שימוש בהומור – חצוף ומצחיק

ככה מבחינה שכלית/רוחנית אני מכיר בנות חדשות: אני חצוף ומצחיק, אני גונב להן את השורות, אני מתגרה בהן, ואני בחיים לא מפסיק את זה באמצע!

לפי דעתי, אחת המיומנויות הכי חשובות, לא חשוב איך אתה נראה, משקל, גובה והכנסה – זה הומור!

לא מעניין אותי אם אתה 1.20 ויש לך עין אחת. אם אתה יכול לגרום לבחורה לצחוק בצורה קבועה ונותן לה את ההרגשה הטובה הזאת צפה בתוכה, הן יאהבו אותך.

שמתי לב שבנות מגיבות להומור יותר מכל דבר אחר בכל העולם. הצעה שלי? תתחיל לקנות כמה ספרים טובים על הומור... לא יזיק!! תנסה את Comedy Writing Secrets by Helitzer (ספר באנגלית).

רוב האנשים שמנסים להיות מצחיקים לומדים בדיחות, שורות, וכל מיני דברים כאלה. נשים, לא ממש מעניין אותן כל זה, הן רוצות אופי מסוים. השורות שלך צריכות להיות מותאמות לאופי. ברגע שאתה בונה לעצמך אופי שמותאם לכל זה הכל משתנה! בנות יתקשרו אלייך, ירדפו אחריך, ירצו להיות לידך, זה מוזר וקסום.

אז איזה אופי הן רוצות? שאלה טובה.

יש לי חבר שהוא בין התותחים בלהתחיל עם בנות בברים ולעשות איתן סקס באותו הלילה. עכשיו אני מצליח יותר בלהשיג מספרים ולהמשיך הלאה. אבל הבחור הזה הוא כמו מכונה, וכל הדרך מחשבה שלו בלהכיר בחורות היא להיות "מצחיק וחצוף". לפי דעתי נשים לא אוהבות גברים מתנשאים, אלא אם כן הם ממש ממש מצחיקים. השילוב המוקסם הזה ימשוך בנות כמו משהו שאי אפשר פשוט לתאר.

והינה לכם דוגמא לאופי שבניתי שפיתחתי:

"אני יודע שהבחורה הזאת מתה להשיג אותי... אני הולך לשחק אותה קשה להשגה, לעשות ממנה צחוק, להיות אדיש כלפייה, ולהתגרות בה כמה שיותר. אני יודע שהיא אוהבת גבר שהוא עוקצני שזה מלחיץ אותה, ולכן אני הולך להמשיך את המתח.. עד שהיא מתחילה להראות עניין בי, אני אראה לה שאני לא שם עלייה קצוץ, ואגרום לה שתוכיח לי שהיא רוצה אותי... שאני אוכל לדחות אותה שוב."

אני עושה משוגעים, כאילו אם אני עומד ליד בחורה בבר, אני יסתובב אלייה ויגיד בקול רציני כזה "את יכולה בבקשה להפסיק לנגוע בי?" ואז ישר אסתכל לה בעיניים.

או אגיד "מה את עושה בבר הזה בשם אלוהים? את לא יכולה למצוא איזה גבר נחמד? או שאת פשוט נואשת?" עם פנים ממש ישירות.

אני אומר דברים שבעצם גורמים להן לחשוב שאני רציני, אבל משאיר צל של ספק.

הינה מה שאני מחפש: אם הן מגיבות בצורה של פחד ואומרות "אוי סליחה, אני מצטערת, לא שמתי לב שנגעתי בך" אני ימשיך את זה ואגיד "ובכן .. את נגעת, ואם את מתכוונת להמשיך את זה, אני אעריך את זה אם תגעי קצת יותר למעלה". הן נשפכות מזה.

אם הן אומרות משהו מצחיק כמו "אוי, רגיש קטן" והן יודעות שאני מתבדח, אני רק אשאר באופי הזה ואגיד "כן, אני לא אוהב שנוגעים בי. אז תשאירי מרחק של רגל או יותר בינינו בבקשה" ואמשיך עם זה.

וכן, לפעמים (לעיתים רחוקות) מישהי ממש קרה ותתנהג בצורה עצבנית, פשוט תלך.

ואם אתה הולך לעשות את זה, אז תזכור שאתה חייב להמשיך עם זה כל הזמן... אל תהפוך לאיזה אפס אחרי הסימן הראשון שהיא מראה שהיא מחבבת אותך. תמשיך את הדמות, תשחק אותה קשה להשגה וכו', בלי הפסקה!

איך להיות מצחיק, בקצרה

הינה קורס קצר על איך להיות מצחיק:

קודם כל, לא יזיק לך ללכת ולאסוף חומר על קומדיה, איך להיות מצחיק וכו..
ותשים לב איך משחקים עם המילים, משמעויות כפולות, הגזמות, ופרשנויות מוטעות ליצירת הומור.
הגיע הזמן להביא לך כמה תרגילים שאתה יכול להגיד במצבים הכי נפוצים.

הינה רשימה של כמה שאני משתמש באופן אישי ואיך אתה יוכל להשתמש בהם:

1. כל פעם שלמישהי יש תגובה רגשית למשהו מסוים, תגיד "איך את באמת מרגישה לגבי זה?" למשל אם מישהי אומרת "אני פשוט שונאת שאנשים מעשנים לידי!" תגיד "איך את באמת מרגישה לגבי זה?" העוקצנות היא שהראתה להן שיש להן רגשות מאוד חזקות, אז ה "איך את באמת מרגישה" יוצר בדיחה עליהן שהן יותר מידי רגישות.
2. תגיד "בכל אופן" ותסתכל למקום אחר, אחרי שאתה עושה צחקוק חכם .. לדוגמא אם מישהו אומר "הבחורה הזאתי ממש מגעילה" תגיד "אאה.. חשבתי שדומה לך, בכל אופן.." (אתה מפנה מבט מהר). ההפניה של המבט וה"בכל אופן" המהיר שמנסה לרדת מהנושא יוצר תנועה מצחיקה.
3. תפרש לא נכון את מה שבנות אומרות. תמיד תקשיב להזדמנויות לפרש דברים לא נכון. לדוגמא אם אתה אומר "בואי נלך לבר לשתות משהו" והיא אומרת "יאאלה בוא נעשה את זה" או כל דבר אחר בסגנון שמתאים ואז אני אומר משהו בסגנון "בוא נעשה את זה? מה פה? אני חושב שהתור לשירותים הוא יותר מידי ארוך ואני מעדיף לשתות משהו", הבנתם את הרעון הכללי, אפשר להמציא כל דבר מותאם למצב.
4. חפש רמיזה לסקס בכל דבר, ותשתמש בזה בשביל להאשים אותה שהיא מנסה לפתות אותך עוד לפני שאתה מכיר אותה "טוב.. אני נהיית עייפה, אני חושבת שזה הזמן למיטה" ואז אתה אומר "מיטה? אני אפילו לא יודע אם את יודעת איך לנשק.. ואת מנסה להכניס אותי למיטה? מה קרה לימים הטובים שיכולנו להיות קודם ידידים".
5. להגזים. אם מישהי עוברת ליד מישהו/מישהי עם עודף משקל, תגיד "מה את אומרת? 500 קילו?" או אם מישהי מתלוננת על איזה חלק בגוף שלה או הלבוש שלה (אני אוהב את ההזדמנויות האלה) תגזים עם זה. למשל אם היה אומרת "השיער שלי נראה על הפנים היום" אתה אומר .. "לא רציתי להגיד כלום.." אוי חח זה כל כך מצחיק. בדרך כלל גם תקבל איזה מכה על היד על דבר כזה (שבעצם על זה אתה יכול לתת לה מכה קטנה בתחת). ואז בעצם כל הלילה אתה מסתלבט על השיער שלה, דבר על איך כולם מסתכלים על זה, איך אתה מתפדח להיראות איתה עם השיער ככה וכו...
6. תקשר את מה שאתה רואה סביבך לכל מיני דברים עכשויים בצורה מצחיקה, לדוגמא אם מישהי עם תחת גדול עוברת תגיד "הי, ג'נפר לופז הגיעה!" (כמובן שעכשוי השנה זה לא עכשוי שנה הבאה).
7. אל תחייך יותר מידי, ואל תצחק מהבדיחות של עצמך לעיתים קרובות. כשאתה צוחק או מחייך, זה שובר את המתח. אם אתה שומר על פרצוף רציני, הבדיחה נשארת מצחיקה לאורך יותר זמן.

טוב, יש רשימה של דברים בסיסים של למדתי על איך להיות מצחיק. הייתי ממליץ לך ללמוד הומור, תקרא ספרים על זה, ותלמד עוד מיומנויות מתוחכמות.

מתוך דויד דאנג'לו – DYD – תורגם ע"י לירן ד.


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: