טכניקת קישור מחשבות

אנו מרבים לתת את רוב המשקל בקומוניקציה בין שני אנשים לשפת הגוף ולמסר שמועבר, מאשר למשמעות המילים. ביחד עם זאת, המילים עצמן הן כלי חזק ביותר, שאם נשתמש בו בחכמה, נקבל עוד כלי לאוסף, שיפתח בפנינו הרבה דלתות.
בראשן של נשים מתרחש אי סדר נוראי. בלאגן כזה, שלא הייתי רוצה לאחל לאף גבר. רצונות מנוגדים, מחשבות על דבר אחד ובאותו הזמן על הדבר המנוגד לו, בלבול וחוסר בהירות. לפעמים צריך פשוט לעזור להן לחשוב בכיוון הנכון.
טכניקת קישור מחשבות, זוהי טכניקה שמאפשרת לשתול לתוך המחשבות של בחורה, את המחשבות שאנו רוצים לשתול בה. זהו סוג של וירוס מחשבתי שאין לה ממש שליטה עליו ויכולת להתנגד (ללא כוונה מודעת לעשות זאת).
השיטה מאוד פשוטה. לקשר את המחשבה שאנו רוצים לשתול לדברים הרגילים/הרוטינות/משהו הגיוני לחלוטין אל .

המבנה הוא כזה:
ככל שאת ....(דבר הגיוני כלשהו, משהו שהיא עושה או חושבת בד"כ) את יכולה להבחין/שמה לב/מתחילה .... (המחשבה שרוצים לשתול)

דוגמאות:
"ככל שאת מדברת איתי יותר בטלפון, כך את מצפה יותר לפגישות שלנו."
"את שמה לב, שכשאת חושבת על החבר שלך, את בעצם מתחילה לחשוב עלי?" (מה אתם חושבים שיקרה פעם הבאה, כשהיא תחשוב על החבר שלה?)
"את יכולה להרגיש, שכל פעם שאת מסתכלת לי בעיניים, מתעורר בך רצון עז לנשק אותי?" אחד המורים שלי לפיקאפ בשם Lesley, אוהב להפרד אחרי פגישה עם בחורה, בצורה הבאה: "את תחשבי עלי, לפני שאת תלכי לישון. ולפני שאת תורידי את הגרביים את גם תזכרי בי. ואם את תחשבי עלי אחרי שאת תתעוררי בבוקר, זה אומר שהתאהבת בי!"

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: