האם לקבל פאקים של בחורות?

לא צריך לקבל שום פאק שלא היית מצפה שיקבלו אצלך.

בחורה שמאחרת לדייט בלי להודיע מראש - לא מקובל. כשהיא תגיע למקום הפגישה, הגיוני שאני אהיה כבר בדרך החוצה משם.
בחורה שמבטלת דייט ברגע האחרון, אומר לה שהיא תהיה אחראית לפצות אותי וסוגר שיחה = התחילה כבר ברגל שמאל.
בחורה שעסוקה בדברים אחרים בדייט שנקבע למקסימום שעה - לא מקובל.
בחורה ששואלת שאלות שטחיות (למשל "מה העדה שלך?" "איזה אוטו יש לך?" "כמה אתה מרוויח?") ולא מבינה את טעותה - לא מקובל. אומר לה "אנחנו לא משדרים על אותו גל". סוגר עניין.

אז יש המון "פאקים" שאני לא מוכן לקבל, או לפחות לא לקבל על "מצב אוטומטי", כלומר, הקבלה תלויה בצד עם ה"פאק" לשכנע אותי לקבל אותו. לא ייתכן שאדם יעשה מעשה מביש, ואחר כך גם ייקח כמובן מאליו ש"יעבירו לו" את זה.

המשאב החשוב ביותר בחיים הוא זמן. אם אין כבוד בין אחד הצדדים למשנהו, הסיבה כבר לא מעניינת אותי, אישית. מי שמבזה את כבודו של הצד השני, עליו ורק עליו, מוטלת האחריות לתקן את הנזק.

הטעות הגדולה ביותר שאנשים עושים לדעתי היא שהם מנסים להחליט באופן שכלי-הגיוני אם להמשיך או לא. הדבר הראשון שצריך להאזין לו כשמדובר בהיכרות למטרות רומנטיות הוא הלב. פגעו בך? מתייחסים אלייך לא יפה? אתה מרגיש רע על הנשמה? תגיב! תסיק מסקנות! אל תילחם ברגשות השליליים שמישהו גורם לך, במיוחד אם אתה יודע שהאנשים שאוהבים אותך לעולם לעולם לא היו גורמים לך להרגיש כך!

אני לא רואה את הדייקנות שלך בזמנים כ"פאק". מי שלא מתסדר עם זה, לא מתאים לך, נקודה. אין יותר מה להרחיב. את לא תתאימי את עצמך לאדם שאינו דייקן, שיאחר, שלא יהיה סגור על עצמו מבחינת תוכניות להערב וכו'.

אני למשל, אם בחורה לא סגורה על עצמה מבחינת זמנים, מבין שהיא צריכה מסגרת זמן: אומר לה, מחר ב-8 בערב אני פוגש אותך ב-X. מציב לה עובדה. אם לא נוח לה, נותן לה עוד אפשרות. לא נוח לה, אומר לה תתקשרי אליי שתדעי מה נסגר איתך, סוגר שיחה. מוחק אותה מרשימת האפשרויות שלי, אם היא תתקשר, אני אופתע לטובה. ככה _אני_ עובד.

זה משליך על כל תחומי החיים. אני למשל הזמנתי שלשום בלון גז מ"פזגז". הם קבעו איתי להיום, ושאלתי את הפקידה פעמיים "אתה מגיעים ביום רביעי, ערב חג, בבוקר, נכון?". אמרה כן. "תתקשרו אליי לפני, נכון?" אמרה כן. עכשיו התקשרתי ואמרו לי "הם כבר לא עובדים עכשיו".

לא כעסתי. התבדחתי. אמרתי לה בציניות "אה סבבה, לא נורא, אני פשוט אתקע בלי גז כל החג". היא אומרת לי "ביום ראשון יצרו איתך קשר". אמרתי לה "מה באמת?! אמממ.... תני לי לחשוב. אני אגיד לך מה נעשה, עכשיו את לוקחת את ההזמנה שלי ומבטלת אותה!!!!". היא הייתה בשוק, אמרה לי "זה פשוט הטכנאי... הוא לא מצא את הבלון גז שהזמנת". אמרתי לה "וואו! עכשיו הגענו לשלב של תירוצים מהגנון...". היא הוסיפה שהיא תתן לי את המנהלת שלה. שהמנהלת ענתה אמרתי "שלום, אחרי שהוכחתם מעבר לכל ספק שאתם מאוד לא רציניים, ולא מסוגלים לתת אמינות בשרות, אני רוצה לבטל את ההזמנה, ולתת לחברה מתחרה שלכם צ'אנס". היא גם הייתה בשוק, התחילה לגמגם שהיא נורא מצטערת. אמרתי לה שגם אני מצטער נורא... שבחרתי ב"פזגז"...

אז אולי מישהו אחר היה בולע את כבודו, ומחכה כמו ילד טוב ליום ראשון, אבל נשאר עם הרגשה מגעילה שדפקו אותו. ככה זה, מי שמזלזל בך תמיד ימצא תירוצים לעצמו, ואם אתה טיפש מספיק, אתה גם תאכל את הלוקשים האלו.

הקיצר, אם אין לאדם כבוד לעצמו, אף אחד לא ייתן לו כבוד, לא רק בדייטים.

ליאון ב.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: