לא לקחת טלפון בפגישה ראשונה - למה? מה במקום?

שלום לכולן ולכולם. המאמר שלי מתיחס גם לנשים וגם לגברים ואולם אני כותב אותו בלשון זכר מטעמי נוחות.
קרה לכם שהתחלתם עם מישהי..נכון, אז כל מה שיש לכם בראש זה לבקש ממנה את הטלפון וכל מה שהיא מצפה שיקרה מצידך זה שתשאל מה המספר. זו התבנית הרגילה והידועה של מהלך הענינים, וזו גם הסיבה למה צריך לא לבקש מספר טלפון. למה? כדי לשנות תבניות, כדי להיות מקורי, כדי ליצור אפקט של חדשנות וייחודיות וע"י כך להגיע לתודעת האישה(גבר, מה שזה לא יהיה).

בפעם הבאה שאתה מדבר עם מישהי - תשכח בכלל שהמציאו את הטלפון - אין כזה דבר בכלל בעולם שלך ! ברור ! יופי..זה המפתח להצלחה ודאית.

כעת הכל הולך להתשנות, אתה תתחיל..תדבר..תצחק..תהיה חמוד ומטריף והיא תרצה להכיר אותך ואתה אותה. ואז מגיעים לשלב שבו כל אחד צריך ללכת לדרכו או שפשוט השיחה שלכם צריכה להתסיים מאיזו סיבה, זה השלב שבדר"כ מבקשים טלפון אבל אנחנו נעשה משהו אחר..הרבה יותר חכם וממזרי.

מה הן האופציות באמת..??

אפשר להציע להפגש ביום אחר ובמקום אחר..פשוט לקבוע שעה והכל ולהפגש שם - ככה סתם בלי טלפון. אם היא אומרת שעדיף לה שקודם תדברו אז תסביר לה שאתה לא יודע איך לגלגל את השיחה בטלפון ואתה מעדיף שתפגשו שוב לפני שתמשיכו בטלפון.

אפשר גם לקלוט עליה אם היא באה באופן קבוע למקום מסויים..נאמר היא סיפרה לך שהיא לומדת כימיה באוניברסיטת ת"א..אז פשוט במקום לבקש טלפון בתום השיחה הראשונה איתה תאמר לה שהיה נעים מאוד להכיר אותה ואתה מקווה שתפגשו שוב ואז תלך לחפש אותה בפקולטה לכימיה באוני' ת"א. סביר להניח שאכן תפגוש אותה אולם אין ודאות (זה הסיכון פה) . אתה יכול לעשות כאילו במקרה נפגשתם או אף עדיף..לומר לה שהתגעגעת אליה וחשבת עליה הרבה והחלטתה לנסות למצוא אותה.
כל התהליך הזה הוא חשוב משום שזוהי שהות שנותנת לבחורה לחשוב עליך ולהתגעגע מעט, כמו כן היא גם תהיה מוחמאת מעצם העובדה שעמלת כל כך למצוא אותה וכו..

זהו..יש עוד הרבה אופציות העיקר להיות מקורי ולא לקחת טלפון בשיחה ראשונה. אצלי זה תמיד עבד!! תמיד !

אני אסיים בסיפור אישי שקרה לי - הייתי חייל זה היה ברכבת, ראיתי שתי בנות שנכנסות לקרון, אחת מהן החזיקה בלונים בידה..הן חלפו על פני והמשיכו לקרון אחר.
באותו רגע, אחת מהן (זו בלי הבלונים) נראתה לי מאוד מאוד יפה וחמודה וממש רציתי להכיר אותה. טוב אז עזרתי אומץ והלכתי לשבת לידן..פשוט התישבתי ואמרתי להן משהו כמו "אפשר לחלוק איתכן את הכיסא הזה.." משהו בסגנון..עם חיוך וביטחון.
הן שמחו דווקא והתחלנו לדבר. המטרות שלי בזמן השיחה היו: להכיר את הבחורה שנדלקתי עליה, שהיא תכיר אותי ותדלק עלי במידה מסויימת, לדעת עליה מספיק פרטים על מנת שאוכל לפגוש אותה במקום אחר "במקרה" או שלא במקרה וזאת על מנת שלא אצטרך לבקש טלפון ממנה.
הקיצר סיפרתי לה על עצמי ודיברנו כולם..היה נחמד מאוד..צחקנו..אכלנו..היה כיף בינתיים הבנתי איפה היא לומדת איפה היא גרה (עיר) ולאן היא יוצאת בדר"כ. המון אנפורמציה כדי לפגוש אותה שוב.
נפרדו בסוף כידידים..אמרתי לה שהיה מאוד נחמד ושאני מקווה שנתראה שוב..זהו ונעלמתי מחייה (לעד כך היא חשבה).

חזרתי לבסיס..הייתי חייב לפגוש אותה היא לא יצאה לי מהראש וזה היה בסיס סגור ומרוחק אז הזמנתי לעצמי תור דחוף לרופא שיניים (טריק מומלץ לחיילים שצריכים אפטר קטן) ונסעתי לביצפר שלה. שם פשוט הלכתי לשומר..הראתי לו את התעודת חוגר והזדהתי (היה לי נשק ומחסנית, זה היה קצת חשוד בגלל זה כל הטקס) ונכנסתי למקום. התחלתי לשאול כל אחד ואחת אם הוא מכיר את הבחורה עד שהגעתי לכיתה שלה, הסתבר לי שבאותו יום כל הכיתה הייתה בהרצאה כלשהי, טוב אז פשוט לקחתי פתק וכתבתי בו " היי זה שרון מהרכבת, מאוד התגעגתי ובאתי כדי לנסות ולמצוא אותך".
כתבתי על זה בגדול את השם שלה והדבקתי במקום בולט.
זהו..היא כמובן התקשרה,,מאוד מאוד החמיא לה כל העניין..כל החברות שלה רצו לדעת מי זה המסתורי שמשאיר לה פתקים. הקיצר..היה 10 !

זהוו..סיימתי לבינתיים
מקווה שהמדריך הזה עוזר למישהו, אני ממליץ לאמץ את השיטה. אני יודע שזה לא קל ודורש יותר ממה שמקובל..אבל זה שיטה שתמיד עובדת.

major_tom

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: