דרך מקורית ויעילה להתחיל

טוב אז אחרי שקראתי כבר את כל המאמרים באתר ורכשתי ניסיון באומנות הפיתוי רציתי לפתח לעצמי קטע פתיחה מנצח בהשראת העקרונות של האתר.
ישבתי וחשבתי והמצאתי קטע פתיחה שמשלב כמה דברים שאמרו ועשו פה כבר אבל לפני שאני מתחיל לספר חשוב להגיד שצריך לדעת באיזה מצבים ותנאים להשתמש בה ויותר חשוב לדעת על איזה סוג של בחורה בערך לנסות אותה.
טוב דיי לזבל את השכל ועכשיו לפתיחה:

אתם רוקדים/ יושבים/מדברים ב מועדון/ בר / כל מקום אחר ופתאום שמתם לב ככה בזווית שמשיהי שמה עליכם עין, אם היא נראית לכם טוב והחלטתם לפעול אז זה מה שאתם עושים: שמתם לב שהיא שמה עליכם עין (אפילו לכמה שניות) תתעלמו ותמשיכו בפעילותכם הנורמלית עם מי שאתם ובפעם הבאה שתראו שהיא מפנה לעברכם מבט תפנו לה מבט בחזרה ותעשו פרצוף מצחיק או מפתיע (אני אישית מוציא לה לשון בצורה חמודה) אחרי שעשיתם את זה תחזרו לפעילותכם הנורמלית כאילו כלום לא קרה.(הפרצוף משיג שתי מטרות, האחת היא שבירת דיסטנז ככה שכשתיצרו קשר מילולי הוא יהיה הרבה יותר פתוח מצידה והשנייה כמובן גורם ההפתעה שמטריף ומצחיק אותן).

עכשיו אתם מתנהגים כאילו כלום לא קרה, תחכו קצת ותראו אם היא ניגשת אליכם, אם לא תיגשו אליה ובקטע הזה אני אומר משפט כמו "אני לא אוהב שאת מסתכלת עלי בלי לדבר איתי" או ליותר נועזים " אני לא אוהב שמזילים עלי ריר בלי לדבר איתי" (סוג של וירוס מחשבתי אם אני לא טועה).
אל תשכחו להיות טיפה אגרסיביים במגע הפיסי וכשאתם בשיחה לקחת לה את היד, הקיצר לגעת כמה שיותר אבל בתאקט.
אחרי שעשיתי את הקטע הזה כבר שביתי 5 מתוך 6 בנות (פשוט תציגו את עצמכם ומכאן מה שבא לכם , לשבת לדבר או לבקש טלפון).
במקרה שלי אני באתי במטרה רק כדי לנסות את הפתיחה ככה שהסתפקתי רק במספרי טלפון וכמו שאמרתי 5 טלפונים מ6 ניסיונות, חוץ ממקרה אחד שפשוט לא יכולתי לוותר על היופי שלה והייתי חייב להמשיך בינתיים היא לא נתנה בפגישה ראשונה, מקווה שאצליך לקחת בשנייה :)

hbcharm

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: