רוצה יותר נשים במיטה שלך?

לא נמאס לך ללקט באינטרנט, במאמרים, בסרטונים ובניוזלטרים טיפים ועצות להצלחה עם נשים? גם אני התחלתי ככה ובאותו הזמן גם הרגשתי שלמרות שאני כבר מבין חלק מהדברים, עדיין הכל לא מתחבר לי לתמונה אחת, והכי חשוב עדיין אין לי תוצאות!

זה היה מעצבן ואני עשיתי החלטה אמיצה ללמוד אישית מהאנשים הטובים ביותר שבאותה התקופה היו רק בחו"ל. זה עלה לי הרבה כסף, אבל זה היה שווה את זה והתוצאות מייד דיברו בעד עצמן. אבל הלימוד שלי זה סיפור בפני עצמו ובהזדמנות אספר לך על כך.

היום יש לי בשבילך הצעה שבזמנו חלמתי שמישהו ייתן לי אותה. היית רוצה לקבל את כל השיטות, התרגילים, הטכניקות והטריקים באופן מקובץ ומסודר? כזה שיאפשר לך לא רק להבין אותם לעומק ולהכיר בעל פה, אלא גם לבצע אותם בצורה מושלמת? ללמוד את הכל באופן מובנה, שלב אחרי שלב, צעד צעד, בעברית פשוטה וברורה?

לימוד אומנות הפיתוי, זהו תהליך הדרגתי ומסודר
שיש בו צעדים עוקבים התלויים זה בזה

עוד בנעוריי הייתי חסיד גדול של סדרת הספרים "אבא עשיר אבא עני" של רוברט קיוסאקי. אחד הדברים החשובים ביותר שלמדתי מהספרים שלו, זה שכדי להבין איך אני יכול להפוך לעשיר, אני צריך לקבל השכלה פיננסית ולהבין את החוקים לפיהם עובד כסף ולפיהם עובדת הפסיכולוגיה האנושית הקשורה בכסף. למשל, מה מאפיין את קבלת ההחלטות של אדם שעם הזמן הופך להיות לעשיר ובמה זה שונה מאופי המחשבה וקבלת ההחלטות של אדם שלעולם לא מצליח לצבור הון. בסדרת הספרים הזו, התורה הזו נקראה "השכלה פיננסית".

מאוחר יותר, כאשר רציתי ללמוד להצליח עם נשים, הבנתי שגם כאן אני צריך לקבל סוג של השכלה, ולבנות תוכנית לימודית שתפתח לי בהדרגה את כל התמונה, כדי שאבין איך הדברים עובדים ומה השלבים שעלי לעבור בדרך לפסגה. אמנם זה לקח זמן, אבל כאשר בניתי את התוכנית הזו כבר הבנתי מהם השלבים ואיך אני יכול להעביר את התמונה המלאה גם לאנשים אחרים.

בהתחלה למשל, צריך לעבוד על האמונות שלך - להיפטר מהאמונות המגבילות, מהתפיסות המקבעות ולהחליף אותן בכאלו שיקדמו אותך ויאפשרו לך לעשות את הפעולות הדרושות שימשכו אליך נשים. אח"כ יש לגבש תפיסה נכונה על הצרכים של נשים, בהמשך צריך לפתח כישורים בסדר הנכון וללמוד להשתמש בכל כלי המשיכה, תוך כדי שאתה מטמיע אותם בצורה נכונה אל תוך ההתנהגות היום יומית שלך, וכך הלאה.

קצת קשה ללמוד לתקשר בצורה נכונה עם נשים, כאשר למדת מאוסף טיפים אקראי שהגיע ממקורות שונים, בסדר מבלבל. מי שרוצה להתחיל להצליח עם נשים, חייב ללמוד את סודות התורה באופן מסודר ולעבור תהליך טרנספורמטיבי שכולל את כל המרכיבים הדרושים להשגת תוצאות. אני יכול להתגאות בזה שהיום אני מחזיק ביד תוכנית לימודית כזו, שפועלת כבר שנים ודרכה עברו אלפי גברים שלמדו להפוך לגברים שנשים נמשכות אליהם.

בפני מי שרוצה ללמוד להיות מוצלח עם נשים אנחנו במאפי מציבים מסלול לימודי מיוחד שנקרא "חבילת קורס אמנות הפיתוי". זהו תהליך שכולל כמה מרכיבים ובמהלכו אתה לומד בצורה מסודרת שלב אחר שלב את כל הנושא, עובר סדרת תרגולים, סימולציות, הדגמות והתנסויות שגורמים לשינוי תפיסתי ושינוי התנהגותי, בונים לך בטחון עצמי וכריזמה, מלמדים אותך להשתמש בצורה נכונה בכל הכלים והשיטות.

בנוסף לכך, בעקבות התהליך הזה אתה משפר את הכישורים החברתיים שלך. רוב התלמידים מספרים שבעקבות הקורס, מעבר ליכולת החדשה להצליח עם נשים, חל שיפור משמעותי בכל תחומי החיים שלהם כגון חיי חברה, קריירה, פנאי וכד'.

אז תחשוב, לא נמאס לך ללקט טיפים בצורה אקראית, בלי לקבל הרבה תוצאות?
למד מה אתה חייב לעשות, בצורה מסודרת ומקצועית, אחרת אתה סתם מבזבז זמן. זה הזמן של החיים שלך שאף אחד לעולם לא יחזיר לך, וההשקעה הטובה ביותר שאתה יכול לעשות, זוהי ההשקעה בעצמך.

מוכן לוותר על 2 יציאות לבילויים בחודש, כדי להשיג יותר בחורות?

כמוני וכמו אלפי גברים אחרים, כנראה שגם אתה רוצה להשיג כל בחורה שאתה רוצה. כנראה שכדי להשיג את זה לא תתנגד ללמוד איך לדבר איתן, איך לעניין אותן, אפילו איך למשוך אותן כך שיתמכרו אליך כמו אל סם. תאמין או לא, לא צריך מיליון דולר בשביל זה, אפילו לא מאית מהסכום הזה – למעשה צריך פחות מ – 2900 ₪ שאפשר לחלק לשנה, ובסך הכול מדובר בפחות מ – 240 ₪ בחודש (!) כדי ללמוד את הסוד האמיתי להצלחה עם נשים.

האם אתה משקיע בבחורות בחוכמה? תחשוב לבד, כמה אתה מבזבז על יציאות ובילויים לפאבים ולמועדונים, כל חודש, בתקווה להכיר בחורות חדשות? כנראה שיותר מ – 240 ₪. כמה בחורות אתה באמת מצליח להכיר? כנראה שפחות מ .240 אתה מבין? להכיר הרבה יותר בחורות בהרבה פחות כסף ממה שאתה מוציא במילא על בילויים שלא יוצא לך כלום מהם – זו השקעה חכמה. כשתיקח חלק בקורס "אמנות הפיתוי" תשקיע סוף-סוף בפיתוח האישי שלך, בסכום חודשי נמוך ממה שאתה מוציא במילא. מומחים לכלכלה קוראים לפעולה כזו – חיסכון.

מה הולך להיות בקורס?

V  נסביר לך צעד אחר צעד איך להכיר את הנשים שאתה רוצה בכל מקום ובכל סיטואציה.
V  תדע תמיד איך לגשת אליהן ומה להגיד.
V  תרגיש משוחרר ליד כל בחורה, ותמנע מטעויות קריטיות שיכולות להרוס לך.
V  תבצע סימולציות של החומר הנלמד כבר במהלך הקורס.
V  תלמד יותר משמונה שיטות ליצירת משיכה בזמן השיחה שלך איתה.
V  תגלה כיצד לזהות את הבחורות שמעוניינות בך ולא לפספס הזדמנויות.
V  תתאמן בליווי צמוד של המדריכים המנוסים שלנו.
V  תעשה את כל הצעדים הדרושים להצלחה עם נשים – בקורס אחד.


מתחייבים להצלחה שלך!

אנחנו בטוחים ויודעים שהשיטה שלנו עובדת ויכולה להביא כל אחד להצלחה, לכן אנחנו נותנים לך אותה עם 100% אחריות במשך שנה שלמה. אם בתום שנה תרגיש שהקורס שלנו לא עזר לך, למרות שהשתתפת בכל המפגשים וביצעת את כל התרגילים, נחזיר לך את כל הכסף ששילמת על הקורס.

ראה בזאת התחייבות כלפיך! אם אתה לא בטוח, בוא לבדוק בלי לקחת סיכון.

רוצה להתחיל להצליח עם נשים בלי סיכון?
אל דאגה, אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נוכיח לך שאנחנו יכולים לעזור לך לעשות את זה ובגדול.

אנחנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה, כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו ולא יועבר לגורם שלישי.
‎זכור - מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:

שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:
רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: