מה כל ידידה מפחדת שתעשה לה

היי,

מכיר את זה שאתה פוגש בחורה שאתה מכיר מהעבר ולא ראית אותה מלא זמן?

למשל מישהי שעבדה או למדה איתך באותו המקום, או אולי שירתה איתך באותו הבסיב בצבא והיה יוצא לכם מדי פעם להגיד שלום אחד לשני? ואולי אפילו הייתם ידידים לפני הרבה זמן...

וכשאתה פוגש אותה שוב כעבור זמן, אתה מגלה שהיא נראית מעולה ואפילו פנויה. והמחשבה שמייד עולה אצלך היא: "מעניין אם יש לי סיכוי איתה?"

אני רוצה להראות לך בעזרת דוגמא, איך אפשר להפוך "ידידה מהעבר" לחברה שלך בהווה. מה צריך להגיד לה ואיך להתנהג, כדי שזה יקרה.

אחד הבוגרים שלנו נקלע לסיטואציה שבה הוא פגש מישהי שלא ראה אותה 4 שנים, אבל הוא קפץ על ההזדמנות והתנהג בדיוק כפי שלימדנו אותו, כדי שיצא לו איתה משהו. מה שהוא עשה היה פשוט ומדוייק והשיג בדיוק את המטרות שהוא רצה.

מוכן לקרוא איך הוא עשה את זה וללמוד ממנו?

איך הוצאתי טלפון מבחורה שלא דיברתי איתה כמה שנים

אני יודע שאני יכול להוציא טלפון כמעט מכול בחורה שארצה! נכון שזו לא המטרה ואני עכשיו בקטע של שדרוג לעבר להשכיב אבל זו הרגשת כוח אדירה!
הוצאתי 6 מספרי טלפון בסופ"ש אחד (1 ברכבת של יום חמישי, 1 בצבא ביום חמישי, 1 במסיבה ביום חמישי + נשיקה, 2 במסיבה ביום שישי ועוד אחד ברכבת של היום בבוקר!)

הכי כיף זו הרגשת הכח שאני יכול לעשות את זה בקלות בכל מקום ואני בעצם שולט במשחק.

מה שהיה היום בבוקר, המחיש לי הכי טוב את הכח שאומנות הפיתוי הקנתה לי. נסעתי עם ידידה שלי ברכבת וראיתי מישהי מהשכבה שלא דיברתי איתה 4 שנים בערך (וגם בבית ספר לא ממש היינו בקשר). היא עברה מולי וישר קפצתי לה מול הפרצוף עם חיוך ענק ואמרתי: "את ביישנית או שבד"כ את לא אומרת שלום?".

התחלנו לדבר איתה ונתתי לה אין סוף עקיצות והאמת שהשיא היה כאשר הייתה הסיטואציה הבאה:

אני: "איפה את גרה עכשיו?"
היא: "לא מזמן עברתי לקיבוץ ואני גרה לבד."
אני: "כמה את משלמת?"
היא: "1000 שקל בחודש."
אני: "וואו זה ממש זול, האמת שאם תתני לי 300 שקל בחודש אני מוכן לעבור לגור איתך, לבשל מידי פעם ואפילו לזרוק את הזבל פעם בשבוע."
היא - נקרעת מצחוק ונבוכה בטירוף ואז אומרת: "אני דווקא טובה בבישול אולי תעזור לי בתחומים אחרים?"
אני בצעקה מביכה: "ששששששש אין לך בושה יא סוטה, מזכירה נושאים כאלו ברכבת? אני בא מבית טוב."
היא וידידה שלי כמובן נקרעות מצחוק.
היא: "מה אתה יודע לבשל?"
אני: "המממממ אנשים (ותודה לטל ליפשיץ הגאון)."
היא: "נו מה למשל?"
אני: "פסטה. ואם תהיי מספיק נחמדה אולי אני אשקול לבשל לך בקיבוץ."
היא: "בוא מתי שבא לך."
אני: "אני רציני."
היא: "גם אני."
אני: "הממממ היום אני עייף, מחר אני בחתונה, מה את אומרת על יום רביעי."
היא: "סגור."
אני: "טוב לפחות תרשמי לי את הטלפון שלך שאדע איך להגיע."
היא - רושמת ומחייכת.

YDIABLOאחד הדברים שרציתי שתלמד מהסיפור הזה, הוא שאחת הדרכים ליצור משיכה היא להאשים את הבחורה (בצורה עוקצנית והומוריסטית) בזה שיש לה כוונות מיניות כלפיך. חשוב מאוד לא להגזים עם זה, אחרת זה יכול להרתיע את הבחורה.

כמו כן, אתה יכול לראות כאן את גישת הפרס במיטבה. הוא כל הזמן "מוציא" את הבחורה כאילו היא זו שזקוקה לו והוא מוכן לבוא לקראתה ולהגיש את ה"עזרה" שלו אם היא תעמוד בדרישות שלו.

בד"כ גברים הם אלו שמרגישים כי הם צריכים להרשים את הבחורה ואם הם יהיו מספיק טובים בשבילה, יוכלו לזכות בה. נשים מרגישות כשלגבר יש את הגישה הזו, כי היא באה לידי ביטוי בהתנהגות שלו ובצורה בה הוא מדבר עם הבחורה.

אם בחורה מרגישה שהיא הפרס עבורך, היא לא תרצה אותך בתור גבר שלה. לעומת זאת, כאשר היא מרגישה שאתה הוא הפרס עבורה, שהיא צריכה להתאמץ כדי להשיג אותך, היוצרות מתהפכות והיא מתאהבת בך.

אחד הדברים החשובים ביותר שאנחנו מלמדים בקורס, זה לאמץ את גישת הפרס ולהתנהג על פיה, כדי שנשים ירגישו זאת ויתחילו להתאהב בך כבר מהמילים הראשונות של השיחה.

רוצה להיכס ל"מועדון להצלחה עם נשים"?

בשיעורים של "המועדון" שלנו, אתה עובר קורס שבו אתה מקבל את כל הידע שאתה צריך, מא' ועד ת', עם דוגמאות, סימולציות, הסברים מפורטים, להצלחה שלך עם בחורות. אתה מתרגל את כל מה שלמדת, עד שהדברים הופכים לטבע השני שלך.

אתה תהפוך את הידע התאורטי, למיומנות שמביאה לך תוצאות, באמצעות:

V לימוד תאורטי מלא של החומר - כל הסודות והדברים שעובדים.
V 7 שיטות ליצירת משיכה - אתה לומד את כל הדברים שאתה צריך לעשות כדי שבחורות יימשכו אליך.
V מפגש מיוחד לפריצת פחדים בשטח - ללמוד לגשת לכל בחורה בקלות, ולהכיר אותה.
V מפגש סימולציות - מבצעים סימולציות בכיתה כדי להתנסות "על יבש" בשיטות שלמדת, לפני היציאה לשטח.
V אימונים אישיים בזוגות - תרגול מיוחד עם מדריך שבמהלכו אתה מקבל הכוונה אישית ועזרה בבניית סגנון ייחודי משלך.
V תוכנית תרגול מסודרת לעבודה עצמית - תוכנית שמחולקת לרמות ונושאים, בעזרתה הינך מתרגל את חומר הקורס שלב אחר שלב להפנמה מקסימלית, תוך כדי בקרה של צוות מאפי, בקצב שנוח לך.

וזה עוד לא הכל! יש שורה של בונוסים שאתה מקבל ללא תוספת תשלום - תמיכה טלפונית שנתית, גישה למאגרי חומרים מתקדמים, גישה לפורום בוגרים, מנוי לניוזלטר מיוחד לבוגרים ועוד...

אתה בטח רוצה לדעת כמה זה יעלה לך...

פתחנו אפשרות מיוחדת לעבור את הקורס שלנו בפחות מ-240 ש"ח לחודש, בתשלומים למשך שנה. אם תשלם הכל בתשלום אחד, תקבל הנחה נוספת של 5%.

זו השקעה מעולה בעצמך. תחשוב, כמה אתה מוציא בחודש על בילויים, על יציאות ואפילו על דברים קטנים כמו גאדג'טים, מנוי לכבלים, טלפון סלולרי, בתי קפה וכד'... אנחנו מוציאים על הרבה דברים, אבל אלו בעיקר גחמות והנאות זמניות. בתחילת דרכי הייתי יוצא כל שבוע לפאבים, בתקווה להכיר שם מישהי. הייתי חוזר בלי כלום, ורק מבזבז עוד ועוד כסף בכל יציאה.

כמה מההוצאות שלך נעשות כדי "להשיג בחורות"? וכמה מההוצאות האלה באמת עוזרות לך "להשיג בחורות"?

יש לך כאן הזדמנות לעשות את אחת ההשקעות הטובות והחכמות ביותר בעצמך! השקעה שתביא לך תוצאות אמתיות. במקום להוציא כסף על דברים שלא עובדים (כמו שאני עשיתי תקופה ארוכה), אתה יכול להשקיע אותו במה שיקרב אותך אל החלום ואל המטרות שניסית להתקרב אליהן כבר זמן רב.

ואתה יודע מה הכי מדליק?

זה שלעומת יציאה לפאב שבה אתה בעיקר מוציא כסף וחוזר הביתה לבד, אנחנו גם מתחייבים להצלחה שלך! אנחנו כל כך בטוחים שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא אותך להצלחה, שאנחנו הולכים לתת לך הצעה שלא תקבל בשום מקום אחר.

אנחנו מורידים ממך לחלוטין את הסיכון שבהרשמה לקורס שלנו. אם בסוף השלב הראשון של הקורס (עד לסיום היום השני) לא תהיה מרוצה מכל סיבה שהיא, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס!


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: