איך להשיג סקס עם הידידה שלך ולהפוך אותה לבת זוגך

עד כמה אתה רציני בנוגע להצלחה שלך עם נשים?

אני לא מכיר אף גבר שבוחר בצורה מודעת להישאר לבד, לא להבין איך לעניין נשים, ואולי אפילו מקבל על עצמו להרגיש "לוזר" עם נשים, למשך כל חייו.

אני יודע שאתה לא כזה, ואתה רציני כשאתה רוצה להגדיל את היכולת שלך לגרום לנשים לרצות אותך. אחרת לא היית קורא את מה שאני כותב.

זה לא מובן מאליו שאתה משקיע בלשפר את עצמך ואת הכישורים שלך עם נשים. רוב האנשים לא עושים את זה - כל הכבוד על זה!

רובנו, הגברים "הרגילים", זקוקים לאותו הדבר שייתן לנו את קפיצת המדרגה שאנו זקוקים לה כדי להתחיל להצליח עם נשים כמו שתמיד רצינו.

כדי להיות בטוח שאתה סוף סוף תנקוט פעולה כדי להשאיר מאחור את כל חוסר ההצלחה, חוסר הביטחון וחוסר הידע לתמיד, ותגדיל ב-90% את ההצלחה שלך עם נשים כבר בתקופה הקרובה, הכנתי בשבילך משהו מיוחד..

הנה התוכנית:

אני הולך לתת לך את הספר "סודות הפיתוי" לנסיעת מבחן למשך חודש!

אני כל כך בטוח שהספר הזה יעזור לך להכיר יותר נשים, לעניין אותן להיות הגבר שהן רוצות להיות איתו, שאני נותן לך את הספר להתנסות ל-30 יום.

אם תוך 30 יום מהרגע שתקבל את הספר, תחליט שאתה לא רוצה אותו מסיבה כלשהי ... שלא מצאת בו דברים מספיק שימושיים בשבילך, תוכל להחזיר לי את הספר ואני אחזיר לך את כל הכסף ששילמת עליו, ללא שאלות מיותרות!

הסיכון שלך הוא אפסי, אני לוקח את כל הסיכון על עצמי.

אני רוצה לעזור לך להגדיל את ההצלחה שלך עם נשים פי כמה, וזו הדרך היחידה שלי להראות לך את העוצמה של הספר הזה ושל הידע שיש בו.

בנוסף, אני אתן לך במתנה את הרצאת הוידאו "איך להשיג סקס עם הידידה שלך ולהפוך אותה לבת זוגך", שבה אני מסביר איך לפעול כדי שמישהי שרואה בך היום רק ידיד תרצה אותך בתור בן הזוג שלה.

גם אם תחליט להחזיר לי את הספר, עדיין תוכל לראות את ההרצאה הזו.


אני מקווה שאתה מבין שאני לא יכול להשאיר את ההצעה לאורך זמן... לכן, אני אעשה את זה רק ל-72 השעות הקרובות (3 ימים).

אם אתה אומר לעצמך "אני רוצה לגרום לבחורות להתעניין בי ולרצות אותי", אתה מוכן לקבל את הידע על איך לעשות את זה.

ואם אתה מוכן, הנה רק כמה מהדברים שאתה תקבל בספר "סודות הפיתוי":

V  בעמוד 18, אני אראה לך איך אתה יכול לגשת לכל בחורה בקלות, ולהתחיל איתה בשיחה זורמת ומעניינת, גם אם היום אתה מתבייש או חושש לעשות את זה...

V  בעמוד 53, אני אחשוף לך את הטקטיקה האולטימטיבית-פסיכולוגית שכל גבר "רגיל" יכול להשתמש בה כדי לגרום לבחורה לבחור בו, על פני כל הגברים האחרים (גם אם הם נראים הרבה יותר טוב).

V  בעמוד 63 אני אתן לך הסברים פשוטים שיראו לך כיצד אתה יכול לבנות ביטחון עצמי שלא ניתן לערעור, שנולד אצלך בפנים וגורם לנשים להימשך אליך כמו אל מגנט, ושבעזרתו תוכל לגשת לכל בחורה... בכל מצב.. בלי להרגיש פחד מדחייה ובלי להתרגש.

V  בעמוד 79, אני אחלוק איתך את 5 הדברים שאתה יכול לעשות ב-10 הדקות הראשונות של השיחה שלך עם בחורה, שיגרמו לה לרצות אותך ולנסות להרשים אותך...

V  בעמוד 104, אני אראה לך איך אתה יכול לזהות בחורות שרוצות אותך. יכול להיות שאחת הידידות שלך מפנטזת עליך ואתה אפילו לא יודע את זה...

V  בעמוד 147, אתה תלמד כיצד בשיחה פשוטה עם בחורה, לגרום לה להתגרות מינית ולרצות אותך בצורה מטורפת.

V  בעמוד 187, אני אראה לך מה חשוב לעשות בכל שלב, כדי להגיע לסקס עם הבחורה שהיכרת.

הדברים האלה הם רק קצה הקרחון של מה שיש בספר. כבר אמרתי שהוא מדהים והוא העבודה של חיי?

בכל יום אני מקבל מיילים מגברים שמיישמים את השיטות הפרקטיות מהספר ומספרים שבצורה דרמטית הגדילו את ההצלחות שלהם עם נשים מאז.

השקעתי שנים של התנסויות, כדי למצוא ולארגן את כל הידע הזה לתוכנית מסודרת אחת ועכשיו אני מגיש לך אותו על מגש של כסף, בלי שתצטרך לשבור את הראש לבד, ולעבור אינסוף כישלונות כדי למצוא את מה שעובד.

אני כבר עשיתי את זה בשבילך.

זה אומר שאם אתה מחליט להשאיר מאחור את כל חוסר הידע, ומוכן להתחיל ממש עכשיו לגלות את הדברים הכי עוצמתיים להצלחה שלך עם נשים... הספר מחכה לך לחודש התנסות + הרצאת וידאו במתנה!

הנה עוד משהו חשוב.

לא מוכן להוציא כמה עשרות שקלים כדי להשיג את האהבה של חייך? להיות גבר שנשים מתעניינות בו ונמשכות אליו, ולחיות את חיי הזוגיות שאתה רוצה?

אז אני חייב להיות כנה איתך... אין שום דבר נוסף שאני יכול לעשות בשבילך, ואני מאחל לך המון מזל.

אבל... אם אתה באמת מוכן שתהייה לך ההצלחה עם נשים שאתה חולם עליה ושמגיעה לך.. אז וותר על כמה בירות בפאב החודש או על כמה כוסות קפה השבוע והשתמש בכסף הזה כדי לדאוג לפן הזה של החיים שלך אחת ולתמיד!

ואלו החיים היחידים שלך...

בגלל שאני לא יכול להשלים עם הרעיון שמישהו מהתלמידים שלי לא יתחיל להצליח עם נשים כשלמעשה זה כל כך קל כשיודעים כיצד, אני רוצה לתת גם לך הזדמנות להשיג את זה.

כמו שכבר כתבתי, כדי להיות בטוח שאתה תצטרף לשורת התלמידים שלי שכבר שינו את החיים שלהם, אני נותן לך את ההצעה הזו.

מהרגע שתקבל את הספר, יהיו לך 30 יום לקרוא אותו ולבדוק בעצמך כיצד הדברים האלה עובדים עבורך. ואם תחליט שזה לא תורם לך מספיק, תוכל להחזיר את הספר ולקבל עליו החזר כספי מלא.

ההצעה הזו תיעלם בעוד 3 ימים בדיוק. היא מטורפת, אבל מי שמפספס אותה, הוא לדעתי מטורף עוד יותר...

אל תיתן לחיי הזוגיות לחלוף על פניך ולהשאיר אותך בצד...

אם החלטת שאתה מוכן להכניס את ההצלחה עם נשים אל תוך חייך, זו ההזדמנות שלך לעשות את זה.

 אני רוצה להתחיל להצליח עם נשים!
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: