חוק המשיכה

ישנו חוק שאומר, שכדי שתהיה משיכה בין שני אנשים, חייב להיות מתח ריגשי כלשהו ביניהם. אפשר לראות מתח זה, כמתיחות של חבל הנמצא בין שני אנשים. תאר לך שני אנשים, שעומדים זה מול זה במרחק מה, ומחזיקים בשני קצוות של חבל. החבל מקשר ביניהם. כאשר החבל מתוח פחות או יותר, המצב תקין. כאשר החבל רופף יותר מדי, אז כבר אין לו חשיבות, הוא לא מקשר ביניהם ולא יוצר משיכה. אם צד אחד מתקרב לצד השני, המתיחות בחבל יורדת, אם צד אחד מתרחק יותר מדי, החבל עלול להיקרע. זוהי מטאפורה מצויינת שממחישה כיצד עובדת המשיכה בין שני המינים, ומה יכול להרוס או לעזור לבנות אותה.

מה עוזר לחבל להישאר מתוח?

1. אי וודאות. כל עוד משהו נשאר לא ברור, אפוף מסתורין, המשיכה הטבעית היא לגלות את הבלתי נודע שנראה כמשהו שהנה, עוד טיפה ואתה עומד לגלות אותו.

2. משחקי קרוב-רחוק. הגיוון בהרגשה שאתה נותן לאשה. פעם אחת אתה נותן לה להרגיש שהיא מאוד חשובה לך ואתה מוכן לעשות עבורה הכל (קרוב), פעם אחרת אתה מתרחק ממנה ומראה לה שאין לה שום שליטה עליך (רחוק). וככה חוזר חלילה (במינון הנכון. לא לשכוח שהחבל יכול גם להיקרע).

3. היכולת לגרום לאמוציות חדשות, האמוציות שנשארות בד"כ בתור משהו נסתר וכמוס.

4. היכולת להציב אתגרים מעניינים (שוב, במינון הנכון).

מה גורם לחבל להתרופף או להיקרע?

1. קירבה יתרה אל בן הזוג לאורך זמן ממושך. נגישות רבה מידי וכתוצאה מזה חוסר יכולת שליטה ביחסים.

2. התרחקות גדולה מדי, לזמן ממושך מדי. המתח פשוט יעלם, כי לא יהיה משהו שמוסיף עצים למדורה של המתח. בנוסף, בזמן הזה עלול להופיע מישהו אחר, שימתח חבל חדש בצורה טובה יותר (בעצם הוא תמיד יכול להופיע).

משתתפי הקורס "אמנות הפיתוי" מתרגלים, וצוברים מיומנות במהלך הקורס, ביישום של חוק המשיכה. אם גם לך מתחשק לדעת להפעיל חוק זה, מתי שבא לך, צור איתנו קשר, והצטרף למחזור הבא של הקורס.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: