איך לדבר עם בחורה ע"י שימוש בהומור ועוקצנות (חצוף ומצחיק)

פעם ראשונה שהכרתי בחורה מסוימת, לקחתי את היד שלה כשהיא נכנסה לאוטו והחזקתי אותה למספר שניות... לאחר מכן עזבתי את היד ואמרתי "לא להחזיק ידיים כלכך מוקדם" כאילו שזה היה הרעיון שלה.. לאחר מכן בארוחת צהריים, הושטתי לה את היד שלי שתחזיק אותה, וכשהיא באה להחזיק לי את היד, הזזתי אותה לפני שהיא נגעה בה ועשיתי את זה שוב .. ושוב .... ואמרתי "לא, די.. "

בסוף, לאחר שסיימנו לאכול, באתי להחזיק לה את היד, אבל היא לא נתנה לי בגלל שהתגרתי בה כלכך הרבה, אז פשוט תפסתי לה את היד ועשיתי לה מסאג' על היד. זה היה להתגרות ולהתגרות, ובסוף כאשר היא כבר נכנעה, נתתי לה להחזיק לי את היד.

מאוחר יותר כשהבאתי לה חיבוק, היא נשקה אותי בלחי/צוואר מספר פעמים ואז האשמתי אותה שהיא מנשקת אותי הרבה (הרעיון הוא שהיא בקטע שלי והיא התוקפן). חלק מזה זה שאני עושה משהו (תופס לה את היד) ולאחר מכן מאשים אותה בזה ("בלי להחזיק ידיים כלכך מוקדם").

ההתנהגות הזאת, שלחה מסרים מעורבבים, ולפלרטט לא נראה הגיוני לרוב הגברים, אבל לנשים, זה כמו קסם.

בנוסף, נשים נורא נקסמות אם אתה "קולט אותן" בהתחלה של המשחק ואז אתה צוחק על כמה שהן חמודות כשהן עושות דברים. זה פשוט משגע אותן, הן מרגישות שאתה בשליטה ושהן לא יודעות מה לעשות הלאה, כאילו שאתה מכיר את כל המשחקים שהן משחקות ואתה לא נופל בטריקים הישנים שלהן, זה גורם להן להיות לחוצות שפשוט אין להן כח או תחמושת.

הן אוהבות את זה, כשגבר כמעט ולא בשליטה בכלל. והן רוצות בסוד מישהו שכן בשליטה. (זה מאוד חשוב לא להיות 'ידיד/מטפל' ... ולהתחיל לנשק להן את התחת! הרעיון הוא להשתמש בנחמדות בשביל לשבור אותן, לא בשביל להיות מבין.)

אני גם אומר לנשים בתחילת הקשר שהיא תהיה 'ידידה' טובה.

זה מצחיק לראות איך המסגרת של הידידות עובדת איתן, בגלל שזה מכניס אותן למחשבות. לעיתים קרובות בפעם הראשונה הן חושבות "וואו, אולי אני מצאתי גבר שחכם ממני, ומכיר את המשחקים שלי ויש לו סטנדרטים גבוהים משלי פעם אחת... ועכשיו הוא מדבר על להיות רק 'ידידים' אוי לא!, מה הוא לא מחבב אותי? הוא לא רוצה אותי כמו כל הבנים?" המפתח הוא לתת להן כל הזמן לנחש, אל תראה להן שאתה רוצה אותן או שהן פשוט יחזרו בחזרה לכל המשחקים הישנים שלהן.

עוד תצפית מעניינת שעשיתי היא שנשים מבינים רק קודים, לא שפה ישירה.

ילדים קטנים מתגרים בילדות קטנות כשהם בגיל 8, ונשים עדיין אוהבות את זה כשהן בנות 28 או 48.
אני אוהב למצוא משהו עליהן שהן קצת לא בטוחות בעצמן לגביו, ולעשות מזה צחוק בדרך שהן לא יודעות אם אני רציני.

המטאפורה שאני משתמש היא שנשים הן כמו מכונות חידה על צוללת רוסית. המכונות האלה היו מסוגלות לשלוח הודעות לכל היתר, אבל בנוסף יכלו לשנות את הקוד שהן השתמשו בו כל פעם. נשים הרבה יותר מעוניינות לתת ולקבל רמזים עדינים.

אם אתה אומר לאישה "אני ממש מחבב אותך" זה לא יהיה אפקטיבי כמו להגיד לה "את ממש מחבבת אותי" בדרך של התגרות. יש מבין?

אני מדבר במטאפורה וסיפורים, מדבר על רגשות וגעגועים, לדבר בקודים ותנסה בחיים לא לדבר בצורה ישירה.

והינה כמה דוגמאות בשביל להמחיש לכם על מה אני מדבר:

אם אתה רוצה לעשות סקס עם מישהי, אתה יכול להגיד "היי, למה שלא נעשה סקס?" תנסה את זה פעם..

או, אולי אתה יכול לנסות את זה ... פעם הבאה שאתה נמצא לבד עם מישהי, תעמוד, קח לה את היד, תעמיד אותה על הרגליים, אז תן לה חיבוק, תעזוב ותשב בחזרה. אחרי שהיא יושבת שוב תגיד "רק רציתי לתת לך חיבוק". ולאחר מכן, תחבק אותה שוב. בזמן שאתה מחבק אותה, תריח לה את הצוואר ותגיד לה עד כמה טוב היא מריחה... ואל תפסיק. לאחר מספר דקות היא תגיד לך או תראה לך עד כמה חמה היא נהיית.

שתי דרכים שונות לאותה תוצאה. רק שאחד עובד פי כמה מאות יותר טוב מאשר השני.

גברים אוהבים לקוות שהם יקבלו זיון. נשים אוהבות את הרעיון של להיסחף באותו הרגע... בעיקר כאשר זה דבר אסור והן לא צריכות לעשות את זה וכו' .. ככל שזה נראה פחות מתוכנן, יותר טוב. למשל, היא מוצאת את עצמה במיטה שלך, ואתה מוצא את עצמך עושה לה מסג', מריח אותה וכו'.. זה נראה כאילו זה היה 'נועד לקרות' או משהו שקרה בצורה רומנטית ולא מתוכננת, ולכן זוהי דרך טובה להיסחף.

אם אתה רוצה להגדיל את הסיכויים שלך להצלחה עם נשים, תיצור סיטואציה/מצב שיוביל למצבים האלה. תשאל את עצמך "איזה מצב יקל על התוצאה שאני מחפש בטבעיות?" זכור שנשים אוהבות להיסחף לפי הרגע, הן לא אוהבות לחשוב שהן מנוצלות.

עוד משהו כיפי שאני עושה בשביל להדגים לאישה שאני מנוסה ויודע את השפה הוא לפרש את התנועות גוף שלה וההבעות ואז להעיר להן בחזרה כאילו הן אמרו משהו.

לדוגמא, אם מישהי מסתכלת על מישהו עובר ומקבלת פרצוף מגושם כזה על הפנים, אני עלול להגיב ב "זה מה שחשבתי."

הבנת? אני מעמיד פנים כאילו היא אמרה "מגושם" לי.

או אם מישהי מחזיקה את היד שלי, אני יכול להגיד "מה, באמת?"

אני מעמיד פנים כאילו היא אמרה "אני נמשכת אלייך."

נשים הן מאוד משמעותיות עם שפת הגוף שלהן וההבעות פנים שלהן, אבל לפעמים הן מביעות את עצמן בצורה מאוד עדינה.

אם אתה יכול לשים לב לרמזים/סימנים הללו, תן להן לדעת שאתה שם לב ותגיב עם הערות משעשעות שמראות שאתה מבין עניין, אתה תרוויח מיזה (הערה: אל תתחיל להתנהג כמו אישה עכשיו כאשר אתה יודע את זה. בטכניקה הזאת משתמשים בצורה מצומצמת ורק בשביל לתת לנשים 'לדעת שאתה יודע' ולא בצורה קבועה. גברים רבים עושים את הטעות הזאת של ללמוד איך נשים מתנהגות, ואח"כ לחקות אותן כל הזמן. זה לא מה שאתה רוצה לעשות, סמוך עליי.)

מתוך דויד דאנג'לו – DYD – תורגם ע"י לירן ד.


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: