מה שותים בדייט?

אז ככה לכל אלא ממכם שהם לא שתיינים גדולים, כי לא בורכתם בחינוך הנכון, בחברים אניני טעם או לחילופין בגנים רוסיים – קודם כל תנחומיי. דבר שני – זה לא נורא, אפשר ללמוד.
חשוב להדגיש – כל הכתוב הנ"ל מיועד אך ורק לבורים ולמתחילים, לא רוצה להתיימר להטיף לכל מי שיודע עם כמה קרח שותים גראנט'ס (אגב, אפס). כמו שאומרים – אל תעשה לאחרים מה שאתה לא רוצה שיעשו לך...

טוב הלאה,

מספר חוקי ברזל –

1. אנחנו לא שותים בשביל לדפוק את הראש! אין כזה דבר יותר להקפיץ טקילות בחמש שקל במועדון עד שנופלים (ומקיאים את הנשמה), אין כזה דבר יותר להריץ וודקות כאילו אין מחר. גם אין כזה דבר לשתות בירות כמו מים. אין אין אין!
ובמקום להסביר לכם למה לא, וכמה רע זה נראה מהצד, אני אשאל אתכם שאלה פשוטה –
מישהו ממכם מתאר את ג'מס בונד, למשל, משתכר כמו בהמה והולך להקיא בשיחים כמו עלוב נפש? "לא", נכון? ובכן, כשתתחילו לזיין בקצב שלו, תהיו רשאים להפסיק לראות בו דוגמא.
ובינתיים - "שותים על פי האיכות לא הכמות".

2. לא שותים לבד. כי אם כן, אז אתם אלכוהוליסטים (סוג של). וחוץ מזה, זה תירוץ נהדר לגרום לה לשתות – "תגידי מה את רוצה שאנשים פה יחשבו שיצאת עם אלכוהוליסט?? אין מצב שאני שותה לבד, את ח-י-י-ב-ת להזמין משהו גם!!!".

3. קוקטלים זה לבנות. ואם המטריות הצבעוניות שתקעו לכם במשקה לא העבירו את המסר ברור מספיק - קבלו את זה כעובדה וזהו. כן... יש יוצאים מן הכלל... אבל אתם בטח לא מכירים אותם.

4. לא שותים משקאות זולים. פשוט לא. אם כואב לכם בכיס, במקום לשתות אבסולוט או פינלנדיה אל תקחו לי שוט של וויט איגל בחמישה שקלים, קחו כבר טקילה וזהו... ובמקום לשתות ג'וני ווקר אדום ולהרגיש מגניב כשאתה לא, תזמינו משקה מקטגוריה אחרת, זול יותר (יענו בירה ולא וויסקי, או מיץ תפוחים ולא בירה מכבי... בקיצור הבנתם).
יוצא מן הכלל אחד – גולדסטאר מהחבית.

5. "אם שותים לא נוהגים". ואני מצטער שאני נשמע פה כמו פירסומת מגלגל"צ או כמו המחנך שלכם מכיתה י', אבל אנשים – ככה זה. אני חושב שאף אחד מאיתנו לא רוצה לנסות להיות פיקאפר בכיסא גלגלים. הכיסאות לא עושים להן את זה... אפילו לא הדגמים הכי מתקדמים (אלה עם השלט החשמלי והנינטנדו...). אז פעם הבאה שאתם חושבים שלנהוג קצת מסטולים זה לא נורא, נסו להריץ כמה שורות פיקאפ בראש, משהו בסיגנון – "מותק, רוצה סיבוב על הכיסא...".

ועכשיו לעניינינו – קודם כל, אם אתם לא ממש מתמצאים בנושא האלכוהול, אני מציע לכם לגלוש קצת בכל מיני פורומים וללמוד. לא כי אתם חייבים לאהוב לשתות, אלא כי זה יותר עניין של תרבות. משהו שכל גבר שמכבד את עצמו צריך לרכוש כידע כללי. אפשר להשוות את זה מצידי להשכלה כללית בגאוגרפיה – אתה לא חייב לטייל בכל העולם בשביל לדעת איפה זה אמסטרדאם ולמה זה טוב...
אבל אם אתם עצלנים וסטלנים (וכולנו יודעים שאתם כן אחרי שחייכתם בשורה על אמסטרדאם...)
מבחינתי, העדפות האלכוהול שלכם לטובת הדייטינג צריכות להתחלק לשלוש קטגוריות על פי מצבי הרוח:

מצב רוח ראשון – "ככה אני, זה מה שאני עושה בערבים, רוצה תצטרפי".

אתם לוקחים אותה לפאב השכונתי שלכם ומזמינים בירה. אתם מכירים את המלצרית, את מי שיושב מצד ימין, את מי שיושב מצד שמאל, ודני (הבעלים) אומר לכם "מה קורה" כשהוא עובר ליד השולחן...
המלצרית אוטומטית, בלי לשאול שאלות, מביאה לכם את הבירה. והבירה יכולה להיות אחת מן השניים – או גינס או גולדסטאר מהחבית.
נא להכיר – בירה כהה מול בירה בהירה. מיובאת מול תוצרת הארץ. בהתאמה.
הגינס משקפת גבריות ומחוספסות, ואם אתם לא רגילים לבירות כהות, ממררת וממרמרת לכם את הפה... אבל עושה רושם אצל הבחורה שמבינה עניין... אך כמה מפליא – בד"כ הן לא... אז לדעתי ככלל, אנחנו נלך על הגולדסטאר! הגולדסטאר היא עממית, ומשדרת משהו בסיגנון "אני סטודנט חופשי" או "זה מה שאני שותה מאז ומתמיד ובכל מצב. רוצה תקבלי את זה כעובדה, לא רוצה? בדרך החוצה תזמיני לי עוד חצי מהחבית".
אי אפשר להפסיד עם גולדסטאר – פשוט אי אפשר. פרט חשוב ששכחתי – אין שליש, רק חצי.
מה קורה עם כל השאר? ובכן... את אלה שבין גינס לגולדסטאר תנסו עם חברים... להתנסות ליד הדייט שלכם משדר חובבנות, וזה לא טוב.
עוד משהו – קורונה זה לבנות.

מצב רוח שני - "אלכוהול זה דבר רציני" או "אני כאן קודם כל בשביל ג'ק וג'וני, ורק אז בשבילך".

וויסקי וויסקי וויסקי. וזה מה שאני אוהב להזמין....
הבעיה היא שלהבדיל מבירה, שאתה מזמין וזהו, כאן יכולים להתקיל אותך... יש מיליון סוגים, אפשר לשתות את זה במיליון דרכים, וכל הברמנים והמלצריות חושבים שזה מגניב ובגלל זה, להבדיל ממשקאות אחרים, לומדים דבר או שניים על התורה שמאחורי המשקה... ככה שאפשר ליפול בפח.
מה עושים? אם אתם טחונים, משננים ואז מדקלמים, בביטחון ואסרטיביות שיפילו את הדייט שלכם מהכיסא, את השורה הבאה– "ג'וני שחור עם קוביית קרח אחת. תודה".
אלטרנטיבה הולמת – "גלן פידיך 12 שנה עם קוביית קרח אחת. תודה".
ואם אתם פחות טחונים..? בבקשה – "ג'יימסון בלי קרח. תודה".
אלטרנטיבה הולמת – "גרנט'ס שרי, בלי קרח, תודה".
אני לא מאמין שיהיה מצב שלא יהיה להם את ארבעת אלה... הם די קלאסים.
לכל הטעיה של הברמן המתחכם, בסגנון "אתה רוצה שאני אמליץ לך על משהו..?", או "אתה אוהב את הוויסקי שלך מעושן?", תתעלמו כאילו אין מחר ותמשיכו לדקלם את השורה שכתבתי למעלה.

מצב רוח שלישי – רומנטי.

אם אתם בקטע של רומנטיקה, משמע – "ים" או "ערב גבינות ויין" אצלך/לה בבית. תביאו בקבוק יין.
בבקשה אל תהיו מאלה שמזמינים כוסית בפאב! זה פלצני, מיותר, ויקר מאוד יחסית למחיר הבקבוק.
מה לקנות? אני לא נכנס פה לפרטים והסברים כי זאת תורה שלמה, אבל כל יין שמחירו עולה על 30-40 ש"ח יעשה את העבודה נפלא.
לבן או אדום? העדפה אישית שלי - אלא אם כן אתם אוכלים דגים (ואתם לא), תלכו על אדום.
סתם כי לדעתי הוא משדר הרבה יותר רומנטיקה בגלל הצבע והקונצנזוס, וכי הוא טעים לי יותר.
לא להיות בהמות ולא לשתות יותר מדי. יין על קיבה ריקה מאוד מאוד משכר, ואתה לא רוצה שהיא תקיא עליך בסוף. כוסית אחת, שתיים, על קיבה ריקה זה מספיק לחלוטין.
הערה חשובה – שאני לא אראה מישהו ממכם בים שותה יין מתוך כוסות פלסטיק!!!!!!!!
ברצינות, תנו כבוד לתרבות היין (והאלכוהול בכלל) ותתארגנו על שתי כוסות יין מהבית. כל משקה יש לו את הכוסות שלו, הן לא רק משפיעות בשיאים על הטעם, אבל גם משדרות לבחורה את מה שאתם...
או יותר נכון, מה שאתם לא – ילדים ברברים בני 16 שרק מחפשים דרך לשכר ולהשכיב אותה.

עד כאן השיעור היומי בנושא "שתיינים בשקל".
GO GET THEM DRUNK!!!

WOLF


רוצה לקבל בחינם סדרה של מאמרים שילמדו אותך שלב אחר שלב איך להצליח עם נשים ואיך אתה יכול להתחיל עם כל אחת?

כל מה שעליך לעשות הוא למלא את כתובת המייל שלך בתיבה למטה ובכל כמה ימים יגיע אליך מייל עם מאמר מפורט שייקח אותך עוד כמה צעדים להצלחה.
וזה עוד לא הכל! מייד לאחר ההרשמה תוכל להוריד את הספר האלקטרוני "המפתח להצלחה עם נשים". ספר שאלפי גברים בישראל התחילו להשיג הצלחות בעקבות קריאתו. עכשיו גם אתה תוכל להיחשף לידע שיש בו.

"המפתח להצלחה עם נשים"
הורד עכשיו בחינם!

מלא את הטופס הבא ותקבל קישור להורדת המדריך למייל:

:
:
יחד עם המדריך אנו נשלח לך בחינם טיפים, מאמרים והצעות של מאפי שיעזרו לך להצליח עם נשים.
תוכל להיגרע מהניוזלטר בכל עת שתרצה.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: