוכיח לבחורה שהגבר נלחם כדי להשיג אותה, זה גורם לה לחשוב שהוא הנסיך שניצח את הדרקון, אם הצליח לחדור דרך ה"לא" שלה.
2. "לא" יוצר מתח. נשים חיות על אמוציות. הן חייבות את המתח הזה בשביל ההנאה.
3. תארו לעצמכם בחורה ממוצעת ומעלה. ניגשים אליה כמה פעמים ביום. 10 פעמים. היא לא יכולה לעמוד ולדבר עם כל בחור שרוצה להכיר אותה 10-15 דקות ביום. זה ייקח לה קרוב לשעתיים כדי לעבור במהלך היום את כל הבחורים שרוצים להכיר אותה. היא חייבת לסנן. לכן היא אומרת "לא" וכל מי שלא רציני, פחדן, ביישן וכו' מיד עוזב אותה. היא לא יכולה לתת לכל מי שרוצה להכיר אותה את הזמן הזה. יש לה גם חיים משלה... זו דרך אגב סיבה, למה צריך להיות עקביים. הן אומרות "לא" בצורה אוטומטית. הן התרגלו כבר לדרך חיים כזו.
4. אישה רוצה להיות בטוחה שהגבר לא יזרוק אותה בעתיד ויכאיב לה. לכן היא רוצה לוודא שהוא רוצה אותה. מכאן מגיע ה"לא" שלה. אם הגבר רוצה אותה באמת, הוא ישיג אותה למרות ה"לא", וכך היה תהיה בטוחה שהיא חשובה לו והוא לא יזרוק אותה בהזדמנות הראשונה.
5. בחורות מפחדות. תאר לעצמך שאתה הולך ברחוב, פתאום מגיעה בחורה חתיכה וסקסית ומבקשת ממך את מספר הטלפון שלך. מה תהיה התגובה שלך? סביר להניח שתהיה בשוק. לא תדע מה לעשות. לא תאמין שהיא רצינית. תרצה להיות בטוח שהיא לא צוחקת עליך ושלא תצא טמבל אם תסכים מיד. אצל הנשים זה עוד יותר גרוע.
הן מאוד מפחדות לצאת באור לא טוב. הן לא מאמינות שאתה רציני. שזה קורה להן. הן מפחדות עוד יותר ממה שאתה תחשוב עליה, מאשר אתה מפחד מה הן יחשבו עליך.
6. יש להן אמונות. חלקן מאמינות שקניון, זה לא מקום להכיר בחורים. היא תגיד לך "לא" אוטומטית, ברגע שתיגש אליה. זה דפוס ההתנהגות שלה. וכדי לשבור אותו ולתת לה הזדמנות להכיר אותך, צריך להיות עקבי.
7. אין לה מצב רוח! משהו קרה בחיים שלה והיא לא רוצה עכשיו שמישהו יתערב במחשבות שלה, ויסיט אותן מהדברים שהיא חושבת עליהם. אולי היא במחזור!

היא לא מכירה אותך, זה לא אישי נגדך. היא לא מכירה אותך מספיק טוב כדי להחליט שהיא לא רוצה אותך. זה בגלל עשרות סיבות נוספות. תפנים את זה :)

אז מה עושים עכשיו? איך בדיוק אפשר להיות עיקבי?
ראשית, מכבדים את ההחלטה של הבחורה ולא מציקים לה. אבל היכרות שלא צלחה בפעם הראשונה, אינה סיבה לאכזבה. אנשים נוטים לשנות את דעותיהם, החלטותיהם ולהסתכל על הדברים באור חדש. צריך רק לדעת כיצד לעזור להם לעשות זאת.

משתתפי הקורס "אמנות הפיתוי" עוברים תירגול אינטנסיבי שמכשיר אותם להתנהג נכון כאשר מקבלים את ה"לא" ולהגיע לתוצאות...

אתה מוזמן ליצור איתנו קשר, ולברר מתי נפתח המחזור הבא של הקורס.

רוצה לקבל בחינם סדרה של מאמרים שילמדו אותך שלב אחר שלב איך להצליח עם נשים ואיך אתה יכול להתחיל עם כל אחת?

כל מה שעליך לעשות הוא למלא את כתובת המייל שלך בתיבה למטה ובכל כמה ימים יגיע אליך מייל עם מאמר מפורט שייקח אותך עוד כמה צעדים להצלחה.
וזה עוד לא הכל! מייד לאחר ההרשמה תוכל להוריד את הספר האלקטרוני "המפתח להצלחה עם נשים". ספר שאלפי גברים בישראל התחילו להשיג הצלחות בעקבות קריאתו. עכשיו גם אתה תוכל להיחשף לידע שיש בו.

"המפתח להצלחה עם נשים"
הורד עכשיו בחינם!

מלא את הטופס הבא ותקבל קישור להורדת המדריך למייל:

:
:
יחד עם המדריך אנו נשלח לך בחינם טיפים, מאמרים והצעות של מאפי שיעזרו לך להצליח עם נשים.
תוכל להיגרע מהניוזלטר בכל עת שתרצה.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: