שדה התותים

תיאור
עכשיו אני אתאר לך משהו ואשאל אותך כמה שאלות.
תארי לעצמך, את מטיילת באזור כפרי ופתאום נתקלת בשדה, בו צומחים מפתים למראה, תותי שדה אדומים ובשלים! את בדיוק רעבה ומסביב אין אף אחד. גדר,

זהו המכשול היחיד המפריד בינך למעדן הטעים.
1. ד"א, מה גובה הגדר הזאת? איך את מתארת אותה לעצמך?
2. ככה או אחרת את מצליחה להגיע לשדה ומתחילה לקטוף ולאכול מהתותים. כמה תותים את תאכלי?
3. במפתיע מופיע חקלאי/בעל השדה/שומר, שאת התותים שלו את אוכלת. מה את אומרת לו? האם את מבקשת סליחה? איך את מתנהגת?
4. מיד לאחר שהכל נאמר ונעשה, איך נראה לך הטעם של התותים שאכלת? וכאשר את מסתכלת על העבר, איך את מרגישה את עצמך אחרי שההרפתקאה הקטנה הזאת הסתיימה? איך את תנהגי בפעם הבאה?

פרשנות
תותי שדה - מתוקים, מפתים אווריריים, סמל ידוע למשיכה מינית ותשוקה. איך שתיארת לעצמך את התסריט הזה, מתאר את היחס שלך להרפתקאות רומנטיות וסקס.
1. גובה הגדר שתיארת לעצמך, מראה על רמת השליטה העצמית שלך והתנגדות לפיתוי מיני. כמה שהגדר יותר גבוהה, ככה השליטה שלך גבוהה יותר. מי שאומרת שיש חוט תייל בלבד בגובה הרגליים, מוכנה בקלות להיכנע לפיתוי :)))
2. כמות התותים שאכלת - זוהי כמות הגברים שהיית יכולה (או רוצה) להיות אתם בו זמנית. אם אכלת רק תות שדה אחד או אף לא אחד, אז כנראה גם בחיים את נוטה להיות נאמנה למישהו אחד או למונוגמיה. מספרים דו ספרתיים רומזים על חוסר סיפוק ונימפומניה פוטנציאלית.
3. הצדקה בפני הבעל הבית מצביעה על הרציונליצזיה שלך, זאת אומרת הסבר לסובבים או הצדקה לחוסר הסיפוק שלך.
"מצטערת, אני לא אעשה זאת יותר", "לא יכולתי לשלוט בעצמי, הם נראו כאלה מתוקים ומושכים", "למה מה קרה? רציתי ואכלתי! זה ענייני", "היה מאוד טעים, אני יכולה לקחת עוד כמה?" כל אלה מראים איך שאת מסבירה לסובבים ומצדיקה את הרצונות וההתנהגות שלך בקשר לתשוקה, סקס והמעשים לך.
4. התיאור שלך וטעם הפירות, מראים על הרגשות שלך והזיכרון אחרי הרפתקאה רומנטית.
"האמת הם לא היו כאלה מתוקים, לא הייתי צריכה לטרוח", "לא משהו מיוחד, אבל לפחות איזושהי הנאה", "הם היו כל כך עדינים וטעימים וכל כך מושכים רק בזה שהיו אסורים..."

את ההסבר יש לתת לאחר ששאלת אותה את כל השאלות. תשתמשו בדמיון, מה שכתוב כאן, זהו רק מבנה מאוד גס. תתאימו את ההסבר שלכם למה שהיא אומרת, תקשרו דברים אחד לשני בצורה כזאת שהיא תרגיש בסוף שהיא חשפה בפניך את עצמה בלי להיות מודעת לזה :)))
רוצה לקבל בחינם סדרה של מאמרים שילמדו אותך שלב אחר שלב איך להצליח עם נשים ואיך אתה יכול להתחיל עם כל אחת?

כל מה שעליך לעשות הוא למלא את כתובת המייל שלך בתיבה למטה ובכל כמה ימים יגיע אליך מייל עם מאמר מפורט שייקח אותך עוד כמה צעדים להצלחה.
וזה עוד לא הכל! מייד לאחר ההרשמה תוכל להוריד את הספר האלקטרוני "המפתח להצלחה עם נשים". ספר שאלפי גברים בישראל התחילו להשיג הצלחות בעקבות קריאתו. עכשיו גם אתה תוכל להיחשף לידע שיש בו.

"המפתח להצלחה עם נשים"
הורד עכשיו בחינם!

מלא את הטופס הבא ותקבל קישור להורדת המדריך למייל:

:
:
יחד עם המדריך אנו נשלח לך בחינם טיפים, מאמרים והצעות של מאפי שיעזרו לך להצליח עם נשים.
תוכל להיגרע מהניוזלטר בכל עת שתרצה.

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: