מההיכרות באוטו עד למיטה, תוך פחות מ-24 שעות

ישנם שני דבר מאוד חשובים, שעוזרים לך להכיר נשים בצורה מוצלחת ולנצל בצורה הטובה ביותר את ההזדמנויות שאתה נתקל בהן ביום יום. שני הדברים האלו הם יצירתיות ואומץ.

יצירתיות ואומץ - הם אחד המפתחות להיכרות מוצלחת.

מכיוון שהצלחה עם נשים, זה לא מתכון פעולה קבוע מראש, ולא קיימים משפטי קסם שגורמים לנשים ליפול לרגליך, אלא אתה צריך לדעת לפעול בהתאם לכל סיטואציה, אתה זקוק ליצירתיות. במצבים שונים, אופן הפעולה שלך יהיה שונה. עליך להיות מסוגל לאלתר את הפעולות והמילים המתאימות ביותר עבור כל סיטואציה שבה אתה נמצא.
אם אינך יצירתי היום, זה לא נורא. יצירתיות, זה דבר שקל מאוד לפתח בעזרת תרגול מתאים, וזה מה שעושים כל הגברים, במהלך האימונים שהם עוברים במסגרת הקורסים שלנו.

הרבה פעמים עליך להיות מספיק אמיץ, כדי להוציא לפועל את הרעיונות שלך. לא תמיד יש לך את האומץ והביטחון לגשת לבחורה ולעשות את מה שנראה לך מתאים עכשיו. לגברים רבים חסר האומץ להוציא לפועל את תכנוניהם, אך גם בזה איני רואה כל בעיה. אימון נכון וגישה נכונה, יכולים להפוך את הגבר ההססן ביותר, לבעל אומץ וביטחון שיאפשרו לו לעשות כל דבר שרק יחשוב עליו.

היום אני רוצה לחלוק איתך סיפור חוויתי שילמד אותך משהו חדש. זה מקרה שקרה לאחד הבוגרים שלנו והוא כתב עליו אצלנו בפורום. אתה תוכל לראות כאן, בצורה הטובה ביותר, כיצד הוא השתמש ביצירתיות ועשה מעשה שרבים אפילו לא מעלים בדעתם לעשותו כדי להכיר בחורה. הוא גם היה מספיק אמיץ, כדי להוציא לפועל את הרעיון שחשב עליו.

אני בטוח שתוכל לשאוב השראה מהדוגמא שלו ולחשוב על דרך פעולה שתתאים לך, כדי להכיר היום או מחר בחורה חדשה שתמצא חן בעיניך.

היכרות באוטו וסקס תוך פחות מ-24 שעות

שלום לכולם!
לפני שעה יצאתי לעשות כמה סידורים ליד הבית. בדרך חזרה, כשאני הולך ברחוב, אני רואה בחורה ממש חמודה יושבת באוטו שלה. חשבתי לעצמי איזה כוסית והמשכתי ללכת. אחרי משהו כמו 10 מטר עצרתי רגע וחשבתי לעצמי שאני חייב לעשות משהו.

הסתובבתי, היא עדיין ישבה באוטו, החלטתי שאני נכנס לה לאוטו ומתיישב לידה אם היא לא תתנגד לזה. קיבלתי פחד מטורף אבל החלטתי שאני עושה את זה.
מתקרב אליה, עושה לה "שלום" עם היד ומחייך, היא מחייכת בחזרה. אני פותח את הדלת ועושה תנועה של "אפשר", היא מסמנת לי "כן". אני הססתי עוד כמה שניות, התסכלתי על התגובה שלה, ראיתי שהיא ממשיכה לחייך ונכנס לאוטו! הבחורה מסתכלת עלי ולא יודעת מה להגיד!

אני אומר לה:
"..קרה לך משהו? את לא רגילה שבחורים מתחילים איתך..?"
היא מתחילה לגמגם: "..לא, מה, איך, אני פשוט לא רגילה," ועוד כמה כל מיני דברים כאלה...
אני עדיין קצת רועד אבל מרגיש שזו אחלה הזדמנות, ואומר לה "..טוב אז תתרגלי, כשאני רואה מישהי שמוצאת חן בעיניי אני פשוט ניגש, לא משנה איפה היא תהיה.." מן משפט גבורה כזה.
היא התחילה קצת להתרכך. אמרתי לה שאין לה מה לדאוג ושאני לא מסוכן. היא חייכה והתחלנו לדבר.

אחרי משהו כמו רבע שעה, ביקשתי טלפון. נתנה לי בלי בעיה, אני מרגיש שכל השיחה היא עדיין קצת בהלם ממני וזה פועל לטובתי - היא מתלהבת לדבר איתי ובעצמה מנסה למצוא נושאי שיחה מעניינים.

אני משתמש בטכניקת הבושם ומבקש להריח אותו. היא מתקרבת אלי, אני מריח אותה ומלטף לה את העורף. מסובב ת'ראש ומנשק אותה!
מתנשקים קצת והיא עוצרת ואומרת שהיא בכלל לא מכירה אותי!
אני צוחק ואומר לה "סבבה, היום בערב נכיר הרבה יותר לעומק.."!
קבענו להיפגש היום בערב! מקווה שילך חלק!
כשאני יוצא מהאוטו היא אומרת : "וואו, בחיים לא היה לי דבר כזה, אתה מטורף.."

קשה לי קצת להיזכר באיזה כלים השתמשתי כי הכל קרה מהר והייתי ממש בהיי. אני חושב שצחקתי עליה הרבה שהיא לא רגילה שמתחילים איתה, ואחרי שהתנשקנו גם ליטפתי אותה המון ברגל ובזרוע.

תבינו חבר'ה, עד לפני הקורס לא היה לי אומץ לעשות דברים כאלו! אני אשכרה ראיתי בחורה יושבת באוטו ונכנסתי להתחיל איתה!!!
אתם לא יודעים איזו הרגשת טירוף זו! שלא יגמר לעולם!!!

התקשרתי אליה לקראת הערב, אמרתי לה שאין לה מה לפחד, פשוט היא ממש מצאה חן בעיניי דרך האוטו והייתי חייב לדבר איתה. שלא תצפה ליותר מדי שגעונות שלי במהלך הדייט. אספתי אותה, דיברנו באוטו, היה נחמד ורגוע. ברגע שהחנתי את האוטו נישקתי אותה, היא זרמה איתי והלכנו לפאב. הרבה מגע, מלטף אותה המון, ירך,זרוע, גב תחתון, כאילו היא חברה שלי המון זמן. היא מצידה במהלך כל השיחה מלטפת לי ברך+ירך חיצונית ומדי פעם ממש קצת פנימית. שיחה טובה, מנשק אותה מדי פעם, מריץ עליה צחוקים. הברמן שואל אותה מה בא לה עוד ואני עונה במקומה "סטייק, הבחורה ממש רעבה.." היא נקרעת מצחוק והולך ממש אחלה. היא שואלת אותי מה הנקודה הרגישה שלי בגוף וכן הלאה. מראה הרבה סימני התעניינות שזה מצוין מצידי. במהלך הערב אנחנו מדברים גם קצת על כל מה שקרה עם הכניסה שלי לרכב שלה והיא אומרת שהיא בחיים לא ראתה בחור עם כזה אומץ. אני מגיב לה עם "כנראה שלא ראית בחור אמיתי" ומלא נאגים נחמדים. היא מחזירה לי באגרופים לבטן, אני נושך לה את האוזניים.

הברמן ממש נקרע עלינו מצחוק. משלמים חשבון וחזרה לאוטו שלי. מתחילים להתחרמן קשות באוטו שלי. היא יושבת עלי, קצת ציצים, קצת אצבעות, ובאמצע אני זורק לה "בואי נלך אלי". היא לא מתנגדת. מגיעים אלי, שוכבים, מעשנים את הסיגריה של אחרי. היא אומרת שאני הבנאדם הכי דפוק שהיא ראתה ואני אומר לה "עוד לא ראית את המדריכים שלי.." היא שואלת מה הכוונה ואני אומר "עזבי לא משנה".

מדריכים יקרים , בזכותכם לא הייתי מגיע לכל הערב ההזוי הזה!
אני לא מאמין שכל זה קורה לי, סקס שני ב-24 שעות!!!! אני פשוט מרגיש בטירוף!!!
בחיים לא הייתי מאמין על עצמי שאני אכנס לאוטו של בחורה תמימה ואשכב איתה באותו הערב.
אין סוף לרצון, אין סוף לחלום. תרצו, תאמינו, תשיגו. כנראה שאלה לא סתם מילים.

אוהב אתכם , ברגעים אלו ממש גם יותר מתמיד!
לילה קסום!

iopen


אחרי שקראת את הסיפור, אני רוצה להפנות את תשומת לבך לכך שלמרות המעשה האמיץ של להתיישב ליד בחורה זרה באוטו וכך להתחיל את היכרות איתה, התלמיד השתמש בשיקול דעת ובדק שהבחורה לא מתנגדת לכניסתו למכוניתה. לא כל רעיון שלך הוא אכן רעיון טוב ואף חוקי. עליך לדעת לא לעבור את הגבול ולראות שמה שאתה עושה מקובל על הצד השני.

מכיוון שבאינטרקציה של היכרות אתה כמעט תמיד ניצב מול אדם זר, תמיד יש סיכון שמה שתגיד או תעשה יפגע בו, יעליב אותו או ירתיע אותו ואלו דברים שאינך רוצים שיקרו. לכן בקורס אנחנו מלמדים כיצד לבטח את עצמך ממקרים לא נעימים, לתת מרווח לאדם האחר ולוודא שאינך מגזים אלא פועל במסגרות הנורמות החברתיות.

שים לב!

לאור ההצלחה של מבצע שהתחלנו לא מזמן, והבקשות הרבות של אנשים להמשיך עם המבצע עוד מספר ימים, אנו מאריכים את המבצע עד סוף השבוע הנוכחי.
זהו מבצע חסר תקדים, שעומד להסתיים בעוד מספר ימים.

במסגרת המבצע הזה, אנחנו נותנים לכל מי שנרשם לקורס הקרוב, את הדברים הבאים:

1. הנחה של 500 ש"ח לקורס!
אנשים שרכשו את הספר "סודות הפיתוי", יוכלו לקבל הנחה גדולה יותר. לפרטים יש ליצור קשר בטלפון.

2. 5 הרצאות מתוך קורס "הכרויות באינטרנט", שילמדו אותך בקלות להכיר נשים באינטרנט ולגרום להן להימשך אליך בצורה מטורפת.
ההרצאות האלה משתלבות מצויין עם קורס "אמנות הפיתוי", שבו אתה תלמד מה עושים כדי להצליח עם נשים במציאות. בעזרת ההרצאות אתה תתחיל להשיג תוצאות יוצאות דופן עם הנשים היפות ביותר שנמצאות באינטרנט, וגם תדע איך לכבוש אותן סופית, לאחר שאתם נפגשים בחיים האמיתיים.

(אם כבר עברת את קורס "הכרויות באינטרנט" שלנו, אז מחכה לך הנחה משמעותית לקורס "אמנות הפיתוי".)

הנה ההרצאות שאתה תקבל במתנה עם הרשמתך לקורס:

7 שיטות להתחיל שיחה באינטרנט
אם יצא לך לראות את ההרצאות ששיחררנו בעבר, אז אתה כבר מכיר את שיטת "הטריגר הרגשי". כאן אתה תלמד עוד 6 שיטות נוספות ומטורפות, שייתנו לך המון כח בפנייה הראשונה שלך. בעזרת השיטות הללו אתה תוכל לבנות את ההודעה הראשונה שלך, ככה שהבחורה תרצה לענות לך ולא תוכל להתעלם מהפנייה שלך.

איך להמשיך לאחר שהיא ענתה להודעה הראשונה שלך
בהרצאה זו תלמד מה צריכה להיות ההודעה הבאה שאתה שולח לבחורה, כדי להפנות את השיחה לכיוון הנכון, וכדי להדליק אות עוד יותר. הרבה גברים שולחים הודעה ראשונה טובה, מקבלים תשובה מהבחורה, אבל לא יודעים מה לעשות הלאה או ששולחים הודעה שהורסת את כל מה שהם בנו בעזרת פנייה מוצלחת. אחרי שאני אתן לך את הכללים לגבי איך להמשיך שיחה, הבעייה הזו לעולם לא תעלה אצלך יותר.

איך להתגבר על תגובות עוינות, חצופות, ולא נעימות
לפעמים הבחורה שולחת לך הודעה עויינת. לפעמים היא מתחילה להתחצף, לנסות להקטין אותך או לרדת עליך כבר מהמשפט הראשון או במהלך השיחה. אני אלמד אותך, עד כמה קל להתכתב עם בחורות כאלה ומה לעשות כאשר אתה מקבל תגובה כזו. הבחורות האלה, הן סוג של מתנה שקל מאוד לקבל מהן טלפון אם יודעים את המפתח אליהן.

האסטרטגיה המנצחת - מבנה ומטרות ביניים
זה הלב של התוכנית שלנו. האסטרטגיה השלמה שלפיה יש להתנהג באינטרנט, כדי לכבוש נשים. בהרצאה זו אני אסביר לך איך בדיוק השיחה צריכה להיבנות, מהם השלבים השונים של השיחה, איך לעבור משלב אחד לשלב אחר, ואילו מטרות ביניים עליך להשיג בשיחה. אם אתה משיג בשיחה את כל מטרות הביניים שתלמד כאן, יש לך פגישה מובטחת עם הבחורה.
זוהי הרצאה מאוד חשובה ומרכזית עבור הצלחה עם נשים באינטרנט.

אלמנטים ליצירת משיכה
בהרצאה זו אתה תלמד דרכים שונות ליצור משיכה במהלך השיחות שלך באינטרנט. אתה תלמד להשתמש במה שנשים מכנות "סקס מילולי". זה אותו סגנון השיחה שגורם לבחורות להרטיב ולהכניס את הגבר שמתקשר איתן בצורה כזו, למיטה.

הרבה פעמים אחרי שהשתמשתי בסגנון השיחה שמשלב את האלמנטים ליצירת משיכה וגירוי, קיבלתי מהבחורות הודעות בסגנון "אני כבר רוצה לעשות אותך! אתה פנוי היום?". כן ממש ככה, הצעות ישירות. ומה שהכי מפתיע, זה שקיבלתי את הדברים האלה מהבחורות הכי אינטליגנטיות שבחיים לא הייתי חושב שהן מסוגלות להציע כזה דבר. זה פשוט גורם להן להשתגע ולהתחיל לחשוב מחשבות מלוכלכות.
ברגע שאתה תתחיל להשתמש בדברים האלה בצורה חכמה, גם אתה תקבל כאלה רמיזות והזמנות.

אם שקלת לעבור את הקורס שלנו, אבל לא היית בטוח, עכשיו זה הרגע לעשות זאת וגם להנות מההנחה ומהבונוסים המיוחדים שלנו.

אתה לא לוקח שום סיכון

‎אנחנו יודעים כל כך טוב שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, שאנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות למשך שנה. אם תוך שנה תראה שהקורס שלנו לא עזר לך למרות שהשתתפת בכל המפגשים ועשית את כל התרגילים, אנחנו נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.

זו ההתחייבות שלנו כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

רוצה להתחיל להצליח עם נשים בלי סיכון?
‎ אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

‎אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
‎מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: