10 דברים שלא עושים במיטה

זמן רב חשבתי מה לכתוב על הבוקר שיהיה לכם מה לקרוא בערב. אז הכנתי את האווירה, נס קפה בדלי ענק, קולו של מארק אנטוני ברקע[קצת סלסלה לא יזיק], לקרוא הודעות בפורמים רבים, לכתוב בוקר טוב לכל מי שאני אוהב[אם לא קיבלתם זה אומר שלא הייתם מחוברים :)]. כבר כתבתי טיפים עבור נשים מה לעשות במיטה, וכבר עניתי על השאלות שהבתולות שואלות אותי ומה נשאר? נשאר לכתוב מה לא עושים במיטה. כשאני כותב 10 זה לא תמיד בדיוק 10 פשוט 10 זה מספר מאוד יפה ועגול :), כולם רוצים להיות עשר, כולם רוצים לקבל 10 בכל המקצועות, ומה גם שחסר אפס מלפנים על מנת שייצא פרפר[if you know what I mean :)].

והרי מובאים הדברים שפשוט לא עושים בזמן שנמצאים עם מישהי במיטה, כמובן זה לבנים שאמורים להיות אקטיביים. ווויי נזכרתי במשהו פעם שאלו אותי מה זה זיון גרוע, זיון גרוע זאת מישהי שלא זזה שוכבת כמו בול אץ מטומטם ולא יודעת מה לעשות עם עצמה. אך ישנם בנות שגם נוהגות לעשות חלק מהדברים פה, פשוט הטעויות הראשונות שלהם נכנסו עמוק עמוק בתור ההרגלים שלהן. ממש מוזר אפשר למלא מיליוני ספרים בנושאי סקס ועדיין יהיה על מה לכתוב :) נושא כל כך עשיר תוכן.

המדריך מבוסס על מספר מקורות, וגם המלצות שקיבלתי מבנות, חברים ואינטרנט.

1. ההכנה, אם אתה לא תנשק אותה ותתקדם ישר לאזורים יותר אינטימיים זה יגרום לה לחשוב שאתה משלם לה לפי דקות ומנסה להשיג כמה שיותר בזמן שלך ע"י וויתור קטעים לא נחוצים לך. וזה לא ממש נעים לה. נשיקה חמה אפילו לוהטת משחקת תפקיד חשוב ביותר בforeplay שלכם אז תשדל היא תתחרמן מהנשיקה הזאת.

2. גילוח, וואי למדתי על בשרי :). אז מה שזה סקסי, אז מה שזה גורם לכם להיראות יותר בוגרים, מסתוריים וכו´. בנות פשוט לא אוהבות להתנשק, להתחרמן ולהרגיש כל הזמן את הצביטות האיומות האלו. תנו לי לשאול אתכם, נסיתם פעם לנשק גבר שלא התגלח ואתם כן, נכון כל העקיצות האלו ממש לא נעימות אז תחשבו מה היא מרגישה ? אתה מנשקים אותו, וכל האזור השפתיים שלה אדומים מהגירוד. מלקקים לה את הפטמה וגם מגרד, ומה יקרה אם תרצו לרדת לה? כמובן יש את המוזרות שאוהבות מגע הזיפים על הפנים שלהם.

3. נו אז יש לה שדיים, ומה בדיוק תעשה איתם? :), קושיה? אז כולנו מסתכלים ברחוב על השדיים שלה אבל כשמגיעים איתה לערום, נזכרים בזוג השדיים ומדמיינים שאנחנו בודקים מלונים בשוק? מה יש לך שאתה סוחט אותה כאילו שהם לימון? אין משהו מיוחד בשדיים חוץ מהפטמות. מה שכן אפשר ללטף, לסחוט ממש חזק בזמן סאדו קטן :).

4. לנשוך לה את הפטמה? תבין איבר מאוד רגיש, אז תהיה עדין איתם, לא יצא לא חלב אם תנסה למצוץ חזק ככל שתחזק, אם היא עדיין לא נכנסה להיריון, אז תכניס אותה להיריון והיה לך חלב בשפע. לקק ותמצוץ אותם מאוד בעדינות אפשר גם להצליף בהם עם הלשון.

5. מי מסובב את הפטמות? אז תפסיקו, אתם לא תעלו על שום תחנת רדיו :) אם תמשיכו לסובב את הפטמות בין שתי אצבעות. כמובן יש כאלו שאוהבות, גם אוהבות קליפסים על הפטמות גרר...

6. גוף של האישה הוא לא מחלוק לדרום וצפון, כמו שרבים נוטים לחשוב. ישנם עוד מקומות רבים ששווה להשקיע בהם זמן ולא לרוץ ישר לאזור הפוט להחדרת הפין.

7. לא להיות כלבים מיוחמים, כשאתה מגיע לרגע של החדרת הפין הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות זה שתתחיל את הקצב ההחדרות מכמה אלפי RPM :), לאט לאט אחי, מה אין לך רישיון? אתה לא קודח שם משהו, יכאב לה, חבל.

8. גומר מהר מידיי? תכין תוכנית ב´, העיקר שתביא אותה לסיפוקה [טוב לא חובה אבל עדיף אם תרצה לשחר איתה את החוויה].

9. גומר לאט מידיי? [מודה באשם], וזה ממש מעצבן, בנות לא אוהבות שאתה חודר להם במשך חצי שעה. [שרמוטות מי התלוננה שאנחנו לא יכולים להחזיק שעה? אפשר לחשוב שאת רוצה שנחזיק שעה!] זה כבר הופך להיות משעמם והיא רק מחכה מתי זה ייגמר[איי הטראומה]. לפחות תדליק מוזיקה שיהיה לה מה לעשות במהלך המרתון שלך :).

10. לשאול לשלומה, עדיף שלא אם אתה לא מזהה לפי הרעידות שלה והאנחות, עדיף שלא תשאל, אם היא תרצה היא תכוון אותך לבד.

11. לגמור לה בפה. תגידי גולם טעמת פעם זרע? מגעיל מלוח ובנוסף החלק הלבן של הביצה חח מגעיל. אם היא בירידה תודיע לה לפני שאתה גומר, אם היא אמיצה היא תבלע לבד בלי הבקשות שלך. מה הקשר סרטים? משלמים להן כאילו דאא!

12. ולסוף גמרתם? סבבה. מה תודה? מה הקשר?!! לעולם אל תגיד תודה על סקס, אתה עושה לה טובה היא צריכה להודות לך. [הייתי חייב אני שוביניסט :)].

כמובן רובינו כבר מכירים הכל. אבל חשוב להיזכר ולהימנע מהטעויות. תגיבו תנו עוד טיפים וה"לא עושים" דברים....

אבוד בשאלות


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: