כשהיא אומרת: אני לא רואה לקשר הזה עתיד

בוגר יקר שלום,

היום אני רוצה לדבר איתך על אחד השיעורים החשובים ביותר בתחום התקשורת עם נשים (ולמעשה גם בתקשורת עם בני האדם בכלל) ואני אתחיל בשאלה.

כמה פעמים מצאת את עצמך במצב הבא:

אתה מכיר בחורה, השיחה הראשונה ביניכם היא מאוד מוצלחת, בסוף השיחה אתה מבקש את מספר הטלפון שלה, היא רושמת, אתה נפרד ממנה לשלום. בתוך זמן קצר אתה מתקשר אליה וגם השיחה בטלפון מתנהלת בצורה אופטימלית. אתה קובע להיפגש איתה, נפגשים, יוצאים, נהנים, מבלים, מתנשקים, נפרדים לשלום.

בדרך הביתה אתה אפילו משתעשע במחשבה שאולי מצאת סוף סוף את האחת שלך ויכול להיות שזו תהיה החברה הבאה שלך. אתה מתחיל לדמיין מה החברים שלך יגידו עליה, ואיך זה יהיה להביא אותה לארוחת ערב וכן הלאה.

במהרה מגיעה שיחת הטלפון הבאה או לסירוגין הפגישה הבאה ולמרבה ההפתעה הבחורה אומרת לך שהיא מתנצלת אבל היא לא רואה לקשר הזה עתיד, שהיא כרגע עסוקה בלימודים או בקריירה שלה ונכון לעכשיו היא הייתה מעדיפה לסיים את הקשר הזה.

אם מצב כזה, או לפחות דומה לזה, קרה לך פעם ונותרת מבולבל ומלא בשאלות כמו: "למה?" או "איך יכול להיות שהיא לא רואה לקשר הזה עתיד אחרי התחלה כל כך מוצלחת?", המאמר הזה הוא בשבילך.

אני מנחש שאחרי מקרה כזה אחת השאלות המרכזיות שאתה רוצה לשאול היא: "מה אני עשיתי לא בסדר?" או יותר נכון כמו שלמדת אצלנו: "מה יכולתי לעשות טוב יותר?".

האמת היא, שלא יכולת לעשות שום דבר.

אני לא יודע עד כמה מה שאני כותב כאן מפתיע אותך, אבל אין שום דבר שיכולת לעשות טוב יותר על מנת להצליח עם הבחורה הזאת יותר ממה שהצלחת. הסיבה המרכזית לכך היא: שזה לא שלך.

ולמה אני מתכוון?

הסיבה שבגללה הבחורה הזאת בחרה לסיים איתך את מה שהתחיל להיווצר ביניכם, לא קשורה אליך בכלל. היא קשורה נטו אך ורק אליה. היא קשורה לעבר שלה, למה שהיא עברה עם גברים אחרים בחייה. היא קשורה לפחדים שלה. היא קשורה לאמונות שלה. המקסימום שזה יכול להיות קשור אליך זה לתדמית שלך בראש שלה, וגם זה לא באמת קשור אליך אלא קשור אליה ולתדמית שיש לה על גברים בכלל בחיים שלה.

עכשיו נשאלת השאלה: "איך זה עוזר לי במצבים כאלה? מה אני עושה אם אני עדיין רוצה את הבחורה הזאת?". אני אגיד לך את האמת - אני אחד שמאמין שאין בחורה שאי אפשר להשיג. כל בחורה שאתה מספיק תתאמץ בשביל להשיג אותה, אתה תשיג אותה בסופו של דבר. כל השאלה היא כמה זמן זה ייקח ואיזה מחיר אתה תצטרך לשלם בדרך.

איך שלא תסתכל על זה יש לך רק שתי אופציות:

1) לוותר על הבחורה ולהמשיך הלאה. וזה מה שהייתי ממליץ לך.
2) להילחם עד שאתה משיג את הבחורה הזאת ולהיות מוכן לשלם את המחיר שזה ידרוש.

בנוסף לזה שאני מאמין שכל בחורה אפשר להשיג, אני גם לא מאמין שצריך "להילחם" על אהבה. אהבה בעיניי זה דבר שבא ברכות.

מהו הדבר הכי חשוב שעליך להבין?

אם אתה מרגיש שעשית הכל נכון, הוצאת את המקסימום שיכולת מעצמך, ואתה אומר "לא יכולתי לעשות שום דבר יותר טוב ממה שעשיתי כדי לשנות את המצב", סימן שבאמת עשית את כל מה שהיה באחריותך.

יצירת קשר עם בחורה הוא כמו ריקוד טנגו שעבורו צריך שניים. אתה לא יכול ולא אמור לקחת את כל האחריות על עצמך בעניין הזה. אתה רק יכול להוציא את המיטב שבך ולהיות שלם עם התוצאות ועם מה שיבוא לאחר מכן. וזה בדיוק ההבדל בין לוותר על הבחורה בתחושה שנכשלתי, הפסדתי ועשיתי טעויות לבין לשחרר את הבחורה לדרכה בשלמות וביטחון מתוך הידיעה המוחלטת ש"זה לא שלי", כי את מה שיכולת עשית וגם הבחורה עשתה את הבחירה שלה.

שלך בהרבה אהבה,
דודי ארבלי

דודי הראה לך שהאחריות על ההצלחה שלך מתחלקת בינך לבין הבחורה. יחד עם זאת, את החלק שלך ב"טנגו" הזה, עליך לבצע בצורה כמעט קרובה למושלמת, כדי שהבחורה תקבל את ההחלטה שאתה רוצה, בסבירות גבוהה יותר.

במילים אחרות, אתה יכול להפיל את ה"אשמה" על הבחורה, רק לאחר שמצידך עשית את המקסימום שלך. כדי לעזור לך להוציא מעצמך את הגרסה הכי טובה שלך, אנחנו פותחים את ההרשמה למחזור האחרון של קורס "שלב ג'- מיומנויות תקשורת".

בקורס זה אתה תלמד:

- איך אתה יכול לבנות חיבור אינטימי ועמוק עם כל בחורה, בשיחה ראשונית.
- איך לתת לבחורה להרגיש שיש לך את התכונות שהיא מחפשת בגבר.
- איך למצוא את אותם המכשולים והצדדים החלשים שלך, שכל הזמן מכשילים אותך בלי שאתה מודע לזה.
- איך "לשתול" בתוך הראש שלה מחשבות על סקס איתך.
- איך לנהל שיחה זורמת על כל נושא שאתה רוצה, כמה זמן שאתה רוצה ולגרום לאדם אחר להרגיש שאתה מומחה בנושא הזה (גם אם אתה לא מבין בו כמעט כלום).

וזה רק קצה הקרחון של מה שנלמד שם...

הקורס יתקיים ב 20-21 בדצמבר. מכיוון שזו הפעם האחרונה שהקורס הזה מתקיים, יש ביקוש ענק אליו וכמות המקומות מוגבלת על ידי מספר מקומות הישיבה בכיתה. לכן יש לתפוס בו מקום מראש, לפני שהמקומות ייגמרו.


מוכן להפוך למומחה לטכניקות שיקפיצו
את ההצלחה שלך עם בחורות לגבהים חדשים?
מלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים ללמד אותך להשיג הצלחה עם נשים, בעזרת כישורי התקשורת וההשפעה שלך.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.
שם פרטי:
מספר טלפון:
דואר אלקטרוני:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: