חשיבות המרכיב המילולי והלא מילולי בתקשורת בין אנשים

את התקשורת בין שני אנשים, אפשר לחלק לשני מרכיבים. המרכיב המילולי (Verbal) והמרכיב הלא מילוילי (Non Verbal).
כאשר אנחנו מבטאים את עצמינו בשיח כלשהו, כ-90%-80% מהמידע ועבר ברמה הלא מילולית. זאת אומרת המשמעות אותה קולט מי שמקשיב לנו, נובעת מהאינטונציות של הקול, מהמימיקה, משפת הגוף ועוד דברים רבים שאינם משמעות לוגית בלבד של מילים. רק כ-10%-20% מהמשמעות מועברת דרך המילים עצמן.
דוגמא פשוטה: אפשר להגיד "לא", כך שיהיה ברור שהמשמעות היא "כן" ולהיפך.
כל התהליך הזה, קורה בצורה תת מודעת, אנחנו לא שמים דגש מיוחד על זה ואוטומטית קולטים את המסר כמכלול של המידע שמועבר גם מילולית וגם לא מילולית.

הרבה מאוד בחורים, מחפשים משפטי קסם, שלאחר שיגידו אותם, כל בחורה טיפול לרגליהם.
אם אדם מסויים אמר לבחורה משפט, שבעקבותו הבחורה הלכה אתו, זה לא אומר שאם מישהו אחר יגיד את המשפט, הוא יקבל את אותה התוצאה עם אותה הבחורה. והסיבה היא, שהמסר שהוא העביר היה שונה, למרות שמילולית אמר את אותן המילים.

מישהו יכול להגיד "שלום", כך שהבחורה תחשוב שזה הבחור הכי מיוחד ומושך שהיא פגשה ומישהו אחר יגיד "שלום" ויעביר את המסר "אני מתבייש ומפחד לדבר אתך".
משמעות רבה אפשר להכניס במילה אחת ומשמעויות רבות עוד יותר ניתן להכניס במשפט שלם.
כל מי שהולך לנסות משפטי פתיחה שקרא איפשהו או ששמע ממישהו אחר, שירגיש טוב טוב, לפני שהוא אומר את המשפט הזה, מה המסר שהוא מעביר תוך כדי כך. מה המסר הלא מילולי שמשתמע מדבריו? בד"כ, מה שהגבר מרגיש כאשר הוא אומר משהו, זה גם מה שהבחורה תזהה. אם הגבר מרגיש פחד או חשש, הבחורה תרגיש זאת. אם הגבר בטוח בעצמו, התוצאה בהתאם. וכמעט שלא משנה איזה מילים נאמרות.


רוצה לקבל בחינם סדרה של מאמרים שילמדו אותך שלב אחר שלב איך להצליח עם נשים ואיך אתה יכול להתחיל עם כל אחת?

כל מה שעליך לעשות הוא למלא את כתובת המייל שלך בתיבה למטה ובכל כמה ימים יגיע אליך מייל עם מאמר מפורט שייקח אותך עוד כמה צעדים להצלחה.
וזה עוד לא הכל! מייד לאחר ההרשמה תוכל להוריד את הספר האלקטרוני "המפתח להצלחה עם נשים". ספר שאלפי גברים בישראל התחילו להשיג הצלחות בעקבות קריאתו. עכשיו גם אתה תוכל להיחשף לידע שיש בו.

"המפתח להצלחה עם נשים"
הורד עכשיו בחינם!

מלא את הטופס הבא ותקבל קישור להורדת המדריך למייל:

:
:
יחד עם המדריך אנו נשלח לך בחינם טיפים, מאמרים והצעות של מאפי שיעזרו לך להצליח עם נשים.
תוכל להיגרע מהניוזלטר בכל עת שתרצה.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: