צבע הסקס!!! איך לדעת לפי צבע הבגדים איך הבחורה במיטה!

הבגדים שאנו לובשים, הרהיטים בביתנו, המכוניות שאנו נוסעים בהן, כל אלה מפזרים רמזים על האישיות המינית שלנו. אחד המפתחות לפענוח האישיות המינית הם הצבעים שאנו בוחרים לחפצינו, הצבעים החביבים עלינו.
רוב האנשים טוענים שאין להם העדפה מיוחדת לצבעים, אך אם נסתכל סביב נראה שישנם דפוסי בחירת צבע שחוזרים על עצמם.
פסיכולוגים סבורים שהקשר בין הצבעים לבין האישיות המינית שלנו הוא המפתח לגלות - איזה טיפוס אנחנו במיטה....

לפניכם 'מפתח צבעים' שיעזור לכם להבין באיזה 'אישיות מינית' ניחנתם על פי הצבע החביב עליכם:

אדום: אנשים שאוהבים את הצבע אדום נוטים להיות מיניים מאוד ופתוחים לגבי מיניותם מבלי להרגיש אשמה עליה, או אי נוחות. אנשים כאלה נחשבים למתגרים ומגרים, הנהנים מסקס בכל דרך אפשרית. ברגע שהניצוץ ניצת ייקח לו זמן רב לדעוך.
אם שני פרטנרים חובבי הצבע האדום נפגשים במיטה, המפגש המיני ביניהם עשוי להיות ברוב המקרים לוהט ויצרי שכן "האדומים" משני המינים ידועים כאגרסיביים וחובבי מין על כל צורותיו.

צהוב: הצהוב נחשב לצבע הארוס והתשוקה. למרות זאת חובבי הצבע הצהוב הם קצת פחות מיניים מחובבי האדום, ויותר עצורים. ברוב המקרים הפרטנר או הפרטנרית חובבי ה"צהוב" ייכנעו לתכתיביו של הפרטנר הדומיננטי יותר, ויהיו פסיביים יותר. ה"צהובים" לא תמיד נהנים מסקס עד הסוף, אך לעולם לא יסרבו להצעה ממישהו שהם אוהבים או מעריצים.

ורוד: ה"ורודים" ניחנו בחוסר רצון להתבגר מינית. נשים הלובשות את הצבע הזה נוטות להתגרות או לגרות , לפזר רמזים מיניים בוטים לכל עבר ובעיקר להבטיח יותר ממה שהן מתכוונות לקיים. במקרים מסוימים, הן מנפנפות במיניותן, רק כדי להסוות את העובדה שהן לא ממש מתות על מעשה האהבה. גברים שמעדיפים ורוד נוטים לילדותיות מסוימת והאישיות המינית שלהם אינה מגובשת עד הסוף. הם פלרטטנים לא קטנים, מאלה שיקבעו עם שלושה בני זוג לאותו ערב, ולא יגיעו לאף פגישה,שכן בסופו של דבר הורודים מעדיפים ללכת לשתות בירה בפאב הקרוב.

סגול: מאהבים חובבי סגול רואים את עצמם כמתוחכמים מדי, מכדי להיכנס לחוויות בלתי ידועות מראש. אנשים סגולים הם מסוג האנשים המשדרים לפרטנר שלהם מסר של תחכום מהסוג של 'אל תיגע בי'. הנשים הן מאלה שהפרטנרים לידן לא היו רוצים להרוס להן את התסרוקת.... גברים שנמשכים לצבע הסגול מנהלים את חיי האהבה שלהם כאנשי עסקים, ובדרך כלל מתרכזים בסיפוקם האישי ולא בבן זוג.

שחור: מצביע על העדפה לסקס "כהה" ומסתורי (לא מעיד בהכרח על העדפת פרטנר כהה-עור). חובבי הצבע האפל, הקודר והמסתורי הזה לא ממש מצליחים לגבש את חיי האהבה שלהם, ומחפשים את הפרטנר הדומה להם. הם יעדיפו בדרך כלל סקס פרוורטי ואפילו סקס בנוסח המרקיז דה סאד (סאדו-מאזו) בא בחשבון. הם נתונים למצבי רוח ויכולים להגיע לשיאים חדשים דווקא בזמן רע. פסיכיאטרים מהמשטרה טוענים שעברייני סקס אוהבים את הצבע הזה, וזה לא מקרה שלבושם של הגנגסטרים - שחור בד"כ..

ירוק: ה"ירוקים" הם בעלי גישה בתולית ותמימה בקשר לסקס. נשים ירוקות יעשו אהבה כמו בתולות כל ימי חייהן, וגברים יהיו קצת מגושמים ולא ממש מקצוענים אבל הם מאהבים עדינים ומלאי תשוקה ואת יכולה להיות כמעט בטוחה שאם הוא ירוק- הוא לא בוגד....

כתום: חובבי הצבע הכתום נוטים לפנטזיות מיניות. הסקס אצלם נתפס כהצגת יחיד דרמטית, שבה הם השחקנים הראשיים. הם לוחשים, מתפתלים והופכים את המיטה לבמה אמיתית, נהנים מעצם הביצוע, אבל לא תמיד מגיעים לאורגזמה. לרוב הם אוהבים יותר פשוט להשאיר 'סימנים' על אהוביהם.

חום: "החומים" הם אוצר אמיתי לבן הזוג הנכון. הם מאהבים מסורים שאהבת צבע האדמה מעידה על נטייתם להיות חמים ועמוקים ורגישים לצורכיהם של בני הזוג. סקס אצלם יכול להמשיך 24 שעות ביממה והם זקוקים להמון זמן ופרטיות. הם רומנטיים עד כאב, ורגישים ופגיעים באותה מידה. מילה אחת לא במקום- תסגור עניין.

אפור: הצבע האפור מאפיין אנשים שלא מסוגלים להחליט. הם לא מתלהבים מכלום. אצל גברים הסקס פושר ומהיר בבחינת 'זבנג וגמרנו. נשים 'אפורות' יעשו סקס בעיקר כשהן רוצות לרצות את בן זוגן או כדי להיכנס להריון.

כחול: "הכחולים" הם פרטנרים מציונים לסקס. הם רגשיים ורגישים לצרכים של בן הזוג שלהם. נשים כחולות מעלות את הסקס לדרגת אומנות של ממש. הן משקיעניות ואלגנטיות, והמשחק המקדים מקבל אצלן מעמד של קדושה.

לבן: אוהבי הצבע הלבן הם אנשים שלא ממש אוהבים להתלכלך. מדובר בנשים וגברים פוריטניים בנשמתם. נשיקה צרפתית די מגעילה אותם, וסקס באור נחשב אצלם לחטא. נשים יעדיפו להתפשט מתחת לשמיכה, וגברים יתקלחו לפני מעשה האהבה ולאחריו .הלבנים רגישים לריחות גוף, איסטניסטים מידי ולפעמים עדיף לוותר על סקס אתם כי סקס אתם יכול להשאיר צלקות....

בהצלחה

Tal Liman

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: