הידעת שהצלחה עם נשים, זה לא משהו שנולדים איתו, אלא אתה יכול ללמוד את זה? - 11

תאר לעצמך שהיית יכול בקלות לגשת לכל בחורה שמוצאת חן בעייניך, להתחיל בשיחה נעימה איתה, ולסיים את הערב עם הטלפון שלה ביד או לסיים אותו יחד איתה, אצלך בבית.
וברגע שתפגוש את האחת שאיתה תרצה להישאר ביחד ולבנות יחסים, תדע איך לעשות זאת על הצד הטוב ביותר, כדי ששניכם תהיו מאושרים בזוגיות זו.

אם הדבר כבר עכשיו כך בחייך, אתה אחד מ-5% מהגברים שיודעים את הסודות להצלחה עם נשים.
אם הדבר אינו כך, ענה לעצמך על השאלות הבאות:

ברגע שאתה רואה מישהי שמוצאת חן בעינייך, אינך יודע כיצד לגשת אליה ולהכיר אותה?
אתה גבר אינטליגנטי, אבל נשים מעדיפות להפוך לידידות שלך ולא יותר מזה?
אתה מוותר על הרבה הזדמנויות להכיר מישהי, כיוון שאתה חושש להיכשל?
כבר לאורך זמן אין לך הצלחה עם נשים או שההצלחות שלך מאוד נדירות?


יש לי חדשות טובות בשבילך!

אתה יכול להשיג בקלות את הנשים שאתה רוצה!
אתה רק צריך את ההנחיות הנכונות, כיצד לעשות זאת.


רוב הגברים שלא הולך להם עם נשים, מתנהגים בדרך ש"נראית להם נכונה", אך בדרך כלל אינה מביאה אותם לתוצאות הרצויות.

רק אחוז קטן של גברים, מתנהגים ומתקשרים בדרך שמושכת אליהם נשים. זה לא עניין של מראה, סטטוס או כמות הכסף שלך.

אתה רק צריך לדעת, איך להפעיל את ההתנהגות המושכת, שתגרום לאישה להידלק עליך.

רוצה למצוא זוגיות וקשר רציני?
רוצה לעשות הרבה סקס בזמן שאתה מחפש את האחת שלך?


אתה יכול להפוך מגבר שלא הולך לו עם נשים או שלא מרגיש נוח לידן, לגבר שיש לו ביטחון עצמי גבוה, שיודע להדליק כל בחורה בשיחה איתו.
אתה יכול להפוך ממישהו שלא יודע על מה לדבר עם בחורה או שתמיד נתפס בתור "הבחור החמוד שכולן ממליצות עליו לחברות, אבל אף אחת לא רוצה לצאת איתו", לגבר שיכול בקלילות להשתלב בכל סיטואציה ותמיד יודע כיצד לפעול, כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר ולגרום לנשים להתאהב בו.

לא משנה מהי נקודת ההתחלה שלך. גם אם היו לך הצלחות עם נשים בעבר, וגם אם אין לך כלל נסיון עם נשים, אתה יכול להפוך לזה, שכל בחורה תרצה להיות בת הזוג שלו, להכניס אותו למיטה, ולהיות בעל יתרון עצום על פני שאר הגברים.


הופענו והמליצו עלינו ב:

YNET, עיתון הארץ, עיתון מעריב, עיתון את, עיתון GO, קול הרצליה, ערוץ 2, ערוץ 10, תוכנית "המקצוענים", תוכנית "ערב חדש", פורטל NRG, תוכנית "מומחים ברשת", פורטל נענע, עיתון TimeOut, פורטל וואלה!, רדיו תל אביב, Mako, קול ישראל, פורטל cupid.co.il, פורטל MSN ועוד..
תחשוב רגע, מה היית רוצה להשיג עם נשים שעוד לא השגת?

אולי אתה רוצה אהבה ויחסים מאושרים?
אולי זאת מישהי ספציפית שאתה מעוניין בה כבר הרבה זמן, אבל היא לא שמה לב אליך?
אולי אתה רוצה בכל יציאה להכיר מישהי חדשה שתמצא חן בעייניך בפאב או במועדון?

קח דקה, אל תמהר, הרשה לעצמך לפנטז ולהבין מה באמת חשוב לך להשיג ואיך אתה רוצה שהחיים שלך ייראו.

אחרי שראית את העתיד וחשבת כיצד אתה רוצה אותו, בוא נחזור שניה (אבל רק לשניה) לקרקע.
למה עוד לא הגשמת את מה שאתה רוצה?
למה אתה עדיין לא יכול להגיד לעצמך בלב שלם שאתה מרוצה מהמצב שלך?

מה באמת מפריע להשיג את אותן הנשים שאתה רוצה ולהיות איתן בקשר?

התוכנית שלנו היא תוצאה של מחקר מעמיק על עולם הנשים והגברים. אנו מתבססים על ידע אקדמי מתחומי פסיכולוגיה, סוציולוגיה, פסיכותרפיה, ביולוגיה ואתולוגיה. מה שמצאנו בעקבות מחקר מעמיק על עולם הנשים והגברים, ולמעלה מ-8 שנות נסיון בהן אנו מעבירים את התוכנית שלנו לאלפי גברים שמגיעים אלינו מכל העולם, זה שלכל הגברים חסרים רק שני דברים.

רבים חושבים שמה שצריך כדי להיות מושך ומוצלח עם נשים, זה מראה חיצוני, סטטוס חברתי, כסף, או משפטי פתיחה מופלאים ושנונים שיגרמו לנשים ליפול לרגליך. כל זה יפה, אבל מה שבאמת חסר לך, אלו:

א. ידע ותוכנית מסודרת ומפורטת שתסביר צעד אחר צעד, כיצד עליך לנהוג על מנת להצליח עם נשים - הבנה של הפסיכולוגיה הנשית, של מה שמדליק אותן ומה גורם להן לפסול גברים. אותה ההבנה שתיתן לך תמונה מלאה לגבי מה לעשות, איך לעשות, מתי לעשות ולאיזה תוצאות לצפות.

ב. כישורים שיאפשרו לך להוציא לפועל את תוכנית הפעולה, שתביא אותך להצלחות הרצויות - מיומנויות תקשורת והתנהגות, שתוכל להשתמש בהן, על מנת לגרום לנשים להימשך אליך, על מנת להיות בעל ביטחון עצמי ובעל יכולת להסתדר בכל סיטואציה.

אם תעיף מבט אחורה על תהליך החינוך שלך, תוכל לראות שבשום מקום לעולם לא לימדו אותך את אותם הדברים שיאפשרו לך להבין כיצד להצליח עם נשים בצורה יעילה. באף מסגרת לא עבדו על פיתוח הכישורים שלך, שיאפשרו לך להיות כאריזמטי, מושך עבור נשים, מרתק ומאתגר בשיחה ובעל ביטחון עצמי בלתי מעורער. כמעט ולא היה לך עם מי להתייעץ, את מי לשאול את אותן השאלות שהכי מטרידות אותך.

במהלך החיים למדת המון דברים ופיתחת הרבה כישורים חיוניים - לנהוג באוטו, לשחות, לפתור תרגילים מתמטיים, אפילו לשחק במחשב. גם הדברים האלה לא באו לך בקלות בצורה טבעית, עברת תהליך של למידה ולקח זמן עד שהתחלת להצליח בהם טוב. באותה הדרך, אתה יכול ללמוד להצליח עם נשים. גם זה תהליך למידה שכל אחד יכול לעבור, לפתח כישורים מתאימים, להבין איך כל זה עובד מתחת לפני השטח ולהתחיל להצליח בגדול. בדיוק כמו בכל דבר אחר בחיים.

תמיד ניסית דברים בהתאם למה שנראה לך לנכון, כי ראית שככה עושים בסרטים הוליוודיים, בסדרות טלויזיה שיש בהם סיפור אהבה וככה חבריך המליצו לך לנהוג, אבל רוב הנסיונות שלך היו כמו יריות בחושך ואף פעם לא היית בטוח אם זה יעבוד או לא. לפעמים הצלחת, לפעמים לא יצא כלום והרגשת מאוכזב, מזה שלא ידעת מה בדיוק היה עליך לעשות באותה הסיטואציה, כדי להצליח.

הבעיה אינה בך!
רוצה לדעת מדוע אינך מצליח להשיג את הנשים היפות ביותר?

הבעיה היא שאתה לא יודע מה אפקטיבי ומה לא. עליך לדעת מה לעשות בכל צעד על מנת להצליח. איך נכון להתנהג בכל רגע ובכל סיטואציה כדי שבחורה תתעניין בך. זאת לא תורה משמיים, אך כמו בכל דבר בחיים, יש כללים וחוקים שברגע שתשמור עליהם, ההצלחות שלך יכפילו את עצמן פי כמה.

הידע הזה הוא נלמד. זה לא משהו שנולדים איתו. לא משנה בן כמה אתה, איך אתה נראה, מה הגובה שלך וכמה כסף יש לך. אתה יכול ללמוד למשוך נשים היום! אלפי הבוגרים שלנו, זוהי ההוכחה הטובה ביותר לכך. ברגע שאתה תבין כיצד אתה יכול לעשות את זה, אתה תתלהב ויהיה בלתי אפשרי לעצור אותך!


אנחנו נסביר לך בצורה מדוייקת, מהי ההתנהגות שמושכת נשים, כיצד אתה יכול בקלות לסגל לעצמך התנהגות זו ולרכוש את הביטחון העצמי הנחוץ לך.

אם אתה רוצה באמת להפוך למצליח עם נשים, הצטרף לקורס "אמנות הפיתוי" שהפך בקרב גברים רבים לדרך הטובה ביותר לשנות את חייהם, את עצמם ולהשיג את הנשים שתמיד חלמו עליהן.

עיתון מעריב ומוסף
"זמן השרון", ממליץ!

התוכנית שלנו בנויה כך, שגם אם לעולם לא ניגשת לבחורה לא מוכרת, אנחנו נלמד אותך לעשות זאת. אנו נביא אותך למצב, שבו אתה לא תרגיש מתוח, לחוץ או מתרגש, אלא יהיה עבורך נוח לחלוטין לגשת לנשים, להכיר אותן ולגרום להן להתעניין בך.
אתה תלמד את השיטות היעילות ביותר למשוך נשים, שלא יוכלו להשאיר אף אחת אדישה כלפיך.
המדריכים הטובים ביותר שלנו ילמדו אותך צעד אחר צעד, ויאמנו אותך בשטח להשתמש בכל מה שלמדת.
אנו נלמד, נאמן, ננחה ונלווה אותך, עד שתשיג את המטרה שאתה בעצמך בחרת בה.

מטרתנו להראות לך, כיצד אתה יכול להשיג הצלחה עם נשים, מעבר לכל הציפיות שלך.

הפן הפרקטי, מהווה את הבסיס של העבודה שלנו. כל דבר שתלמד תאורטית, עובר תרגול ויישום בשטח, על מנת להגיע להפנמה ויכולת שימוש מקסימלית. אנחנו מצידנו נותנים לך את כל התנאים, ההנחיה, הסביבה, התמיכה והליווי הדרושים להצלחה שלך.

האם אתה רוצה לקבל את היכולת למשוך ולעניין את הבחורות שכולם חולמים עליהן?

בוגרי הקורס ממליצים

קשה לי לתאר במילים את התרומה של הקורס לחיי.
מייד לאחר השלב הראשון כבר הרגשתי אחרת לגמרי, ניגשתי לבחורות ביזמתי ועשיתי דברים שלא האמנתי שאעשה לפני כן.
כשבועיים לאחר השלב הראשון כבר הייתה לי חברה, כשהגעתי לשלב השני וראיתי מה השגתי רק לאחר השלב הראשון הבנתי שמדובר באדם אחר לגמרי ושהשמיים הם הגבול בחוויות והישגים שעוד מצפים לי.
כל צורת התקשורת שלי עם בחורות שודרגה משמעותית, האינטראקציות איתן, הפגישות איתן היום מלאות ביטחון, התלהבות, הנאה גדולה והכרה ביכולת החדשה שהתווספה לי -להיות הגבר הכי נחשק עבורן.
כל מפגש עם בחורה הוא חוויה בשבילי ובשבילה. אני משתמש בידע החדש שקיבלתי בהנאה גדולה מאד.
הקורס נתן לי כלים ליהנות מכל אינטראקציה עם בחורה ולדעת כיצד ליצור משיכה ואיך להתנהג בתוך מערכת היחסים עצמה.
הידע היה מדהים, רחב ומעמיק לא פחות מהמדריכים עצמם - רומן ,יגאל, טל שנותנים את עצמם במקסימום ומלווים את ההצלחה גם לאחר שהקורס נגמר-(המון תודה לכם:-) .
החומר שעברתי בקורס שימש אותי גם בתקשורת עם אנשים בכלל. היום התקשורת שלי עם כל האנשים, גברים ונשים, השתפרה מאד, ויצאתי עם המון הבנות על החיים שלי בכלל.
קורס מדהים ומומלץ לכל אחד שרוצה להכיר ולהצליח עם נשים.

ארי, בן 27


אז איך לומדים להצליח עם נשים?

הדרך להצלחה עם נשים, כמו כל לימוד אחר, מורכבת מ 3 שלבים:

1. גיבוש הבנה ותפיסה נכונה – קודם כל עליך להבין את עולם הנשים, את פסיכולוגיה, צורת המחשבה והצרכים שלהן, לעומק. את מה שנשים באמת מחפשות בגבר, מה מדליק אותן, איך להתנהג איתן ומה לא לעשות. אותם הסודות שרק נשים וגברים מעטים יודעים. אתה צריך שיהיה לך את אותו הידע, שיש לגברים שמצליחים בצורה יוצאת דופן עם נשים. ברגע שתהיה לך תפיסה והבנה נכונה, אתה תדע איך נכון לפעול בכל סיטואציה, כיצד עליך לנהוג, לדבר, להגיב, כדי לקבל את התוצאות הרצויות.

2. כישורי התנהגות ותקשורת – כמו שאדם רוכש מיומנויות לנהוג באוטו, להיות איש עסקים מבריק או לדבר בשפה זרה, אתה תרכוש את המיומנויות שיאפשרו לך לתקשר עם נשים בצורה כזאת שתמשוך ותעניין אותן. תדע איך להתנהג לידן, כך שהן ירצו אותך. אפשר ללמוד את זה, בדיוק כמו כל מיומנות אחרת. אנחנו הגברים, נמשכים למראה חיצוני של האישה. הנשים שונות מאתנו, הן נמשכות לגברים עם תכונות מושכות, שגורמים להן להרגיש בצורה מסויימת. את הדברים האלה אתה משיג בעזרת התנהגות נכונה עם נשים.

3. נסיון – זהו הדבר אשר משחיז את הכישורים שלך והופך אותך למומחה במיומנויות שרכשת. החומר הנלמד בכיתה מיושם בתרגול "על אמת" במהלך הקורס, תוך קבלת משובים מצוות המדריכים, ויצירת תהליך שיפור מתמיד. תהליך זה מניב הצלחות מיידיות, כבר במהלך הקורס, כלומר כבר בערב הראשון, תוכל להכיר למעלה מ 50 בחורות ותתנסה באותן המיומנויות שלמדת בכיתה. ככל שתצבור יותר נסיון, כך ההצלחות שלך יהיו מהירות וגדולות יותר.

ההצלחות שאתה מקבל כבר מהיום הראשון של הקורס, והלימוד בשלושת המישורים בו זמנית, בונים את הביטחון העצמי שלך, שמשרת אותך ומאפשר לך להגיע במהירות, להצלחות עוד יותר גדולות.


רוב הגברים לעולם לא לומדים וממשיכים שוב ושוב לעשות את אותן הטעויות

מגזין "את" ממליץ!

אתה מכיר את זה שאתה משקיע המון כדי לעניין בחורה, משתדל לעזור לה, להרשים אותה, אולי אפילו קונה לה מתנות ומזמין אותה לארוחות? אתה מראה את כל הצדדים החיוביים שלך ומקווה שהיא תרצה אותך ובסופו של דבר אתם תהיו ביחד. אבל זה לא קורה ואתה מרגיש שאתה דופק את הראש בקיר שוב ושוב בלי להבין מה עשית לא נכון. ופתאום מופיע בחור רגיל לחלוטין, בוודאי לא כזה מיוחד ואיכותי כמוך ואולי אפילו אין לו גרוש על הנשמה, וגורם לבחורה שלך לאבד את הראש. ואז אתה שואל את עצמך "איך לעזאזל הוא עשה את זה? מה היא מצאה בו בכלל?".

התשובה פשוטה, הוא עשה את מה שצריך כדי לגרום לבחורה להימשך אליו ולא את הדברים המיותרים שרוב הגברים עושים, כדי לנסות להרשים בחורה. השאלה היא, האם גם אתה רוצה לדעת את הדברים האלה ולא לחזור שוב על טעויות שיביאו אותך למבוי סתום?

אנחנו עושים דברים שנראים לנו כנכונים, אבל בפועל הם טעות. עד שלא תבין את הטעויות ותתחיל לעשות במקומן את מה שיגרום לנשים להימשך אליך, ההצלחות שלך יהיו אקראיות ואתה תיתקל בהרבה כאב ותסכול. אני מכיר את התחושה הזו. גם אני הייתי שם לפני שהתחלתי להצליח ואני מאמין, שגברים צריכים לקבל את הידע, שבאף מסגרת לא נותנים להם אותו בצורה מסודרת.

אני בטוח שהיו לך הצלחות כאלה או אחרות עם נשים בעבר, אבל על מנת שיהיו לך הצלחות עקביות עם אותן הנשים שאתה רוצה ולא עם אותן הנשים שהתפשרת עליהן, עליך לדעת בדיוק מה לעשות כדי להשיג אותן.

עיתון "לאשה" ממליץ!


מוכן לגלות איך להשיג הצלחה מטורפת עם נשים?

רוצה להכיר בחורות בכל מקום ובקלות?
רוצה לדעת איך לתקשר עם נשים, כדי שהן יתאהבו בך?
רוצה למצוא בת זוג לקשר רציני ולבנות איתה את היחסים שיעשו אותך מאושר?
רוצה סקס עם מישהי ספציפית, ידידה מהעבר, או סקס חופשי עד שימאס לך?
רוצה לעשות שינוי בחייך ולהיות גבר מושך, בעל ביטחון עצמי, שיודע להדליק כל בחורה?

קח את השליטה לידך, למד איך לגשת בקלות לכל בחורה ולמשוך אותה, לבנות ביטחון עצמי, לתקשר עם נשים בצורה שתפיל אותן מהרגליים ולגרום לבחורות להתמכר אליך כמו אל סם.

למד מהמדריכים המקצועיים ביותר, שיחלקו איתך
את השיטות שהביאו אותם להצלחה מסחררת


עיתון "הארץ" ממליץ!

יכול להיות שאתה רוצה להיפגש עם בחורות רק ללילה אחד. יכול להיות שאתה רוצה להכיר מישהי חדשה, בדיוק בטעמך ולבנות איתה יחסים ארוכים. אולי אתה מעוניין לצאת עם כמה נשים בו זמנית. אולי כבר יש את אותה הבחורה שאתה רוצה אותה, אבל לא יודע כיצד לגרום גם לה לרצות אותך.

לא משנה מה הרצונות שלך עם נשים, אנחנו לא הולכים להטיף לך איזה אופי של חיי זוגיות עליך לנהל. אתה תחליט זאת בעצמך. אבל אנחנו ניתן לך את הידע, הדרך והכישורים, שיאפשרו לך להשיג את מה שאתה רוצה.
חבילת קורס "אומנות הפיתוי" יכולה לקדם אותך כמה מדרגות לעבר המטרות שלך והגשמתן בתחום הנשים.

חבילת קורס "אומנות הפיתוי" תיתן לך את ההבנה והכלים הדרושים על מנת להשיג הכרויות עם נשים חדשות, זוגיות, יחסים וסקס.
מי שמחליט מה אתה הולך להשיג ומה תממש בחייך, זה אתה!

כבר למעלה מ 8,000 גברים עברו את הקורס ושינו את חייהם בכך שלקחו שליטה על חיי האהבה שלהם והגשימו את אותן המטרות שתמיד רצו.

בליווי צמוד של המדריכים שלנו תעבור את הקורס הייחודי והמקיף ביותר בתחום.
חבילת קורס "אמנות הפיתוי" כוללת את כל שלבי התקשורת בין גבר לאישה, החל בהיכרות הראשונית ועד הפרידה.
צעד אחר צעד תלמד את כל הסודות הכמוסים להצלחה עם המין השני.

חבילת הקורס כוללת לימוד תיאוריה בכיתה, ביצוע סימולציות של החומר הנלמד ותרגול פרקטי בשטח בליווי צמוד של המדריכים. במהלך הקורס עצמו יתורגל החומר הנלמד בשטח, ואתה כבר תוכל לחוות את התוצאות!
שילוב החלק הפרקטי בקורס מוודא שהמשתתפים יוצאים מהקורס ויודעים בדיוק איך ליישם את החומר הנלמד.
כבר בערב הראשון אתה תיגש לבחורות חדשות, תיזום הכרויות, תשתמש במה שלמדת ותקבל תוצאות.
המטרה שלנו היא פשוטה: ללמד אותך את כל מה שתצטרך כדי שתוכל בקלות להכיר כל אישה שתרצה, לעניין אותה, לבנות איתה מערכת יחסים ולהעביר איתה לילות מלאים בסקס ותשוקה.

אנחנו נלמד אותך שיטות למשוך את הנשים היפות ביותר, נתקן את הטעויות שאתה עושה היום, נקנה לך ראייה נכונה של כל סיטואציה ונפתח בך תכונות נחוצות, כמו ביטחון עצמי, כריזמטיות ויכולת השפעה.

איך אני יכול לדעת אם חבילת הקורס מתאימה לי?

חבילת הקורס מתאימה ומיועדת לגברים שעונים על אחת או יותר מהנקודות הבאות:

V  גברים שיש להם חששות ופחדים כאשר רוצים לגשת לבחורה.
פחד ממה יחשבו עליהם, פחד מכישלון, פחד שלא יהיה מה לומר, פחד מדחייה. אנו נעזור לך להתגבר על פחדים אלה שעצרו אותך עד היום ונראה לך בדיוק מה צריך לעשות, כדי שתתחיל להצליח.

V  גברים שיכולים לגשת לבחורה וגם עושים את זה מדי פעם, אבל לא תמיד מקבלים תגובות חיוביות ולא תמיד יודעים כיצד לגרום לבחורה להימשך אליהם.
אתה תלמד היכן היו הטעויות שלך, ותקבל מגוון ענקי של כלים ליצירת משיכה, קירבה, אינטימיות שיאפשרו לך לקבל אחוזי הצלחה הרבה יותר גבוהים ולהימנע מטעויות הרסניות.

V  גברים שמתקשרים עם נשים די בחופשיות, אבל דווקא אותן הנשים שהם רוצים אותן, הופכות לידידות שלהם.
אנחנו נלמד אותך, איך לגרום לנשים שאתה כבר בקשר איתן, להתחיל להימשך אליך מינית, להסתכל עליך בצורה חדשה ולרצות להיות בנות הזוג שלך.

V  גברים שנמצאים בסביבת נשים, אבל לא יודעים איך לקדם עניינים עם מישהי ספציפית.
יכול להיות שיש לך הרבה ידידות או ידידה אחת קרובה, ואתה לא יודע כיצד לעשות איתה את הצעד הבא. יכול להיות שזו מישהי שעובדת או לומדת איתך, אתה רוצה אותה, אבל אינך בטוח שגם היא מעוניינת בך ולא יודע כיצד לעשות צעד קדימה. אנחנו נראה לך, כיצד לקדם עניינים ולעשות את הצעדים הנכונים עם הידידות שלך והנשים שנמצאות בסביבתך.

V  גברים שמתקשים לגשת לבחורה, לעולם לא ניגשו בעבר ביוזמתם או ניגשו פעמים בודדות.
חבילת הקורס תיתן לך את הביטחון העצמי, הכישורים, השיטות ותוכנית הפעולה, כדי שתוכל לגשת לכל בחורה ולהכיר אותה. אנו נכין אותך לכל סיטואציה אפשרית, על מנת שתוכל להסתדר בכל מצב ולהפיק ממנו את המירב.

V  גברים שנכנסים להלם ושיתוק, רק מהמחשבה שצריך לדבר עם בחורה.
בצורה הדרגתית, אנו נלמד אותך להרגיש משוחרר, נינוח וקליל ליד נשים, לתקשר איתן בחופשיות ולפעול בצורה נכונה, כדי שהן יימשכו אליך.

V  גברים שהולך להם יחסית טוב עם נשים, אבל הם רוצים לעלות עוד מדרגה ולהשיג את הנשים הכי יפות, שיש עליהן תחרות מאוד גבוהה.
אתה תלמד מדוע ההצלחות שלך אינן עקביות, תבין לעומק מה הטעויות שאתה חוזר עליהן, ותלמד כיצד עליך להיות מאוד מדויק בפעולות שלך, על מנת להגיע להצלחה בטוחה עם הנשים הקשות ביותר להשגה שאתה פוגש.

V  גברים שיצאו מקשר ארוך, מרגישים חלודים, רוצים לפתוח פרק ב' בחיים ולהיות מיומנים להכיר נשים חדשות.
למרות שבמהלך מערכת יחסים אתה נמצא בתקשורת מתמדת עם אישה, המיומנות להכיר בחורות חדשות, לפלרטט, לאתגר נשים וליצור מתח מיני, דועכת. אנו נעזור לך במהירות לחזור לעניינים, אתה תמצא את עצמך בסביבה של גברים שנמצאים איתך באותו הראש, תשייף מחדש את המיומנויות הישנות שלך ותרכוש מגוון כישורים חדשים, שיעזרו לך לפתוח פרק ב' ולהכיר נשים בקלילות.

V  גברים שרוצים יתרון על פני שאר הגברים שלא למדו את הנושא, על מנת שיוכלו להכיר נשים בכל מקום ולבנות יחסים חזקים ויציבים, שיהיו מאושרים בהם.
הידע שאתה מקבל בחבילת הקורס, כבר נותן לך יתרון עצום על פני רוב הגברים. אתה תלמד מה עומד בעומקה של הפסיכולוגיה הנשית, מהם הצרכים הרגשיים שלהן, ומה עליך לספק להן, כדי שהן יתמכרו אליך ולעולם לא ירצו לעזוב אותך.הרשימה הזו נוצרה בעקבות הנסיון האישי שלנו ושל התלמידים שלנו. אלו הדברים, שאנו בתור מייסדי ומדריכי מאפי נתקלנו בהם בתחילת דרכנו ואלו הדברים שאיתם מגיעים הרבה מהתלמידים שלנו. אנחנו מצאנו כיצד להתגבר על כל הבעיות הללו ונראה גם לך, כיצד לעשות זאת.


בוגרי הקורס ממליצים

אם מישהו היה שואל אותי מה אחד הדברים הנכונים שעשיתי בחיים הייתי עונה שנרשמתי לקורס אומנות הפיתוי.

לפני שעברתי את הקורס הייתי אדם ביישן שמפחד לגשת לבנות, לא ידעתי מה לדבר עם בנות ומה צריך לעשות כדי למשוך את תשומת ליבן. אחרי 2 שבתות כל החשיבה שלי פשוט השתנתה, המדריכים נתנו לי כלים איך לגשת לבנות, מה מושך אותן, על איזה נושאים לדבר, איך לעורר בהן עניין וכיצד לגרום להן להימשך אליי במשפט אחד.

הקורס תרם לי גם להבין דברים על עצמי ואיך אני הופך את עצמי לאדם עם עקרונות שיודע פשוט לדרוש את מה שאני רוצה.

אני ממליץ בחום לכל אחד שיש לו רצון להשתנות ורוצה להבין באמת מה נשים רוצות, להרשם לקורס. בקורס שאני הייתי היו אנשים סבבה שעזרו אחד לשני לתרגל את החומר הנלמד בשטח וזו חוויה בפניי עצמה.


אלי, בן 25


נושאי השלב הראשון:

 • איזו גישה יש לאמץ, כדי להכיר ולתקשר בקלות עם נשים.
 • איך לפתח יכולת להכיר הרבה נשים ולהיות חסין לכשלונות.
 • כיצד להתגבר על הפחדים שעוצרים אותך ולרכוש ביטחון עצמי.
 • מהן הדרכים להרגיש משוחרר ליד בחורות ובמקומות הבילוי שלך.
 • איך להכיר את האישה שנמצאת ממש מולך. כל השיטות לגשת ולהתחיל בשיחה.
 • מהן הטעויות הקריטיות שאסור לך בשום פנים ואופן לעשות עם נשים.
 • השיטה האולטימטיבית ליצירת עניין כלפיך, תוך כדי שיחה קצרה.
 • איך לגרום לנשים להתחיל איתך.
 • איך להפוך כל שיחה עם בחורה, לחוויה מרגשת, שבסופה היא בשמחה תשאיר לך את מספר הטלפון שלה.
 • משיכה, כיצד היא נוצרת וכיצד אתה יכול למשוך נשים בקלות על ידי מי שאתה.
 • איך תסגל לעצמך שפת גוף סקסית ומושכת, שמגרה נשים כאשר הן נמצאות לידך.
 • כיצד נשים בוחנות כל גבר ש"מתחיל" איתן ואיך לעבור מבחנים אלו בהצלחה.
 • איך להעלות בעייניה את הערך שלך, ולגרום לה לראות בך מישהו מיוחד.
 • יצירת מתח מיני ומשיכה.
 • איך להפסיק להיות הידיד של הבחורות שאתה מכיר ולגרום להן להסתכל עליך באור חדש.
 • כיצד להכניס אותה למערבולת רגשית נעימה במהלך השיחה שלכם.
 • איך צריכה להיות בנויה הקומוניקציה שלכם בזמן ההיכרות ואיזה נקודות קריטיות עליך להכיר.
 • איך לתקשר עם קבוצות של אנשים, כאשר האישה שמעוניינים בה נמצאת בקבוצה.
 • איך לגעת בצורה נעימה, כדי להגביר משיכה ועניין בך.
 • איך לגרום לבחורה להתחיל לחשוב על סקס איתך.
 • איך לסיים את ההיכרות עם מספר טלפון ביד בצורה מהירה וקלה.

נושאי השלב השני:

 • השלבים ההכרחיים שעליך לעבור מההיכרות ועד ליצירת קשר זוגי וסקס.
 • איך לזהות סימני התעניינות ואיך נכון להגיב כשהם מופיעים.
 • איך נכון לבנות תקשורת כאשר היא לבד ואיך נכון לבנות תקשורת כאשר היא בתוך קבוצת אנשים.
 • איך להשיג הרבה יותר תוצאות, בעזרת שינוי של כמה פרמטרים חשובים בשפת הגוף שלך.
 • שיחות טלפון: איך לקבוע פגישה, מתי להתקשר, על מה לדבר, איך לטפל בבחורות שהתקררו.
 • מה עושים כאשר הבחורה עדיין לא מרגישה מספיק בנוח איתך.
 • מה עושים כאשר נתקלים בהתנגדויות, כדי להפוך את הסיטואציה לנעימה וזורמת.
 • מה לעשות כדי שהיא בעצמה תרצה למצוא חן בעיניך.
 • מה אסור וחובה לעשות עם נשים בכל אחד משלבי ההתקדמות - מה היא רוצה?
 • מידידות להתאהבות: איך לגרום לאישה להתאהב בך, ללא מעצורים.
 • פגישות ראשונות: על מה לדבר, לאן ללכת, איך לסיים את הפגישה בנשיקה או במיטה.
 • מה לעשות כדי שהבחורה תרגיש איתך קרבה מיוחדת.
 • הנשיקה הראשונה - איך לדעת שהיא מוכנה ואיך לעבור לנשיקה.
 • איך לגרום לה לחשוב עליך כל הזמן כשאתם לא ביחד.
 • כיצד לגרום לה להימשך אליך חזק יותר, על ידי מענה נכון על השאלות שלה.
 • זיהוי צרכיה של האישה (פיזיים ורגשיים), והדרכים לסיפוק צרכים אלו.
 • איך ליצור אצלה את הפחד לאבד אותך.
 • פיתוי וסקס: איך להגיע למיטה בקלות ובלי מכשולים, כששניכם נהנים מכל התהליך. מה לעשות במיטה, שיגרום לה להתמכר אליך ולרצות להיות רק איתך.
 • יחסים: כיצד לבנות יחסים בצורה נכונה, כדי ששניכם תרגישו שלמים עם הקשר הזה ותהיו מספוקים בו. כיצד בונים יחסים בלי בגידות?
 • כשמחליטים להיפרד, זה כואב - כיצד לעשות זאת נכון, בלי לפגוע אחד בשני ולסיים את הקשר עם הרגשה טובה.
 • כיצד להגיע לסקס עם בתולה? במה זה כרוך ובמה זה שונה?
 • איך להמשיך להשתפר בתחום במשך כל השנים הבאות, גם לאחר הקורס.
תחשוב, אילו מהנושאים הללו יכולים להיות נחוצים ומועילים עבורך בתקשורת עם נשים?


בוגרי הקורס ממליצים עליו

דבר ראשון – חיי לא יהיו אותו דבר כמו שהיו לפני הקורס.
למדתי הרבה דברים בחיים, אבל זה הדבר הכי חשוב ומעניין שלמדתי אי פעם!
סוף סוף הבנתי הרבה דברים שלא היו ברורים כמו: מה נשים רוצות וצריכות ומה עובר להן בראש, למה הן הולכות אחרי המניאקים.

השתנתי רבות בעקבות הקורס (לטובה !!!) – גם בשפת גוף, גם בביטחון העצמי ובהתנהגות.
כמו למשל שאין לי בעיה לגשת למישהי ולקחת טלפון. אבל כמובן שהכל דורש הרבה תרגול ויקח זמן עד שאהיה אומן פיתוי- אבל אני בדרך לזה וזה יקרה!!!
רק תודות לקורס שנתן לי את הכלים.

המדריכים היו ממש אחלה (בעיקר רומן) והעבירו את זה מצוין. וגם החבר'ה האחרים שהיו בקורס הם אחלה גברים שלקחו אחריות על החיים שלהם, ולא חבורת חנונים כמו שציפיתי לפגוש לפני שהתחיל הקורס. ממש להיפך- הרבה גברים מצליחנים שבטוח שיהיו מצליחים גם בתחום הזה.

האווירה בקורס הייתה ממש טובה – כל הזמן רק צחקנו.
כמובן שנשארתי חבר של הרבה חבר'ה מהקורס ואנחנו הולכים לתרגל ולצאת הרבה ביחד.
בקיצור: בנות ישראל תיזהרו אני מגיע!!!
תודה רבה לכם!

ליאור, בן 27


התרגול המעשי של החומר בחבילות קורס "אמנות הפיתוי"

החבילה המורחבת כוללת כ-30 שעות תרגול מעשי של חומר הקורס.
על מנת שתוכל להפנים בצורה הטובה ביותר את החומר הנלמד ולהיות מסוגל להשתמש בו בחיי היום יום שלך, אתה תעבור תוכנית תרגול מיוחדת שיצרנו עבורך. בתרגולים אלה אתה מקבל מסגרת מסודרת, בה תעבוד גם בצורה עצמאית וגם בליווי צמוד של המדריכים שיתנו לך פידבק אישי.

במפגשי התרגול אנו נעבוד איתך ב-3 רבדים להשגת אפקטיביות מקסימלית:

V אימון על יבש – אתה תעבור סדרה של תרגילים שבמהלכם תתאמן ליישם את החומר שלמדת בקורס ותפתח את הכישורים הנחוצים להצלחה עם נשים. במהלך האימון תבצע סימולציות של מצבים שונים כמו פתיחת שיחה במצבים שונים, החזקת שיחה, שימוש בכלי משיכה, התמודדות עם מצבים מורכבים, טיפול בדחיות והתנגדויות, ועוד. תעבוד על פיתוח יצירתיות, אילתור משפטי פתיחה ויישם נכון של כלי המשיכה. כל התרגילים והסימולציות ינותחו על ידי המדריך בשיתוף עם חבריך לקורס, על מנת לתת לך פידבק והבנה מעמיקה של החומר.

V אימון על רטוב – אימון מיוחד לפריצת פחדים שילמד אותך כיצד לגשת בקלות לכל בחורה ובכל מצב. באימוני שטח אלו נראה לך כיצד מה שנראה לך בלתי אפשרי, הופך לקל ופשוט. התרגול יתבצע בקבוצה קטנה בליווי צמוד של המדריך, תוך כדי הדגמות וקבלת פידבק מהמדריך. אתה תעבוד על ביצוע כל שלבי ההיכרות מהרגע שראית את הבחורה ועד לקבלת מספר הטלפון שלה, תוך כדי יצירת משיכה ושימוש בכלים החדשים שלמדת בקורס.

V אימון לבניית סגנון אישי - יציאת אימון עם מדריך שבה תלמד את כל הדברים המשמעותיים להצלחה האישית שלך. במהלך האימון תבצע תרגילים תוך בקרה צמודה של המדריך. באימון האישי אתה תקבל פידבקים, תרגילים מותאמים לך אישית והדגמות במידת הצורך.
המדריך יעבוד עם כל אחד על המכשולים האישיים שלו ועל עיצוב סגנון אישי בתקשורת עם נשים.

V תוכנית התקדמות אישית – בנוסף לכל התרגולים שתעבור יחד עם מדריך בקבוצה או באימון אישי, אתה מקבל תוכנית עבודה מסודרת לתרגול עצמאי של כל אחד מנושאי הקורס. במהלך תוכנית עבודה זו אתה חוזר על החומר הנלמד בקורס ויוצא לתרגל אותו בשטח. התוכנית מחולקת לנושאים ורמות, ובנויה כך שבכל שבוע אתה תתאמן בצורה יסודית על נושא אחר ותפנים אותו לעומק, כך שהוא יהפוך לחלק בלתי נפרד ממך. במהלך התוכנית אנו עוקבים אחר ההתקדמות שלך, מוודאים שאתה מבצע את המשימות כנדרש ונותנים לך תמיכה.

מידע חשוב על חבילת הקורס ותשובות לשאלות נפוצות

- לאיזה גילאים מתאימה חבילת הקורס?
חבילת הקורס מתאימה לגברים מעל גיל 18. עד היום את הקורס עברו גברים בגילאים 18-70.
הגרעין העיקרי של המשתתפים בקורס, אלו גברים בגילאי 25-35, אך בכל קבוצה קיימים בחורים צעירים יותר, החל מגיל 18, לצד גברים מבוגרים יותר, מעל גילאי 40.
חבילת הקורס פונה לגברים בעלי נסיון מועט עם נשים ולגברים בעלי נסיון רב ואף כאלו שפותחים פרק ב' בחיים, אחרי גירושין.
אנו מלמדים על כל רבדי היחסים, החל מיצירת קשר ראשוני והיכרות, ועד לניהול יחסים ארוכים.

- האם אני צריך שיהיה לי נסיון עם נשים כדי להשתתף בקורס?
אתה לא חייב נסיון או ידע קודם, כדי להשתתף בקורס. אנחנו נלמד אותך מנקודת האפס ונסביר לך הכל לאט ובהדרגה.
אחת המטרות של חבילת הקורס, היא לתת לאותם הגברים חסרי הנסיון או נסיון מועט, את הידע ההתחלתי, השיטות והביטחון העצמי, שיאפשרו להם לפעול ולהשיג תוצאות, בלי שחוסר הנסיון שלהם יפריע.
אם יש לך ידע, נסיון והיית במערכות יחסים, יהיה לך הרבה יותר קל להבין את החומר, ליישם אותו, ותוכל לשדרג את עצמך ולהגיע להצלחות פי כמה וכמה יותר טובות מאלו שהיו לך בעבר.

- אני נראה לא טוב (שמן מדי, נמוך מדי, רזה מדי, לא יפה) ולא מאמין שמישהי תרצה אותי. האם הקורס יכול לעזור לי?
אם תסתכל סביבך, אתה תראה המון דוגמאות לנשים יפות מאוד, שיוצאות עם גברים מכוערים, שמנים, נמוכים. הן יוצאות עם הגברים האלה לא בגלל המראה שלהם, אלא בגלל שהגברים האלה יודעים כיצד לגרום לנשים להימשך אליהם. גם אתה תדע לעשות זאת, לאחר שתעבור את הקורס.

אתה צריך להבין שלמראה שלך יש תפקיד מאוד קטן בהצלחה שלך עם נשים. אנחנו הגברים, נמשכים למראה חיצוני וחושבים שגם נשים נמשכות למראה חיצוני. אבל זה לא כך. אנחנו שונים. נשים נמשכות יותר לתכונות אופי שהגבר מפגין, לאיך שהגבר גורם להן להרגיש כאשר מתקשר איתן, ולהתנהגות של הגבר.
את המראה החיצוני כמעט ואי אפשר לשנות, אבל את שאר התכונות והכישורים, שלהם יש משמעות הרבה יותר גדולה, אתה יכול לשפר בקלות. ברגע שתתנהג נכון עם נשים, תתקשר איתן בצורה מושכת, תדע ללחוץ על הנקודות הרגישות וליצור משיכה, אתה תתחיל להצליח עם נשים.

- אני לא עשיר, אין לי רכב מפואר, אני לא מפורסם ולא כוכב רוק. האם נשים ירצו מישהו כמוני? האם חבילת הקורס יכולה לעזור לי?
בדומה לשאלה הקודמת, התשובה היא חד וחלק "כן! נשים יכולות להשתגע עליך ואתה יכול ללמוד כיצד לגרום לכך שזה יקרה". ישנה תפיסה רווחת שתעשיית האופנה, הקולנוע ומוצרי היוקרה מקדמת, שאומרת שנשים נמשכות לגברים יפים, עשירים, מצליחים ומפורסמים. הם לא רוצים שאתה תדע את האמת, כי אז אתה תפסיק להכניס להם כסף לכיס, לקנות חולצות יקרות, לקחת הלאות בשביל רכב יפה ולהשקיע כסף בשאר הדברים שנחשבים למושכים. לכן תעשיית הקולנוע והבידור מקדמת את סמלי הסטטוס האלה כסקסיים, שהופכים את הגבר לאטרקטיבי.

האמת היא, שרוב הנשים רוצות בחור רגיל לחלוטין, שאפשר לסמוך עליו, שיודע לגרום להן לפרפרים בבטן ולסערת רגשות בעזרת הדרך מה הוא מתנהג ומתקשר איתן. את כל הדברים האלו אתה יכול ללמוד ולבצע, גם כאשר אינך עשיר, לא נוהג באוטו יפה ולא חי בדירה יוקרתית. להיות יפה, עשיר ומפורסם זה נחמד ונעים, אבל זה לא הדבר שיגרום לנשים להימשך אליך כאל גבר אמיתי.

בוגרי הקורס ממליצים

הייתי בקורס לפני כחודש, ואני רק רוצה להגיד שהקורס הזה משנה לך את התפיסה ולטובה.
לא רציתי לכתוב ישר, רציתי לבדוק שהדברים שאמרו לי שם עובדים בשטח, והם עובדים!
מאז הקורס אני מתקשר ביתר קלות עם בחורות ואנשים בכלל, אני משיג מה שאני רוצה ונכון לעכשיו יש לי 3 יזיזות חדשות, שאני בספק שאפילו אחת מהן הייתי משיג ללא הקורס.
נהייתי מבחור ממוצע שמדי פעם נופלת עליו בחורה פה ושם, לאחד שרואה את מה שהוא רוצה ומשיג אותו.

תומר, בן 27


- מי יהיה איתי בכיתה?
בין משתתפי הקורס נמצאים אנשי עסקים, סטודנטים, מנהלים של ארגונים גדולים, אנשי הייטק, עובדים ועצמאיים מכל תחומי המשק, אשר הצליחו בתחומים רבים בחייהם, וכיום מעוניינים לשפר את תחום הזוגיות והסקס, ולהגיע לשיאים.

- מה קורה לאחר סיום חבילת הקורס המורחבת? מה קורה אם יש לי שאלות ואני צריך ייעוץ והכוונה?
בוגרי הקורס מקבלים מאתנו תמיכה מלאה, עד שמגיעים לתוצאות הרצויות.
לאחר סיום הקורס תישאר בקשר טלפוני עם המדריכים שלך, במשך שנה.
תקבל גישה לפורום מיוחד בו תקבל מצוות ההדרכה מענה על השאלות שלך, עזרה בניתוח סיטואציות בעייתיות ומקרים ספציפיים, חומר לימוד ותרגול להמשך ועזרה עם מכשולים שאתה נתקל בהם.
תוכל לעשות קורס רענון נוסף ללא תשלום, כדי לחזק מחדש את מה שלמדת ולהשתתף שוב בתרגולי השטח עם המדריכים.
ההצלחה שלך, זו ההצלחה שלנו. חשוב לנו שתגיע להישגים הטובים ביותר ואנו נעשה הכל, כדי לעזור לך בזה.

- באילו ימים ושעות מתקיימים הקורסים?
ישנם שני קורסים לבחירתך - בסוף השבוע ובאמצע השבוע.

קורס בסוף השבוע: היום הראשון של כל שלב מתחיל ביום שישי בשעה 14:00 ומסתיים ב 24:00.
היום השני של כל שלב מתחיל ביום שבת ב 13:00 ומסתיים ב 23:00.

קורס באמצע השבוע: היום הראשון של כל שלב מתחיל בשעה 14:00 (בתאריך בו נקבע הקורס) ומסתיים ב 24:00.
היום השני של כל שלב מתחיל למחרת ב 13:00 ומסתיים ב 23:00.

במהלך היום יש הפסקות קפה והפסקה אחת גדולה לארוחת צהריים.
בנוסף לשני ימי הלימוד בכיתה, קיימים שלושה מפגשי ערב נוספים במהלך השבוע, בימים שונים לבחירתך. תוכל לבחור את הימים הנוחים לך בהתאם לחבילה שלך.

תאריכי הקורסים הקרובים

- היכן מתקיים הקורס?
החלק התאורטי של הקורס מתקיים בתל אביב, באולמות הרצאה ממוזגים.
במקום ישנו כיבוד קל ושתייה חינם.

כל שלב אורך כ- 20 שעות בכיתה.
בנוסף, מעל ל-20 שעות תרגולי שטח.

- הקורס נשמע ממש מפתה, האם הוא אמיתי?
אנחנו חברה בע"מ שקיימת מעל ל-8 שנים ואת הקורסים שלנו עברו למעלה מ 8,000 לקוחות. הספר שלנו הפך לרב מכר שנמכר רק דרך האתר, ונמכרו כבר למעלה מ 20,000 עותקים.
חשוב לנו מאוד שתצליח, כי רק אם תצליח, אתה תביא את החברים שלך כדי שגם הם יצליחו. רוב התלמידים שלנו, מביאים את חבריהם לקורס לאחר שעברו אותו בעצמם, כדי שגם חבריהם יתחילו להצליח עם נשים ויוכלו לבנות את הזוגיות שהם רוצים.

- האם אני יכול לעשות קורס רענון לאחר זמן מסויים?
כל בוגר של חבילת הקורס המורחבת רשאי לחזור על הקורס פעם נוספת, ללא תשלום נוסף. בכל קורס ישנם מספר מקומות המשוריינים לבוגרים שרוצים לחזור על הקורס. כדי לעשות את הקורס שוב בחינם, עליך להירשם מראש. ההשתתפות כרוכה במקום פנוי. אם לא הספקת לתפוס מקום בקורס הקרוב, תמיד תוכל להירשם למחזור הקרוב הבא.

- האם יש הנחות ומבצעים?
- לנרשמים לשני השלבים יחד, הנחה מיוחדת.
- למוזמנים על ידי בוגרי קורס, 700 ש"ח הנחה לחבילה המורחבת של הקורס (בהצגת ואוצ'ר).

* אין כפל הנחות ומבצעים.
פרטים נוספים על מבצעים והנחות ניתן לקבל בטלפון: 03-5701140.

- מהם תנאי התשלום?
דמי הרשמה בסך 200 ₪ - בעת ההרשמה לשלב א'. דמי ההרשמה הם חלק ממחיר הקורס הרשום למעלה. היתרה משולמת ביום פתיחת הקורס.

דמי ההרשמה מהווים את התשלום עבור הליך ההרשמה לקורס ואינם מוחזרים במקרה של אי הגעה לקורס. ניתן לדחות את מועד הקורס אליו נרשמת, בהתראה של 72 שעות לפחות, לפני תחילת הקורס אליו אתה רשום. דמי ההרשמה תקפים למשך 3 חודשים ומאפשרים לשמור את מקומך בקורס במהלך זמן זה.
במידה ולא הגעת לקורס במשך שלושה חודשים מיום תשלום דמי ההרשמה, תיאלץ לשלם שוב את דמי ההרשמה, על מנת להירשם לקורס מחדש.

אנו מכבדים מזומן, צ'קים ואת רוב סוגי כרטיסי האשראי.אז מה אני מקבל בחבילות קורס "אמנות הפיתוי"?

1. קורס של מעל ל-50 שעות באולם גדול וממוזג, עם שתייה קרה וחמה
אנו דואגים לתת לך את החוויה הטובה ביותר במהלך הקורס, על מנת שתרגיש בנוחות מירבית ולא תצטרך לדאוג לכלום.

2. לימוד מקיף של כל הנושאים הנחוצים להצלחה שלך
בקורס תקבל תאוריה מלווה בתרגול מעשי והדגמות. אנחנו נסביר לך כל נקודה ונקודה, נענה על כל שאלותיך, נלמד אותך כיצד לפעול, ניתן לך מגוון כלים ושיטות על מנת להביא את הכישורים שלך לרמה הגבוהה ביותר.
אתה תקבל את הגישה הנכונה להצלחה עם נשים, שנותנת תוצאות מפליאות. תראה כיצד הגישה החדשה שלך והכלים שתלמד, עובדים עבורך כבר במהלך הקורס.

3. יעבדו איתך מדריכים מנוסים ומקצועיים, מומחים בהעברת קורסים טרנספורמטיביים
מדריכים עם נסיון של למעלה מ-8 שנים בתחום אומנות הפיתוי וההדרכה. מאחורי כל אחד מהמדריכים שלנו יש סיפור הצלחה בלתי רגיל. הם לא רק מודל לחיקוי עבור כל גבר שרוצה להצליח עם נשים, אלא גם אנשי הדרכה מהטובים בארץ.
המדריכים עברו את הכל על בשרם, יודעים מאיזה מקום אתה מגיע וכיצד להביא אותך במהירות לתוצאות הרצויות, בלי שתחזור על הטעויות שעושים אחרים. המדריכים ילוו אותך לאורך כל הדרך, גם בשטח וגם לאחר הקורס.

במהלך הקורס אתה תלמד מכמה מדריכים שונים, כאשר כל אחד מהם ייתן לך את המומחיות שלו ויהווה עבורך מודל לחיקוי. דרכם תוכל לראות כיצד עקרונות אומנות הפיתוי יכולים להשתלב באישיות של אנשים שונים, ולהבין כיצד תוכל לשלב את מה שתלמד, אל תוך האישיות שלך.

4. ערבי אימון ותרגול עם מדריך
בערבי האימון אתה תעבוד על פיתוח הכישורים שלך והטמעת החומר הנלמד.
ביציאות התרגול תוכל להכיר למעלה מ-200 בחורות. אתה תתחיל לעשות זאת, כבר מהערב הראשון של הקורס, ותמשיך בשבועות הבאים שלאחריו.
תוכל להיפגש לפחות עם 2-5 בחורות, מאלה שהכרת.

5. תוכנית עבודה עצמאית
במקביל לתרגולי השטח אותם תעבור יחד עם המדריכים שלנו, אתה מקבל תוכנית אימונים לתרגול עצמאי של חומר הקורס. זוהי תוכנית שכוללת מקבצים של תרגילים שמחולקים לפי נושאים ולפי רמות.
תוכנית זו תנחה אותך כיצד להתאמן שלב אחר שלב על כל הדברים הנחוצים להצלחה שלך, החל מהדברים הבסיסיים ביותר ועד לדברים המתקדמים. אנו עוקבים אחר התרגול העצמאי שלך ונמצאים איתך בקשר מתמיד על מנת לתת לך את התמיכה הדרושה ולוודא שאתה מסיים את התוכנית בהצלחה.

6. תמיכה טלפונית אישית
אנו מפעילים קו תמיכה וייעוץ אישי שניתן להתקשר אליו בכל יום, ולקבל עזרה של מדריך מקצועי.
בתור בוגר קורס, אתה יכול לשאול את השאלות שמעניינות אותך, לקבל ייעוץ אישי בקשר לבחורה מסויימת או לסיטואציה כלשהי שנתקלת בה. אתה יכול לקבל מהמדריך הכוונה לגבי המשך ההתקדמות שלך, רעיונות לתרגילים שעליך לבצע או הסבר על תאוריה או שיטה כלשהי שאתה מעוניין להשתמש בה.
המדריכים בקו התמיכה תמיד יהיו קשובים ויתרמו לך מהנסיון האישי העשיר שלהם.

7. עזרה במציאת חברים לתרגול משותף
הקמנו מאגר חברי קהילה, שמהווה מעין "מועדון סגור" והגישה אליו ניתנת רק לבוגרים. בזכות מאגר זה, תוכל למצוא שותפים לתרגול, ליציאות ולבילויים. כך אנו יוצרים עבורך סביבה תומכת שעוזרת לך להתקדם בתחום.
אתה תמיד יכול לפנות אלינו, ואנו נעזור לך למצוא אדם מהאזור שלך, שישמח להצטרף אליך לתרגולים ויציאות משותפות. זה יכול להיות מישהו ברמת התקדמות דומה לשלך או מישהו יותר מתקדם ממך, שיוכל לעזור לך במהלך היציאות שלכם.
חשוב לנו שתהיה לך סביבה תומכת, שתאפשר לך למצות את מקסימום הפוטנציאל שלך, שתמלא אותך במוטיבציה, ותהיה לעזרה המיידית שלך בעת הצורך.

8. קורסי ריענון בחינם
אם עברת את קורס "אמנות הפיתוי" בחבילה המורחבת, אתה יכול לעבור אותו שוב פעם לשם ריענון החומר, ללא כל תשלום נוסף. ידוע שכאשר אתה עושה בפעם השנייה את אותו הקורס שעשית בעבר, פתאום אתה שם לב להמון דברים שלא ראית אותם בפעם הראשונה וזה מאפשר לך לעשות עליית מדרגה נוספת.
מכיוון שאנו רוצים שאתה תקבל את כל החומר שיש לנו להעביר, שתצליח להכיל את הידע הרב שנמצא בקורסים שלנו, אנו מאפשרים ואף מעודדים אותך, לחזור על הקורסים שכבר עשית בעבר, על מנת שתוציא מהם את המקסימום.

9. ניוזלטרים לבוגרים
הבוגרים שלנו אוטומטית מקבלים מנוי לניוזלטרים מיוחדים, עם חומר מתקדם, לקהילה הפנימית בלבד. בניוזלטרים אלו יש מאמרים, שיטות לאימון ותרגול, הסבר מעמיק יותר של חומר מתקדם, הודעות חשובות, תזכורות על הדברים המרכזיים שעוזרים להגיע להצלחות טובות יותר עם נשים, ועוד.
כל ניוזלטר כזה, נותן לך חומר חשוב וממוקד, ומנחה אותך לעבודה רבה בתהליך ההתקדמות שלך.

10. חבילת בונוסים, בחינם!
יחד עם הקורס אתה מקבל חבילת בונוסים, ללא כל תוספת מחיר.
בונוסים אלו יאפשרו לך להגיע מהר יותר להצלחות שלך, ולהשתמש במנגנונים שאנו יצרנו עבורך בארגון שלנו, גם לאחר הקורס.

11. ארגון עם וותק ונסיון של שנים, שעומד בחזית התחום
מאפי, זהו ארגון שמלמד את תחום "אמנות הפיתוי" גם ברמה התאורטית וגם ברמה הפרקטית, בעזרת מתודולוגיה ייחודית שפותחה במיוחד עבור לימוד אפקטיבי בתחום זה. אנו חברה בע"מ עם וותק של 8 שנים, קהילה פעילה של אלפי תלמידים שמקיימים פגישות, משתפים בקביעות מנסיונם ומשתתפים בפורום סגור לחברי הקהילה בלבד. צוות תמיכה רחב עובד עבור חברי הקהילה בצורה שוטפת ונותן ייעוץ וליווי לתלמידים ברמה יומית.
אנו מהווים גוף ארגוני יציב ומביאים נסיון עשיר שהוכיח את עצמו אצל אלפי גברים מרוצים, שעברו את הקורסים שלנו.

הנסיון, ההצלחות וגודל הארגון מאפשרים לנו להעמיד לרשותך מגוון רחב של שירותי תמיכה, ליצור עבורך את הסביבה התומכת והאווירה הדרושה, שתיתן לך מוטיבציה, הנאה במהלך כל התהליך, ותעזור לך להגיע למטרות שאתה מציב לעצמך.
מהרגע שאתה עובר את הקורס שלנו, מאחוריך עומד ארגון, שדואג לכל האינטרסים שלך.
מחוייבים לשביעות הרצון שלך!

אנו מתחייבים לשביעות הרצון ולהצלחה שלך!

אנחנו הולכים לתת לך הצעה, שלא תקבל בשום מקום אחר!
אנחנו מורידים ממך לחלוטין את הסיכון שבהרשמה לקורס שלנו.
אנו יודעים שאתה הולך ללמוד כל כך הרבה בקורס הזה ולהיחשף לדברים מדהימים, שאתה אפילו לא יכול לדמיין אותם לעצמך עכשיו. למעשה אנו בטוחים שהקורס הזה נותן לפחות פי 10 ממה שהוא עולה.

אחריות במהלך הקורס

אם בסוף השלב הראשון של הקורס (עד לסיום היום השני) לא תהיה מרוצה מכל סיבה שהיא, אנו נחזיר לך את כל הכסף ששילמת, ללא שאלות מיותרות! אחריות זו תקפה לרוכשי החבילה המתקדמת (Gold).

אחריות לשנה קדימה

אנו מתחייבים לכך שהשיטה שלנו עובדת ולכן אנחנו נותנים לך אותה לנסיעת מבחן.
יש לך אחריות לשנה קדימה על שלב א' של הקורס. תוך שנה מיום תחילת הקורס אנו מתחייבים להחזיר לך את כספך, במידה ובמהלך הזמן הזה ביצעת את כל המטלות והשתתפת בכל המפגשים, אך בכל זאת החלטת שהשיטה לא עובדת ואינך קיבלת את התוצאות שהקורס מבטיח. אחריות זו תקפה לרוכשי החבילה המורחבת (Platinum).

הסיכון שלך הוא אפסי, אנו לוקחים את כל הסיכון עלינו.
אנחנו רוצים לעזור לך להצליח עם כל אישה שאתה תרצה, וזו הדרך היחידה שלנו להראות לך את העוצמה של הקורס שלנו.

עם הרשמתך לקורס תקבל חמישה בונוסים, בחינם!


בונוס ראשון:
תוכנית אימונים מסודרת להתקדמות שלב אחר שלב

התוכנית מורכבת ממשימות שטח ותרגילים המחולקים על פי נושאים ושבועות, לתרגול עצמאי. בעזרת תוכנית האימונים אתה תחזק ותשפר את כל הכישורים הנחוצים להצלחה שלך. אנו נעקוב אחר ביצוע התוכנית וההתקדמות שלך על מנת לתת לך את התמיכה והעזרה הנחוצים, עד שתסיים את כל התרגילים והמשימות.

בעזרת התוכנית אתה תפרוץ את הפחדים שלך, תעבוד על כלי משיכה, תלמד לנהל שיחות מעניינות, להשיג מספרי טלפון ולקדם עניינים. עבור כל נושא תקבל סדרת תרגילים מיוחדת. את תוכנית האימונים העצמית אתה תבצע בנוסף למפגשי התרגול של הקורס, שבהם אתה עובד על כל הכישורים שלך תוך כדי הדרכה צמודה.

עלות תוכנית האימונים - 470 ש"ח
אתה מקבל אותה בחינם עם הקורס!


בונוס שני בחבילה המורחבת:
יעוץ וליווי טלפוני ממדריך בכיר למשך שנה

לאחר שתסיים את הקורס, תוכל לקבל ייעוץ טלפוני, כמה פעמים שתרצה, במשך שנה שלמה. את הייעוץ תקבל מהמדריכים הבכירים ביותר שהעבירו לך את קורס "אמנות הפיתוי".

המדריכים תמיד יענו על כל שאלותיך, יסבירו לך כצד להשתמש בחומר הקורס בסיטואציה זו או אחרת, יתמכו בך ויתנו לך פתרונות למצבים שתתקל בהם.

עלות ייעוץ טלפוני שנתי - 960 ש"ח
אתה מקבל אותו בחינם עם הקורס!


בונוס שלישי בחבילה המורחבת:
קורס רענון, ללא כל תשלום נוסף

מהרגע שסיימת את הקורס, תמיד תוכל לחזור ולעשות אותו שוב, על מנת לרענן את החומר שלמדת. לחזור על הקורס לאחר תקופה, זוהי אחת הדרכים הטובות ביותר להבין את הדברים לעומקם ולהסתכל על הנושא מפרספקטיבה חדשה, שלא הייתה לך בפעם הראשונה. תוכל לעבור קורס ריענון פעם אחת ללא כל תשלום.

עלות קורס ריענון - 970 ש"ח
אתה מקבל אותו בחינם!


בונוס רביעי:
גישה לפורום בוגרים עם חומרים מתקדמים

לאחר סיום הקורס, תיפתח לך האפשרות להיות חלק מקהילה סגורה, שהשותפים בה הם רק בוגרי הקורס והמדריכים.
בפורום בוגרי הקורס תמיד תקבל תמיכה מבוגרים אחרים ומהמדריכים, תמצא שם שיטות וטכניקות חדשות שפותחו לאחרונה. בפורום יש מאמרים עם טקטיקות ושיטות מתקדמות שלא תמצא בשום מקום אחר.

עלות גישה לפורום - 850 ש"ח
אתה מקבל אותה בחינם!


בונוס חמישי בחבילה המתקדמת:
גישה למאגר הסגור של "קהילות מאפי"

הקמנו מאגר חברי קהילה, שמהווה מעין "מועדון סגור" של כל בוגרי הקורסים שלנו, על מנת שאנשים מאותו האזור ובטווח גילאים דומה, יוכלו למצוא אחד את השני בקלות ולתרגל ביחד.

אלפי אנשים מכל הארץ שעברו את הקורס שלנו נמצאים במאגר זה ואתה יכול למצוא מישהו מהאזור שלך, בגיל שמתאים לך, וברמת התקדמות דומה לשלך, על מנת שתוכלו להתאמן ביחד ולקדם אחד את השני.

עלות גישה למאגר - 370 ש"ח
אתה מקבל אותה בחינם!


כשחשבנו כיצד לעצב את השיטה שתאפשר לך לבחור את המסלול שלך להצלחה, לקחנו בחשבון את סוגי האנשים והצרכים השונים שלהם. כך, יצרנו 3 מסלולי לימוד חדשים - החל מהמסלול הבסיסי והזול ביותר שמתאים לכל כיס ועד למסלול Platinum היוקרתי שכולל את כל מרכיבי הלימוד והתמיכה האישית שאנחנו מספקים.

לפניך נמצאים שלושה המסלולים. בחר את המסלול המתאים לך ומלא הטופס שנמצא מתחת. אנו נחזור אליך עם פרטים נוספים, נענה על השאלות שלך ונוכל לרשום אותך למסלול שבחרת.

מהי הדרך הטובה ביותר בשבילך להשיג הצלחות עם נשים?

הדברים שתקבל בקורס
אמנות הפיתוי - שלב א'
לימוד תאורטי מלא של חומר הקורס בכיתה - כל השיטות, הגישות והטכניקות להצלחה עם נשים.
תוכנית התקדמות אישית שלב אחר שלב - תוכנית התקדמות שלב אחר שלב לתרגול בשטח וחיזוק כל אחד מנושאי הקורס.
גישה לפורום בוגרים סגור - מאמרים על שיטות פיתוי מתקדמות, ייעוץ מקצועי עם מדריכים ובוגרי קורס ותיקים.
הכוונה וליווי טלפוני למשך שנה - תוכל להתקשר לקו תמיכה שאנו מפעילים כדי לקבל הכוונה בתהליך מנציג מאפי.
מרתון פריצת פחדים עם מדריך בשטח - סדנה שבה תלמד לגשת בקלות לכל בחורה ובכל מצב, בלי לפחד מדחיה.
מפגש סימולציות ופיתוח כישורים - אימון שבו תבצע סימולציות של ניהול שיחה והתמודדות עם מצבים מורכבים.
גישה ל"קהילות מאפי" - מאגר חברי קהילה אקסקלוסיבי שבעזרתו ניתן למצוא בקלות אנשים לתרגול משותף.
אחריות במהלך הקורס - אם בסוף היום השני של הקורס לא תהיה מרוצה, נחזיר לך את הכסף ששילמת על הקורס.
אימון לבניית סגנון אישי - תצא יחד עם מדריך לאימון אינטנסיבי בשטח, כדי לבנות סגנון אישי שיתאים אינדיבידואלית לך.
קורס רענון בחינם - תוכל לעבור את הקורס פעם נוספת על מנת לרענן את החומר שלמדת ללא תשלום נוסף.
אחריות לשנה - תוך שנה מיום תחילת הקורס אנו מתחייבים להחזיר לך את כספך, אם ביצעת את כל המטלות והשתתפת בכל המפגשים, אך בכל זאת החלטת שהשיטה לא עובדת ואינך קיבלת את התוצאות שהקורס מבטיח.
מחיר
2450 ₪
3350 ₪
4750 ₪

שים לב!

בחלק מהתאריכים, ישנה הנחה משמעותית לקורסים.
לקבלת הנחות ומבצעים עדכניים, מלא את הטופס למטה.


כל אחד משלושת המסלולים של קורס "אמנות הפיתוי" הוא חוויה עוצמתית ביותר שאתה יכול לעבור על מנת לשפר את כישורי התקשורת שלך עם נשים. מסלולי הלימוד מכילים כלים מעשיים ומשני חיים לשיפור היכולת למצוא זוגיות, קשרים רציניים וסקס עבור כל גבר.

אם אתה לא בטוח איזו חבילה מתאימה לך, השאר את הפרטים שלך ונציג שלנו יחזור אליך כדי לכוון אותך לסוג הלימוד שהכי מתאים לך.


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:

קרא מה יש לומר לאנשים שעברו את הקורס

(השמות הפרטיים שונו, על מנת לשמור על פרטיות)


הגעתי לקורס במצב של יאוש טוטאלי. אחרי מאות נסיונות באינטראקציות עם בחורות ועשרות דייטים (רובם כושלים, וגם המוצלחים היו בד"כ עם הבחורות שפחות רציתי). שמעתי על אנשים שעשו את הקורס והצליחו לשפר את מצבם בתחום, אבל הייתי סקפטי לגבי העניין. אמרתי לעצמי משפטים כמו- "זה עבודה בעיניים", "הקורסים האלה רק משפרים את הבטחון העצמי" או משפטים כמו "מה הטעם לעשות קורסים כאלה? ממילא בסופו של דבר מה שקובע זה מראה חיצוני."
כן. עד לפני הקורס הייתי משוכנע שאותן בחורות יפות שיוצאות עם מכוערים באמת אוהבות את המראה של החברים שלהן.

במהלך הקורס הבנתי שמנגנון המשיכה של נשים שונה לגמרי מזה של הגברים. אחרי החלק הראשון של הקורס הרגשתי כאילו למדתי שפה חדשה לגמרי שלא הייתי מודע אליה בכלל. שפת הנשים. איך לדבר אל הרגש של בחורה, איך ליצור משיכה, (כן קיים מושג כזה). ובגדול, איך להתנהג עם נשים בצורה אפקטיבית להשגת המטרות שלי ולמצוא את הקשר שאני מחפש. חוץ מזה הבנתי שכל הגישה שלי לנושא לפני כן הייתה שגויה מן היסוד. הבנתי למה נשים אומרות "לא" ובכלל שהמוח שלהן עובד בצורה לגמרי שונה משלנו.

מומלץ בחום.

יניב, בן 27
שלום, בתור עו"ד לעתיד אני הייתי הכי סקפטי בארץ. קשה לעבוד עלי וחשבתי שזה עוד טריק, אבל בתור בחור שגם מאמין באנשים בסופו של דבר נתתי לזה צ'אנס וגם במיוחד בגלל שהבטיחו לי שהכסף יוחזר אם אתחרט.

אם הייתי יודע אז, מה שאני יודע היום, הייתי עושה את הקורס הזה לפני שנולדתי.
היה לי התענוג והאושר לעבור את קורס הפיתוי שלב א' + שלב ב' ע"י צוות מרצים מדהימים ובעלי יחס מדהים.

יגאל, רומן, טל ואמיר.
אני מרגיש כבר אחרי חודש מאז סיום שלב ב' שינוי עצום בהתנהלות שלי בחיים בכלל ועם נשים בפרט. כאילו קיבלתי מתנה בלי תמורה. אני לא מרגיש ששילמתי על הקורס הזה משום שהסכום ששילמתי אפסי לעומת מה שקיבלתי.
כל מי ששואל אותי על מאפ"י מקבל המלצה חמה ממני וכל מי שמכיר אותי רואה את השינוי שחל בי.
הבטחון העצמי שלי שהיה גבוה קודם רק נסק לגבהים חדשים, אני מתקשר יותר טוב עם אנשים מכל הבחינות, אני מקבל אהבה וסקס מנשים ברמה תדירה מבעבר, אני מקבל מגברים פרגון ואהבה וחברויות שפיתחתי.
אני עדיין נשארתי אותו אדם אבל היכולות שלי התפתחו לדרגות גבוהות אלפי מונים ממה שהיו.

אם הייתי יכול להכניס את מאפ"י לתוכנית הלימודים הייתי עושה זאת. זאת זכות לעבור את הקורס הזה על ידי הצוות שהעביר לי אותו. אני מקבל מהם גם תמיכה אחרי הקורס כשיש לי שאלות, אין לי שום ספק שהקורס הזה הוא אחד החוויות הנדירות והשוות ביותר שאפשר לעבור.
כל מי שרוצה לשפר את היכולות שלו עם נשים ואפילו להנות יותר שילך לקורס. לי באופן אישי זה תרם בחיים האישיים בכל הבחינות, ועם נשים. בוא נשיר את זה בפשטות: "אווו אווו, איך שגלגל מסתובב לו...."

אור, בן 24


סיימתי את הקורס לפני כחודשיים, חיכיתי עם התגובה, לא רציתי להיות עוד אחד מאלו שישר מגיבים בגלל ההתלהבות, אני רציתי להיות בטוח בתוצאות של שלב ב'.

עכשיו אחרי חודשיים אני מגיב כאן עם חיוך גדול. אחרי שלב א' היו לי המון הצלחות שלא היו קורות אם לא הייתי עובר את השלב הזה של הקורס. ניגשתי להמון בחורות, לקחתי טלפונים, סגרתי נשיקות ועשיתי חיים.

בעבר זה הרתיע אותי ולא תמיד ידעתי מה לעשות. עכשיו, אחרי שלב ב' אני רואה כמה זה פשוט והגיוני להתקדם מהטלפון ומהנשיקה הראשונה.
גם בעבר הלך לי עם נשים. לפני שהגעתי לשלב א', שכבתי עם 3 בחורות ואני בן 18. אחרי שלב א' עד שלב ב' לא שכבתי עם אף אחת חדשה אבל "סגרתי" 20 נשיקות. זו הייתה תקופה יפה עבורי ועבור בנות הזוג שלי.
עכשיו, חודשיים אחרי שלב ב' שכבתי עם 10 בחורות, הכפלתי פי 3 את כמות הבחורות ששכבתי איתן עד עכשיו ועשינו איתם דברים מדהימים בסקס. כל זה בזכות הכלים ששלב ב' לימד אותי.
אולי אני לא דוגמא מייצגת, כי רוב האנשים מחפשים קשר רציני עם מישהי אחת ואני רציתי "להתפרע" לפני שאני נכנס לקשר. וזה בדיוק מה שקרה

הקורס הפך אותי לבן אדם שונה. פתאום כשיושבים עם בחורות ואני מספר להן שיש לי חברה אני ממש רואה את האכזבה שיש להן בעיניים וכל זה מבלי שאפילו ניסיתי להתחיל איתן, זה משהו מדהים!

אני ממליץ בחום לכל אחד שלא הולך לו כל כך טוב בתחום וגם לאילו שהולך להם מצויין בתחום ללכת ולעשות את הקורס הזה.
אני יוצא עם חברים מהקורס לקנות אוכל או בגדים או אפילו לתקן את הפלאפון ומבלי לשים לב אנחנו מוצאים את עצמינו מדברים עם בחורות מדהימות שמתות להמשיך את השיחה איתנו ואפילו לוקחים מספרי טלפון מהמוכרות בגדים או מהעובדות של פלאפון בכפר סבא. הקורס שינה לי גם את הגישה עם אנשים בכלליות. אני מתנהג בצורה שונה במצבים שונים וגם חברים אומרים שהשתנתי לטובה. אני יכול ללא ספק להגיד שאחת ההחלטות הכי טובות שהיו לי עד היום היא לעבור את הקורס הזה.
אני לא יכול לתאר במילים כמה שהקורס הזה עזר לי ושינה אותי.
וגם בזכות הקורס הזה אני נמצא עכשיו עם אותה בחורה שהייתי איתה לפני הקורס אנחנו ביחד כבר שנתיים ובחודשיים האחרונים הקשר שלנו השתנה ונהפך לקשר הכי טוב שאני יכול לחשוב עליו.

תודה יגאל, תודה רומן, תודה טל, תודה אמיר,
עכשיו אני אדם הרבה יותר מאושר ושלם עם עצמי, שמשיג כל מטרה שאני מציב לעצמי.

((טל אתה עדיין הכי תותח שיש P:))

איתן, בן 19
צוות מאפ"י היקרים.
אני כותב משוב זה בוקר לאחר סיום הקורס (סוף שלב ב').
אני חייב לספר ולשתף, שבחיים שלי לא חשבתי שאוכל לגשת בקלות למישהי סתם ככה באמצע הרחוב, לדבר איתה קצת ולקבל ממנה מספר טלפון, זה פשוט לא נראה לי הגיוני!
אבל עכשיו זה הגיוני! אני עושה את זה! ואפילו די בקלות!

במשך כל חיי התנהגתי בדיוק באותה צורה סיסטמטית כלפי כל הנשים שהכרתי. תקשרתי איתן בדיוק באותה צורה שבה תקשרתי עם כל אחד אחר.
הייתי נחמד מאוד, אדיב, רציני, משתדל לומר תמיד את הדברים ה- "נכונים". ואם הכרתי מישהי שמוצאת חן בעיני... הייתי עוד יותר נחמד, ועוד יותר רציני כי הייתי בטוח שזה מה שיגרום לה להימשך אליי.

אני זוכר שכשהייתי בחטיבה זו הייתה התקופה שבה הבנים שמו לב שהם נמשכים לבנות, רוצים להיות לידן, לגעת בהן, לנשק אותן.
אבל לא להרבה מאיתנו היה מושג מה לעשות בשביל להגיע לזה, למעשה לרוב המוחלט לא היה שמץ של מושג מה לעשות.
לקראת סוף החטיבה והעלייה לתיכון, אני זוכר טוב מאוד כיצד חבריי הטובים היו אומרים לי:

"אל תדאג, בתיכון מתחיל כל האקשן. בתיכון בטוח תמצא מישהי להיות איתה, הבנות יהיו הרבה יותר בוגרות והרבה יותר רציניות והן יתעניינו בבחור נחמד רציני ובוגר כמוך". כמובן שאת כל תקופת התיכון העברתי בלי חברה, אלא רק עם ידידות.
אני חייב לציין לטובתי שהיו בחורות שנמשכו אליי ורצו אותי אבל תמיד אלו היו דווקא הבנות שאני לא נמשכתי אליהן (מדהים, לא?), ואני בטוח שכל מי שקורא את זה יכול להזדהות עם המקרה הזה.

לקראת סוף התיכון ולקראת הגיוס לצבא הקרב ובא אני זוכר את אותם חברים טובים אומרים לי:
"אל תדאג...בצבא, בטוח תכיר מישהי. בצבא כ-ו-ל-ם מוצאים חברה, יש כל כך הרבה בנות בצבא, והן הרבה יותר בוגרות ורציניות".
אין טעם להרחיב, שהצבא לא היה שונה מהתיכון וגם לא מהחטיבה.
והנה חוזרים להווה, השתחררתי מהצבא כמעט לפני שנה, חשבתי שעכשיו שאני בוגר יותר ומבין יותר, אני אמצא חברה ואם לא חברה אז לפחות סתם מישהי לצאת איתה.
קיבלתי סטירה לפנים! הבנות נשארו אותן בנות...קשות, מעצבנות, לא ברורות, סנוביות בלתי נסבלות. ועד שמצאתי את עצמי יוצא עם מישהי, זה היה רק בגלל שהיא נמשכה אליי, או התחילה איתי ולא ההיפך.
ואז החלטתי, אני לוקח שליטה על מה שקורה! לא עוד לחכות שיכירו לי מישהי, לא עוד לקוות שאני אלמד עם מישהי שמוצאת חן בעיני, לא עוד להסתמך על ה- גורל. לקחתי צעד מאוד גדול ומשמעותי בחיים שלי שמאוד לא הייתי בטוח בקשר אליו. והצעד הזה היה להירשם לקורס אומנות הפיתוי.

סוף שלב א' היה פשוט שוק בשבילי, יצאתי מבולבל, ואפילו קצת מתוסכל. חשבתי לעצמי: "מה?! איך אני עושה את זה? איך אני משתמש בכלים האלו?
זה באמת יגרום לנשים להימשך אליי?"
הייתי מאוד סקפטי, כי פשוט לימדו אותי צורה חדשה של תקשורת, לימדו אותי צורה חדשה של התנהגות שהיא הייתה שונה כמעט לגמרי מצורת ההתנהגות שלי עד היום. זאת אומרת אם עד היום הייתי מתנהג ומתקשר עם נשים בצורה X, היום אני מתנהג ומתקשר עם נשים בצורה Y.
במשך קצת יותר מחודש התאמנתי על הכלים כמעט כל יום ופשוט שמתי לב לשינוי, לשינוי בי, בצורת ההתנהגות שלי וצורת התקשורת שלי.
במשך החודש בין שלב א' לשלב ב' ניגשתי בערך ל-100 נשים במקומות שונים, וקיבלתי מספרי טלפון, דבר שמעולם לא חשבתי שאוכל לעשות.
מעולם לא חשבתי שאוכל לגשת לבחורה יפיפייה בבית קפה, להתיישב לידה, לדבר איתה, ולקבל ממנה מספר טלפון. אבל אחרי שלב א' הבנתי שזה אפשרי לגמרי ואפילו כיף ונחמד.

אתמול סיימתי את שלב', אני מרגיש בערך את אותן תחושות שחשתי אחרי שלב א', אני מרגיש מבולבל מכמות החומר, איך אני משתמש בכלים החדשים שלמדתי? אבל ההבדל הוא שעכשיו אני יודע שזה עובד, אני יודע שזה אפשרי, אני יודע שכל מה שעליי לעשות הוא להתאמן, להתאמן,
ועוד להתאמן, ואני בטוח שאני אצליח!

אז לרומן, יגאל וטל היקרים!
אני רוצה לאמר שוב תודה רבה על שהראתם לי שיש גם דרך אחרת.
תודה רבה על קורס מדהים.

עידן, בן 22


מי שחושב שמדובר רק בקורס שמלמד איך להשיג בנות, טועה.
אני נמצא חמישה ימים אחרי שלב ב' של הקורס, וחוץ מהבנה טוטאלית של איך המוח הנשי עובד, אני מרגיש שקיבלתי כל כך הרבה מעבר. כאילו הייתי לפחות בחמש סדנאות בנושאים שונים.
הבנאדם שאני היום, הוא בנאדם ששולט בעצבים שלו, ובכלל רמת העצבים שלי ירדה פלאים.
אני בנאדם הרבה פחות לחוץ, שבתור חייל זה לא קל.
אני מסוגל להסתכל על אנשים ולראות איך המוח שלהם עובד ומה מניע אותם.
יכולת הרטוריקה שלי השתפרה.
הביטחון העצמי שלי עלה, והשליך על כל מה שאני עושה בחיים.

במילים אחרות, הקורס בנה אותי כבנאדם. הוא נתן לי מה ששנתיים טיפול אצל פסיכולוג לא נתנו לי.
ומי שמודאג מהמחיר, שיחשוב על זה ככה: טיפול ממוצע אצל פסיכולוג הוא בסביבות השלוש מאות שקל לטיפול. כלומר, בכסף שתשלמו על הקורס תוכלו לעשות במקרה הטוב שמונה פגישות אצל פסיכולוג, ועדיין לא תצליחו לפתור בעיות שהקורס פותר לכם בסופ"ש אחד.

ובנימה אופטימית זו, אני רוצה לסיים בתודה.

למדריכים שלי טל, יגאל, רומן, עופר וליאור:
בזכותכם גיליתי את היופי של החיים מחדש, ויותר מזה גיליתי את עצמי שהיה רדום במשך 20 שנה.

תודה.

אילן, בן 20
הגעתי לקורס עם ציפיות בשמיים אחרי שרציתי לעשותו מזה שנתיים שבהם קראתי את הניוזלטרים ואת כל האתר וחיכיתי לאזרחות ולחופש הכלכלי.
הגעתי לקורס ואחרי היום הראשון לא ישנתי כל הלילה מרוב אדרנלין. ביום השני התבהרה עוד קצת התמונה והיה פשוט מאיר עיניים ומדהים!
בסוף שלב א' של הקורס חתמנו על חוזים שעד תאריך מסוים אנו עושים תרגיל של לבקש מ30 בנות טלפון בשעה (בלי מטרה לקבל!). כשבאתי לעשות אותו הרגליים שקשקו לי.
אך בכל זאת עמדתי במשימה וזה היה פשוט מטורף! והשוק הכי גדול מהתרגיל הוא שלא רק שביקשתי אלא גם קיבלתי משתי בנות ואחת עם חבר לקחה את שלי "למקרה ש.."

למרבה הפתעתי, אחת מהשתיים היא בחורה בת 28 (כשאני רק בן 23) וזה פער מטורף לכל הכיוונים!
התחלתי לצאת איתה ולמזלי הגיע שלב ב' של הקורס שעובר על תחזוק מערכות יחסים ועוד.
אני ממשיך לצאת איתה ומשתמש המון במה שלמדתי בקורסים ואני מרגיש שהיא ממש חולה עלי וזה ממש כיף.

תודה לכם על הכל!

דניאל, בן 23


במקום לספר מה הקורס נתן לי אשתף אתכם בסיפור נחמד שהתרחש לפני כמה ימים...

דייט ראשון היה נחמד, היה יכול להגמר במיטה אבל לא הייתי לחוץ... דייט שני קבענו לראות אצלה איזה סרט...

הגעתי אליה וקפצנו ביחד לספריית וידאו לבחור סרט, מגיעים ומסתכלים על הסרטים המעטים שנשארו לנו בשישי בלילה. היא מציעה את זה ואני מציע משהו אחר, את זה היא ראתה ואת זה אני ראיתי. ואז אני מצביע על הסרטים הכחולים ואומר לה "בואי ניקח משהו כזה , גם ככה לא נעשה כלום הלילה אז לפחות שתראי מה קורה...(ומחייך)". הבחורה הייתה מופתעת כי היא ציפתה שאני אגיד בדיוק את ההיפל. היה ברור שאם הייתי אומר משהו הפוך אז היא הייתה אומרת לי "היית מת, מותק".

אז אם היית בקורס אתה בטוח מבין מה היה הלאה, ואם אתה מאלה שלא הבינו מה עשיתי אז אולי כדאי שתלך לקורס.....

ארז, בן 34


סרטו הוידאו הנמצא בעמוד זה, מצריך גרסא עדכנית יותר של Adobe Flash Player (נגן סרטוני פלאש). על מנת לעדכן את נגן הפלאש שלך, היכנס לקישור הבא והורד את הגרסא העדכנית ביותר לחץ כאן כדי לעדכן את נגן הפלאש שלך.
אם הינך משתמש בדפדפן עם JavaScript מכובה, אנא אפשר אותו עכשיו, על מנת לצפות בסרטון.פעם, פאב בשבילי היה לשבת עם חבר, לשתות בירה, לדבר על אותם דברים שכבר טחנו עשר פעמים ולהרגיש את העייפות מהאלכוהול. היו ימים! מאז הקורס נפתחו לי העיניים- היום כשאני נכנס לפאב, אני רואה ג'ונגל של הזדמנויות ולא יכול שלא לחייך לעצמי... מסתבר שבנות פשוט קולטות מי יודע לשחק במשחק שלהן ופתאום נהיה לי הרבה יותר מעניין (וגם להן).
פתאום אני מבין כמה מחסומים בראש היו לי לפני הקורס. כמה שחשבתי שדברים מסוימים לא ראויים, לא מקובלים, ולא יתכן שקורים, ככה אני מבין עכשיו שטעיתי בגדול. מאז הקורס, כמעט כל שבוע יש לי משהו- נשיקה, מזמוז, טלפונים חדשים או דייטים.
אני מרגיש שלימדו אותי שפה חדשה, שמתרחשת מתחת לפני השטח, ועכשיו אני לאט לאט מתחיל לשים לב שבאמת, השפה הזאת היתה שם כל הזמן...

כמות החומר בקורס היא עצומה ומהפכנית, והיו שיעורים מסוימים שפשוט יצאתי מהם בהרגשה של "די! תנו לי רק רגע שקט לעכל את כל מה שאמרתם עכשיו". יש הבדל גדול בין לקרוא חומר, לבין כשמדריך שעשה את הדברים בעצמו עומד מולך, מדבר ישר אליך ושולף בנונשלנטיות פתרונות לשאלות שלך. זה נותן לך דחף הרבה יותר גדול ללכת ולנסות בעצמך. הקורס ממש מותאם לבנות בארץ ומשלב שיטות שאולי נתקלתם בהן אצל כל מיני אומני פיתוי מכל העולם, רק שכאן הן הותאמו לארץ ונבחנו בשטח.
היום, למרות שאני עדיין לא משתמש בחלק גדול מהחומר, כבר יש שינוי גדול באינטרקציות ביני לבין המין היפה (והמתוחכם) ורמת המתח שלי ירדה בהרבה. ידידה שלי אומרת שחל בי שינוי עצום לטובה מאז הקורס, אז מי אני שאתווכח איתה?

לפני הקורס הייתי מתוסכל מזה שבגילי כבר אין עם מי לצאת- כל החברים כבר נשואים או מאורסים, או שעזבו את העיר. וממילא, הם לא מרגישים נוח להתחיל עם בנות ולא מפרגנים אחד לשני.
בקורס פגשתי חברים חדשים, רווקים ואיכותיים, שנחושים להפוך מביישנים למצליחנים, ומאז אנחנו יוצאים ביחד, תומכים אחד בשני, ויוצאים מבילוי בפאב עם המון צחוקים וסיפורים על מי ניסה מה ואיך הלך. בלעדיהם, אין סיכוי שהייתי מוצא את התעוזה לבצע דברים שנראו לי מביכים רק לפני חודשיים. רק בשביל החברים היה שווה לי לבוא לקורס.

אייל, בן 29אם אתם קוראים את זה עכשיו, אתם לא מרוצים מהמצב הקיים שלכם עם נשים.
בגלל שאתם אנשים נחושים וחזקים החלטתם לחפש דרך כיצד לשפר את המצב הקיים. וזו בדיוק מטרת הקורס.

תחילה אני אספר לכם אילו חוויות חוויתי בזמן הקורס, ולאחר מכן את המסקנה שלי לגבי הקורס.

חלק ראשון:
בחלק הראשון לומדים בכלליות כיצד להתחיל אינטרקציה עם בחורה עד לסגירת מספר טלפון.
זה כולל מה לעשות מהמשפט הראשון, עד שהיא רושמת לך את המספר שלה.
בסיום השלב הראשון יצאתי בהרגשת אופוריה שעכשיו למדתי את הסוד להצלחה עם בחורות, והחיים שלי עומדים להשתנות.
לא הבנתי כל כך כיצד הדברים עובדים, אך הרגשתי שהם עובדים וקיבלתי אותם.

חלק שני:
בחלק השני לומדים כיצד להמשיך כשיש לך את מספר הטלפון.
זה כולל מתי להתקשר ואיך לקבוע פגישה, מה לעשות בדייט ואיך נבנה קשר רציני. כל זה בנוסף להבנה מתחת לפני השטח של הקשר בן גבר לבחורה.
בסיום השלב השני יצאתי בכאב ראש של אי הבנה ודיכאון קל.
בדרך הביתה מהקורס הבנתי באמת מה הייתה מטרתו (מה ששיפר את הרגשתי לגבי הקורס).

מטרתו האמיתית של הקורס היא לגרום לכם לשינוי פנימי עמוק, שיגרום לכם למשוך בחורות אליכם פשוט בגלל שאתם עצמכם.
אתם עדיין תהיו אותם אנשים, אם אהבתם ספורט לפני הקורס, אתם עדיין תאהבו ספורט, אם אהבתם משחקי מחשב לפני הקורס, אתם עדיין תאהבו משחקי מחשב, אתם תשארו עצמכם בתוספת של "מגנט בחורות".
כלומר, מספר חודשים לאחר הקורס אתם לא תהיו אפילו מודעים לכך שבעת אינטרקציה עם בחורות אתם מושכים אותן, בלי כוונה בכלל.
אתם לא תראו בחורה כוסית ברחוב ותגידו לעצמכם אני צריך לעשות כך וכך ואז היא תהיה שלי, אתם פשוט תהיו עצמכם, תעשו מה שאתם אוהבים והבחורה הכוסית תימשך אליכם.

לסיום אני אגיד שהקורס דורש השקעה. קודם כל לשבת בכיתה מעל ל20 שעות ביומיים ולהקשיב לשני מדריכים (פעמיים) זה לא קל לכל אחד.
יותר מזה לאחר הקורס דרושה השקעה נטו שלכם בשביל לעבור את השינוי הפנימי הזה.
במילים הכי פשוטות אתם מקבלים את הכלים לשינוי, ואתם צריכים לבצע את השינוי.
אני שמח שהלכתי לקורס, אני יודע שהשינוי הזה יחול בי, ושאני אמגנט בחורות בצורה טבעית לגמרי.

ולסיכום של הסיום: אם יש לכם ראש פתוח ואתם נחושים לעבור שינוי, לכו לקורס!
אם לא, תראו סרט פורנו טוב, תביאו ביד כמו שצריך, תבכו על כך שאין לכם בחורה לזיין, תדפקו את הראש חזק בקיר ולכו לקורס!

רוני, בן 21


אם אפשר לסכם בשתי מילים אז "היה שווה". ההתלבטות העיקרית שהייתה לי זה המחיר הלא נמוך. עם מבט לאחור, אני יכול להגיד בביטחון מלא, שכל מי שזה מדאיג אותו יכול להיות רגוע- בקורס תקבלו תמורה מלאה לכספכם. הדבר היחיד שנדרש מכם על מנת להצליח אחרי שתסיימו את הקורס ובמהלכו, הוא להתחייב לעבוד קשה ולתרגל, לבצע שיעורים, עד שתגיעו לרמה שתספק אותכם.

אחד הדברים שמלמדים בקורס הוא אודות תהליך הלמידה. בסופו של יום, על מנת להיות טוב במשהו מסוים, עליך לתרגל את זה פעם אחר פעם אחר פעם, עד שהוא לא ייכנס לך לתת מודע ולא תבצע אותו על "אוטו פיילוט". את הכלים והאמונה יתנו לכם בקורס ואת המעשים- רק אתם תוכלו להביא.

ואכן, למדנו המון (סיימתי מחברת וחצי של רישומים). מצד שני, העברת החומר הייתה, ברובה, בצורה מאוד נגישה וסכמטית. כן כן, סכמטית. יציירו לכם מה זה בדיוק לב של בחורה, איך הוא עובד, איך צריך למלא אותו על מנת שהיא תרגיש משיכה אליכם. ילמדו אותכם איך לתקשר עם נשים ב- 3 רמות תקשורת. תקבלו הבנה חדשה ומפתיעה ביותר של עולם היחסים בין נשים לגברים. ילמדו אתכם על סוגים שונים של סקס ואיך להפוך את הסקס לחוויה עצומה וכיפית עבורכם ועבור הבחורה.

הרבה חוויות והרבה תרגילים, אנשים חדשים ומסגרת חדשה. מדריכים מצוינים שהשקיעו המון בהעברת החומר בצורה הטובה ביותר.

הקורס עוסק בכל השלבים של היחסים בין גבר לאישה- החל מהשלב המקדים של האמונות, עד לשלב של ההיכרות, משיכה, פיתוי ועד לשלב של היחסים וניהול מע' יחסים עם נשים.

אני אישית נהנתי מאוד בקורס. אני חושב שיש יתרון עצום בלימוד התחום במסגרת מאורגנת, לעומת לימוד עצמאי. המון זמן הוקדש למענה לשאלות ולפתרון בעיות קונקרטיות שהתעוררו במהלך הקורס לכל אחד מהתלמידים. מעבר לכך, כשאתה בקבוצה, אתה מבין שהבעיות שלך לא ייחודיות לך, אתה מרגיש יותר חזק והרבה יותר קל לך להגיע לפתרונות.

אפשר להגיד שיצאתי עם המון הבנה חדשה וכלים חדשים, עם המון פרקטיקה חדשה. הפכתי לאדם יותר משוחרר בתקשורת שלי עם בחורות בכל מיני מקומות שלפני כן הייתה לי בעיה. מכאן ואילך אין דרך חזרה ואני הולך להשתפר.

חג שמח לכולם.

דביר, בן 26היה פשוט מדהים,
בד"כ לפני הולכים לכל קורס או קוראים ספר אז תמיד קוראים את ההקדמה, מה אתה אמור ללמוד וכאלה.
לגבי הקורס אומנות הפיתוי אני יכול להגיד בפה מלא שהוא קיים כל מה שהבטיח ויותר. אז באמת לגבי הקורס עצמו אין מה להגיד חוץ מזה שהיה מדהים (מצטער שאני חוזר על עצמי)

ועוד מילה לגבי המדריכים: כן גם הם היו מדהימים.

בקיצור :אין מילים...

מוטי, בן 26


רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

אתה לא צריך להחליט עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הטופס הבא ואנו נראה לך כיצד אנו יכולים לעזור לך לעשות את זה.

אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. כל המידע האישי שלך יישמר רק אצלנו, ולא יועבר לאף גורם שלישי.
מילוי הטופס אינו מחייב אותך לשום דבר.

שם פרטי:
מספר טלפון:
שעות נוחות ליצירת קשר:
הערות:


המלצות המשתתפים

אם מישהו היה שואל אותי מה אחד הדברים הנכונים שעשיתי בחיים, הייתי עונה שנרשמתי לקורס "אומנות הפיתוי".
לפני שעברתי את הקורס הייתי אדם ביישן שמפחד לגשת לבחורות. לא ידעתי על מה לדבר איתן ומה צריך לעשות כדי למשוך את תשומת ליבן. אחרי 2 שבתות כל החשיבה שלי פשוט השתנתה, המדריכים נתנו לי כלים איך לגשת לנשים, מה מדליק אותן, איך לעורר בהן עניין וכיצד לגרום להן להימשך אליי.
הקורס תרם לי גם להבין דברים על עצמי ואיך אני הופך את עצמי לאדם עם עקרונות שיודע להאמין בעצמו.
אני ממליץ בחום, לכל אחד שיש לו רצון להשתנות ורוצה להבין באמת מה נשים רוצות, להרשם לקורס. בקורס שאני הייתי בו, היו אנשים שעזרנו אחד לשני לתרגל את החומר הנלמד בשטח וזה חוויה בפניי עצמה.

אלי, בן 25


בימים הבאים הרגשתי ששד לא מוכר פורץ מתוכי. אף פעם לא הייתי מסוגל להישיר מבט אל בחורה. פתאום התחלתי לשדר סקס אפיל. מילא שהפתעתי את עצמי, מה שבאמת מפתיע היה תגובת הנשים. הן מעולם לא התייחסו אליי כך. מחייכות, מתקרבות וקורצות.

עיתון "הארץ", פברואר 2006לאחר הרבה חשיבה על הסכום שאני הולך לשלם ושאלות כמו האם זה באמת שווה? נרשמתי ואני יכול להגיד לכם, הכל נכון!!!
כמובן אצל כל אחד זה פועל בצורה אחרת.
אני חושב שהתקדמתי בצורה משמעותית בכל ההבנה שלי על בנות ועל "המשחקים שלהן". מסתבר שפלירטוט זה משחק של שני אנשים שכמהים לקשר ועכשיו אני פשוט מרגיש שיש לי תואר ראשון בפלירטוט :)

אמיר, 32הגעתי לקורס "אומנות הפיתוי" קצת סקפטי, כבר קראתי הרבה חומר בנושא ולא ידעתי עד כמה רומן ויגאל יכולים לחדש לי. כבר בשעות הראשונות הבנתי שהקורס יהיה מצויין. המדריכים מאוד סבלנים ואכפת להם מכל תלמיד ותלמיד. הם לא ימשיכו הלאה אם לא כל אחד מהתלמידים הבין בדיוק על מה מדובר. הם ישארו מעבר לשעות המוגדרות אם צריך. ביום האחרון של הקורס המשכנו עד שעה 4:00 לפנות בוקר! (כולם רצו לקבל עוד חומר בונוס לפני שנפרדים). רק הגישה שלהם מקצרת בחצי את הדרך לפיסגה. עכשיו אני מרגיש מוכן לצאת אל שוק הפנויים-פנויות.

לגבי הקורס עצמו, המודל שלהם להצלחה עם נשים הוא המוצלח והמקיף ביותר שאני מכיר ולא קיים בשום מקום אחר למיטב ידיעתי (וקראתי הרבה).

לטעמי, יש כמה דברים בחיים שאתה לא יכול להרשות לעצמך לא להיות מצויין בהם. תודות לרומן יגאל ושאר המדריכים אני בדרך להסדיר חלק בחיים שלי שתמיד הרגשתי לא שלם איתו. תודה רבה!

איתי, בן 23


לפני הסדנא לא העזתי להתקרב לבנות, ולא ממש יצאתי עם בנות. היום הבטחון שלי עלה, אני מרגיש שאני יכול להשיג כל אחת.
את כל התואר שלי במינהל עסקים הייתי מוכן לזרוק תמורת מה שלמדתי בקורס. אם לפני הקורס הייתי מוכן להתפשר על כל מי שרצתה אותי, רק כי היא הואילה בטובתה לרצות אותי, היום אני במקום שאני יכול לבחור את מי שאני רוצה..."

מתוך עיתון "את", ינואר 2006


למעשה לא ניתן לדמיין כלל איך אפשר משני שבתות להפוך את חייך מקצה לקצה. במהלך הקורס רכשתי ביטחון עצמי רב וכיום אני רואה עצמי בעל יתרון אחד יותר מעל כל בחור שלא עבר את הקןרס.

למדתי המון הן מבחינת שפת דיבור והן מבחינת שפת גוף. מדהים לראות איך החומר מחלחל לתוכי ולאט לאט מיושם החוצה .

כמו-כן מאוד אהבתי את היחס החם של המדריכים ואת ההשקעה הרבה של הייעוץ האישי וההכוונה הנכונה גם בהפסקות. הכל מתחיל מחלוקת זמנים נכונה של סידור הקורס. ממשיך בהרצאות ברורות ומובנות ובתרגילי השטח המדהימים שכבר בהם רואים את השינוי ופותחים את הדלת להצלחה אם נשים.

כיום לאחר הקורס אני רואה עתיד טוב לנגד עיניי. ואילו לפני ראיתי מעין "חושך" המקיף אותי. אין ספק שקורס זה הינו חובה לכל בחור ולדעתי צריך להיות חלק מתוכנית הלימודים שלכל תלמיד י"ב.

שי, בן 24


אף פעם לא הייתי מרוצה מ(אי-)ההצלחות שלי עם נשים. הנחתי שזו פחות או יותר גזירת גורל.
אז זהו, שלא. יש את הקורס הזה.
הקורס הזה כל-כך מדהים כי הוא מבוסס על 3 רגליים חזקות:
- הקורס פשוט בנוי מצויין - שני שלבים, הראשון מתרכז בלגשת וליצור עניין, השני בכל מה שקורה אחר-כך; בין לבין יש זמן לתרגל את החומר ואפשר לעבור את השלב השני מתי שמרגישים מוכנים. בנוסף החומר מבוסס על פילוסופיה והגיון פנימי פשוטים שגורמים לכל ההרצאות להיות למעשה מקשה אחת בהירה והגיונית. ולא פחות חשוב, הקורס פשוט כיף.
- מדריכים מדהימים שמסבירים בצורה טובה ומוכנים להשקיע המון - סטאס, טל, יגאל ורומן, תודה!

- החברים בקורס - בקורס מכירים המון חברים שאפשר לעבור איתם את השינוי הזה ביחד. הקורס הזה נותן את כל הכלים שתזדקקו להם, אבל בלי המון תרגול והשקעה אי אפשר לעשות שינוי משמעותי. וכאן החברים האלה הם פשוט חסרי תחליף.

בקיצור, אם אתם רוצים לשפר את כל מה שנוגע ליחסים עם נשים ואתם מוכנים להשקיע, אז פנקו את עצמכם עם המתנה הכי טובה שאי פעם תוכלו לתת לעצמכם.

נועם, בן 28


אני קורא חומר בנושא כבר זמן רב, אבל הקורס הזה מביא את תחום לרמה אחרת לגמרי.
עכשיו אני מרגיש ידע והבנה בכל מה שקשור למין הנשי ולבניית זוגיות בכלל. פשוט לא יאמן עוד בשבוע הראשון לקחתי 2 מספרים.
כל התקשורת שלי עם נשים השתנתה בכל תחומי החיים, גם בעבודה גם בלימודים וגם עם האלה שאני רוצה.
לדוגמא: נכנסתי עכשיו לאתר אינטרנט ותוך 3 דקות אני מוצא את עצמי בשיחה מדליקה ביותר עם בחורה שכבר רוצה להיפגש איתי. אולי זו תחילתה של חברות נפלאה.

ליאור, 28


נהפכתי מביישן שנלחץ כל פעם שהוא לבד עם בחורה לבחור שבחורות נהנות איתו.
בחודש האחרון מאז שעשיתי את השלב הראשון היו לי המון חוויות כיפיות שהכרתי בחורות ממש בכל מקום אפשרי. פתאום התחלתי לקחת מספרי טלפון ולצאת לפגישות מה שאף פעם לא הבתני איך עושים ועשיו אני מבין שזה בכלל לא כל כך קשה.

ינון, 18


לפני שנה, לא הייתי מסוגל להסתכל על בנות, שלא לדבר על פחד המוות מלגשת לבנות.

הגעתי לקורס לאחר של כ- 7 חודשים בהם עברתי על חומרים מחומרים שונים, תיאוריות שונות של גורואי פיקאפ, DVDs של סמינרים, מאמרים, ספרים, ומה לא.
הכל ישב במקום בצורה מופלאה. לפחות תיאורטית. אפילו הצלחתי לדבר בנות מידי פעם באוטובוס. למרות זאת, הרגשתי שחסר משהו.

לפני חודש, נרשמתי לקורס. כל שניה של הקורס לימדה אותי משהו חדש, העלתה אותי לגבהים חדשים של הבנה, והכי חשוב - הקורס נתן את הדחיפה החזקה ביותר לתרגל. ותירגול - זהו סוד ההצלחה. התרגולים שברו לגמרי את הפחד של - לגשת לבנות זרות ברחוב, את הפחד מלבקש מהן מספר. התרגולים הוציאו החוצה את הגבר המושך שבי - זה שלא מנסה להיות נחמד כדי שיאהבו אותי. התרגולים לימדו אותי לשים זין על העולם, ולגרום לו להתחנן לעוד.

את החומר שמועבר בקורס לא תמצאו בשום מקום אחר, ואת הערך של התרגולים בקורס, שום חומר קריאה לא יתן.

אם יש לי רק דבר אחד להגיד לך זה:
לך לקורס! אתה תודה לעצמך על זה למשך שארית חייך.

Ender, 18


אני ניגשתי לקורס לאחר ששמעתי עליו בעיתון וקראתי קצת באינטרנט.
הקורס היה, אם אפשר לומר את זה בצורה מוצנעת, פוקח עיניים. לאט לאט לאורכו נופלים לך אסימונים ואתה מבין איך אפשר להשתפר.
הוא שבר לי אמונות מוטעות שהיו מקובעות במוח.
קשה לי לומר איך הוא שינה אותי משום שאני 'טרי' מהקורס, ואיני יודע עד כמה אצליח להשתנות. אני כן יודע שאפילו מעט התרגולים שכן עשיתי גרמו לשינוי בהתנהגות שלי. בייחוד משום שהבנתי איך עד עכשיו.... לא הבנתי נכון. בנוסף התרגולים עזרו לשבור פחדים אשר עד כה שיתקו אותי.
ממליץ בחום לכל מי שמרגיש שהפחד עוצר אותו ומשתק אותו!

Zippo, 20

לקרוא את כל משובי משתתפים

רוצה להגדיל ב-80% את ההצלחה שלך עם נשים?

קבל בחינם את המדריך
"המפתח להצלחה עם נשים"


המפתח להצלחה עם נשים

את הקישור למדריך, תקבל מייד לדואר האלקטרוני שלך.

:
: